mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

zaangażowanie w relacji

3 posts / 0 new
Ostatni
koxik14
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2010-07-05
Punkty pomocy: 3
zaangażowanie w relacji

Siema siema, szybkie pytanie do was. Jak sobie radzicie w przypadku gdy kobieta na wielu płaszczyznach relacji wykazuje zianteresowanie np. rozmowy, spotkania, seks itp z wyjątkiem pisania, dzwonienia czy proponowania spotkań? Jak ją do tego subtelnie nakręcacie/zachęcacie? Zakładając, że olewanie nie pomaga. Chodzi zwyczajnie o to, żeby nie wyjść na desperata i się do niej przedwcześnie nie przypierdalać.

sequel87
Portret użytkownika sequel87
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Jaworzno

Dołączył: 2018-07-27
Punkty pomocy: 746

Temat zupełnie do zignorowania. Lepiej skupić się na tym jak dziewczynę zaskakiwać i jak z nią spędzać czas. Jak się zaangazuje uczuciowo to zacznie też pisać. Nie załatwia się takich spraw na siłę i podstepami czy broń boże namowami i przekonaniami. To słabe i pokazuje niepewność. Umawiaj się, rób to co masz ochote i wyzbyj się przejmowania pierdolami.

benrot
Portret użytkownika benrot
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Wroclaw

Dołączył: 2012-12-05
Punkty pomocy: 54

Zależy od tego na jakim etapie jesteście, jeśli już to trochę trwa, jest seks i wszystko gra to wprost bym powiedział, ze niezbyt podoba mi się to, ze to ja muszę ciagle proponować spotkania, bo w relacjach nie chodzi o to, aby tylko brać ale także dawać. Dużo cześć dziewczyn w naszej kulturze ma zakodowane, ze na początku znajomosci nie mogą pisać pierwsze czy wykazywać inicjatywę / starać się o chłopaka.