mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Kontakt wzrokowy. Artykuł o czymś bardzo ważnym.

Jeśli nie jesteś chory psychicznie, nie byłeś wychowywany w zamknięciu albo nie masz bardzo niskiej samooceny, kontakt wzrokowy w Twoim wykonaniu jest przeciętny. Tak samo jak u miliardów innych facetów. Niech zgadnę - nie chcesz być przeciętny? Dość dużo czytałem o kontakcie wzrokowym, dlatego możecie być pewni, że poniżej jest zamieszczona pewna, naukowa wiedza. Dowiesz się, jak zachowuje się samiec alfa ;]

1. Przerwałeś? Przegrałeś.

Dokładnie tak, jak w świecie zwierząt, przy uwodzeniu obowiązuje prosta zasada:
Kto dłużej utrzymuje kontakt wzrokowy, ten dominuje.

Stosuj się do tego zawsze. Ale nie patrz na kobietę cały czas, nawet wtedy, gdy ona na Ciebie nie patrzy. Wyjdziesz wtedy na psychola. Kobieta uzna to za przejaw nachalności, albo pomyśli że jej wygląd Cię hipnotyzuje. Wasz kontakt wzrokowy powinien wyglądać tak:

1. Nie patrzysz na kobietę.
2. Wydaje Ci się, że kobieta na Ciebie patrzy. W miarę wolno przenieś na nią swój wzrok.
3. Jeśli oboje na siebie patrzycie, przestań na nią patrzeć dopiero wtedy, kiedy ona to zrobi.

Jeśli kontakt wzrokowy toczy się odwrotnie niż wyżej (tzn Ty i kobieta odwróciliście się rolami) - jesteś kompletną ciotą. C - I - O - T - Ą. Zamiast podrywać lepiej wystartuj w wyborach prezydenckich.

Jeszcze jedno - przyjmij pogodną minę i co chwilę się uśmiechaj. Spróbuj patrzeć na siebie w lustrze z poważną miną przez jakiś czas. Poczujesz się dziwnie.

Uwaga! Kobiety będą Cię testować. Jeśli patrzą na Ciebie dziwnie długo bez żadnego działania (uśmiech, mimika twarzy), NIE ODRYWAJ WZROKU. To test. Kobieta chce sprawdzić, czy naprawdę jesteś taki alfa.

2. Podczas rozmowy

Kontakt wzrokowy podczas rozmowy nie jest niczym złożonym. Kiedy którekolwiek z was coś mówi, powinniście się na siebie patrzeć. Rób co chwilę przerwy, żeby poobserwować otoczenie oraz, jeśli akurat idziecie, spojrzeć na drogę. Ale pamiętaj - nie przerywaj kontaktu wzrokowego pierwszy.

Powinniście na siebie patrzeć przez około 60 - 80% czasu.

3. Poza tym...

  - Gdy kobieta patrzy na Twoje usta to oznaka, że cię lubi (oznaka - nie nadinterpretuj tego słowa. Nie znaczy to, że możesz już zdjąć spodnie). Jeśli na zmianę patrzy na Twoje oczy i usta lub przez dłuższą chwilę patrzy na Twoje usta, chce Cię pocałować
  - Podczas krótkiego pocałunku (mniej niż sekunda), miej otwarte oczy. Jeśli pocałunek jest dłuższy, najlepiej je zamknij. Kiedy lekko oddalacie od siebie twarze, otwórz oczy i na nią spójrz.
  - Gdy kobieta na Ciebie zerka - to oznaka zainteresowania. Jedno spojrzenie nic nie znaczy. Jeśli spojrzy na Ciebie 3 lub więcej razy - podobasz jej się. Chyba, że ptak ci nasrał na twarz albo jesteś gdzieś brudny.

4. W przypadku mężczyzn...

W przypadku mężczyzn, którzy nie znają się lub się nie lubią, dłuższy kontakt wzrokowy oznacza przejaw agresji. Lepiej nie próbować tego z silniejszymi ;]. Jeśli jednak jesteś w towarzystwie kobiety, na której Ci zależy, nigdy nie kończ kontaktu wzrokowego z innym mężczyzną jako pierwszy. Byłaby to oznaka strachu, przez co masz u laski pewnego minusa.


Powodzenia!


Odpowiedzi

Bardzo dobry artykuł, w końcu

Bardzo dobry artykuł, w końcu ktoś coś na ten temat napisał! Od tego zmysłu cała "akcja" się zaczyna. Najpierw kobieta patrzy na Ciebie a dopiero potem poznaje resztę, głos, dotyk, smak. Z oczu można wszystko wyczytać czy spodobałeś się dziewczynie czy też nie. Czy ma dobry nastrój czy lepiej trzymać się od niej z daleka. Dlatego Panowie nie bójcie patrzeć się kobiecie w oczy. I odczytujcie dobrze również jej znaki ;]
Pozdrawiam Laughing out loud

Portret użytkownika Vim

Świetnie napisany tekst, z

Świetnie napisany tekst, z jajem... masz doświadczenie.

tak to prawda po rozmowie oko

tak to prawda po rozmowie oko w oko można duzo wywnioskować, na dodatek wczoraj miałem taki przykład siedze w barze, przy trzecim stoliku laseczka HB8 i dokładnie bylo jak piszesz. kobitka na mnie ja na nią i trzymam,  az jej wzrok ucieknie i  ja też w bok za chwile ona atak ja to samo najeżdzam wzrokiem kolejny kontakt  jadła długo jak by na cos więcej czekała,ze trzy razy sie uśmiechneła , gdyby nie to że w tym barze szefem jest kobieta z która się spotykam to moja pieczen konczyłbym z nią.kontak wzrokowy to ważna sprawa w podrywie.

Portret użytkownika frozenKAI

Świetny artykuł! Fajnie to

Świetny artykuł! Fajnie to opisałeś. Przydatna wiedza podana przystępnie:-)

Przyznaje czasem

Przyznaje czasem wymiękam,głównie gdy cel jest otoczony "psiapsiółkami" Tongue
Fajny art,10/10

Dzięki za komentarze. Nawet

Dzięki za komentarze. Nawet nie wiecie jak to zachęca do pisania kolejnych tekstów ;]

pamietam jak na poczatku do

pamietam jak na poczatku do dupy zarywalem i tak cos gadamy, kontakt a ja zonk w bok, ale lamka bylem pozniej to sie wyszkolilem ze prawie non stop lukalem na nia a ona na mnie tylko ciezko mi bylo wyczuc kiedy chciala sie lizac, bo jak ja podrywalem to byla z jakims typem i ciagle cos musiala o nim powiedziec, ale uszlo doswiadczenie bierze gore

Portret użytkownika Fan

Artykuł moim zdaniem

Artykuł moim zdaniem średni.Nie napisałeś po co tak naprawdę patrzeć prosto w oczy. Opisałeś tylko co się powinno robić, nie objaśniając dlaczego.


Ciężko się kłamie prosto w oczy! Kobiety lubią facetów szczerych. 
W oczy potrafi patrzeć jedynie silna jednostka na tym świecie, która się życia nie boi i ma pewne wartości oraz jest szczera i prawdziwa. 
Jeżeli jednak będziesz starał się ściemniać kobiecie prosto w twarz to wydaje mi się, że się zorientuje (chyba, że jest totalnym pustakiem). Przynajmniej ja mam tak, że jak jakaś osoba patrzy mi się w oczy i coś ściemnia to czuję, że kłamie. I trzeba być lamusem moim zdaniem, że okłamywać dziewczynę i jej zaimponować, zdobyć zaufanie, które tak naprawdę będzie fałszywe! Lepiej zastanowić się czy warto ściemniać patrząc się w oczy...

Super tekst z super ripostami

Super tekst z super ripostami Laughing out loud