mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Szkoła uwodzenia - Wrocław

11 posts / 0 new
Ostatni
T.R.C.
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: wrocław

Dołączył: 2011-06-19
Punkty pomocy: 0
Szkoła uwodzenia - Wrocław

Witam Szanownych Forumowiczów,
Myślę nad otworzeniem Szkoły uwodzenia we Wrocku i szukam osób do współpracy, które mają doświadczenie w kontaktach damsko-męskich, są w stanie doradzić, wysłuchać i przekazać swoją wiedzę kursantom.
Jest to dość luźny pomysł, więc każda sugestia mile widziana. Z racji tego, że zajęcia będą odbywały się we Wrocławiu wymagane jest, żebyś tu mieszkał - ułatwi to przyszłą współprace.
Zainteresowani - priv.

marso (niezweryfikowany)

Laughing out loud

Majorken
Nieobecny
Wiek: 23
Miejscowość: Nowy Sącz/Kraków/Tarnów/Brzesko

Dołączył: 2013-11-11
Punkty pomocy: 9

marso, w "FRAGMENT SZKOLENIA "SECRET LIFE"" mówisz o sześcianie, o co to chodzi z nim ogólnie tak? Nie chce wpaść w tą samą sytuacje co Ty Laughing out loud Było to gdzieś na podrywaj, ale nie bardzo pamiętam gdzie.

Nauka na własnych błędach jest najbardziej bolesna, ale zarazem najskuteczniejsza.

greas (niezweryfikowany)

No no no Marso konkurencja rośnie Laughing out loud I dobrze tańszy będziesz Wink

Perrminator
Portret użytkownika Perrminator
Nieobecny
Wiek: xx
Miejscowość: xx

Dołączył: 2014-11-26
Punkty pomocy: 530

Kolego- przyszykuj się na ostry hejt pod tym tematem ;p Na komentarze w stylu: "A po co komu taka szkoła uwodzenia, skoro wszystkie materiały można znaleźć w internecie. Wszystkiego można się nauczyć samemu". Owszem, można ale pizze też można sobie upiec w domowym zaciszu, bez konieczności wyjścia do pizzerii. A jednak ludzie chodzą. Chodzą też do psychologa, jak potrzebują porady. Jak ktoś ma potrzebę korzystania ze szkół uwodzenia to dlaczego ma sobie tego odmówić? To w niczym nie zaszkodzi, a na pewno może pomóc.

Tak w ogóle zauważyłem pewien paradoks- są na tym portalu osoby, które z jednej strony bardzo zachwalają RSD (Tyler i te sprawy), a z drugiej negują działalność szkół uwodzenia. Pragnę przypomnieć że RSD też się do takich szkół zalicza. Co prawda, to tak samo jakby porównać naszą polską Ekstraklasę do angielskiej Premiership, ale jednak.

Autorze- jeśli czujesz się na siłach by podjąć to wyzwanie, to życzę Ci powodzenia i sukcesów. Pozdro.

MaxDemage (niezweryfikowany)

Bo do zrobienia pizzy trzeba nieco zdolności lub talentu a wykonywanie podejść z przyswojoną wiedzą zależy tylko od chęci i zdolności uczenia się na błędach czego szkoła nie nauczy. Z innej strony powiem tak: do lasek podchodzisz regularnie a na pizzę masz ochotę raz na jakiś czas więc nie ma kiedy się wyrobić w tym.

Perrminator
Portret użytkownika Perrminator
Nieobecny
Wiek: xx
Miejscowość: xx

Dołączył: 2014-11-26
Punkty pomocy: 530

"na pizzę masz ochotę raz na jakiś czas więc nie ma kiedy się wyrobić w tym"

Na pizze tak, ale za to na pizdę codziennie Smile

Majorken
Nieobecny
Wiek: 23
Miejscowość: Nowy Sącz/Kraków/Tarnów/Brzesko

Dołączył: 2013-11-11
Punkty pomocy: 9

Jestem nawet jedną z takich osób wyobraź sobie Laughing out loud I nawet wiem skąd ten paradoks się bierze Laughing out loud RSD Zmieniło moje życie o 180 i nadal zmienia, każdego dnia. Codziennie oglądam 2h materiału i wysysam z tych 2h więcej niż z kompletnego szkolenia polskiego, wydałem kiedyś na polskie materiały coś kolo 400 zł i co mi to dało ? Dalej w sumie stałem w miejscu, bogatszy o więcej niepotrzebnej teorii.

Czego brakuje wg mnie ? INFIELD Filmików z wypadów,otwieraniem, domykaniem z numerami i sex closami. Tego powinno być w huj, aż do zajebanego znudzenia, zamiast klepać teorie powinien lecieć filmik z podejścia i trener powinien omawiać poszczególne etapy interakcji i co się powoli dzieje, rozbijać każde podejście na malutkie kawałki, aż do domknięcia. Żeby później student mógł to zobaczyć w terenie i po pewnym czasie załapać, aha, to znowu spierdoliłem przy tym, albo przy tym i w tym momencie zrobiłem błąd mówiąc to.

Nie chce nikogo negować i wg mnie dobrze że i polska rozwija sie w tym temacie, ale jakbym miał zapisać na szkolenie to tylko do RSD Kraków, albo RSD Warszawa Boot Camp. Ew jakies szkolenie w innym mieście europejskim. Ale jakieś 600 dolców to trzeba mieć na to, a ja biedny jak mysz kościelna Laughing out loud
Ew free-tour'y

A co do "A po co komu taka szkoła uwodzenia, skoro wszystkie materiały można znaleźć w internecie. "

To fakt można, tylko jest tego tyle najebane, że nie wiadomo co jest gównem, a co faktycznie Ci się może przydać. Trzeba się duuuużo nagimnastykować by oddzielić to całe gówno od tego co faktycznie ma wartość.

Nauka na własnych błędach jest najbardziej bolesna, ale zarazem najskuteczniejsza.

T.R.C.
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: wrocław

Dołączył: 2011-06-19
Punkty pomocy: 0

Dzięki za miłe słowa:) hejtu oczywiście się spodziewałem.. co więcej - zdziwiłbym się, jakby go nie było:) chociaż akurat ludzi z tego forum mam za bardziej wyrozumiałych niż ustawowo, którzy są w stanie zrozumieć jeśli ktoś wychyla się przed szereg robiąc coś niestandardowego.
Precyzując mój powyższy post - nie chce broń Boże uczyć ludzi z forum jak podrywać! Ale niestety są osoby, które cierpią na deficyt braku pewności siebie, który tak naprawdę jest bezpodstawny- wystarczy tylko sprawienie, aby spojrzał na siebie z innej perspektywy i sam zauważy, że wszystko tkwiło w jego głowie - tak wiele za tak niewiele Wink tylko, że bardzo często, żeby sobie to uświadomić potrzebują do tego drugiej osoby..

ghost
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2015-10-20
Punkty pomocy: 4

T.R.C. zdziałałeś coś? Chcesz przekazać trochę wiedzy?

Radeks
Nieobecny
Wiek: 33
Miejscowość: Świdnica

Dołączył: 2017-12-20
Punkty pomocy: 0

Szukam konkretnego faceta w celu uwiedzenia mojej żony. Ona 37 lat atrakcyjna. Lubimy takie zabawy ale teraz czas na prawdziwy jej romans. Jesteśmy z Dolnego Śląska. [email protected]