mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Target i jej koleżanki

5 posts / 0 new
Ostatni
Bodrot
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2017-05-26
Punkty pomocy: 16
Target i jej koleżanki

Hipotetyczna sytuacja.
Jest sobie target, który ma także całkiem fajne koleżanki. Załóżmy, że lecą od tego targetu same zlewki. Jak myślicie, warto podbijać do tych koleżanek, biorąc pod uwagę, że one prawdopodobnie wiedzą o próbach podbijania do tego targetu. Wiecie z jednej strony, zmiana zainteresowania, target może poczuć się zazdrosna, ale z drugiej koleżanki mogą uznać za jakiegoś kobieciarza, lub zdesperowanego gościa, no jak to zrobić, aby było dobrze.

loki121212 (niezweryfikowany)

Bodrot, że tak brzydko powiem przestań pierdolić. Skończ z tym. Jeżeli na prawdę chcesz być dobry z kobietami, to nie ma tutaj miejsca na zbyt wielką analizę czy różowy sfeterek jest pedalski czy nie. A co cię to obchodzi? Co one pomyśl? A niech sobie myślą co tylko chcą.

Nie możesz wpaść w pułapkę swojego myślenia. Mówiąc o naszej wartości, nie możemy twierdzić, że zależy ona od tego w jaki sposób nas inni spostrzegają. Więc takie myślenie nic dobrego nie przynosi. Wink

Wracając do rzeczy. Jest miliony sposobów na rozegranie takich sytuacji. Jeżlei jesteś w klubie i chcesz wyrywać HB10, to musisz czuć woją wartość, klimat, klubowy, a co najważniejsze zadbać o swój social proof. Czyli bawisz się świetnie z innymi kobietami i nie zwracasz na nią swojej uwagi. Jeżeli wasze spojrzenia się spotkają, to podchodzisz. Zalecany podczas rozmowy neg. Całą strona jest poświęcona podrywaniu, zachęcam do poczytania kilka raportów i wyciągnięcie z nich jak najwięcej.


Jeżeli od tego targetu same zlewki, to potencjalnie faceci byli: zbyt nachalni, przestaszeni sami siebie, pijani, dopiero przyszła i nie miała ochoty. Nie ważne.

Albo budujesz social proof(powyżej) lub po prostu podchodzisz i jakby nigdy w świecie zadajesz pytanie: "Co mówisz tym wszystkim facetom, żę uciekają od Ciebie jak psy z podkulonymi nogami?".

PS. Widzisz już jesteś inny. Jedno pytanie już może zaintrygowac, ogranicza Cię wyłącznie Twoja wyobraźnia Wink

tddaygame
Portret użytkownika tddaygame
Nieobecny
Wiek: 30
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2015-07-12
Punkty pomocy: 1735

"Hipotetyczna sytuacja."

Ahahahahahahaha... Jeszcze dopisz, że kolega pyta.

A skoro już wszyscy wiemy, że to chodzi o Ciebie to opisz tę sytuację nieco lepiej - jakie środowisko, jakie koleżanki, czy wszyscy się widujecie razem (np. studia).

Bo tak zupełnie w ciemno - ja bym się nie przejmował opinią kobieciarza, to tylko działa in plus.

@tddaygame & pl.blog - Daygame w Warszawie (i nie tylko)

saturday
Portret użytkownika saturday
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: ...

Dołączył: 2011-04-13
Punkty pomocy: 111

Jeśli zrobisz mocną kwalifikację, to nie pomyślą nawet o próbie 'podrywu', bo będzie wyglądał spontanicznie i naturalnie.

PowolnyZolw
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2017-05-31
Punkty pomocy: 4

Wiem z doświadczenia, że jak podrywasz dziewczynę (nawet jak ci nie idzie). To koleżanki zazdroszczą adoracji.

www.kompozit.ua