mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Zaangażowanie

6 posts / 0 new
Ostatni
Lynch
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: Warmia i Mazury

Dołączył: 2018-08-10
Punkty pomocy: 33
Zaangażowanie

Mam taki problem, że spotykam się z jedną dziewczyna jakiś czas i nagle ona przestala się angażować, czuje większy chłód z jej strony, taką uszczypliwość a z drugiej strony chce sie ze mną widywac i raz po raz sama zaproponuje.. Co ja powinienem zrobić? Myślę by okazać więcej seksualności/miłości w kontekście fizycznym i albo to przyjmie albo odpuścić, ale nie wiem czy to najlepszy pomysł

Arash
Portret użytkownika Arash
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: warszawa

Dołączył: 2019-05-30
Punkty pomocy: 31

W pierwszej kolejności porozmawiaj z nią szczerze i zobacz czy to zwykła gierka czy foch na przykładowo Twoje wyjście z kolegami na piwo. Jeżeli będziesz widział że kobieta unika takiego tematu, nagle zaczyna być bardzo smutna, oddalona i zamyślona to znaczy, że stało się coś poważnego i musisz wydobyć to z niej a do tego czasu nie rób z nią rzeczy które będziesz kotwiczyl do tego negatywnego stanu.
Jeżeli to nie jest opcja numer 2 czyli jakiś poważny problem zastosuj efekt lustra i zrób to samo czyli oddal się i czekaj aż się odezwie.

Wing z Warszawy poszukiwany

Przyciągasz do swojego życia osoby na poziomie takim na jakim sam obecnie jesteś

Lynch
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: Warmia i Mazury

Dołączył: 2018-08-10
Punkty pomocy: 33

Wiesz co.. Po prostu na 99% wpadłem w friendzone pomimo tego, że wcześniej było bardzo ok (splaszczylem sie raz i oddalem jej jaja).. Może bym z tego wyszedł ale to znowu długa droga owiana niepewnością i dojazdami, tutaj żadna rozmowa, dopytywanie nie pomoże bo będę tylko traktowany z góry.

Kimasxi
Nieobecny
bi-curious woman
Płeć: kobieta
Wiek: 27
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2017-10-14
Punkty pomocy: 257

Czyli nie zakisiłeś…

"There is no glory in being well-adjusted in a maladjusted society" — RSD Tyler

KamileQ
Portret użytkownika KamileQ
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2012-04-17
Punkty pomocy: 261

Jakiś dotyk, całujecie się? Ile było spotkań?

Kensei
Portret użytkownika Kensei
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2018-04-06
Punkty pomocy: 627

Na bazie własnych doświadczeń - polecam odwrócić karty stopniowo, przeramować to co ona ma w głowie na Twój temat i to jak wygląda relacja.
Wyobraź sobie, że nie szukasz niczego stałego, ew masz ochotę na relacje fwb bez żadnego zaangażowania emocjonalnego. Przede wszystkim pierwszym krokiem będzie dystans w postaci luzu, odpisuj normalnie, jak chce się spotkać i masz akurat realnie czas wolny i żadnych planów, to się spotkaj. Czasem miej plany i odmawiaj na luzie. Tak 50/50. Do tego sam dwa razy rzadziej niż ona proponuj spotkanie, najlepiej sam na sam. A tam robisz to co lubisz, spędzacie czas jak oboje lubicie.
Nie gadasz o emocjach, nie otwierasz się, czysta zabawa, rozrywka i seks jak widzisz ze jest ochota. Pokaż, że interesuje Cię bardziej jako niezobowiązująca FF, zachowuj się tak, jakbyscie oboje spędzali też czas z innymi, ba, najlepiej zrób tak żebyś miał jeszcze jedną, czy dwie takie fwb.
Podsumowując, interesuje Cię zabawa, jesteś wyluzowany, nie chcesz się wiązać.

"Empty your mind. Be formless, shapeless - like water."