mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Rozkochiwanie kobiety w związku

3 posts / 0 new
Ostatni
lalamalakala
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: Gdynia

Dołączył: 2018-03-15
Punkty pomocy: 0
Rozkochiwanie kobiety w związku

Jestem ze swoją dziewczyną już jakiś czas, podoba mi się, jest fajnie, pasujemy do siebie. Niestety nie mam dużego doświadczenia jeśli chodzi o związki, potrafię zainteresować dziewczynę na chwilę, ale z dłuższą znajomością mam problemy. Nie potrafię rozkochiwać kobiet. Jestem zamknięty emocjonalnie i zwykle nie potrafię dostarczyć emocji. Ostatnio nawet osiadłem na laurach i zacząłem trochę odpychać swoim zachowaniem moją kobietę, co dała mi wyraźnie do zrozumienia i od tego czasu trochę ruszyłem dupę - dopiero teraz widzę jak w chujowym kierunku to wszystko zmierzało. Niestety wciąż brakuje mi konkretnych pomysłów. Niektórzy potrafią to z automatu, a ja niestety nie, zawsze miałem problem. Wiecie jak to jest, kobieta wciska te dziesięć guzików, po czym nic się nie dzieje, więc planuje odejść. Chciałbym jej dostarczyć jakichś konkretnych mocnych pozytywnych emocji. Romantyk ze mnie kiepski, zauważyłem, że mało robimy razem, częściej siedzimy w domu. Podjąłem już pierwsze kroki żeby to ogarnąć, ale potrzebuję rady doświadczonych. Oczywiście seks jest, bardzo dobry, urozmaicany. Problemem jest fakt, że nie możemy spotykać się codziennie. Zwykle raz w tygodniu (to potrwa jeszcze do czerwca), myślałem, żeby może wynająć jakiś fajny hotel z widokiem na miasto, dorzucić muzykę, kupić dobre wino. Kobiety chyba potrzebują takich wrażeń (w granicach rozsądku), a ja jestem trochę upośledzony emocjonalnie

antoine89
Nieobecny
Wiek: 28
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2017-11-28
Punkty pomocy: 292

Zawahałeś się, bo nie masz dużego doświadczenia. Spokojnie, zawsze możesz zapytać ją o to, o czym marzy, czego pragnie:)

Ten hotel to fajny pomysł. A myślałeś, żeby zabrać ją na jakąś fajną wycieczkę za miasto? Mojemu facetowi powiedziałam na pierwszej randce, że lubię kulturę żydowską. On niespecjalnie się tym interesuje, ale kiedyś zabrał mnie za miasto gdzieś, gdzie stała stara synagoga. Co ona lubi? Czym się interesuje? Pod tym kątem zaplanuj jakieś spotkanie:)

"Co ma płynąć, nie utonie"

lukas198820
Portret użytkownika lukas198820
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Krakow

Dołączył: 2010-07-08
Punkty pomocy: 301

Zaskakuj kobiete i dawaj emocje.A i jeszcze jedna bardzo ważna rzecz.Wpisz pomysły na randki w googlach dodając slowo mobilklasik.info..Wyskoczy ci mnostwo fajnych rzeczy z blogow tutaj.
Jeden z przykladow.
http://mobilklasik.info/blog/kil...

tokyozakka.com.ua/yaponskaya-kosmetika/yaponskaya-kosmetika-dlya-glaz/

atrox.com.ua

www.eurobud.com.ua/bitumnaya-cherepitsa-docke-zheneva/