mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Walentynka 14.02.2019 powodem kłótni

11 posts / 0 new
Ostatni
MarcinDarek
Nieobecny
Miejscowość: Krakow okolice

Punkty pomocy: 2
Walentynka 14.02.2019 powodem kłótni

Witam wszystkich.Jak większość facetów każdy ma czasem zagadkę do rozwiązania a czasem głupia sytuacja daje do myślenia.

CO MYŚLICIE O DANEJ SYTUACJI KTÓRA JEST POWODEM SPIĘCIA W ŻYCIU PARTNERSKIM?

Ja 40 lat ( Polak ) kawaler bez dzieci tylko duża ilość doświadczeń życiowych, nie ukrywam jestem czasem zazdrosny ale jak jest powód. Własna działalność gospodarcza. Chce związku stałego a nie z doskoku.
Ona 39 lat ( Ukrainka ) i dobrze ułożony syn w wieku około 16 lat. Ona po rozwodzie z polakiem.Obywatelstwo mają. Mieszkamy razem u mnie około roku.

,, W dniu walentynek dostała wiadomość od swojego bardzo dobrego przyjaciela ( żonaty, żona, dzieci, mieszkający na Ukrainie - znają się dobrze od 6 lat ( ona poruszała z nim tematy małżeństwa które jej się rozpada , puszczali sobie wiadomości prawie codziennie, jak nie zdjęcia jego z wyjazdu z żoną to też i humory na poprawę nastroju. Jego żonę ona zna i widzieli się kilka razy napewno . Ale nie są to relacje bliskie koleżeńskie. Natomiast relacje jej z nim są bardzo mocne ( czuć emocje w trakcie rozmowy - która była kiedyś przy mnie jak poznawaliśmy się )... Nawet przy składaniu sobie życzeń w sylwestra 2017/2018 padło z jej ust następujące zdanie ,, jak wyśle żonę na wycieczke do Paryża to ona do niego przyjedzie dalej hehe haha. Oczywiście ona nie wiedziała że ja znam troche ukrainski , bardzo słabo ( ale język rozwiązał się po kilku drinkach i wtedy zauważyłem że te relacje są bardzo mocne wtedy ) . Na moją uwage zareagowała tylko że są bardzo dobrymi przyjaciółmi.potem zaczeła ukrywać fakt pisania z nim .. co skonczyło sie awanturą i już mniej pisali do momentu aż po 4 miesiącach pojechała na ukraine sprawy papierkowe załatwiać ( spali z synem u rodziców przez 1,5 tygodnia wtedy też do niego zadzwoniła i ukryła to prze de mną . Jak wróciła do polski to na drugi dzień dostała zdjęcie jego z nią ... oczywiście przytuleni... a ja wkurwiony.

Wracamy do tematu:
Walentynka narysowane serce ze strzałą a obok
,, Jesteś najpiękniejsza, życze ci szczęścia w dniu walentynek. Zostańmy przyjaciółmi!!!,,

Jeszcze gdyby nie zostańmy przyjaciółmi to głowy bym nie miał zajeba.....j.

Co myślicie. Przyjazń czy byli kochankowie?

sequel87
Portret użytkownika sequel87
Nieobecny
Miejscowość: Jaworzno

Punkty pomocy: 692

Stali kochankowie

MarcinDarek
Nieobecny

Rozwiń temat.

raq7
Portret użytkownika raq7
Nieobecny
Miejscowość: Xyz

Punkty pomocy: 209

Po pierwsze primo, to zdecyduj się na 1 temat a nie dwa takie same.

Po drugie primo.
Co to znaczy stali kochankowie? Przecież sam to napisałeś: „Jak wyśle żonę na wakacje to ona do niego przyjedzie” a to „hehe he” to takie „If you know what I mean”.

Ciekawe po co dorośli, dojrzali ludzie przeciwnych płci jeżdżą do siebie i szukają okazji by im nikt nie proszony nie przeszkadzał, jak myślisz Smile?

MarcinDarek
Nieobecny

1) Próbuje dojsc do tego jak usunąć jeden temat. Postaram się to zrobić.

2) Jej wyjazd z synem spowodowany jest sprawami urzędowymi. Ale to dwa dni z 12 dni tam pobytu. Z synem nocują przez ten czas u rodziców. Wyjazd już niedługo. A ja zastanawiam się czy przymrużyć oko i zobaczyć co dalej czy ustalić ( nie chce aby sie widzieli osobno bo nie znam i nie widziałem itp ... nawet jak dojdzie to pewnie skłamie bo uważa że ja tego typu relacji przyjacielskiej nie uznaje z drugiej strony jeśli to spotkanie by było z rodziną jego i jej to już inna kwestia ). Nie wiem co robić jak podejść do sprawy. Czy też ustalić że jak macie sie spotkać to z jego rodziną i jego żoną co zna i jej synem?

vanarmin
Portret użytkownika vanarmin
Nieobecny
Miejscowość: Lublin

Punkty pomocy: 564

Myślę, że masz Pan rogi jak stąd do Czarnobyla Laughing out loud
Jaki jest powód rozwodu tej ukrainki?

"To co mówi kobieta jest jak chmura wędrująca po niebie: dobrze uformowana i spójna, a po chwili nie do poznania"

raq7
Portret użytkownika raq7
Nieobecny
Miejscowość: Xyz

Punkty pomocy: 209

Dla Ciebie ich relacje są „przyjacielskie”, natomiast kto ją tam wie jakie one były zanim się pojawiłeś Ty;
jakie one są gdy Ciebie nie ma obok.

Śmierdzi to rogami. Dlaczego?
A No, bo Pani coś ukrywa jak sam pisałeś i nie jest do końca szczerze z Tobą. A i Tobie widzę się zapaliła lampka ostrzegawcza i coś się nie spina w tej historii. Próbujesz ja przed sobą usprawiedliwiać i tłumaczyć ale podświadomie coś wierci dziurę w brzuchu - stąd ten temat.

jaroslaw1999
Nieobecny
Miejscowość: Warszawa

Punkty pomocy: 167

Ja uważam, z doświadczenia i może już wieku, że podstawa to szczerość i zaufanie. Bądź gotowy na rozstanie z nią. Przed jej wyjazdem bądź z nią szczery i powiedz o swoich podejrzeniach. Od razu powiedz, że nie chcesz ani żadnych wyjaśnień, ani zapewnień. Powiedz jej tylko, żeby Ciebie nie zdradziła. Tyle. Jeśli ona ma Ciebie w dupie to nic nie zrobisz, a jeśli jej na Tobie zależy, to weźmie to sobie do serca. Jak wróci, zapytaj się czy widziała się z nim. Od razu po gadce rozpoznasz, że ściemnia albo nie. Wtedy podejmiesz decyzję, ale jeśli się z nim spotka, to ja bym się z nią rozstał

Pinochet
Portret użytkownika Pinochet
Nieobecny
Miejscowość: Sin City

Punkty pomocy: 648

Zapytaj jej skoro teraz mają zostać przyjaciółmi to kim byli wcześniej?

A) jest to przyjaciółka od seksu
B) zrobili to specjalnie by wodzić cię za nos

Tam się na pewno bzykneli, rogi masz jak chuj. A ona jak taka kombinatorka to niech spitala na Ukrainę albo do innego łosia. Czas sobie uświadomić, że Zosia nie jest grzeczna jak żeś myślał.

MarcinDarek
Nieobecny

-Powód rozstania znam ale z jej wersji. Z wersji jej męża nie znam.
-Nie usprawiedliwiam jej przed sobą ale próbuje spojrzeć na temat z kilku stron a potem wyciągnąć wnioski.
- Przed wyjazdem powiem jej że nie życzę sobie aby z nim się widziała. A jak wróci to zobaczymy co powie. Wie dobrze że na ten temat skacze mi od razu ciśnienie. Są dwie wersje odpowiedzi. 1) Tak widzieliśmy się, przyjechali z żoną i dzieciakami i razem z moją rodziną spędziliśmy czas i pojechali więc nie wygłupiaj się. 2) Nie nie widzieliśmy się... i tu znowu zagadka czy prawda czy nie.
- już się pytałem kim byli przed ...hehe... odpowiedzi nie było ... tylko jej wypowiedz że takie walentynki to on puszcz każdej swojej przyjaciółce.

shaker
Portret użytkownika shaker
Nieobecny
Miejscowość: Katowice

Punkty pomocy: 339

To nic konkretnego nie znaczy. Za mało info na tak pochopne wnioski - nikt Ci to nie powie czy zdradziła czy nie, a zapewnienie z naszej strony o jej zdradzie - darujmy sobie panowie.

Nie masz żadnego konkretnego dowodu poza zdjęciem.
To, że sypiali ze sobą - możliwe. Jednak wcale nie musi to trwać do dziś. Może tam być nuta flirtu, zaciekawienia, jednak to jeszcze nie zdrada.

Ludzie spójrzmy na ludzi z tej lepszej strony.