mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Pasztety

9 posts / 0 new
Ostatni
Lynch
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: Warmia i Mazury

Dołączył: 2018-08-10
Punkty pomocy: 32
Pasztety

Siema, pytanie dotyczy gry w necie, jakoś mało ostatnio wychodzę na dg.. I problem jest taki, że te pasztety same sie pchają, ale postanowiłem sobie, że nie będę sie takimi zadowalał.. I dajmy na to, że poznałem jakąś sztos na tinder to z nimi jest całkowicie inaczej, to nie jest tak, że traktuje je inaczej i sie boje coś powiedzieć tylko kurde one są mało responsywne, jeśli sam nic nie napiszesz to one tym bardziej a jeśli napiszesz to zazwyczaj jest sucha odpowiedź i znowu facet musi ciągnąć ją za język co sie mija z celem bo czuję sie jakbym uwodził siebie a nie ona mnie, taka bezsensowna obojętność, w jaki sposób mam wywołać pozytywne emocje, nawiązać do seksu skoro czuć od nich podstawę nawet pisząc jakby to było coś w stylu ''wstrzymaj sie", nawet nie mam parcia aby odważniej zagrać skoro normalna rozmowa wychodzi tylko z mojej inicjatywy a ona sobie odpisze oznajmujaco i zadowolona, tak sie czuję jakbym był sam w rozmowie z tymi lepszymi oraz w jaki sposób radzicie sobie z konkurencją? Fajnie jest gdy coś wychodzi z dwóch stron i ma sie jasność a nie takie bawienie sie żeby kogoś urobić, ale sam nie wiem jak sprawić aby te ładniejsze były bardziej komunikatywne, przecież ich nie zmusze..

huka
Portret użytkownika huka
Nieobecny
Wtajemniczony
Wiek: 32
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2018-02-07
Punkty pomocy: 391

Nie ma czegoś takiego jak gra w necie. Internet to najgorsze z możliwych miejsc do poznawania dziewczyn, starzy Puasi już dawno to odkryli. Powstało na ten temat wiele blogów .
Czuć, że chciałbyś szybkich i łatwych sukcesów, a nawet dla wytrawnego uwodziciela, uwiedzenie dziewczyny to wciąż jest wyzwanie, trzeba się napracować, bo uwodzenie to sztuka, a każda wielka sztuka czy to literacka czy filmowa, rodzi się w trudach i znoju.

Falcao
Nieobecny
Wiek: 26
Miejscowość: Breslau

Dołączył: 2018-03-27
Punkty pomocy: 23

ja sobie chwalę net. na żywo i tak co druga nawet w klubie z nosem w telefonie

podrywacz co nie uwzględnia netu jest jak farmer co dalej chce jezdzić końmi mimo że po polach śmigają torami pociągi

rzekłem

huka
Portret użytkownika huka
Nieobecny
Wtajemniczony
Wiek: 32
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2018-02-07
Punkty pomocy: 391

Heathcliff, bo Ty zwyczajnie jaj nie masz, aby podrywać na żywo.

Smoker
Nieobecny
Wiek: 18
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2013-01-10
Punkty pomocy: 48

Wyjdź z domu i idź ze znajomymi w świat poznawać dziewczyny. Na żywo nie będzie miała 30 minut żeby zbyć Cię byle bzdurą, tylko od razu będziesz wiedzieć jak rokujesz. Więcej ich przerobisz to i większa szansa, że coś się trafi. Wyobraź sobie, że taka jak to nazwałeś 'sztos' dupa na Tinderze ma takich psiaków jak ty z 15 czy 20 jednocześnie. Czym Ty masz ją zagiąć i zainteresować ? Jak nie wyglądasz jakoś bardzo zajebiście to się nie pchaj. Ona te wszystkie żałosne pick up lines , openery itd. zna na pamięć. Masz malutką szansę żeby przebić się przez koksów z kaloryferami i innych przystojniaków. Na żywo szanse się trochę wyrównują, bo masz możliwość zaimponować. Masz ją w sumie czy ona tego chce czy nie Smile

Dominikkow
Portret użytkownika Dominikkow
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 1993
Miejscowość: Krk

Dołączył: 2014-11-07
Punkty pomocy: 753

Daj sobie spokój z netem... Kij wie po co tam dana laska jest. Może szuka seksu i chce przystojniaka 9/10. Może dla atencji, może chcę się pobawić z facetami, może nudów itp... Serio dej se spokój. Jak nie masz pewności siebie i obycia z pannami to se krzywde jeszcze zrobisz [mówię z doświadczenia]

_____________________________________________________________

Osoba, która wiecznie mówi „tak”, nieustannie pomija osobiste potrzeby i powoli buduje w sobie ogromny gniew.

DiDiCommander
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 19
Miejscowość: Nie_chce_podawac

Dołączył: 2018-09-20
Punkty pomocy: 11

Wygląd jest ważny, ale tinder wymusza oceanie ludzi po okładce, którzy tam są głównie dla atencji swego uprzedmiotowienia - czyli po to, by inni zachwycali się ich urodą czy majętnością.
Tinder jak i PornHub, to złe miejsce do szukania miłości. Tak tylko szturchnę pytaniem, niech będzie, że się wymądrzam, ale czy nie powinieneś naprawić czegoś w sobie?

A tak bez oskarżania o nic, to laski z tindera do skraju możliwości źle podchodzą do swojej seksualności i spraw damsko-męski hiperbolizując to, że facet ma ganiać za kobietą.

Rozwiązanie, jak chcesz - poszukaj znajomości na żywo, nie przez internet.

A... I nie bądź przesadnie miły, jak mają cię w czterech literach, to z wzajemnością.

Kensei
Portret użytkownika Kensei
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2018-04-06
Punkty pomocy: 610

Zgadzam się z tym, że w necie nie ma "gry". Co najwyższej jakaś jej namiastka. A sprowadza się do wzbudzenia zainteresowania w zależności od targetu. Możesz być zabawny, wyluzowany czy stricte seksualny, ale nie creepy. Następnie jak najszybciej dążysz do spotkania, umawiasz się, po to, żeby się poznać, żeby dopiero zacząć grę właściwą. Możesz traktować net podobnie jak podejście na ulicy, będą zlewki, ale będą też chętne na spotkanie. Wtedy działasz już z większym zaangażowaniem, dobrze się bawisz i wygrywasz. Nie demonizuję internetu, żyjemy w takich czasach gdzie jest on już powszechny. Poznajesz kogoś dopiero na żywo, internet to tylko trochę bardziej kulawy środek do celu, ale jak się już spotkasz to jest już wszystko dalej tak samo jak z każdym innym uwodzeniem.

"Empty your mind. Be formless, shapeless - like water."

Lynch
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: Warmia i Mazury

Dołączył: 2018-08-10
Punkty pomocy: 32

''Tak tylko szturchnę pytaniem, niech będzie, że się wymądrzam, ale czy nie powinieneś naprawić czegoś w sobie?'' Niby powinienem ale nie wiem jak i co, ogólnie przeżywam dużo stresu przez rodzinę głównie, cały czas praktycznie wkurwiony jestem i mam chaos w głowie pomimo, że jestem dobrym człowiekiem