mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Znajomi a relacja z kobieta

7 posts / 0 new
Ostatni
sniper
Nieobecny
Wiek: 23
Miejscowość: Okolice LBN

Dołączył: 2013-01-16
Punkty pomocy: 1
Znajomi a relacja z kobieta

Cześć wszystkim.

Mam taką nietypową zagwostke. Otóż spotykam się z dziewczyną od ponad 2 mięsiecy. Spotykamy się raz w tygodniu, spędzając ze sobą popołudnia i kończąc w łóżku (bez seksu.. Tylko pieszczoty i walenie konia, tłumaczy mi że za mało mnie zna itp.) Ostatnio byłem na imprezie rodzinnej i firmowej bez niej (firmowa impreza zamknięta, a w weekendy ona pracuje wiec nawet nie proponowałem jej wziąć na impreze rodzinna) zarzuciła mi że jej nie zabieram ze sobą. Jak wspominam że muszę z kolegą coś ustalic to pyta dlaczego go nie zna. Albo pokazuje jej jakies zdjęcie w telefonie, ona bierze mój telefon i chce przeglądać inne to ja jej zabieram i nie chce pokazać, wtedy też mi zarzuca że cos ukrywam, ja mówię że cenie sobie prywatnosc. Jestem dla niej tajemniczy żeby miała o czym myśleć tylko nie wiem czy nie przesadzam.
Ale po kolei: moi znajomi to głównie kumple ze studiów, nie mają dziewczyny i nadają się tylko do 'posiedzenia' w męskim gronie. Dwóch z tej paczki znalazło sobie jednak dziewczyny i odłączyli się jakiś rok temu więc z kontaktem słabo. Imprezy rodzinne to też nie jest najlepszy pomysł gdyż czasami zdarzają się spory polityczne, które mogą dziewczynę odstraszyć więc chciałem z tym poczekać jeszcze troche. I tu pojawia się pytanie. Czy to takie ważne aby ją wciągać w jakieś moje towarzystwa tym bardziej że szału z tym nie ma? Myślałem że nasz wspólny czas we dwoje jest najważniejszy, znamy się dopiero 2 miesiace. Do tej pory skupialem się na nas dwojgu + nasi rodzice gdyż oboje mieszkamy z rodzicami, ale widać jej czegoś brakuje. Zastanawiam się czy nie zaproponować tym znajomym sprzed roku spotkania 'w parach' tylko obawiam się, że może być sztywno gdyż trochę się nie widzieliśmy. Może powinienem dać jej trochę więcej dostępu i nie zwlekać dluzej i iść po całości, częściej się spotykac? Trochę boję się że ona się rozczaruje i wolę ja trzymać w niepewności aż się bardziej wkreci ale to chyba nie najlepsza droga..

Yami
Portret użytkownika Yami
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 14
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2011-04-13
Punkty pomocy: 605

A może najlepiej zdać się na szczerość i powiedzieć jej wprost, że trochę za bardzo szarżuje z wpierdalaniem Ci się w życie z butami i powinna troszkę odstąpić? Masz swoje powody - moim zdaniem słuszne - aby nie ciągać jej po znajomych, więc mówisz nie i tyle. Tym bardziej, że dziewczyna jeszcze sama od siebie nic nie dała (z dupą na pierwszym miejscu), a wysuwa jakieś roszczenia. Sama jest taka do przodu, aby Cię koleżankom przedstawiać? Nie leży Ci to, więc mówisz jasno, że Ci to nie leży. A nie stajesz na głowie, aby ją zadowolić, tym bardziej że - jak słusznie zauważyłeś - znajomi mogą Ci tylko spalić temat.

Druga sprawa - jakieś przeglądanie telefonu, wymuszanie poznawania znajomych. No hola, hola, ale to wszystko przybiera jakiś patologiczny kierunek. Ja rozumiem zauroczyć się, ale z tego co piszesz widzieliście się kilka razy, a dziewczyna wprowadza jakąś niezdrową kontrolę.

Miej na pierwszym miejscu to, co ty czujesz i z czym Ci komfortowo.

Pinochet
Portret użytkownika Pinochet
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: .
Miejscowość: Sin City

Dołączył: 2017-09-30
Punkty pomocy: 628

"Tylko pieszczoty i walenie konia, tłumaczy mi że za mało mnie zna itp"

Czyli nie daje dupy, ale seryjnie bije koniucha kolegom Laughing out loud

wujeksamozło
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28
Miejscowość: kraków

Dołączył: 2017-01-16
Punkty pomocy: 189

Zagraj jak ona i powiedz, ze za malo sie znacie Wink

Stary Wąż

shaker
Portret użytkownika shaker
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Katowice

Dołączył: 2012-01-17
Punkty pomocy: 322

Nie pozwalaj na takie zachowania, bo za miesiąc bedzie wojna o podanie hasła na podrywaj Laughing out loud

william_sexspeare
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: -

Dołączył: 2018-05-11
Punkty pomocy: 109

Przeleć ją po prostu, jak nie da to niech spierdala. Konia wali, a nie chce dać tyłka? Czerwona lampka. Napisałem trochę dosadnie, ale taka prawda.

"Albo pokazuje jej jakies zdjęcie w telefonie, ona bierze mój telefon i chce przeglądać inne to ja jej zabieram i nie chce pokazać, wtedy też mi zarzuca że cos ukrywam, ja mówię że cenie sobie prywatnosc."

Chce przeglądać zdjęcia w Twoim telefonie? W jakim celu? Jak razem sypiacie, to próbujesz się do niej dobierać, by doprowadzić do seksu, czy jak to z tym jest?

grzesiocbr
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: LBN

Dołączył: 2017-11-02
Punkty pomocy: 7

miałem to samo jakiś czas temu tylko u mnie chodziło o to że dziewczyna była dziewicą miała chyba obawy przed pierwszym razem parę razy ją podkręcałem jak była u mnie, ale dupy nie dawała, więc ją sobie odpuściłem po dwóch tygodniach sama zaproponowała spotkanie a wtedy nie było już problemów. Także proponuje to samo widzę że jesteś z LBN pisz na priv polecimy na jakieś kluby czy coś, inne też mają Smile