mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Niepewność w związku

9 posts / 0 new
Ostatni
zkera
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: Ww

Dołączył: 2017-05-28
Punkty pomocy: 0
Niepewność w związku

Cześć,

mam pewien problem i bardzo liczę na rady osób, które były kiedyś w podobnej sytuacji. Generalnie mój związek wyglądał super, jednak ostatnio odbyłem z dziewczyną rozmowę, w której powiedziała mi co ją gryzie, mianowicie: za mało się o nią starałem, zabiegałem, prawie od samego początku, byłem za mało zazdrosny, niczym się nie przejmowałem, czy wychodzi z kumplem(o którym wiedziałem że nie ma absolutnie powodu, żeby się przejmować) itp. itd. (to wszystko jej słowa mniej więcej). Zrozumiałem to, ponieważ miała rację. Powiedziałem więc, że będę się starał, jednak dopowiedziałem też, że to nie znaczy, że ona ma się już przestać starać. Parę dni po tej rozmowie zapewniłem jej rozrywkę na cały dzień, praktycznie bez przerwy, byliśmy wykończeni, jednak co jakiś czas miałem wrażenie, że jest nieobecna, opuszcza wzrok jak patrzę jej w oczy, rzadziej niż zwykle się uśmiecha, jednak w nocy spaliśmy razem przytuleni do samego rana. Styl pisania przez nią smsów również się zmienił, czasem zdarzy się, że pisze z większym entuzjazmem jednak przez większość czasu jest to takie pisanie na "odwal się" trochę. Jesteśmy w związku już prawie 4 lata. Proszę o jakieś rady jak to naprawić i czy w ogóle się da.

ann39
Portret użytkownika ann39
Nieobecny
Wiek: 23
Miejscowość: Średnie miasto

Dołączył: 2017-02-10
Punkty pomocy: 101

Sam wiesz najlepiej czy przesłodziłeś czy poszedłeś w 2gą strone i nie dałeś w związku uczucia.
Skoro ci o tym powiedziała to widocznie jej tego brakuje. Raczej nie szuka powoli wymówki żeby z toba zerwać chociaż kto wie.

Jeżeli było zimno to ja bym dał jej troche ciepła ale na tyle żeby dalej się starała i sam bym jej stawiał wyzwania.
Jeżeli to nie pomoże to szukaj przyczyny w jej gronie nowych znajomych ^^ z tym że cicho i bez bezpośredniego zadawania jej pytań

komando1988
Nieobecny
Wiek: 29
Miejscowość: Katowice

Dołączył: 2017-05-28
Punkty pomocy: 1

przez Ciebie założyłem tu konto.
Moim zdaniem powienieś zapytać raz, co jest grane.

Odpowie wedle oczekiwań, wyciągnij wnioski
Odpowie głupoty, wiesz co się świeci

wszystko pzdr:)

Guest
Portret użytkownika Guest
Nieobecny
Starszy moderator
ModeratorWtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer

Dołączył: 2009-02-11
Punkty pomocy: 12790

4 lata.... i jakies plany? postęp w związku?

________________________________________________________________
"Szczęście to łza, którą się otarło i uśmiech, który się wywołało."
Maxence van der Meersch
"ŻYCIE NALEŻY PRZEŻYĆ TAK, ŻEBY WSTYD BYŁO OPOWIADAĆ, ALE MIŁO WSPOMINAĆ"

zkera
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: Ww

Dołączył: 2017-05-28
Punkty pomocy: 0

Dzięki za pomoc Smile co do wypowiedzi Guest: planowałem sie oświadczyć, jednak w tej sytuacji nie chce tego robić, wolałbym żeby to się uspokoiło, żebym jednak był pewny odpowiedzi, ona ma dopiero 19(niedługo 20) lat.

ListenToYourHeart
Portret użytkownika ListenToYourHeart
Nieobecny
Wiek: 32
Miejscowość: pl

Dołączył: 2010-12-03
Punkty pomocy: 285

A czy ty w ogóle ją kochasz? Oboje powiniście się starac by było wam dobrze

Pewnego dnia obudzisz się i okaże się, że nie ma już wystarczająco dużo czasu na zrobienie wszystkich rzeczy, które zawsze chciałeś zrobić. Zrób je teraz.

zkera
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: Ww

Dołączył: 2017-05-28
Punkty pomocy: 0

Tak, bardzo ją kocham, po prostu nie zdawałem sobie sprawy, że ona potrzebuje więcej zabiegania i starania się o nią, niż ode mnie dostawała i nie wiem czy jest jeszcze szansa to naprawić.

iraklis
Nieobecny
Wiek: 18

Dołączył: 2010-07-13
Punkty pomocy: 28

Przerobiłem temat niedawno. Sytuacja dość podobna, związek rozpadł się po 3 latach. Sytuacja pod koniec wyglądała całkiem podobnie. Mam wrażenie, że ona po prostu się w tym związku dusi ale nie przyzna Ci się do tego. Spróbuj porozmawiać z nią szczerze o swoich potrzebach, o tym czego oczekujecie itp Może uda się.
W moim związku takich rozmów nie było tzn były ale zawsze ja je inicjowałem i praktycznie prowadziłem monolog przez jakiś czas a ona tylko przytakiwała.
W międzyczasie straciłem ramę, pojawili się inni faceci na horyzoncie. Widziałem różnicę w zachowaniu ale z całego tego przyzwyczajenia, przywiązania nie potrafiłem nic zrobić. W pewnym momencie wyszła z jej strony inicjatywa jakiejś śmiesznej przerwy zgodziłęm się. Po 2 tygodniach wylądowaliśmy w łóżku, po czym spędziliśmy wspólnie tydzień jednak widziałem, że coś jest nie tak. Wszelkie próby zabiegania były z mojej strony. Zakończyłem to tydzień po powrocie z tej śmiesznej przerwy.

richard35
Nieobecny
Wiek: 35
Miejscowość: nikisz

Dołączył: 2017-05-21
Punkty pomocy: 42

"jednak co jakiś czas miałem wrażenie, że jest nieobecna, opuszcza wzrok jak patrzę jej w oczy, rzadziej niż zwykle się uśmiecha, jednak w nocy spaliśmy razem przytuleni do samego rana. Styl pisania przez nią smsów również się zmienił, czasem zdarzy się, że pisze z większym entuzjazmem jednak przez większość czasu jest to takie pisanie na "odwal się" trochę. Jesteśmy w związku już prawie 4 lata. Proszę o jakieś rady jak to naprawić i czy w ogóle się da."

jest ktoś inny, może w planach ale jest, twój czas mija

Наш классный портал с информацией про футзалки купить киев www.start-sport.com.ua
https://steroid.in.ua