mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Związek ... Nolife*

7 posts / 0 new
Ostatni
MickeyHard
Nieobecny
Wiek: 22
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2017-02-12
Punkty pomocy: 0
Związek ... Nolife*

Problem dość dotkliwy dla mnie zacznę od tego że nie dawno zrobiłem dziecko Kobiecie z która jestem w związku i którą kocham. A teraz trochę o tym z czym mam problem, chyba uzależniony jestem od seksu i mam żądze zdobywania i zaliczania, męczy mnie to, czasami potrafię jak idzie ulica atrakcyjna kobieta wyobrazić sobie jak bym ją rżnął gdybym nie miał kobiety na stałe. Seks uprawiam od 15 roku życia przez kilka lat robiłem to nawet kilka razy na dzień co dzień. Nie wyobrażam sobie być z inna kobietą ale te zaspokojenie męczy mnie nie potrafię pozbyć się tego całkowicie eh:/ moja mnie tak nie podnieca jak obce>* Kolejna rzecz miałem dużo pasji podróżowałem po świecie, skakałem na bungee na spadochronie jeździłem na różne wypady pijacki gdzie była masa dziewczyn czekających tylko aż któryś je poderwie, siłownia, motocykle dosłownie chciałem i chce nadal wszystkiego próbować. Tyl te poczucie zadomowienia się rzucenia wszystkiego i dbałość o rodzinę nie o siebie mnie przeraża :/ coraz mniej czasu dla siebie, najważniejsza jest ona i dziecko problem w tym, że to mnie przygnębia nie czuje się z tą myślą szczęśliwy. Organizuje jakieś wspólne wypady we dwoje, lecz to mi nie wystarcza.

Shivas
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2017-12-26
Punkty pomocy: 15

To jak mamy Ci pomóc skoro Ty sam wiesz co Ci przeszkadza? To tak jakbyś zamowił pizzę i po zjedzeniu kawałka wolał kebsa. Pytanie czy jak zamawiales pizzę wiedziałeś że wolisz kebsa?

nera
Portret użytkownika nera
Włączona
Moderator
ModeratorWtajemniczony
Wiek: 28
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2010-01-29
Punkty pomocy: 977

Znaczy tak. Dwie kwestie-pierwsza to taka, że jakie jest pytanie do tego postu?

A druga to taka, że to forum o uwodzeniu, zdobywaniu i utrzymywaniu kobiet a nie dla ludzi z wszelką maścią problemów w których pomóc powinien psycholog. To nic osobistego ale taka jest prawda, z takimi problemami powinieneś udać się do psychologa albo seksuologa a nie szukać pomocy od anonimowych gości z neta...

antoine89
Nieobecny
Wiek: 28
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2017-11-28
Punkty pomocy: 291

A próbowałeś sprawdzić, czy uprawianie seksu ze swoją kobietą, ale w innych warunkach, wprowadzanie nowości, nie zaspokaja Twoich potrzeb eksperymentowania w sypialni?

Co do ciąży partnerki, to akurat nie dziwię się, że perspektywa zmian, jakie zajdą w Twoim życiu po porodzie, zwyczajnie Cię przeraża. Daj sobie trochę czasu, aby oswoić się z tą myślą. Odpowiedzialność za dziecko i kobietę nie oznacza, że nie będziesz mógł wyskoczyć czasem na jakiś męski wypad. Mój przyjaciel ma 3-letnie dziecko i funkcjonuje normalnie, tylko tych wypadów ma nieco mniej, ale stara się za to, żeby były bardziej intensywne.

"Co ma płynąć, nie utonie"

Guest
Portret użytkownika Guest
Nieobecny
Starszy moderator
ModeratorWtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer

Dołączył: 2009-02-11
Punkty pomocy: 12789

no właśnie... w innych warunkach... np. seks podczas skoku na spadochronie

________________________________________________________________
"Szczęście to łza, którą się otarło i uśmiech, który się wywołało."
Maxence van der Meersch
"ŻYCIE NALEŻY PRZEŻYĆ TAK, ŻEBY WSTYD BYŁO OPOWIADAĆ, ALE MIŁO WSPOMINAĆ"

LudwikXIV
Nieobecny
Wiek: 33
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2015-03-23
Punkty pomocy: 470

1 Tu nie musi o jakieś wypady chodzić, ale o wyjście ze schematów w które wpadłeś.

2 Chwilowe kryzysy w zdarzają się w każdym związku. Jeśli oczekujesz że będą fajerwerki 24/7 to się trochę rozczarujesz. Po słabszych chwilach znów może być zajebiście. To tylko Twoja decyzja czy po każdym słabszym okresie będziesz szukał nowych wrażeń u boku nowej kobiety, czy spróbujesz tą samą odkryć na nowo.

3 To że podobają Ci się inne kobiety a nawet Cię kręcą to zupełnie normalna sprawa. Tak samo jak kobietę mogą kręcić sukienki które widzi w sklepie, ale to nie powód by rozjebać na nie całą wypłatę. W dojrzałym związku też się zdarzają sytuacje kiedy podziała na Ciebie ktoś inny, ale to szybko mija. To Ty decydujesz czy ulegasz pokusie, czy decydujesz się to przeczekać.

4 Sprawiasz wrażenie gościa który nie dojrzał do sytuacji w której jest. Sam dzieci nie mam, ale podobno początki są trudne. To nie trwa jednak wiecznie. To Ty decydujesz czy chcesz to przetrwać, czy wolisz odejść.

Zlooty
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: Małkinia

Dołączył: 2012-10-14
Punkty pomocy: 638

Pchałeś w nocy pchaj i w dzień Smile
To się nazywa dorosłość, nie robi się tylko to co się chce ale to co trzeba zrobić.
Trzeba utrzymać rodzinę i wychować dzieciaka.
Kto patrząc na fajną laskę idącą ulicą nie pomyślał "ale bym ją rżnął" to pedał!
Odnoszę wrażenie, że jesteś przytłoczony tą sytuacją i jak najszybciej chcesz się ewakuować szukając usprawiedliwienia dla takiego zachowania.

Na mojej twarzy pojawił się uśmiech, łajdacki i triumfalny zarazem, na którego widok jej piersi napięły się jeszcze bardziej.