mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Podryw starszej od siebie.

7 posts / 0 new
Ostatni
danteuszzz
Nieobecny
Wiek: 16
Miejscowość: Częstochowa

Dołączył: 2018-05-02
Punkty pomocy: 0
Podryw starszej od siebie.

Witam! Jeśli chodzi o mój poprzedni wpis, to nie wyszło. Znaczy po prostu zastosowałem się do waszych rad i rad mojego kolegi, i dałem sobie z nią spokój. To trochę długa historia ale nie o tym chcę teraz pisać. W skrócie przemyślałem sobie trochę moje życie i jaką bym chciał kobietę. Poza rzeczami standardowymi typu ładna, fajna, pociągająca, mądra itd. zrozumiałem że chciałbym zdobyć dziewczynę starszą od siebie (od lat 17 do 20). Tak, wiem że jest to trudne, praktycznie niewykonalne, ale kij z tym. Trzeba spróbować bo na starość będę żałować. Ostatnio zagadałem do jednej (rocznik 99), co prawda nie próbowałem jej podrywać tylko przetestować jak mi się rozwinął skill i poszło nawet nawet. Tylko jak coś to ona w grę nie wchodzi bo tak średnio mi się podoba. I wiem że nie mogę spocząć na laurach i muszę dalej trenować ale przynajmniej nie ma już we mnie strachu by zagadać, a to już sukces. Prosiłbym o pomoc gdzie mogę poszukać jakiejś fajnej dziewczyny starszej od siebie, bo dotąd zagadywałem w autobusie i że tak powiem brak zasobów. W galerii też tak średnio bo tam trudno spotkać dziewczynę bez chłopaka. No i oczywiście o rady jak ją utrzymać bo zdaję sobie sprawę że będzie to ciężkie.

aalfaa
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: Krk

Dołączył: 2013-05-10
Punkty pomocy: 41

Ty chyba jaja sobie z nas robisz... Do podstaw!!! Czytać aż zrozumiesz jakie głupie pytania i wymówki nabazgrałeś w swoim wpisie.

shaker
Portret użytkownika shaker
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Katowice

Dołączył: 2012-01-17
Punkty pomocy: 291

Wcześnie zaczynasz, krzywdy sobie nie wyrządź bawiąc się w puasa,
A propos tematu, kobiety starsze spotkasz wszędzie poza twoja szkoła

griverskyy
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2018-06-07
Punkty pomocy: 0

Krzywdy sobie nie zrób?

shaker
Portret użytkownika shaker
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Katowice

Dołączył: 2012-01-17
Punkty pomocy: 291

No dokładnie

LudwikXIV
Nieobecny
Wiek: 33
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2015-03-23
Punkty pomocy: 473

Krzywdy? To w jakim wieku Wy się zaczęliście oglądać za dupami? Ja miałem tyle co autor i uważam że to najlepszy czas na poznawanie dziewczyn. Większość chłopaków w tym wieku to jeszcze niemrawe, niezdecydowane pipki, które dostają sraczki na samą myśl o dziewczynach i nawet nie próbują podrywać. Jeśli masz jaja by to robić, masz miażdżącą przewagę nad konkrencją i za to szacuneczek.

Najłatwiej Ci będzie jak znadziesz w miarę ogarniętego skrzydłowego i ruszysz w miasto. Teraz jest lato, więc pewnie w Twoim mieście masz jakieś jezioro/staw/rzeczkę, gdzie ludzie wychodzą się pokąpać/poopalać, albo strzelić sobie browarek. No albo deptak jakiś? Sorry, nie wiem skąd jesteś, a każde miasto ma swoją specyfikę...

TooManyRoads
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 19
Miejscowość: Gdańsk

Dołączył: 2018-06-18
Punkty pomocy: 0

Ciężko jest, żeby starsza laska patrzyła na Ciebie poważnie, musiałbyś być mentalnie parę lat wyżej od swoich rówieśników i owa dziewczyna nie mogłaby być starsza od Ciebie więcej niż rok-dwa. Z autopsji Ci powiem, że najłatwiej ze starszymi laskami na imprezie, raz mi się tylko zdarzyło że miałem laskę 3 lata starszą, ale długo to nie wytrwało, bo tak jak mówię - zbyt duża różnica w myśleniu. Natomiast lasek o rok starszych miałem kilka, podbijasz na imprezie, gadka chwilę, bierzesz do tańca, jak umiesz wywijać to masz wielkiego +, bierzesz nr tel i gotowe. Tylko tak jak mówię, musisz jej pokazać podczas spotkań i rozmowy, że jesteś elokwentny i dojrzały, inaczej będzie Cię miała za gówniarza i ją co najwyżej przelecisz.