mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Kontakt wzrokowy w uwodzeniu kobiet

Portret użytkownika Uwodziciel

Nawet nie wiecie jak się cieszę że to właśnie ja mogę wam opisać tak ważną rzecz jaką jest kontakt wzrokowy. W podrywaniu dziewczyn ta umiejętność bywa bardzo ale to bardzo przydatna. Jako że w pewien sposób traktuje was jak braci, albo jak taką tajemną społeczność uwodzicieli to chce wam przekazać całą swoją najlepszą wiedzę jaką mam. A więc dziś
Poczytacie o kontakcie wzrokowym.

Zasadniczą rzeczą jaką musicie wiedzieć jest to że dzięki wzrokowi możecie wzbudzić wiele porządanych przy podrywie emocji.
Gdy patrzysz komuś w oczy ten ktoś odbiera Cię jako szczerego. Kobieta automatycznie zaczyna Ci Ufać. Do tego naukowcy udowodnili że ludzie patrzący w oczy wydają się być dużo atrakcyjniejsi.
Wzbudzasz wrazienie człowieka pewnego siebie a pozatym takiego który sie nie boji.

Zdaje sobie z tego sprawe że patrzenie bardzo piękniej dziewcznie w oczy może być dla Ciebie trochę niezręczne. Ale żeby ją poderwać musisz nabyć tą umiejętność. Ja na swoje potrzeby wymyśliłem taką metodę. Skupiam wzrok na prawym oku kobiety. Do tego wpatruje sie w to oko głęboko. Czasem patrzę tak jakbym ciał zobaczyć przez to oko punkt w środku jej głowy. Gdy patrzysz w ten sposób Twoje źrenice się rozszerzają. Gdy tak sie dzieje kobieta podświadomie kojarzy to z podnieceniem a co za tym idzie sama przejmuje stan lekkiego podniecenia.

Dzieki oczom możesz wiele zdziałać. Na koniec mam dla was jeszcze kilka bardzo ważnych porad. Pamiętajcie żeby nie gapić sie na dziewczynę. Gapienie sie jest wtedy gdy zbyt długo trzynasz wzrok na jej oczach lub gdy oglądasz jej ciało. W rozmowie patrz kobiecie tylko w oczy. Gdy podrywasz dziewczynę pamietaj że czas jaki możesz patrzeć jej w oczy jest krótszy. Ja uważam że na początku znajomści wzrok z oczu dziewczyny powinno się zdejmować po około 10 - 15 sek. Gdy robisz to szybciej ona pomyli że jesteś nie szczery i masz coś do ukrycia. Gdy patrzysz dłużej ona może Cię odebrać jako psychopatę lub kogoś komu bardzo się spodobała. Tak że pamiętajcie o umiarze. Gdy lepiej się poznacie dłuższy kontakt wzrokowy bedzie dobry by pokazać dominację.

To by bylo tyle. Wasze spostrzeżenia są mile wiedziane w odpowiedziach do tego wpisu.

Odpowiedzi

To prawda wzrok ma wielkie

To prawda wzrok ma wielkie znaczenie...ja mam Taką metodę że patrze dziewczynie tak samo w jedno oko, ale oglądam jej zrenice i zawsze można sie dopatrzeć jakichś zajebistych kolorowych wzorków:)

Zgadzam sie w 100% że kontakt

Zgadzam sie w 100% że kontakt wzokowy jest bardzo warzny!! mało kto potrafi spojżeć kobiecie prosto w oczy po podejsciu tak więc pokazujesz tym samym swoją pewność siebie i brak jakiego kolwiek strachu.Ale nieprzesadzajmy z tym za wiele.Sam znam taką dziewczyne która często się na mnie patrzy mimo tego że zaproponowałem jej spodkanie i chęć poznania to mimo wszystko odmówiła niestety...

Uwodziciel a co powiesz o

Uwodziciel a co powiesz o takiej sytuacji patrzę kobiecie w oczy, zaznaczę że jest to kobieta która znam już jakiś czas, a ona szybko ucieka wzrokiem. Co to może oznaczać? Czy np to że ona jest nieszczera??

Ale samo spojrzenie w oczy

Ale samo spojrzenie w oczy nie wystarczy...przecież nie poznamy dziewczyny patrząc na nią Smile

No właśnie...spotkałem sie z

No właśnie...spotkałem sie z tym że dziewczyna ucieka od kontaktu wzrokowego. Powiedziałem uśmiechając się żęby się nie wstydziła a Ona na to że taka już jest;)

Może po tym można się dowiedzieć że Dziewcyzna jest nieśmiała lub mało pewna siebie.

Patrzenie w oczy jest

Patrzenie w oczy jest efektywne..
ale moim zdaniem wzrok utkwiony zbyt długo w oczach dziewczyny faktycznie może ją przestraszyć dlatego sporo czasu poświęcam również na patrzeniu na ich usta...

Dlaczego dziewczyny malują sobie usta w zmysłowe kolory? jeszcze najczęściej przy Tobie... podrywają Cie!! Smile
Daje im to poczucie, atrakcyjności i dobrze:)
Ostatnio w modzie są błyszczyki:)

Można w bardzo różny sposób

Można w bardzo różny sposób patrzeć sie w oczy. Nie wystarczy poprostu się patrzeć... Jak pijany koles nagle zacznie mi sie patrzec w oczy jakos dziko to sie boje haha.
Najlepiej poćwiczyć przed lustrem ,nie moze to byc zbyt długie spojrzenie. To spojrzenie musi mowić: jestem toba zainteresowany, jestes wyjatkowa, podobasz mi sie i pewne siebie, silne zarazem. Spojrzenie głęboko w oczy to klucz do kobiecego serca, duszy, a także zaufania. Można spojrzeć śmiejac sie oczami tak radośnie, wtedy chyba to najbardziej działa. Mówi się,że "oczy są zwierciadłem duszy", więc to spojrzenie musi wygladać na szczere.

Podobno na dziewczynę trzeba

Podobno na dziewczynę trzeba patrzec jak na prezent który się dostało na gwiazdkę we wczesnych latach.. Zaciekawienie, wczesna radośc, pragnienie zobaczenia tego co jest w środku. Mam nadzieje że dobrze mówię.

Portret użytkownika teoh

nie wiem czy dobrze robiłem

nie wiem czy dobrze robiłem co jakiś czas patrzyłem na panienke na 15 sekund około... potem sie zawstydziła ... ale po treningu ze mną sie pozegnała i nie mówiła zebym na nią nie patrzył sie Laughing out loud

Gdy patrze na kobiety wydaje

Gdy patrze na kobiety wydaje mi sie ze wchodza w faze "mu", czemu czesto towarzyszy ogolne oglupienie danej kobiety, to chyba nie za dobrze? Np.
patrze moimi niebieskimi oczami prosto w jej oczy, ona odwzajemnia spojrzenie, trwa ono troche dluzej niz standardowe spojrzenie, patrze w nia gleboko, ona nie odwraca wzroku i dla mnie wyczuwalne staje sie ze ona  weszla w faze "mu" czyli totalnego oglupienia. wszystko to dzieje sie podczas dnia. Czy to ja mam przerywac te spojrzenia czy czekac na nia?

aboutviagra.info/product/valtrex-valacyclovir/