mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Podryw za granicą

4 posts / 0 new
Ostatni
jacob90
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28
Miejscowość: gdańśk

Dołączył: 2018-08-16
Punkty pomocy: 3
Podryw za granicą

Cześć, mieszkam w Holandii i przyznam, że mam problem żeby tu poderwać jakąś laskę. Jako że nie piję wychodzenie do klubów raczej nie wchodzi w grę. Na ulicy też ciężko bo bariera języka. Poznaję dziewczyny na badoo i fotka.pl i dość często udaję mi się przenieść rozmowę na whatsapp albo fb i przeważnie kończy się tym, że gdy już jesteśmy umówieni na spotkanie dziewczyna przestaje odpisywać. Wiecie jaka może być tego przyczyna? i czy ktoś jest w podobnej sytuacji i ma jakiś sposób na poznawanie dziewczyn?

(...)

huka
Portret użytkownika huka
Nieobecny
Wtajemniczony
Wiek: 32
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2018-02-07
Punkty pomocy: 360

Ja raz dla żartu, zalogowałem się na niemieckim portalu randkowym. Byłem ciekawy czy te dziewczyny z niemiec, są takie brzydkie, jak sie o nich mówi. Rozmawiałem z tamtymi pannami, na luzie. Nie chciałem ich podrywać, bo przecież nie będę do panny jeździł do Niemiec. Jedna wpadła mi w oko,taka podobna z wyglądu bardziej do Klaudi Schiffer niż Angeli Merkel. Pytałem się jej dużo, o to
jak zmieniła sie sytuacja w jej kraju po 2015 roku. Niemcy, się ogólnie strachają o tym szczerze mówić, ale ona była odważna i opowiadała, jak dwa razy, omal jej nie zgwalcili goście Angeli. Ona jest z Meklemburgii Pomorza Przedniego, ma więc blisko do Świnoujścia, tam się umówiliśmy w lato. Dziewczyna ładna i lubi Polaków, bo jak mówi, jak dziewczyne napadną islamiści to Polak swej panny będzie bronił, a Niemiec ucieknie.
Najlepiej prezentować się przed dziewczynami z zachodu, jako bardziej męski, twardy i odważny od zniewieściałych, pod wpływem poprawności politycznej facetów z ich krajów. To mocno działa na tamte laski, tak też od kolegów słyszałem, bo one tam mają mało prawdziwych facetów, gdyż rozwój feminizmu zrobił z ich facetów metroseksualne pizdy, które nawet ich nie obronią, przed brodaczami z pustyni.

jacob90
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28
Miejscowość: gdańśk

Dołączył: 2018-08-16
Punkty pomocy: 3

Tylko raczej nie biorę pod uwagę podrywania innych niż polek. Bariera języka

(...)

Owski
Portret użytkownika Owski
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28
Miejscowość: Małopolska

Dołączył: 2018-08-24
Punkty pomocy: 65

nie musisz pić by chodzić do klubu. Pozatym nie mów ze jednego czy dwóch piw nie wypijesz? juz bez przesady Wink

skoro nie znasz jezyka to ulica odpada....

zostaje Ci internecik albo znajomi/domówki

Nie pomogłem wystarczająco?
wal priva Wink

Klubowo - Instagramowy podrywacz!