mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Znalazłem własną kobietę na tinder

21 posts / 0 new
Ostatni
Sebatrawnik
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2018-11-04
Punkty pomocy: 1
Znalazłem własną kobietę na tinder

Witam, piszę to troszkę w emocjach, ale nie wiem jak to podejść i potrzebuje kogoś kto się bardziej zna, na tych portalach bym wiedział jakie podjąć kroki.
W skrócie to dostałem cynk od znajomego, że moja luba posiada aktywny profil na tinderze, w którym najciekawsze jest to, że jej status to "singiel".
Nie bardzo się orientuje jak poważne to są "aplikacje", bo ja nie lubuje w internetowych rzeczach teg typu. Dlatego pytam was, powinienem bezpośrednio spytać ją o to, dlaczego ma konto? Czy jest to oczywiste i nie marnować sobie na nią czasu? Kumpel mówi, że do niczego mi się nie przyzna i lepiej od razu dać sobie z nią spokój.

Także moim pytaniem jest, jak to podejść, bo nigdy nie miałem z czymś takim styczności.

Kensei
Portret użytkownika Kensei
Włączona
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2018-04-06
Punkty pomocy: 624

Normalnie, jak człowiek podejdź do sprawy, nie sraj się tylko powiedz, że wiesz, że ma konto i żeby wykasowała. Jak nie wykasuje to zostanie tą singielką.

"Empty your mind. Be formless, shapeless - like water."

huka
Portret użytkownika huka
Nieobecny
Wtajemniczony
Wiek: 32
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2018-02-07
Punkty pomocy: 453

Zapewne w swych myślach, uważa Cię już za byłego faceta, ale dziewczyny tak mają często, że nie chcą zostawić faceta, nim nie poznają nowego, bo nie lubią się rzucać na nieznane wody. Szuka więc w necie twego następcy, może się spotyka z nimi, gdy któryś jej dobrze będzie pasował w łóżku, wtedy szybko powie, że już nie kocha Ciebię i poznała innego.
Istnieje też wariant, że jest jej źle w łóżku i szuka dyskretnego kochanka, bo to apka dla szukających sexu głównie.
Tak więc next.

Raskolnikow
Nieobecny
Wiek: Z każdą sekundą coraz więcej.
Miejscowość: Rój zamczyski.

Dołączył: 2017-10-07
Punkty pomocy: 251

Sebatrawnik jak powiesz wprost to ona sprowadzi Cię do parteru, że przesadzasz, ale to nie jest zła opcja — szczerość jest ważna w związku, więc ja bym wybrał tę opcję: szczera rozmowa, opowiadająca jak się o tym dowiedziałeś, dlaczego Ci się to nie podoba i jaki ma sposób na rozwiązanie tego problemu.

OPCJA NUMER DWA, moja ulubiona, świetnie się przy niej bawię, tak czasami lubię być wredny. Opowiadasz kobiecie z rozbawieniem i niedowierzaniem: "Nie uwierzysz słonko co się dzisaij dowiedziałem. Poznałem Cię z Marcinem? Nie? To może kiedyś będzie okazja, słuchaj Marcin jest z Eweliną ... tutaj podstawiasz swoją sytuację, przedstawiając wyśmiewczo konto Eweliny na tidnerze ustawione na singiel, budując w tej historii awersję do niej", a następnie pytasz swojej damy, a ty co uważasz? Czy według Ciebie zachowanie Eweliny nie jest gówniarskie?
Patrzysz na jej minę, i pytasz grzecznie o zdanie. Sprawdź co się stanie jak nie usunie konta, to możesz opowiedzieć za parę dni ciąg dalszy historię, jak Marcin zerwał z Eweliną i dodać całe szczęście, że się tak stało ja bym postąpił identycznie.... itd. I dalej obserwuj jej reakcję, jak kobieta nie reaguje, to albo te konto na tinder ma w dupie, ponieważ o nim zapominała, albo Ciebie olewa całkowicie i bawi się z Tobą....

Sidzej (niezweryfikowany)

Jak ma tindera i jest napisane, że jest singielką, to Ty sobie też załóż tinder i miej napisane jestem singlem. Smile

sequel87
Portret użytkownika sequel87
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Jaworzno

Dołączył: 2018-07-27
Punkty pomocy: 744

Ja mając kobietę jakbym założył sobie konto na tinderze jako singiel to po to żeby szukać sobie nowych wrażeń, świeżej atencji czy tez nowego zainteresowania względem mnie delikatnie mowiac. W twojej sytuacji powodów może być mnóstwo, być może najzwyczajniej w świecie znudzona jest wasza relacją. Warto spojrzeć na wasz związek z boku czy rzeczywiście tak jest.
Co z tym zrobić? Trzeba ja wziąć pod włos albo wprost zapytać dlaczego ma konto ale bez jakiegoś wyrzutu i ataku.

Także ten.. Nie napisałem nic odkrywczego Wink

Szarada96
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 23
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2019-02-13
Punkty pomocy: 39

Dokładnie, dziewczyna może chcieć najzwyczajniej w świecie szukać atencji, niekoniecznie z kimś pisać. Po prostu słuchać jaka jest ładna, seksy itp. Lub pisać z nudów.

ŁOGIER
Portret użytkownika ŁOGIER
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Łonka

Dołączył: 2018-07-11
Punkty pomocy: 152

A ja bym chwycił przy niej z zimną krwią za telefon i poczytał co jest grane.

Zaufanie zaufaniem, ale w takich sytuacjach w mojej opinii masz święte prawo, żeby zareagować. Nie ma sensu wchodzić w temat szczerej rozmowy czy brać pod włos, sprawdzisz i wypłynie błoto- od razu możesz podziękować.

Szarada96
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 23
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2019-02-13
Punkty pomocy: 39

Fajnie, ty byś chwycił za tel i zaczął czytać i załóżmy ze nic kompletnie byś nie znalazl. Laska widząc że jej nie ufasz i kontrolujesz ja zrywa z tobą..

Jesli chce zdradzić to to zrobi. Bez obaw

ŁOGIER
Portret użytkownika ŁOGIER
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Łonka

Dołączył: 2018-07-11
Punkty pomocy: 152

Wchodzisz do domu, w przedpokoju leży bielizna twojej kobiety, troszkę bliżej sypialni spodnie jakiegoś faceta a z samego pokoju wydobywają się głośne jęki i wzdychania.

Pytanie do ciebie- co robisz, bo idąc twoim tokiem myślenia to poszedłbyś zrobić sobie jedzenie do kuchni, a po wszystkim zapytał się czy to u ciebie w domu, czy może za ścianą ktoś sobie harcował.

Możesz z siebie robić twardziela, mówić że pada jak ktoś pluje tobie w twarz. Ja widząc, że ktoś gra nie fair po prostu sprawdzam karty.

EDIT
Dlaczego nie odszedłbym bez sprawdzenia sytuacji?- bo istnieje promil szans, że może to konto z X czasu i go nie używa.
Dlaczego nie bawiłbym się w podszywanie i jakieś lewe konta?- bo cenię swój czas.

Dazwid
Portret użytkownika Dazwid
Nieobecny
Wiek: 27
Miejscowość: Sin City

Dołączył: 2012-04-07
Punkty pomocy: 636

Załóż sobie konto jakimś fake Klaudiuszem i spróbuj ją pobajerować i zobacz czy jest chętna.

Dziubson
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 37
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2014-11-15
Punkty pomocy: 169

Wiele lat temu miałem dziewczynę, to były czasy czaterii i gg. Kiedyś dostalem cynk ze jest na jednym z portali do poznawania nowych ludzi, niewiele się zastanawiając zarejestrowałem się, odezwałem jako Michał lat 23 i zacząłem bajerować. Bez problemu rozmowa weszła, a ze wiedziałem jak ja podejść bo ją znałem, umówiła się z rzekomym Michałem w Sopocie, gdzie mieliśmy jechać razem za tydzień na wakacje. Niestety, brak doświadczenia i fakt ze byłem w niej mocno zakochany sprawił, że zamiast rozegrać to z zimną krwią, zadzwoniłem do niej i wszystko wygarnąłem. Skutek był taki, że jak każda kobieta odwróciła kota ogonem, wyparła się wszystkiego i ostatecznie to ja okazałem się zazdrosnym szpiegującym chujkiem. Dzisiaj patrząc z perspektywy czasu zrobiłbym to co zaproponował jeden z kolegów - opowiedzial zmyśloną historię o dziewczynie kolegi która ma profil na tinderze dokrecając umiejętnie śrubkę aż zaczęłaby być posrana z strachu o co chodzi. Wszystko na zimno obserwując jej reakcje. Jeśli wyparłaby się wszystkiego, podziękowałbym za wspólne chwile i poszedł dalej przez życie bez niej.

------

"Każdego dnia, w każdym momencie dokonujesz wyboru, który może odmienić twoje życie" - Biegnij Lola Biegnij

smerf8903
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 29
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2018-07-12
Punkty pomocy: 380

Powiem ze swojej perspektywy, gdyby mój facet miał tam konto, to przestałby być moim facetem. Moim zdaniem mając kogoś, będąc w związku, nie należy niczego szukać na takich apkach. A jak ktoś szuka, to chce nas kopnąć w tyłek, gdy nadarzy mu się lepsza okazja, której teraz szuka przez Tindera.

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie chodzi jej tylko o atencję, to napisz do niej z lewego konta, ściągnij sobie jakąś fotę z Pixabaya. Popisz, zobacz, czy chce się umówić, czy tylko sobie pisze. Zapytaj, dlaczego ma tu konto. Potem możesz z nią szczerze porozmawiać twarzą w twarz, ale najpierw bym ją podeszła, gdy niczego się nie spodziewa.

Forreur
Portret użytkownika Forreur
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: Wschód

Dołączył: 2019-03-02
Punkty pomocy: 32

Kilka możliwości jest czemu to zrobiła ale żadna nie była by dobra niestety :/ może coś się wypaliło i szuka kogoś nowego,albo trochę zaniedbałeś i szuka atencji i poklasku bądź kochanka. Tak jak koledzy wyżej musisz dobrze to rozegrać,nie głupi pomysł z tym podchodem i patrzeniem na jej reakcję raskolnikowa nr 2 Smile wtedy wszystko się okaże. Nie ma co czarować musisz wziąsc na dystans i przygotować się na wszystko.

Od niczego do czegoś po wszystko.

myr
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 21
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2017-12-16
Punkty pomocy: 75

Powiedz jej szczerze, że twój kumpel ją tam zobaczył i żeby się wytłumaczyła. Potem daj warunek albo usuwa, albo może być faktycznie wolna od tej chwili. Nie baw się w jakieś odbijanie piłeczki, zgrywanie się przy niej specjalnie. Po prostu twarda i zimna reakcja by odczuła że może Cię stracić (o ile ją to obchodzi, ogarnie się)

Paolo88
Nieobecny
Wiek: 29
Miejscowość: niedaleko

Dołączył: 2013-10-04
Punkty pomocy: 527

Przerabiałem taką pannę i szczere rozmowy niewiele tutaj dadzą, poza tym, że panna obróci kota ogonem i zrobi z Ciebie zazdrosnego gamonia. Powie Ci bajkę, że ma ale go nie używa i już dawno o tym zapomniała, standardowe hasło w takich przypadkach. Ja bym posłuchał Raskolnikowa i zrobił jak gościu sugeruje, fajny pomysł i zobaczysz jak panna zareaguje. Z tego co piszesz wygląda na to, że i tak już jesteś wyautowany, kwestia czasu kiedy się znajdzie inny. Aktywne konto na tinderze znaczy, że panna ma tam cały czas ruch... więc na pewno się nie nudzi w wolnych chwilach Wink

Z pewnymi rzeczami powinno się postępować jak z chwastem... jak nie wytniesz go za wczasu, zniszczy Ci cały ogródek
"Piękne kobiety nie są dla ludzi leniwych" Gracjan

Isco21
Portret użytkownika Isco21
Nieobecny
official page of Isco21
Wiek: 23
Miejscowość: Krk

Dołączył: 2015-03-12
Punkty pomocy: 138

Odrazu kop w dupe.

jaroslaw1999
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2018-07-24
Punkty pomocy: 167

ale Ty widziałeś że ma te konto? masz print screena? Masz co kolwiek? jak nie masz to nie mam więcej pytań

smerf8903
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 29
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2018-07-12
Punkty pomocy: 380

Jeśli od razu zrobiliście screena, to spoko, ale jeśli nie masz go, to odradzam rozmowę do czasu zrobienia zrzutu ekranu, bo nie dysponujesz żadnym konkretnym dowodem.

jaroslaw1999
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2018-07-24
Punkty pomocy: 167

ponad to chłopak nie napisał, że widział ten profil. "kolega mi dał cynk". zawsze mogła to być podobna dziewczyna

Owski
Portret użytkownika Owski
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28
Miejscowość: Małopolska

Dołączył: 2018-08-24
Punkty pomocy: 77

mogł Twój znajomy do niej napisać, kolejny niezbity dowód. (oczywscie udawać miałby obcego typka.. )

Nie pomogłem wystarczająco?
wal priva Wink

водоподготовка котельной

зимняя куртка для мальчика

https://kobzarenko.com.ua