mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak rozkochać w sobie dziewczyne. Co zrobic żeby dziewczyna się zakochała. by Rayan.

Portret użytkownika Rayan

…A więc, co zrobić żeby dziewczyna się zakochała? Musisz sprawić żeby o Tobie myślała.
A jak to zrobić? Pisz z nią ciągle, gadaj, bądź ciągle z nią, nie denerwuj jej nigdy… STOP!
Uwierzyłeś w to co napisałem? Mam nadzieję że nie..
A więc zacznijmy od nowa.
Jak napisałem wyżej musisz sprawić żeby o Tobie myślała. A jak to zrobić?

===Zero nudy!===

Jest to ważne. Jak wszyscy wiemy kobiety nie lubią się nudzić. Możesz być dobrym uwodzicielem (albo tak o sobie myśleć), możesz opowiadać kawały, ale wtedy wyjdziesz na clowna, ale prawdziwego poczucie humory nic nie zastąpi. Nie mówię tu o tym że masz robić z siebie idiotę jak to niektórzy robią bo znowu nie taką plakietkę dostaniesz jaką chcesz. Chodzi mi raczej o to że możesz opowiadać śmieszne historie związane ze sobą czy po prostu z nią w coś zagrać.
Temat na forum raczej był taki więc nie będę się rozpisywał. Podam jedną grę w którą możesz zagrać, a która na forum nie zaistniała a mianowicie. Jest to gra podoba do „Pytanie czy wyzwanie”, jednak nie ma wyzwania. Zadajesz pytania (nawet dziwne Wink ) dziewczynie, ona odpowiada i pyta Ciebie.
Ważne jest żeby pytania się nie powtarzały.

===Spontaniczność i nieprzewidywalność===

Kolejny ważny punkt. Jeśli kobieta wie co w danej chwili chcesz jej zrobić to wszystko straci swój sens, swoją magię, ale natomiast jeśli nie wie co chcesz jej czy z nią zrobić będzie o tym myślała.
To jest właśnie nieprzewidywalność. Idziesz z nią gdzieś, przygnieć do ściany i pocałuj. Proste? Bardzo Wink. Rób takie rzeczy o których ona nawet nie spodziewała by się po Tobie np. weź na ręce i pocałuj.

===Romantyczność===

Bądź lepszy od innych, bądź romantyczny! Nie chodzi tu o to że masz jej kupować miliony kwiatów, prezentów i tego typu rzeczy. Tym jej nie zdobędziesz! Zapamiętaj to sobie! A więc o co tu chodzi?
Chodzi o to żebyś np. opowiadał jej różne historie, zabierał je w romantyczne miejsca i tam robił swoje Tongue. Wypiszę tu kilka takich miejsc:
-Park.
-Dach bloku (kiedy jest ciemno pooglądasz z nią gwiazdy albo zachód słońca).
-Miasto nocą.
-Kręgle.
-Bilard (Te 2 ostatnie nie są jakoś romantyczne ale fajnie można się zabawić Laughing out loud )

Chodzi tu o to żeby dziewczyna kojarzyła Cie z wieloma miejscami.
Ale chwila… tu chyba raczej opisuje romantyczność a nie miejsca do spotkań.
Tak, ale raczej nie będzie romantycznie w miejscu gdzie jest multum osób, rozgardiasz i sami siebie nie słyszymy. Jak już wiesz, albo nie ale już się dowiesz Wink że ucho działa jak narząd płciowy kobiety.
O co chodzi? O to żebyś opowiadał jej romantyczne historie. Opowiedz jej o tym jak kochacie się przy zachodzi słońca, na wybrzeżu lagunowym w białym jachcie. (Gracjan opisywał w swoim blogu coś podobnego). Patrz się jej przy tym w jej lewe oko. Ton głosu powinien być raczej obniżony, mów też wolniej. Weź ją na ręce, całuj ją i kołysz jak byś usypiał dziecko . Wink Możesz ją wziąć na jakieś pole, położyć się i pooglądać gwiazdy, wziąć plecak, spakować coś do jedzenia i picia i zabrać na piknik bez uprzedzenia. Nie będę się tu rozpisywał bo sami musicie myśleć. Tongue

===Omijaj/odbijaj jej testy i gierki===

Tak, to chyba wiadome. Ale zdarzają sie tacy co dla kobiety zrobili by wszystko. Ona mówi to i oni to robią. Ona wali im ST a oni dają się wciągnąć… i wtedy przepadają. Pamiętaj, nigdy nie daj się w to wciągnąć. Nie bądź dla niej miłym pieskiem. Jeśli raz od niej usłyszysz ze jesteś ‘słodki’ to raczej przepadłeś. Stałeś się przyjaciółką czy koleżanką z fiutkiem. A dlaczego? Bo robiłeś to co ona chciała.
Nie bądź dla niej ciągle miły. Czasem zrób się chamski, wredny, niedostępny. Będzie się głowiła „dlaczego”. A jeśli już się taki stałeś jak powyżej napisałem to puknij się w czambo i pomyśl nad sobą.
Zmień to natychmiast!

===Zasiej w niej myśl===

Tutaj nie będę się rozpisywał. Napiszę to w jednym, dwóch zdaniach. A więc, zasiej w niej myśl o tym że jest w Tobie zakochana. Np. idziesz z nią i mówisz: Gdybyś stwierdziła że jesteś we mnie zakochana, czy byłabyś zadowolona z tego?

EDIT:===Spotykaj się z nią===

Jest to jedyna metoda na rozkochanie + te dodatki powyżej. Ale nie chodzi o zwykłe spotkania gdzie będziesz chodził z nią na spacer co spotkanie i tylko z nią rozmawiał, bo tak nie zbudujesz do końca attraction. Będziesz taki jak reszta a nie o to tu chodzi. Opiszę tutaj tak zwane aktywne randki. Chodzi o to że masz zabrać ją w ciekawe miejsce gdzie nie będziecie się nudzić i spędzicie czas aktywnie. Przykładowe miejsca:

-Bilard
-Kręgle
-Boisko sportowe
-Paintball
-Ściana wspinaczkowa (przy pomocy przypinania sprzętu asekuracyjnego możecie stosować dużo kina Laughing out loud )

Na takiej randce jest mega fun, a przewaga jest taka że aktywna randka odwala za was większość roboty. I też prawdą jest to, że nie ważne co powiesz albo jak, ale to z jakimi emocjami z niej wróci. Smile

Na pewno nie bierz jej do kina,, na pewno nie teraz, dopóki nie jesteś z nią w związku. Tam nic nie zdziałasz i nie pogadacie sobie w ogóle tylko popcorn będziesz wpieprzał i cole pił.

Podsumowując:
1)Spraw żeby się nie nudziła.
2)Bądź spontaniczny i nieprzewidywalny.
3)Bądź romantyczny.
4)Omijaj jej testy i gierki.

A teraz parę rad co zrobić żeby myślała (ale tylko o tym Wink )

-Daj jej coś od siebie, coś skromnego np. długopis.
-Stosuj P&P.
-Stosuj OL (Otwarte Pętle)
-Napisz do niej „Postaraj się o mnie tyle nie myśleć.” Kobiety są przekorne więc na pewno będzie.
EDIT: - Zachowuj się tak, żeby o Tobie myślała.

P.S. - Musisz pamiętać, też o tym by wzbudzić w niej zaufanie. Ona musi Ci ufać i czuć się przy Tobie komfortowo. Musi poczuć, że nadajecie na tych samych falach. Musi tez czuć pociąg fizyczny.
(by. Gracjan) Wink

Pozdrawiam Rayan!

Odpowiedzi

Portret użytkownika GDP

Mam wrażenie, ze cały artykuł

Mam wrażenie, ze cały artykuł jest "by Gracjan"
Trochę kreatywności...

"ucho działa jak narząd

"ucho działa jak narząd płciowy kobiety" - chyba tego nigdy nie zapomnę, skoro czytam ten przekaz z użyciem dokładnie tych samych słów już jakiś 20 razy...

Kreatywność - nie robienie tego co inni, w ten sam sposób Tongue

Portret użytkownika _kuba_

Od kiedy to kino jest

Od kiedy to kino jest romantycznym miejscem ?
Rayan dochodzę do smutnych wniosków : naczytałeś się , opisałeś to co z teorii wiesz , natomiast mało rzeczy z tego rozumiesz. Masz zaledwie 15 lat. Daj sobie troche czasu i ciesz się życiem Wink

nie działa

nie działa

Piszesz o spontaniczności,

Piszesz o spontaniczności, nieprzewidywalności. To się wiąże z umiejętnością, na którą powszechnie się mówi kreatywność. Nie uważasz, że to swoisty paradoks, pisać o niej, kiedy po prostu całość przekazu jest skopiowana od Gracjana, tylko ubiór słowny się niewiele różni? Nie od razu Rzym zbudowano i kreatywność można ćwiczyć nawet podczas pisania blogów. Później w kontaktach z kobietami to zaprocentuje.

15 latek uczy rozkochiwać

15 latek uczy rozkochiwać kobiety, interesujące:)

Portret użytkownika Magicpua

Dobry artykuł. Nie odkryłeś

Dobry artykuł. Nie odkryłeś żadnego nowego kontynentu, ale narysowałeś dobrą, dokładną mapę.

Małe przypomnienie nie jest

Małe przypomnienie nie jest złe Wink

No było już wielokrotnie. A

No było już wielokrotnie.

A jak zrobić żeby kobieta się w Tobie nie zakochała, ale jednocześnie była z Tobą ? Może o tym napisz Wink

Portret użytkownika Rayan

Art. nie był cały by Gracjan.

Art. nie był cały by Gracjan. Tylko ostatnie zdanie wziąłem z tego co napisał.

"15 latek uczy rozkochiwać kobiety, interesujące:)"

A dlaczego by nie? Tongue

"A jak zrobić żeby kobieta się w Tobie nie zakochała, ale jednocześnie była z Tobą ? Może o tym napisz"

Raczej tego to nie wiem Laughing out loud

Chłopak chciał się wykazać i

Chłopak chciał się wykazać i tyle. Nie ma sensu najeżdżać od razu. Spokojnie, nauczy się jeszcze dużo.