mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

penis nie staje

15 posts / 0 new
Ostatni
Bodrot
Nieobecny
Dołączył: 2017-05-26
Punkty pomocy: 4
penis nie staje

Jak w temacie. Kiedyś wystarczyło mi pomyśleć o jakiejś dziewczynie, wyobrazić sobie ją bez ubrania i stawał. Teraz spotykam się z jedną, często zamykamy się w pokoju, leżymy na łóżku, jakieś macanki i nie staje, a przynajmniej nie tak jak powinien. Tak jakby chciał, a nie mógł. Zaczyna mnie to niepokoić, bo myślę, że na dniach może się coś więcej wydarzyć i nie chciałbym, aby mnie zawiódł. Prejakulat jakiś tam wylatuje, czyli teoretycznie wszystko działa jak powinno, ale nie wiem, czy to jest kwestia wieku, że dawniej byle co mnie podniecało, a teraz potrzebuje większych bodźców, czy co? Masturbację odstawiłem z miesiąc temu, a i wcześniej było to może raz na tydzień lub dwa. Macie jakieś pomysły, bo nie jest to chyba normalne, nie wiem jestem prawiczkiem, ale jak mówię, dawniej byle co mnie podniecało, jeszcze kilka miesięcy temu, a teraz mam laskę na sobie, dostęp do każdego skrawku jej ciała i nie jest ten wzwód taki jak być powinien. Miał ktoś podobnie?

deusest
Nieobecny
Dołączył: 2017-10-02
Punkty pomocy: 20

21 lat i nie staje? uu

lukas198820
Portret użytkownika lukas198820
Włączona
Dołączył: 2010-07-08
Punkty pomocy: 209

Panna byc moze ci spowszedniała i sama nie potrafi sie tobą zając, wtedy to kwestia psychiki.Chyba że leki bierzesz albo duzo alko plus słabe odżywianie, to wtedy jasna sprawa.

Kampro
Portret użytkownika Kampro
Nieobecny
Dołączył: 2010-05-14
Punkty pomocy: 78

Spróbuj przy zgaszonym świetle.

malpi_gaj
Portret użytkownika malpi_gaj
Nieobecny
Dołączył: 2011-12-14
Punkty pomocy: 13

Porno?

Bodrot
Nieobecny
Dołączył: 2017-05-26
Punkty pomocy: 4

Haha, światło akurat ma tyle do gadania, że hoho, alkoholu raczej nie piję, przez ostatnie pół roku to może ze 3-4 piwa tylko były, odżywianie też w porządku, bo staram się pełnowartościowe posiłki jeść, a słodyczy i fastfoodów też raczej nie tykam. Nie wiem czy to kwestia psychiki, czy czego, ale podczas snu, jak się czasem budzę to stoi no i sam też umiem doprowadzić go do wzwodu.

lukas198820
Portret użytkownika lukas198820
Włączona
Dołączył: 2010-07-08
Punkty pomocy: 209

Czyli monotonia w seksie sie pojawiła.Jak ci na pannie zależy to troche szaleństwa potrzeba w łóżku.Jeśli nie zmiana panny.

Bodrot
Nieobecny
Dołączył: 2017-05-26
Punkty pomocy: 4

Bardzo śmieszne...

Jakey
Portret użytkownika Jakey
Nieobecny
Dołączył: 2017-06-18
Punkty pomocy: 151

Czy naprawdę nie można poprostu zbanować deusesta?

Nie zrozumiałem, czy jesteś prawiczkiem czy nie. Jeśli tak, to może po prostu stres cię jakoś zjada i się boisz , że za chwilę to się stanie czy coś. Jeśli nie jesteś, to laska może być po prostu nudna, słaba w te klocki i generalnie nie specjalnie cię kręci.

Z biologicznych rzeczy - ale stawiał bym w 70-80% , że to jednak psychika - biegaj sobie 20-30 min 2-3 razy w tygodniu, albo chociaż rano/wieczorem szybki marsz 20-30 minutowy. Chodzi po prostu o pobudzenie krążenia.

Jak mnie czekały ultraseks maratony, to jadłem seler jak dzik - zwykły surowy korzeń selera, kroisz sobie w kostkę, jesz szklankę dziennie - pół szklanki dwa razy dziennie. Działa cuda , w połączeniu z sportem, nic i nikt cię nie powstrzyma Smile

mistrzGry
Portret użytkownika mistrzGry
Nieobecny
Moderator
ModeratorWtajemniczony
Dołączył: 2017-02-15
Punkty pomocy: 220

Lukas, czytaj ze zrozumieniem. Napisał gość, że jest prawiczkiem.. to co chrzanisz o jakimś seksie? Ja gdy mam jakiś kwartał wolnego od treningów, po prostu daje sobie na luz wtedy to wpierdalam słodycze non stop codziennie, jaram trawę, żre jak świnia, tłusto, smacznie i nie zdrowo, kutas mi nie staje z rana po przebudzeniu i co? Lecz gdy trzeba stanąć na wysokości śniadania to nie ma problemu. Chłopak ma 21 lat, jest w sile wieku, wszystko w tych sprawach powinno być jak należy a nie jest więc ewidentnie problem leży gdzieś w głowie. Na pewno nie chodzi o część ciała jaką jest penis, bo skoro stawał kiedyś.... nie jestem osobą która Ci pomoże bo nie siedzę w temacie, więc radzę iść do seksuologa. ew poszukaj w google, ew napisz priv do Admina, z owym pytaniem, on też powinien coś doradzić, ma o tym kursy. na pewno związek z owym problemem ma przeszłość. coś gdzieś siedzi w głowie, nie wiem strach przed oceną, istnieje wiele hipotez

huna
Nieobecny
Dołączył: 2017-09-14
Punkty pomocy: 70

Każdy miesień trzeba ćwiczyć żeby był wyrobiony i tyle w temacie Laughing out loud
Bądz przygotowany, że pierwszy raz możesz spalić i długo nie wytrzymać. Rozumiem, że chcesz dobrze wypaść. Sporo też zależy od dziewczyny, jeśli ona leży jak kłoda to coż... nie przypominam sobie żeby jakiś penis po moim ręcznym nie zachowywal się wzorcowo i to też tyle w temacie.

Dominikkow
Portret użytkownika Dominikkow
Nieobecny
Wtajemniczony
Dołączył: 2014-11-07
Punkty pomocy: 470

Czy nie macie wrażenia panowie, że kobiety na tej stronie to babochlopy?

_____________________________________________________________

Osoba, która wiecznie mówi „tak”, nieustannie pomija osobiste potrzeby i powoli buduje w sobie ogromny gniew.

saverius
Portret użytkownika saverius
Nieobecny
Zasłużony
ModeratorWtajemniczony
Dołączył: 2009-03-28
Punkty pomocy: 1158

Nie.

__________________________________________________________

Kobiety są nienormalne ale u nich to normalne.

rebelebedebe
Nieobecny
Dołączył: 2016-01-03
Punkty pomocy: 1

Może lubisz wciągnąć co nie co? Gdy miałem taki okres, że raz na miesiąc porządnie przykurwiłem to potem były problemy z siurkiem. Dopiero po jakimś roku czasu wszystko się ustabilizowało

Bodrot
Nieobecny
Dołączył: 2017-05-26
Punkty pomocy: 4

Nie palę, nie piję (przez ostatnie trzy miesiące może ze dwa browary), żadnego zioła koksu fety też nie. Wczoraj była u mnie dziewczyna i znowu to samo. Niby leżymy na łóżku, niby mam dostęp do każdego skrawka jej ciała i mimo, że podczas snu stoi, to czuję, w sytuacji sam na sam z nią nie. Prawdopodobnie gdyby ona wzięła sprawę we własne ręce by stanął, ale wydaje mi się dziwne, że mając ją w ramionach, bez koszulki bez stanika no i w ogóle wiecie o co chodzi samoczynnie mi nie staje. Spróbuje z tym selerem, choć nie wiem jak on by miał pomóc, wrócę do treningów bo z końcem wakacji przestałem, no i zobaczę. Staram się wyluzować, ale może jakaś podświadomość też swoje robi.