mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Pisanie z moją dziewczyną

6 posts / 0 new
Ostatni
Użytkownik11111
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2019-01-09
Punkty pomocy: 0
Pisanie z moją dziewczyną

Witam, mam problem.

Mam 19 lat, jestem z dziewczyną(16l) już pół roku, bardzo oboje się kochamy, mieszkamy od siebie 60 km, a szkoły są od siebie 30km. Gdy jesteśmy ze sobą na żywo jest wszystko w porządku. Miałem trudne dzieciństwo, ojciec alkoholik, mama zapracowana i zastraszona, wszystko praktycznie od małego robiłem sam i teraz mam duże problemy z podjęciem decyzji i zdecydowaniem co będzie dla mnie dobre. Mam też niskie poczucie własnej wartości z którym dziewczyna mnie bardzo wspiera. Problem jest tego typu że martwi mnie czasem to że ona nie pisze rano pierwsza ,,dzień dobry", choć sama kiedyś wspomniała żeby pisał ten kto pierwszy wstanie, mam smutną minę gdy wstanę i widzę że była aktywna kilka/naście minut temu. To mój drugi związek, poprzednia zostawiła mnie twierdząc że to nie to mimo zapewnień ze jest idealnie, opowiadałem tamtej o moich problemach, było mi wtedy smutno że nie odpisuje czy coś, twierdziła że ją ograniczam, a ja tylko chciałem miłości i zainteresowania. Nie wiem czy to moje wymysły, że chce aby moja obecna dziewczyna pisała pierwsza gdy wstanie wcześniej i częściej że mną pisała, mam też problem z interpretacją jej pisanych słów, źle czasami rozumiem. Nie mówię jej o tym, bo boję się że ją zmęczę moimi wymysłami, że odejdzie.

sequel87
Portret użytkownika sequel87
Włączona
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Jaworzno

Dołączył: 2018-07-27
Punkty pomocy: 653

Tak w pigulce. Rozumiem ze miales trudne dziecinstwo ale nie mozesz robic z siebie ofiary losu. Taki biedaczek ktorego nikt nie kocha, nikt nie pogłaska. Sory ale tak to odebralem. Zadna dziewczyna nie chce takiego goscia, uzalajacego sie. Tak jak piszesz musisz zmienic swoj stan I znalezc swoja wartosc bo inaczej to runie. Generalnie to juz sie ro sypie tylko ty tego nie widzisz. No ale to jiz druga kwestia. Kwestia tego ze dziecinade prowadzicie. Oboje jeszcze nie dojrzeliscie do zwiazku. Kto komu pierwszy ma napisac jak tylko oko otworzy, blagam zlitujcie sie.

A wiec tak. Stan na nogi, poczytaj sobie stronke, cos ci napewno pomoze I daz do lepszej wersji samego siebie. Niech ta 16sto latka bedzie dla ciebie dodatkiem a nie calym zyciem. Poki tego nie zrobisz nikt nie zatka twojej luki w milosci z mlodych lat.

Ps. Poza tym potrzebujesz kogos kto jest blisko a nie na odleglosc Wink

Hubak
Portret użytkownika Hubak
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: Wroclaw

Dołączył: 2017-06-07
Punkty pomocy: 19

Z doświadczeni wiem, że im więcej się pisze w związku na odległość tym gorzej. Zaraz się zaczną jakieś głupie teksty itp. Zajmij się sobą poświęć się swojej pasji czy rozwojowi, a pisz dzwon tylko w ważniejszych sprawach ewentualnie raz na tydzień dzwon pogadać o pierdołach.

Maarten
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 93
Miejscowość: San Escobar

Dołączył: 2018-09-11
Punkty pomocy: 19

Poprzednia Cię zostawiła bo byłeś miękki, obecna też to zrobi bo tak jak napisał Sequel to już się sypie.

Jesteście jeszcze w takim wieku że nie myśli się o poważnym związku a jedynie o dobrej zabawie i to właśnie powinieneś obecnej partnerce dostarczyć - żebyś kojarzył jej się z dobrymi emocjami Smile Wiesz, nikt nie lubi towarzystwa ludzi którzy się ciągle użalają.

Na koniec polecam poczytać podstawy/klasyki i oczywiście blogi bo z tego wyciągniesz sporo wiedzy i zaczniesz się zmieniać na lepsze, ale na to trzeba czasu i pracy.

Pozdrawiam

Łokero
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Podlasie

Dołączył: 2015-03-07
Punkty pomocy: 478

Wszyscy radzą traktuj dziewczynę jak dodatek, świetna rada, a ja bym ze swojej strony - z takim bagażem - poradził psychologa. Bo inaczej sobie tego nie ułożysz.

"Może mój świat marzeń być jak głupia historia
Po to mam wyobraźnie by bujać w obłokach"
~ Vixen - Myśl co chcesz

Skol
Nieobecny
Wiek: 29
Miejscowość: Góry Świętokrzyskie

Dołączył: 2018-02-27
Punkty pomocy: 94

Musisz wrócić do głębokiego dzieciństwa i przepracować swoją przeszłość. Brakuje Ci pewności siebie, bo DDA zawsze oczekują nadmiernej uwagi, a ona Ci tego nie dostarcza. Być może nawet nie widzi problemu, który Ty dostrzegasz.

Udawanie bycia twardym tutaj nie pomoże. Nie odetniesz czegoś, czego nie przepracowałeś. To wróci prędzej czy później w formie depresji albo wprowadzania patologii w Twojej przyszłej rodzinie.

To nie ona, ani ta poprzednia jest problemem tylko Ty i Twoja przeszłość. Tylko Ty możesz zmienić siebie. Żadna dziewczyna tego nie zrobi. Psycholog to dobry pomysł, ale musisz chcieć przeżyć przeszłość jeszcze raz i się z tym pogodzić. Inaczej szkoda czasu i pieniędzy.

Nie rób problemu, że jakaś laska Cię kiedyś rzuciła. W tym wieku hormony rządzą się swoimi prawami i miłostki oraz zauroczenia kończą się szybko.

https://aboutviagra.info

korovchenko.info