mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Seks w nastoletnim wieku

10 posts / 0 new
Ostatni
heldi
Nieobecny
Wiek: małolacik
Miejscowość: ////

Dołączył: 2018-03-06
Punkty pomocy: 0
Seks w nastoletnim wieku

Cześć! Wiem ze uznacie mnie za szczeniaka i w ogóle ale nie wiem gdzie się doradzić. Postanowiłem więc ze załoze tutaj konto i zadam to pytanie...

Ja i moja dziewczyna mamy po 16 lat. Jesteśmy parą od 4 miesięcy, jest fajnie ale ja chcę zrobić krok dalej. Uprawiać z nią seks. Znajomi w wieku 15-16 chwalą się ze robili to czy to ze stałymi dziewczynami w związku czy po prostu "przelotnie". Jak w ogóle dziewczyny w tak młodym wieku podchodzą do tego tematu? Czy faktycznie laski w tym wieku się bzykają? Takie chodzą słuchy... co robić panowie?

Tony Smith
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2012-08-14
Punkty pomocy: 95

A dążysz do seksu? Robisz coś w tym kierunku? Pamiętaj o zabezpieczeniu OBOWIĄZKOWO.

nera
Portret użytkownika nera
Nieobecny
Moderator
ModeratorWtajemniczony
Wiek: 28
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2010-01-29
Punkty pomocy: 1083

Trzy kwestie:

Ja uważam, że należy z dystansem podchodzić do tego co mówią Ci rówieśnicy. W wieku nastoletnim bardzo ważne dla wielu osób jest grupa i pozycja w niej oraz zrobienie ogólnego wrażenia na grupie. Każdy zna historie jakiś kolorozywań itd. więc kolegów nie słuchaj. Bzykali się ok... nie? też ok... Nie masz się czym przejmowac bo to jest właśnie przyjmowanie na siebie presji społecznej.

Drugą kwestią jest fakt, że tak-młode laski też się bzykają. Moja pierwsza dziewczyna miała 15 lat (ja miałem 17 czy 18).

Jak laski do tego podchodzą? Ile lasek tyle podejść. Część jak na serio będzie w Tobie zabujana to będzie chciała to zrobić. Część będzie mieć mnóstwo oporów i "będzie chciało czekać". A jeszcze dla innych to nie jest jakaś wielka sprawa (no może poza pierwszym razem-wiadomo).

LudwikXIV
Nieobecny
Wiek: 33
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2015-03-23
Punkty pomocy: 474

Z młodymi dziewczynami jest 50/50, a to co mówią rówieśnicy to w większości gówno prawda. Większość osób w tym wieku lubi się przechwalać żeby podbudować sobie ego i pozycję w grupie.

Twoją rolą nie jest dociekanie tego wszystkiego, tylko dążenie do seksu. Bez względu na to czy Ci się uda czy też nie, każda dziewczyna chce być pożądana i na pewno nie odbierze tego źle. Być może uda Ci się za pierwszym razem, być może po wielu próbach, ale dąż do tego, bo to jest ważne w związku i bez tego prędzej czy później się rozsypie.

Expro
Nieobecny
Wiek: 27
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2013-10-22
Punkty pomocy: 134

"Znajomi w wieku 15-16 chwalą się ze robili to czy to ze stałymi dziewczynami w związku czy po prostu "przelotnie"."

Moi znajomi też się tak chwalili, a liczba ich podbojów łóżkowych mogłaby zawstydzić scenarzystów Californication Laughing out loud Historyjki takie, że tylko tam smoków brakowało Smile Ja uznałem, że nie będę żył na pokaz dla grupy, tylko dla siebie i się tym specjalnie nie obnosiłem. A pierwszy raz za sobą miałem po skończeniu 16 lat i to z dziewczyną z którą byłem w związku.
A czy laski w młodym wieku się bzykają? Tak, pamiętam, że u mnie w gimnazjum zrobili jakąś nadprogramowe zebranie z rodzicami, gdzie my też musieliśmy przyjść, bo nauczycielka udaremniła taką próbę bzyknięcia się. A w liceum koleżanki, które z brzuchami podchodziły do matury, radziły się innych, których dzieci miały po 3-4 lata Laughing out loud Dlatego wszystko dla ludzi, nawet tych młodych, ale z głową Smile

antoine89
Nieobecny
Wiek: 28
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2017-11-28
Punkty pomocy: 293

Możesz próbować, ale bądź delikatny i wyrozumiały, nie naciskaj na nią, jeśli ona nie ma ochoty na seks. Jak się będzie przy Tobie bezpiecznie czuła, będzie pewna Ciebie i swoich uczuć, a Ty będziesz delikatny, to jest szansa, że chętnie przeżyje z Tobą swój pierwszy raz. Pamiętaj o prezerwatywach, odpowiedniej atmosferze i delikatności, żeby ją jak najmniej bolało. Bądź dla niej czuły i delikatny.

Wcześniej potrenuj zakładanie prezerwatywy.

A najważniejsze, nie patrz na to, co wygadują znajomi, mogą koloryzować, a na to, co Wy chcecie i czy jesteście na to gotowi.

"Co ma płynąć, nie utonie"

saverius
Portret użytkownika saverius
Nieobecny
Zasłużony
ModeratorWtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 29
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2009-03-28
Punkty pomocy: 1607

15 pruły sie i za moich czasow. Niektorzy kowboje klawiatury tej strony zyja w jakims dziwnym przeswiadczeniu, ze to zjawisko ma miejsce dopiero teraz.

Aha i olej to co pisze Antoine89. Ona tylko opisuje jakies swoje zracjonalizowane marzenia i preferencje + spolecznie akceptowalny belkot. Zachowuje sie tak jakby wiedziala, o czym marzy i czego w seksie w tym na pierwszym razie pragnie Twoja dziewczyna. To odkryjesz sam Smile

Pamietam,ze w liceum pierwszy raz Bozenki zaczalem od klepania po dupie - sama mowila mi, ze lubi bol w seksie i robi autospanking gdy sie masturbuje. Ludzie sa rozni, ale Antoine89 jest zbyt zaslepiona, by to dostrzec Wink

Pozdrawiam
save

__________________________________________________________

Kobiety są nienormalne ale u nich to normalne.

Zlooty
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: Małkinia

Dołączył: 2012-10-14
Punkty pomocy: 639

Za Twoich czasów jeszcze dinozaury chodziły po ziemi, stary ogierze. Demoralizujesz młodzież, brawo! Może w końcu przestaną nosić rurki Smile

Na mojej twarzy pojawił się uśmiech, łajdacki i triumfalny zarazem, na którego widok jej piersi napięły się jeszcze bardziej.

Zlooty
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: Małkinia

Dołączył: 2012-10-14
Punkty pomocy: 639

15nastki sypią się jak domki w Syrii. Kawałek kąta, piwo na dwoje i dalej samo poleci. Całuj- w usta, po szyi, brzuchu. Masuj po wewnętrznej stronie ud, po tyłku, po plecach. Pieść cycuszki, czasami możesz zapuścić tam gdzie się nie daje (masując po udach, zmieniając noge przejedź ręką po kroczu) rozpinaj stanik i guzik od spodni. Z każdym spotkaniem będzie pozwalać na więcej, nie naciskaj jak nie będzie chciała od razu zdjąć bluzki, systematycznie, powoli aż w końcu wylądujecie bez ubrań.

Na mojej twarzy pojawił się uśmiech, łajdacki i triumfalny zarazem, na którego widok jej piersi napięły się jeszcze bardziej.

Frost
Portret użytkownika Frost
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: . . .

Dołączył: 2011-05-15
Punkty pomocy: 465

Pacnąć się w głowę, i zacząć myśleć samodzielnie niż słuchać kolegów.

Kierunek przód przez całe życie ! Smile

www.shtory.ua