mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Pomóżcie ułożyć plan działania

10 posts / 0 new
Ostatni
Idontgiveafuck
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 007
Miejscowość: WMG

Dołączył: 2018-08-04
Punkty pomocy: 31
Pomóżcie ułożyć plan działania

Witam.

Chciałbym na samym wstępie się przywitać z wszystkimi, czytałem bardzo dużo artykułów z tej strony, chciałbym podziękować za tą wiedzę, jaką wszyscy się tutaj dzielą. Największe podziękowania dla "Adepta" !

Opiszę sytuację Wink

Laskę poznałem na czacie, wszystko elegancko się kręciło, wpadłem do niej, zrobiła masaż, loda, brakowało seksu, bo jakoś mi się przestało chcieć, więc zrobiłem to tak, że posiedziałem, pogadałem, generalnie miało być tak, że jeszcze się widzimy Wink

Olałem ją trochę, bo zająłem się swoimi sprawami, później jak się odezwałem, to mi jakieś fochy strzeliła, co totalnie zlałem.

Później jak znowu się odezwałem, to opowieści, że ma kogoś, ale wtedy czemu ze mną pisze ? Zakładam, że ściemnia ? Mam rację ? Robi to po to, żeby nie wyjść na taką co to nie ma innej opcji, żeby wyjść na atrakcyjniejszą ?

I teraz próbuję dalej, piszę humorystycznie, widzę, że już powoli pęka, ale w dalszym ciągu mi napisała, że ma jakiegoś...

Teraz pytanie ciągnąć dalej swoje czy dać na luz jakiś czas, żeby był lepszy skutek ? Nie ukrywam, że mam już przyszykowane inne opcje...

Pozdrawiam i z góry dziękuję za poważne odpowiedzi.

Przepraszam, jeśli taki temat już był, ale postanowiłem w ramach przywitania i podziękowania - zacząć tak przygodę z forum !

Woodpecker
Nieobecny
Wiek: 26
Miejscowość: Kuj-Pom

Dołączył: 2017-03-06
Punkty pomocy: 334

Yo.. Next lub działaj z innymi i czekaj aż ta pierwsza wyjdzie z inicjatywą lecz może minąć nawet kilka msc jeśli rzeczywiście ma kogoś

Idontgiveafuck
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 007
Miejscowość: WMG

Dołączył: 2018-08-04
Punkty pomocy: 31

Dzięki za szybką odpowiedź! Na pewno sknociłem, bo trzeba było brać co jest - od razu, a teraz dopięcie może być problematyczne, co widać...Dziwnym trafem, jestem uparty, żeby to dopiąć !

Pinochet
Portret użytkownika Pinochet
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: .
Miejscowość: Sin City

Dołączył: 2017-09-30
Punkty pomocy: 611

"Olałem ją trochę, bo zająłem się swoimi sprawami"

Robisz komuś loda i ten ktoś Cię olewa lub nie odzywa się. Co myślisz? Pewnie, że Cię wykorzystał. W skrajnych przypadkach, że faktycznie jest zalatany.

Czego ty wlasciwie od niej chcesz?

Idontgiveafuck
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 007
Miejscowość: WMG

Dołączył: 2018-08-04
Punkty pomocy: 31

Myślę, że chcę "dopiąć" sprawę Wink Myślałem, że to pójdzie łatwo, a tylko na początku...

Abelart
Portret użytkownika Abelart
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2017-10-29
Punkty pomocy: 144

Jako laska poczuł bym się wykorzystany że po lodzie nie zostałam wyruchana:/ A tak serio to musiales ją w którymś momencie źle potraktować przez co ona podnosi wartość w twoich oczach. Mniej zawodowego jebaki w zachowaniu więcej empatii i lody powinny stopnieć.

Wygrywasz, albo się uczysz.

Żyj tu i teraz.

jaroslaw1999
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2018-07-24
Punkty pomocy: 122

ogólnie taka dziewczyna co obciąga od razu jest dla mnie gorsza niż taka co pozwoli na anal na pierwszym spotkaniu. na prawdę nie wiem czego oczekujesz. może coś mnie ominęło, ale ta strona z założenia nie miała służyć temu żeby wykorzystać dziewczynę (jakkolwiek trywialnie to nie zabrzmi) tylko miała pomóc facetom, którzy przespali okres kiedy inni zagadywali do dziewczyn. jeśli chciałeś ją tylko przelecieć to było to zrobić bo wydaje mi się, że to ona miała jaja (oczywiście nie dosłownie) i to ona chciała przelecieć Ciebie. teraz łudzisz się, że spotka się z Tobą znowu, jeśli nie bzykałeś się z nią od razu? to ona prowadziła tą relację. to ona chciała Cię zostawić jak już Cię przeleci. zachowałeś się jak idiota. teraz zachowujesz się, jak byś jako prawiczek zatrzymał się na widok pierwszej lepszej tirówki, ale miał tylko 50 zł, ona by Ci obciągnęła, a Ty byś pojechał do domu, pożyczył dodatkową stówę i szukał tej samej dziwki. zauroczyłeś się bo Ci obciągnęła? zupełnie nie rozumiem po co chcesz "dopiąć" sprawę. to jedyna laska, która Ci chciała popuścić szpary? co to ma być?

Idontgiveafuck
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 007
Miejscowość: WMG

Dołączył: 2018-08-04
Punkty pomocy: 31

Jarosław1999 Jest racja, że źle się zachowałem, bo wyszło, że ją wykorzystałem, więc teraz najprawdopodobniej ma mechanizm ochronny - przede mną...

Planowałem co innego, w trakcie wyszło co innego, a teraz miałem chęć by to dopiąć, bo jakbym widział w tym wyzwanie, że mnie odpycha. Może też trochę wyrzut sumienia, że ją źle potraktowałem i chciałem jakoś to wyprowadzić, ale tak, żeby ostatecznie wyszło mi jak CHCĘ Smile

Nie prowadziła tej relacji, bo to ja od początku wszystko kierowałem, a Ty jak masz takie teksty rzucać typu: "idiota, prawiczek" to sobie daruj, bo to śmieszne - takie napinanie w internecie. Można pisać coś konkretnie, ale z kulturą !

Na ten moment działam z innymi, ale wezmę sobie do serca, żeby być bardziej empatyczny, bo tutaj chamsko z mojej strony.

sequel87
Portret użytkownika sequel87
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 31
Miejscowość: Jaworzno

Dołączył: 2018-07-27
Punkty pomocy: 370

Plan działania to się na wojnie układa

Idontgiveafuck
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 007
Miejscowość: WMG

Dołączył: 2018-08-04
Punkty pomocy: 31

Pewnie nikogo to nie obchodzi, ale już wracam na dobre tory w relacji z nią Wink Okazało się, że w cale z nikim się nie spotyka, a wręcz ma problem z pewnym gościem, który ją nachodzi...Wyjaśniamy sobie wszystko, teraz zamierzam trzymać się tej zasady, aby nie wychodzić na "świnię" - dziękuje Panowie za kubły zimnej wody na głowę.