mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Wasi ulubieni podrywacze/uwodziciele z filmów, bądź seriali

15 posts / 0 new
Ostatni
SolidSnake
Portret użytkownika SolidSnake
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: rocznik '91
Miejscowość: Ostrołęka

Dołączył: 2017-03-05
Punkty pomocy: 205
Wasi ulubieni podrywacze/uwodziciele z filmów, bądź seriali

Zdarza się, że oglądając jakiś film lub serial można dostrzec w nich mężczyznę, który potrafi świetnie radzić sobie z kobietami, prezentując przy tym wysokie umiejętności uwodzicielskie, bądź cechy, którymi przyciąga do siebie kobiety, potrafi je sobą zainteresować i je zdobyć. Nie mam tu na myśli wyglądu fizycznego, dzięki któremu podoba się kobietom. Chodzi mi o sposób bycia, zachowania i odpowiednie działania względem kobiet, dzięki którym skutecznie je podrywa. Wiadomo, że filmy i seriale oparte są na scenariuszu, i w dużej części nie mają pokrycia z rzeczywistością, ale trafiają się przypadki, w których śmiało można powiedzieć, że gdyby dany bohater istniał w prawdziwym świecie, to byłby tak dobry w kontaktach z płcią przeciwną, jak w filmie, czy serialu.

Możecie podawać jednego swojego faworyta lub większą ilość, w zależności od Waszych chęci. Ja zacznę od jednego z moich faworytów, których oczywiście mam więcej. Jeżeli wątek się rozkręci, to w późniejszym czasie podam innych, których można podpatrywać pod względem uwodzenia i od których można sporo wyciągnąć dla swojej "gry".

Maverick (Tom Cruise) w filmie Top Gun (1986)

Podoba mi się ta postać. Cechuje go duża pewność siebie, luz i spokój. Ma bardzo dobrą mowę ciała. Podoba mi się styl, w jakim podrywa tą instruktorkę, prezentując przy tym bardzo dużo dobrych zachowań. Potrafi świetnie komunikować się z nią na poziomie werbalnym, jak i niewerbalnym. Szczególną uwagę zwróciłem na kontakt wzrokowy, jaki potrafi zbudować z tą dziewczyną. Gra spojrzeniami i utrzymywanie kontaktu wzrokowego z jego strony jest tu moim zdaniem na bardzo wysokim poziomie. Świetnie radzi sobie z testami z jej strony, odbijając je celnymi ripostami i poczuciem humoru. W fajny sposób przejmuje inicjatywę w tej znajomości. Na początku, to ona była "górą", jednak powoli to on sobie ją podporządkowuje. Stosuje tu push & pull. Trochę ją uwodzi, trochę odpycha, dzięki czemu sprawia, że choć początkowo on starał się ją uwodzić, to potem dziewczyna zaczyna też o niego zabiegać. Uważam, że można podpatrzeć i wyciągnąć od Mavericka sporo fajnych zachowań dla siebie. Lubię wracać, co jakiś czas do tego filmu i oglądać sposób, w jaki podrywa on tą dziewczynę. Według mnie jest to jeden z najlepszych przykładów podrywu z filmów, bądź seriali, który można odnieść do rzeczywistości i spokojnie stwierdzam, że byłby on tak samo skuteczny w rzeczywistości, jak w filmie.

Zapraszam do dyskusji. Smile

pacofiesta
Portret użytkownika pacofiesta
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 21
Miejscowość: Opole

Dołączył: 2017-01-15
Punkty pomocy: 9

Hank Moody, pomimo tego, że w Californication większość kobiet jest niesamowicie łatwa i chętna, to zawsze imponuje mi jego luz i opanowanie

Dupekkk
Portret użytkownika Dupekkk
Nieobecny
Wiek: 28
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2014-12-09
Punkty pomocy: 85

Tyler Durden ma w dupie kobiete i o dziwo to sie sprawdza.

Abelart
Portret użytkownika Abelart
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2017-10-29
Punkty pomocy: 166

Captain Jack Sparrow oraz Paweł z m jak miłość xD. Jeden to wiadomo a jak nie oglądać piratów a drugi to zagadka

Edit: Tommy Shelby z peaky blinders.
-Potężna pewność siebie
-lider
-inteligencja
-nieprzewidywalność
-odwaga
-syndrom dbania o swoich bliskich
-spokój i opanowanie

Ogólnie gorąco polecam ten serial.

Wygrywasz, albo się uczysz.

Żyj tu i teraz.

sequel87
Portret użytkownika sequel87
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Jaworzno

Dołączył: 2018-07-27
Punkty pomocy: 692

Oczywiscie ze Sherman. Niesamowita pewnosc siebie, dystans a przede wszystkim aparycja Wink
Juz nie mowiac o tym ze o kobietach wie wszystko!

Perikarion
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 21
Miejscowość: Lublin

Dołączył: 2016-01-17
Punkty pomocy: 5

Serial "Suits" i Gabriel Macht jako Harvey Specter

Perikarion
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 21
Miejscowość: Lublin

Dołączył: 2016-01-17
Punkty pomocy: 5

Serial "Suits" i Gabriel Macht jako Harvey Specter
- bardzo pewny siebie ( to w jaki sposób się wypowiada, siedzi, porusza
czy utrzymuje kontakt wzrokowy)
- ogarnięty życiowo (status społeczny)
- charyzmatyczny
- ambitny
- zawsze elegancki
- posiada zasady których sztywno się trzyma

shaker
Portret użytkownika shaker
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Katowice

Dołączył: 2012-01-17
Punkty pomocy: 339

Hank Moody - ogromny luz, pewny siebie gość, tylko te laski faktycznie zbyt łatwo lecą Smile
sequel87, z jakiego serialu jest ta postać?

SolidSnake
Portret użytkownika SolidSnake
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: rocznik '91
Miejscowość: Ostrołęka

Dołączył: 2017-03-05
Punkty pomocy: 205

Hank Moody, jak najbardziej. Co prawda widziałem tylko kilka odcinków Californication, ale z pewnością można uznać go, jako przykład dobrego uwodziciela, od którego można zaczerpnąć sporo dobrych zachowań.

Tyler Durden? Ależ oczywiście! Uwielbiam tą postać. Ma potężną pewność siebie, charyzmę, cechy przywódcze i luz. Samiec alfa pełną gębą.

Jeżeli chodzi o Jacka Sparrow'a, to muszę przyznać, że dawno już to było, jak oglądałem jakiś film z tej serii i nie pamiętam zbyt dobrze tej postaci. Generalnie nie przypadła mi jakoś specjalnie do gustu cała ta seria, więc się nie wypowiem. M jak miłość zostawię bez komentarza. Laughing out loud Peaky Blinders nie oglądałem, więc Tommy Shelby jest mi nieznany. Trzeba będzie go sprawdzić.

Sherman aqa Sherminator z American Pie? xD Jeżeli chodziło Ci o kogoś innego, to sorry. Laughing out loud

Serialu Suits też nie oglądałem, więc Harvey Specter też jest mi nieznany. Skoro go jednak tak zachwalasz, to będę musiał sprawdzić, czy słusznie. Smile

Kolejnym z moich faworytów jest...

John Gray (Mickey Rourke) w filmie 9 i pół tygodnia (1986)

Uwielbiam ten film. Mickey Rourke, jako John podrywa Elizabeth, graną przez Kim Basinger. W scenie, w której John po raz pierwszy pojawia się w filmie możemy zobaczyć, ile można zyskać samym spojrzeniem i odpowiednim utrzymywaniem kontaktu wzrokowego z kobietą. Tuż przed nim jej uwagę oraz jej koleżanki próbował zdobyć inny facet, ale robił to nieudolnie. Z kolei John samym kontaktem wzrokowym oraz swoją tajemniczością wzbudził w niej duże zainteresowanie. Tak samo jest w rzeczywistości. Ja miałem wiele takich sytuacji i jestem pewien, że Wy także. Zdarza się, że nie wypowiadając wcześniej ani jednego słowa w kierunku nieznajomej dziewczyny można wzbudzić u niej względem siebie duże zainteresowanie, właśnie poprzez odpowiedni kontakt wzrokowy z nią. Główni bohaterowie filmu spotykają się później po raz kolejny i jest to tak świetna scena, że umieszczam ją poniżej. Warto zwrócić uwagę na to, jak on z nią flirtuje i jaki kontakt wzrokowy z nią utrzymuje. Krótka scena, ale pokazuje, jak dobrze komunikować się z dziewczyną na poziomie niewerbalnym.

Ogólnie naszego bohatera cechuje duża pewność siebie, luz i wewnętrzny spokój. W późniejszej części filmu daje on Elizabeth cały szereg różnorodnych emocji. Zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych, co sprawia, że tak silnie na nią oddziałuje. Na sam koniec wspomnę o scenach erotycznych, które nadają filmowi dodatkową, ogromną wartość i dzięki którym z pewnością warto go obejrzeć, aby sprawdzić, jak John prowadzi grę wstępną, wzbudzając w Elizabeth niesamowite podniecenie. Szczególną uwagę polecam zwrócić na scenę, w której ona ma zawiązane oczy, a on za pomocą kostki lodu sprawia, że dziewczyna zaczyna odczuwać duże doznania. Poprzez tą scenę oraz inne można zobaczyć, jak odpowiednimi zachowaniami mężczyzna jest w stanie obudzić w kobiecie prawdziwą dzikość i zwierze, które jest w każdej kobiecie. Problem w tym, że wielu mężczyzn nie potrafi wydobyć z wnętrza kobiety tego zwierzęcia i jej prawdziwej, dzikiej seksualności. Polecam każdemu obejrzeć ten film, bo można z niego wyciągnąć dla siebie sporo dobrych zachowań względem kobiet. Smile

ptaku
Nieobecny
Wiek: 26
Miejscowość: Olsztyn

Dołączył: 2017-07-06
Punkty pomocy: 18

Ja lubię styl Chrisa Pratta. Luzacki i nastawiony na bycie zabawnym, trochę cynicznym. Fajnie grał w passangers czy nowych jurassic parkach. Z tego co się orientuje to podoba się wielu kobietom.

Sorbona
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 70
Miejscowość: Londyn

Dołączył: 2018-12-15
Punkty pomocy: 2

Jest jedna scena filmowa którą absolutnie uwielbiam, mogę oglądać wciąż od nowa a ktora emanuje taaakim erotyzmem ze powala na łopatki Smile Mianowicie scena zapoznania sie Harveya Milka ze Smithem ktora rogrywa sie na schodach w filmie “obywatel Milk”. Tak, wiem ze to geje, ale mimo wszystko- gdyby to na mnie tak ktos patrzyl to Nie powiem co bym zrobila.. szkoda ze faceci nie potrafia tak uwodzić ani nie sa tak bezposrednio uroczy.
Scenę o ktorej mowie mozna obejrzec na YT

ptaku
Nieobecny
Wiek: 26
Miejscowość: Olsztyn

Dołączył: 2017-07-06
Punkty pomocy: 18

Scena ma coś w sobie ale było w niej coś creepy. Ale może dlatego że to geje Smile

Sorbona
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 70
Miejscowość: Londyn

Dołączył: 2018-12-15
Punkty pomocy: 2

creepy... co Ty tam wiesz ...

Sorbona
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 70
Miejscowość: Londyn

Dołączył: 2018-12-15
Punkty pomocy: 2

Dlaczego usunęło cześć wpisu?

Stifler
Portret użytkownika Stifler
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 21
Miejscowość: Californication

Dołączył: 2015-04-26
Punkty pomocy: 200

HANK MOODY motherfucker