mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Rozbudzanie emocji u dziewczyny, która mnie zna?

13 posts / 0 new
Ostatni
Leno
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: -

Dołączył: 2018-10-08
Punkty pomocy: 0
Rozbudzanie emocji u dziewczyny, która mnie zna?

Witam.
Konto co prawda nowe, ale forum przeglądam co jakiś czas, aczkolwiek chyba nie widziałem podobnego tematu, więc postanowiłem zrobić konto i zapytać bardziej doświadczonych zawodników.

Do rzeczy... czy jest możliwe rozbudzenie emocji w dziewczynie, która zna mnie bardzo dobrze? Poznałem ją 2 lata temu, przez 6 miesięcy byliśmy przyjaciółmi i spędzaliśmy bardzo dużo czasu, więc trochę o sobie wiemy. Potem się popsuło i jakbym miał opisać całą historię, to pewnie mało kto by przeczytał, więc streszczam jak się da. Generalnie spotykaliśmy się rzadko, ostatnio kilka miesięcy temu kilka razy, bo w sumie było całkiem spoko, a potem z mojej strony cisza. Ponownie spotkaliśmy się tak z tydzień temu, z jej inicjatywy, bo akurat była u mnie w mieście. Spotkanie tak w skrócie wyglądało tak: jak mnie zobaczyła, to rzuciła mi się na szyje, poszliśmy na spacer, potem do restauracji, odprowadziłem ją, ona przytuliła się do mnie, podziękowała mi za spotkanie, daliśmy sobie po buziaku w policzek(chociaż jak na początku odchyliłem głowę, to chyba myślała, że chce ją normalnie pocałować i sama też odchyliła) i koniec.
Na spotkaniu dużo rozmawialiśmy, był dotyk, może nie wymacałem jej, ale pomasować po udzie dała bez problemu.

No nie ukrywając - podoba mi się już od dłuższego czasu (o czym ona prawdopodobnie wie) i zastanawiam się, czy mógłbym coś tutaj zwojować. Dodam, że ma chłopaka (już długi czas, miała go już jak się poznawaliśmy), ale od naszej wspólnej znajomej, której wystarczy powiedzieć "O cześć, co u Ciebie?" i mam streszczenie z jej życia i przy okazji co u naszych znajomych, wiem, że nie układa im się za dobrze, widzą się tylko na weekendzie, do tego często kłócą się o byle co, więc chłopak to raczej nie problem.

No i teraz ponawiam to pytanie - czy dam rade rozbudzić w niej emocje? Jeśli tak, to w jaki sposób? Miałbym taki mini plan działania, tylko potrzebuje waszej wiedzy.

Z góry dzięki.

william_sexspeare
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: -

Dołączył: 2018-05-11
Punkty pomocy: 108

Jak na Ciebie leci, to oczywiście, że się da. Musisz tylko zacząć działać w stopniu seksualnym, a mniej koleżeńskim i zacznij wychodzić z inicjatywą.

wujeksamozło
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28
Miejscowość: kraków

Dołączył: 2017-01-16
Punkty pomocy: 180

A ze tak się brzydko wyrażę po kiego huja Ci to potrzebne?
Panna zajęta to już sprawę komplikuje, w dodatku jesteś w frendzonie co też nie ułatwia.
Nakombinujesz się a na 90 % i tak nic z tego nie wyjdzie. Dookoła pełno ładnych lasek, które tylko czekają aż je ktoś poderwie, do wyboru do koloru, a będzie dużo łatwiej niż wyjść z frendzonie i odbić zajęta.
Moja rada odpuść sobie tą pannę.

Stary Wąż

william_sexspeare
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: -

Dołączył: 2018-05-11
Punkty pomocy: 108

Bez sensu, dlaczego 3/4 porad w takich przypadkach jest właśnie tego typu? Jak koleś ma silną wolę, to niech działa. Nakombinuje? Proszę Cię, tu nie ma żadnej kombinacji, wystarczy chęć działania i przestanie zgrywania jej kolegi - jak się jej podoba i jest nim zainteresowana to bingo - musi tylko to zweryfikować, bo do tej pory nie miał okazji orbitując wokół niej i zgrywając dobrego kolegę. Oczywiście niech nie skupia się tylko na niej, ale ja bym tego tak łatwo nie skreślał.

raM
Portret użytkownika raM
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: Rzeszów

Dołączył: 2011-09-05
Punkty pomocy: 526

Ano dlatego, że suma energii którą spożytkuje na wyjście z friendzonu oraz odbicie jej chłopakowi równa się przeleceniu kilku lasek poznanych na dg czy kilkunastu na ng Laughing out loud
Po prostu szkoda na to energii, bo po to uczymy się tego wszystkiego, aby robić to jak najsprawniej, przy jak najmniejszym zaangażowaniu.

william_sexspeare
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: -

Dołączył: 2018-05-11
Punkty pomocy: 108

To już zależy jak kto na to patrzy i na ile kto ma chłodny łeb, niech zrobi jak woli.

Leno
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: -

Dołączył: 2018-10-08
Punkty pomocy: 0

Ale to nie jest chyba tak, że to jest jakiś friendzone, friendzonem to mogłem nazwać to co było przez pierwsze 6 miesięcy, porównując to co było wtedy, a to co jest teraz to nic.

Generalnie to plan był taki - skoro nie układa jej się z tym swoim, to chciałem się z nią spotykać raz na jakiś czas, tak żeby na spotkaniu dać jej emocje (pomocy, potrzebne przykłady), żeby nie mogła się doczekać kolejnego spotkania, przy okazji nudząc się ze swoim chłopakiem. Kilka takich spotkań i myślę, że sama by z nim zerwała.

raM
Portret użytkownika raM
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: Rzeszów

Dołączył: 2011-09-05
Punkty pomocy: 526

Mimo wszystko masz ramę przyjaciela, być może jest jakieś fizyczne zainteresowanie, jednak mimo wszystko musisz to przeramować, bo wciąż się we friendzonie znajdujesz.
Ten Twój plan nie jest najgorszy, pod warunkiem że będziesz wchodził w seksualne tematy, takie które budują emocje oraz pożądanie. Jak to robić, masz w podstawach. Musisz skupić się przede wszystkim na jej seksualności oraz w miarę budowania nastroju na odważniejszym dotyku.

william_sexspeare
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: -

Dołączył: 2018-05-11
Punkty pomocy: 108

"tak żeby na spotkaniu dać jej emocje (pomocy, potrzebne przykłady), żeby nie mogła się doczekać kolejnego spotkania, przy okazji nudząc się ze swoim chłopakiem" - pomocy? potrzebne przykłady? A co Ty kurwa, nauczyciel? Zamiast jej pomagać pomóż pierw sobie i ściągnij z niej majtki a jako przykład pokaż jej, że nikt jej tak nie wyrucha jak Ty. Wtedy masz jak w banku zapewnienie jej emocji rodem z rollercostera. Dziś mężczyznom brakuje jaj, wcześniej też rozkminiałem jak Ty o takich bzdetach - a najskuteczniejszą pigułą w przypadku takiej dolegliwości jest po prostu mocny chwyt za wacława i uświadomienie sobie, że nie musi służyć tylko do oddawania moczu.

sequel87
Portret użytkownika sequel87
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 31
Miejscowość: Jaworzno

Dołączył: 2018-07-27
Punkty pomocy: 459

Tylko nie gadaj jej ze ci sie podoba czy cos w tym stylu bo ucieknie na jednej nozce. Jak juz sie za to bierzesz to tylko czynami, tylko.

william_sexspeare
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: -

Dołączył: 2018-05-11
Punkty pomocy: 108

Niekoniecznie, jak powie, że się mu podoba + zacznie działać czynami a nie będzie robił z siebie zakochanego debila to nic się nie stanie. Lipa jest wtedy, jak mówisz lasce, że Ci się podoba ale nic nie działasz.

Ronlouis
Portret użytkownika Ronlouis
Nieobecny
Zasłużony
WtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: 31
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2009-04-20
Punkty pomocy: 1752

Popatrz na to z innej strony, sam nie lubię pakować się pomiędzy vódkę a zakąsek, bo to nigdy nie kończy się dobrze, ale każdy sam się musi o tym przekonać i tu nie będziesz wyjątkiem. Zobacz, ona ma faceta, miała go jeszcze zanim Cię poznała, a mimo wszystko miała takiego kolegę jak Ty. Na przykładzie jej obecnego faceta, kiedy zajmiesz, jego miejsce ona obecnie pokazuje, Ci jak mniej więcej będzie wyglądał Wasz związek. Kiedy jesteś doświadczony, łatwo jest czytać kobiety. A Twoja przyszłość z nią będzie wyglądała mniej więcej tak, że na początku będzie super hiper i przy pierwszych kryzysowych sytuacjach, które naturalnie zdarzają się w związku, ona będzie, sobie szukała, kogoś takiego kim Ty obecnie jesteś, a może ma jeszcze kilku takich ? Teraz wyobraź sobie, że tym facetem, z którym ona obecnie jest, jesteś, Ty a na boku, o czym nie wiesz, ona ma jeszcze jakiegoś kolegę, z którym lubi spędzać czas i chodzić do restauracji a on jest nią zainteresowany. Jak teraz patrzysz na tę sytuację ?

O czym myśliciel myśli, empiryk udowadnia
Chcesz więcej wiedzy ? Subskrybuj mój kanał YouTube: Playmans Tactic

kozak
Portret użytkownika kozak
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Białystok

Dołączył: 2018-09-22
Punkty pomocy: 82

Propsuje, jako jedyny napisałeś o tym jak w większości jest. Jezeli laska jest w związku i już się rozgląda, zaczyna spotykać się z innym- bo nuda i brakuje jej emocji w relacji, to tym innym też się znudzi. Związek to też czasami zwykła codzienność, nuda, upadki, podejscie do takich sytuacji implikuje trwałość relacji a nie fajerwerki.
Ogólnie to forum nie sprzyja zwiazkom, jeden płacz i opisany zgrzyt a otrzymasz 100 wpisow ze next Laughing out loud no porada dla [email protected]@dy: nie radzisz sobie? rzuć to, weź coś innego Laughing out loud