mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

opory przy rozmowie z nieznajomą

4 posts / 0 new
Ostatni
szakul123
Nieobecny

Dołączył: 2009-08-06
Punkty pomocy: 24
opory przy rozmowie z nieznajomą

Na stronie zalogowałem się bardzo dawno temu (chyba jeszcze przed dinozaurami)na początku coś działałem ale z powodu nadinterpretacji tego co tu jest zawarte na stronie spieprzyłem wiele dobrze zapowiadających się relacji (zazwyczaj wychodziłem na chama i dupka wręcz namiętnie stosowałem negi chłodnki gdy sytuacja tego nie wymagała). Przez co się szybko zniechęciłem i na wiele lat porzuciłem uwodzenie i poznawanie kobiet, stwierdziłem że mi to nie jest potrzebne że zasady ze strony to ściema itp... . Ale jak to powiadają " Mnie oszukasz, przyjaciela oszukasz, mamusię oszukasz, ale życia nie oszukasz.". No i w końcu dopadło mnie coraz większa frustracja niezadowolenie z dotychczasowego życia i chęć zmiany. Od października powoli stawiałem kroczki wpierw obrałem drogę na skróty zresztą dalej nią kroczę ta droga nazywa się tinder (dzięki tej aplikacji w ogóle zacząłem umawiać się na randki dowiedziałem się nawet że podobam się dziewczyną i na randkach jest zero spiny na luzie choć nie wszystko idzie zawsze idzie zgodnie z planem to jest to z mojej strony do dopracowania). Jeśli chodzi o relacje na żywo to nie mam jakiegoś większego problemu (zazwyczaj lekkie opory ale do pokonania) żeby zagadać do sprzedawczyni w sklepie czy do dziewczyny co stoi na przystanku (ale muszę zawsze mieć ku temu konkretny powód) inaczej jest blokada że nie i koniec (staram się obserwować swoje myśli i nie mogę wyłapać co jest grane) następna sprawa jak już zagadam to po chwili mi brakuje tematu jest taka ogromna pustka w głowie po prostu nie wiem co mam gadać i tu też nie mogę znaleść przyczyny tego stanu rzeczy (na randce taki problem nie występuje).Macie ktoś jakieś pomysły? Może przechodziliście przez to samo . Szukałem po forum winga no ale niestety znaleść nie mogłem nikogo z okolic Katowic

TeTris
Portret użytkownika TeTris
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2012-08-29
Punkty pomocy: 895

Przyczyn takiego stanu rzeczy może być multum, ale stawiam po prostu na brak doświadczenia i konieczność przepracowania tego problemu dogłębnie.

Inna sprawa to jak wspomniałeś przy spotkaniach z tindera nie ma tego problemu bo masz świadomość,że sie dziewczynom w jakimś stopniu podobasz więc problemem może być praca nad poczuciem wartości i byciem obecnym w interakcji Smile

Życie to fala podjętych działań w oceanie możliwości.

Yoshiharu
Portret użytkownika Yoshiharu
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2012-02-20
Punkty pomocy: 59

Pustka w głowie pojawia się przez to iż nie czujesz sie pewnie, chcesz zbyt dobrze wypaść, szukasz jakiegoś fajnego tekstu na otwarcie (przy kumplach tak w końcu nie masz).
Miałem podobnie i poradzisz sobie z tym tylko podchodząc regularnie do kobiet.
Postaw sobie cel, że każdego dnia przez miesiąc będziesz podchodził do kobiety aby pogadać.
A twoim celem będzie jak najdłuższa rozmowa.
Na początek jak zobaczysz kobiete to wybierz coś co ci sie w niej podoba np. fajne buty i szal i podejdz i pochwal ją za dobry gust. Jak zareaguje pozytywnie to pytasz co tu robi. Nie myśl czy ma to sens tylko rozmawiaj i wplataj w to pozytywne emocje.
Jak reaguje obojętnie to życzysz miłego dnia i idziesz do innej. Po jakimś czasie i podejścia i rozmowy będą łatwe.

Ronlouis
Portret użytkownika Ronlouis
Nieobecny
Zasłużony
WtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: 31
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2009-04-20
Punkty pomocy: 1749

Jeśli brakuje, Ci tematów do rozmów przy podejściach a na randkach Ci ich nie brakuje. Nałóż na podejścia ramę randek, oszukaj swój umysł i wmów sobie, że to randka. Nawet sobie możesz zażartować, że właśnie macie swoją pierwszą express randkę Wink Co do winga z okolic Katowic napisz do mnie na priv.

O czym myśliciel myśli, empiryk udowadnia
Chcesz więcej wiedzy ? Subskrybuj mój kanał YouTube: Playmans Tactic