mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Metoda nakładki i bonus:D

Portret użytkownika Hektor

Podzielę się z wami jedną w metod coachingowych, która bardzo mi się spodobała.
Metoda nakładki bo o niej mowa, polega na:
1. Napisaniu czegoś co lubicie bardzo robić i co daje wam mnóstwo przyjemności.
2. Napisaniu 10 odczuć które daje wam to ukochane zajęcie.
3. Następnie piszecie czynność która sprawia wam problem ale bardzo chcecie się jej nauczyć.
4. Teraz czytacie punkt 3 a zaraz po nim punkt 2. I w waszym mózgu zaczynają pojawiać się nowe połączenia neuronalne, które działają cuda:D
Przykład:
Trening dla mnie jest czymś co daje mi: (to jest coś co uwielbiam robić)
- świetny wygląd
- zdrowie
- radość (endorfiny)
- przyjemność
- satysfakcję
- wytrwałość, systematyczność
- przełamywanie barier
- pewność siebie
- spokój
- bezpieczeństwo

Teraz piszę coś z czym mam problem, ważna jest forma( ……………. Jest czymś co daje mi……) np. Uwodzenie pięknych dziewczyn jest czymś co daje mi: (i tu wstawiamy 10 odpowiedzi z góry i czytamy 20 razy)
- świetny wygląd
- zdrowie
- radość (endorfiny)
- przyjemność
- satysfakcję
- wytrwałość, systematyczność
- przełamywanie barier
- pewność siebie
- spokój
- bezpieczeństwo

Podzielę się z wami jeszcze fajnym pomysłem na rozmowę, który zawsze podobał się dziewczynom z, którymi miałem okazję rozmawiać.
Jakie masz oczy? (przybliżasz się jak jesteś dalej)(omijam piepszenie lsek- zastąpie je pipi:)).
Patrzę bo ostatnio oglądałem program naukowy na temat związku koloru tęczówki oka z inteligencją i predyspozycjami do zachowań w różnych sytuacjach. To były duże badania w stanach zjednoczonych, w dużych biurowcach zamontowano kamery w windach i pomieszczeniach. I np. jak ludzie jechali windą zatrzymywali windę i oglądali ich zachowania, albo w pomieszczeniach wysiadała klimatyzacja, ogłaszano alarm pożarowy i zatrzaskiwano drzwi. I wyszło na to że ludzie z brązową tęczówką są spokojniejsi i bardziej opanowani w sytuacjach kryzysowych i znajdują lepsze rozwiązania. Ci z niebieskimi histeryzowali.
U mnie w rodzinie wszyscy mają niebieskie i wszyscy opanowani- np. jak byłem mały to tato miał takiego pomarańczowego maluch- taka mechaniczna pomarańcza Laughing out loud I kiedyś bawimy się na podwórku i pomarańcza zaczyna się palić sama z siebie to tato ręką wybił małą szybką, tam są takie w maluchach, i wodą ze szlaufa ogrodowego ugasił. (tutaj wstawcie jakąś pasującą historię z waszego życia).

Niebieski kolor oczu wytworzył się dużo później od brązowego. Już Ci tłumacze dlaczego. Na świecie obecnie żyje 1% oryginalnych blondynek z niebieskimi oczami, w Polsce jest ich 13% a w Szwecji 50%. Kiedyś dawno temu jak na świecie zaczynała panować epoka lodowcowa to właśnie na terenach Szwecji miał silne działanie i samice żeby przetrwać musiał zrobić coś żeby zainteresować najsilniejszych samców. Tak jest w przyrodzie że najsilniejszy samiec ma najlepsze samice żeby przekazać swoje geny- to najbardziej podstawowe prawo ewolucji.
I wtedy właśnie wytworzył się blond kolor włosów i te samice odróżniały się od reszty i były preferowane przez samców. Nie znalazłem informacji dlaczego tak się stało ale myślałem nad tym i przyszły mi do głowy bardzo prawdopodobne teorie. 1. Zauważ są takie przypadki, że jeżeli człowiek przeżywa silny stres, jakieś traumatyczne przeżycie czy strach potrafi w jeden dzień osiwieć albo mu nawet całkiem włosy zbieleją. Albo jak się dzieci rodzą i mają takie białe plamy włosów- na pewno kiedyś takie widziałaś- jest naukowo udowodnione, że jeżeli matka w ciąży się boi to dzieci mają takie plamy. 2. Przystosowanie się do krajobrazu- zwierzęta w krainach gdzie leży śnieg mają białe futerka żeby nie było ich widać- niedźwiedź polarny, sowa biała, lis arktyczny itp. W tamtych czasach gdy człowiek jeszcze nie miał tak dużego mózgu i nie był największym drapieżnikiem na Ziemi tak jak dzisiaj często padał przekąską Laughing out loud tygrysów szablo zębnych, niedowidzi i tp.
Patrzysz jakie ma paznokcie jak ma czerwone czy różowe to mówisz że to dobrze i podobnie usta a jak nie to mówisz że to nie koniecznie dobry wymysł mody.
Bo ogółem cały ogół kobiecych działań mających na celu ,,Bycie piękną” opiera się na tym żeby jak najdłużej wyglądało się jak samica zdolna do rozpłodu (to mówisz z uśmiechem tak trochę pół żartem)
Pisałem to kiedyś dla kolegi i znalazłem dzisiaj na kompie więc daje wam do przeczytania i co ważniejsze zastosowania w praktyce.
Pozdrawiam:D

Odpowiedzi

Portret użytkownika wdg

Trening fajny , a tak na

Trening fajny , a tak na marginesie , to te Skandynawki sa ekstra shb (w/g moich znajomych , wszyscy co do 1 to samo twierdzili , ze w Skandynawii sa najpiekniejsze kobiety swiata ) . Mial moze ktos do czynienia z tymi corkami Afrodyty:)?

wdg - Kaisa Berqvist

wdg - Kaisa Berqvist

Portret użytkownika Demon2103

"najwięcej witaminy mają

"najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny"

Portret użytkownika jelon

naszym to od tych witamin to

naszym to od tych witamin to juz się w głowach poprzewracało Wink

jelon - bez kitu. Już nawet

jelon - bez kitu. Już nawet hb5 uważają się za niewiadomo kogo.

Portret użytkownika Alejandro

Dlatego istenieja negi ; )

Dlatego istenieja negi ; )

Moglabys byc modelka... Hihi

Moglabys byc modelka...
Hihi dzieki.
...szkoda ze nie jestes seksowna. Smile

ciekawe to o oczach

Nakładkę znam a rutyna

Nakładkę znam a rutyna podobna do tej z rodzajem uśmiechu w kształcie liter Wink ale faktycznie fajne.

Portret użytkownika Hoon

Czy to nie jest cos w stylu

Czy to nie jest cos w stylu technik NLP'owskich ?? fajna opcja , znam podobne jednak troszeczke na innej konstrukcji ale wiem ze działaja !!

Rozmawiałem na temat podobny tylko juz nie chodziło o oczy ale o zachowanie tylko heh to fajnie czasami jak sie rozmawia wykorzysta sie kilka słowek NLS tzw. na fascynacje
i potem mozna to fajnie zakotwiczyć Smile

Dla mnie początek to "czysty"

Dla mnie początek to "czysty" NLP. W pewnych materiałach o NLP o tym czytałem. Potwierdzam działa bardzo dobrze. Sam jestem tego przykładem.

Dobry art:)

"Na świecie obecnie żyje 1%

"Na świecie obecnie żyje 1% oryginalnych blondynek z niebieskimi oczami, w Polsce jest ich 13% a w Szwecji 50%"
i taka była dzieczyna poznana w te wakacje
ah
niepowtarzalna
dupa
znowu wspomnienia wracają..

Portret użytkownika smash

hehe ;DDD dobre dobre a ten

hehe ;DDD dobre dobre a ten wpis to kolejny dowód na pozytywne działanie witamin ;d i prosze traktowac go jako wręcz pochwała

Jakiś rok temu czytałem, że

Jakiś rok temu czytałem, że kolor blond wziął się z tego, że naturalny blondynki mają wyższy poziom hormonu żeńskiego estrogenu. Mężczyźni mają bzika już od niepamiętnych czasów na punkcie blondynek ponieważ dawały one szansę na zdrowsze potomstwo, były bardziej płodne. To samo jest z zielonym kolorem oczu - wyższy poziom estrogenu a im wyższy poziom estrogenu tym bardziej tym kobietą się 'chce' więc jeżeli traficie na blondynkę z zielonymi oczkami to tylko gratulować ;]]]

Fakty potwierdzone naukowo of course.

Z tą epoką lodowcową to ma nawet sens... Kiedy przyszły góry lodu ludziom ciężko było przetrwać, wielu umierało, emigrowało, ci co zostali musieli zapewnić przetrwanie gatunku a do tego trzeba się ciupciać. Resztę dokonała matka natura.

Portret użytkownika BarT

o kurde... blondynka z

o kurde... blondynka z zielonymi?! ;D

hmm....

もっと xn--48jm9l298kilg8rghvi.com

www.kompozit.ua

https://monaliza.kiev.ua