mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

MILF CZYLI SEKS Z KOBIETĄ PO 30

Portret użytkownika Ronlouis

Tytuł bloga nie jednego kto bywa na popularnej bardzo stronie pod tytułem bardzo ciekawym z pewnością mówi nawet dużo:) I bardzo dobrze bo im więcej osób z naszej strony wie kim jest kategoria MILF to znaczy, że bardzo siebie kocha i potrafi sobie to okazać;) Jeśli z kolei dobrze rozumiem MILF to określenie kobiety, po 30 roku życia ani z dużym ani z małym biustem bardziej z dużym;)

Zainspirowany jednym z filmów z fantazją i finezją w głowie, postanowiłem poznać taką kobietę w realu;)..A, że podobno jak już o czymś myślisz to łatwiej jest Ci to zrealizować, bo zaczynasz bardziej zwracać na tego typu kobiety uwagę. To długo nie musiałem czekać.
Na jednej z małych kameralnych imprez, którą prowadziłem, max 60 osób w różnym wieku. Więc nie powiem było w czym wybierać, przyszedł taki moment kiedy towarzystwo było już na tyle rozkręcone, rozbawione, że podchodzi do mnie kobieta:) Na oko 34 lata, ładny biust, taki jak w tej kategorii no nie trudno było zauważyć w końcu miała dekolt;) Ładna buzia, spódnica do kolan, na obcasie. Pyta się o jakiś utwór, patrzę na nią i mówię, że mam ten o który pyta. Tylko jest pewien problem, patrzy się na mnie, pytająco. No to do niej, bo widzisz, najpierw będziesz musiała przedstawić mi jakiś dobry powód, żebym się zgodził na to o co prosiłaś;)..Mówi do mnie, że ze mną zatańczy.. hmm popatrzyłem na nią, bo nie mogłem tak po prostu pójść na parkiet. To co się stało za chwilę takie szczęście w nieszczęściu trochę mi ułatwiło kierowanie sprawy na odpowiednie tory. Za chwilę podchodzi do nas jeden z gości i mówi, że babcia kogoś tam, napiła się vódki i wychodząc z kibla potknęła się o coś i wywaliła orła o ścianę. Tak, że ma głowę rośiętą i żeby przyciszyć na jakiś czas muzykę, bo karetka już jedzie.

Patrzę się na kobietę która przy mnie stała i mówię do niej, chodź wyjdziemy na zewnątrz trochę się przewietrzymy bo jest tu strasznie gorąco, przy okazji powiesz mi jaki rodzaj muzyki jeszcze lubisz. Potem odpaliłem jej kawał BEZ JAJ a jeśli chcesz poznać szczegóły to jest u mnie na blogu. Zdradzę tylko, że jeszcze mnie nie zawiódł;)
Co jakiś czas kiedy tak staliśmy rozmawiając podchodził do niej ktoś z gości, więc musiałem wyciągnąć do niej jakieś namiary. Za chwilę zresztą miałem wracać na salę, prowadzić dalej imprezę. Wiec do niej neutralnie czy jest na facebooku, mówi, że nie. Ale jest na innym portalu, mówię na jakim. Ona na Nk. No to do niej to wpisz mi tutaj swoje namiary. Podałem jej telefon i zaczęła się trochę gubić w opcjach. Więc go jej zabrałem i mówię, Ha, bardzo sprytnie, zresztą rzeczywiście masz rację bo widzę, że oboje tak naprawdę wolimy bardziej słyszeć osobę z którą rozmawiamy. Niż pisać do niej sterte wiadomości, pozatym takie komunikatory, zabierają to co jest ważne przy bezpośrednim kontakcie. Jak np. barwa głosu. A Ty jak uważasz? mówi, ze też tak myśli. Mówię no dobra, przekonałaś mnie, to wpisz mi tu ten numer, z uśmiechem i żartobliwie. Zaśmiała się i wpisała.

Kiedy wróciłem na salę co jakiś czas kręciła się z uśmiechem na twarzy, czasem podchodząc, pod pretekstem pytania o różne rzeczy. W pewnym momencie, jak już parkiet był trochę luźny przychodzi do mnie organizatorka imprezy i mówi. Że zaprasza mnie na moment w pewne miejsce to przy okazji będę mógł sobie odpocząć, bo już większość gości wyszła. Patrzę na nią i mówię, ale jak się będziemy rozbierać to ja nie idę;) Zaśmiała się i mówi, że nie będziemy;)

Prowadzi mnie do stolika gdzie siedziała już pani którą poznałem wcześniej od której wziąłem namiary co jak się okazało jest najlepszą przyjaciółką organizatorki imprezy z nami był jeszcze fotograf. Więc dziewczyny częstują nas szampanem. Jakaś krótka rozmowa na temat jak tu jest, potem pytam skąd się znają. Dziewczyny mówią, że znają się od podstawówki. Patrzę na nie żartobliwym tonem czy się też dzieliły facetami albo wymieniały. Zaczęły się śmiać i mówią, że doradzały sobie tylko;) Potem kiedy był już toast, wykorzystując możliwość bliższego poznania. Pocałowałem jedną panią w policzek a mój cel bliżej ust, sama się nawet trochę nadstawiła. Ułatwiając mi działanie;)..Potem, żeby ją jeszcze bardziej podkręcić mówię, ze muszę wracać do pracy. I odchodzę..

Za jakiś czas przychodzi do mnie i pyta czy ją nauczę grać na konsoli. Tylko bardziej po jej twarzy widać było, że raczej nie o konsolę jej chodzi. Kiedy tak do mnie mówiła patrzyła się na moje usta z tym takim błyskiem w oku. A ja przecież jeszcze nic nie zrobiłem;) poza opowiedzeniem kawału bez jaj:)..Myślę sobie e tam goście są w drugiej sali, więc złapałem ją za głowę i zacząłem ją całować. Z pewnością była trochę zaskoczona, no ale co miałem zrobić jak już rozbierałem ją tym wzrokiem a ona mnie;)..Potem przyszedł ten fotograf i strzelił nam kilka fot z zaskoczenia. I kiedy przestaliśmy się całować, mówi do mnie, co mnie trochę rozbawiło. Wiesz ale ja nie mam chłopaka;)jestem wolna. Mówię nawet jakbyś miała to nie przeszkadzało by mi to;) Na to do mnie, no ale ja chce żebyś wiedział.

Mówię do niej impreza za jakiś czas się kończy, poczekaj na mnie, zwinę sprzęt i odprowadzę Cię do domu, bo się później okazało, że mieszka ode mnie niedaleko. Kiedy jechaliśmy taksówką do niej, tam już nie przejmując się taxówkarzem, dotyk szedł już na szeroką skalę. Kiedy pojechaliśmy pod jej dom, pytam się czy mieszka sama, mówi, że z mamą:/..Chciałem to rozegrać na jej ogródku tylko jak już podeszliśmy pod jej dom, to na podwórku, pies zaczął szczekać. Więc jedyne co mi pozostało to przycisnąć ją delikatnie do muru, namiętnie całując, wsadzając jej rękę pod jej spódnicę, stymulując jej cipkę. Przez to szczekanie było trochę za głośno, co nam dodatkowo przeszkadzało. Więc jej mówię, że mam do niej numer i że się odezwę.

Następnego dnia, dzwoni do mnie znajomy i pyta co robię, bo chce przyjechać ze swoją przyszłą żoną spotkać się i pogadać. Mówię, żeby wpadał, potem dzwonię do mojego celu i mówię, że dzisiaj mają do mnie wpaść moi znajomi, bo potem się okazało, że jeszcze inny kumpel wpadnie z żoną. I jak chce to może się do nas przyłączyć. I że jakby się już zdecydowała to umówmy się tu i tu i niech wtedy zadzwoni jak będzie to po nią wyjdę. Zgodziła się, kiedy przyszliśmy do mnie, jak to ze znajomymi rozmowa na różne tematy. Ja oczywiście, od czasu do czasu namiętnie przerywając rozmowę namiętnym pocałunkiem z moim celem, trzymając za dłonie, przytulając. Eskalując tu i tam, znajomych znam długo to im to nie przeszkadzało, też jakoś tam wielkich oporów nie miałem. Żona tylko kumpla są już 3 lata razem. Zrobiła mu potem jakąś jazdę, to zaczęli się kłócić. I jak panowie w komunie Paryskiej, na moment jak poszedłem do toalety i kiedy wracam. To tak kumpel się kłóci w pokoju z żoną, drugi kumpel, robi z moją siostrą skrzydełka kurczaka w kuchni. Na balkonie przyszła żona mojego kumpla z kimś rozmawia przez telefon. A mój cel oparty tyłem o barierkę na balkonie. Więc do niej podchodzę od tyłu, obejmując ja całą. Całując w tył szyi, potem odwracając do siebie namiętnym pocałunkiem. Wyraźnie czując co tam się już na dole dzieje, u niej i u mnie. Złapałem ją za rękę i mówię chodź. Zaprowadziłem ją do pokoju, zamknąłem drzwi, przycisnąłem do ściany, całując jednocześnie, zdjąłem jej górę ubrania w końcu dotykając jej bajecznie przepiękne piersi;) Potem jakoś tak, wyszło, że wylądowaliśmy na moim łóżku. I zaczęliśmy się kochać. Nie za długo zresztą, bo przecież obok byli moi znajomi. Tyle nam to zajęło ile, kłótnia kumpla ze swoją żoną i robienie skrzydełek kurczaka przez moją siostrę i mojego kumpla. Na szczęście nikt nam nie wlazł do pokoju, zresztą takie ryzyko samo w sobie potęguję bardziej napięcie, więc taki szybki seks jest sam w sobie po części bardzo atrakcyjny.

Z moim celem mamy stały kontakt, więc jak nam czas pozwala to się spotykamy w miarę potrzeb czy też możliwości i powiem wam panowie, sex z kobietą po 30 roku życia jest naprawdę nieziemski. Taka kobieta już trochę przeżyła i jej popęd seksualny jest znacznie większy niż u tych przed 30. A, że sam się chciałem przekonać jak jest naprawdę, to szczerze warto. Taka kobieta już sama będzie wiedziała jak się wami zająć najbardziej:) Nie przekona się tylko ten który nie spróbuję;)Pod warunkiem oczywiście, że sam będzie chciał tego dla siebie. A to już jest kwestia indywidualna dla każdego z osobna.

Pozdrawiam

Odpowiedzi

Pięknie. Zwłaszcza to

Pięknie. Zwłaszcza to odejście od stolika mi się podobało i wydaje mi się, że to był przełomowy moment.

Ale co do samej kobiety. Ja wybieram wyłącznie takie, jakie opisałeś. Inne od przypadku do przypadku. Dawno dawno temu, odkryłem, że kobieta około 30 roku życia jest po prostu jak wino... W moim najgłębszym przekonaniu to jest najlepszy typ kobiety, najlepsza kochanka, czuła, bez jakichś zbędnych zagrywek (albo z o wiele mniejszą ilością). Dlatego naprawdę wiem, co masz na myśli i mam nadzieję, że oboje będziecie mieli z tej znajomości jeszcze kupę uciechy.

też poluję na panią koło 30,

też poluję na panią koło 30, tylko do sexu, taka kobieta tak jak mówisz może dać ci wiele przyjemności.

Milf nie ma nic zwiazanego z

Milf nie ma nic zwiazanego z biustem moim zdaniem. dla mnie to atrakcyjna pani 30 = < X

Portret użytkownika wdg

Dobry blog . Tak na p.s. - w

Dobry blog .
Tak na p.s. - w pewnym klubie , w ktorym kilka razy bylem (tam srednia wieku 25-35 lat) , a milfy to naprawde na poziomie i wiedza czego tam ida . Wiec stalem tak na poczatku wieczoru kolo wejscia i idzie trojeczka.. kontakt wzrokowy i... skanowanie poziome , glebokie spojrzenie pelne namietnosci(jej) . Pozniej widze jak ta mamusie "obrabia" 24-28latek . Moje rewiu takie , ze milf latwiej upolowac w takich miejscach , chociaz chetnych pan spotykalem wszedzie ..

Portret użytkownika dzieciak2dzielnic

hmm chyba znam to miejsce;D

hmm chyba znam to miejsce;D

Portret użytkownika Kisex

10/10 Jeżeli ich popęd jest

10/10

Jeżeli ich popęd jest większy niż u tych młodszych to nie chcę wiedzieć jaka będzie moja aktualna dziewczyna, która ciągle chce to robić Tongue

Ronlouis, a ta panienka ma

Ronlouis, a ta panienka ma dziecko? Jak nie, to ostrożniej trochę z nią pogrywaj.
A tak ogólnie to gratuluje akcji Smile

Portret użytkownika Hektor

Cudna akcja Ronlouis,

Cudna akcja Ronlouis, przyznam się, że też ostatnio myślałem o seksie z kobietą w okolicach 40stki Laughing out loud Swoim wpisem upewniłeś mnie w moim planie;D

Portret użytkownika rafciuuu

Mogłem wpuścić jedną 40stkę

Mogłem wpuścić jedną 40stkę do mojego świata, ale trochę głupio mi było bo znałem trochę jej syna...a ona zapraszała mnie do domu gdy była sama...

MILF -mother I'd like to fuck -mamuśka którą chciałbym przelecieć (oglądało się american pie za małolata to skróty się zna) Smile

Świetna akcja Ron.

Ja również polecam w moim

Ja również polecam Tongue w moim wypadku kobita miała 39 lat Wink i pewnie jeszcze wiele razy to powtórzę Laughing out loud

Cholera no... co was tak

Cholera no...
co was tak wzięło na te panny 30+ ??
ja teraz mam ten dylemat czy brnąć w pewną znajomość czy nie..
kurde no ron..
smaka mi zrobiłeś Tongue

Portret użytkownika -XYZ-

Ja mam taką jedną znajomą po

Ja mam taką jedną znajomą po 30stce. Czasem wpadamy na siebie na imprezach-zawsze kończy się to seksem. Tak więc jak najbardziej polecam takie znajomości Wink

Portret użytkownika djdjago

eh... też bym taką walną ale

eh... też bym taką walną ale mam pewne opory bo ja 18 a ona...Laughing out loud pomyślimy;]

Rewelacja. Tylko pogratulować

Rewelacja. Tylko pogratulować Laughing out loud

Widać koledzy niektórzy mają

Widać koledzy niektórzy mają bujną wyobraźnię, manipulacja Wink rulez,

Portret użytkownika Ronlouis

A hejterzy będą hejcić

A hejterzy będą hejcić WinkWink

Lubie seksowne ładne śliczne

Lubie seksowne ładne śliczne piękne mamuśki dobre są na seks i do rozmawiania też bo z nie jedną w tym wieku się dogadałem dobrze

Portret użytkownika lulek

Czytam te Wasze odpowiedzi i

Czytam te Wasze odpowiedzi i wszystko jest ok tylko sam mam 27 lata i cholercia wydawało mi się że mamuśki to takie po 40-tce... A tu taki zonk że jestem już zgrzybiałym facetem któremu nie staje.
Generalnie mam teraz taką 31 latkę po rozwodzie, panowie to szatan nie kobieta, kochała by sie gdyby się dało cały czas, dodatkowo miała jakiegoś wymagającego faceta, bo dobra jest w te klocki jak nie wiem co.
Popieram że takie kobiety są lepszymi kochankami niż te 10 lat młodsze koleżanki, choć reguły nie ma.
Najstarszą kobietą którą miałem była pewna pani w wieku 50 lat, za to figurą dorównywała 25 latce , a umiejętności miała takie że młode sikuty nie dałyby rady.
tekst dla mnie na 10.

Portret użytkownika knokkelmann1

milf - mother i`d like to

milf - mother i`d like to fuck.....

lulek mamuśka dla mnie to

lulek mamuśka dla mnie to jest taka po 35 roku życia a jak 40 to już typowa mamuśka też

Portret użytkownika knokkelmann1

niekoniecznie właśnie

niekoniecznie właśnie

Portret użytkownika Junior

kurwa, nie wiem czemu, przez

kurwa, nie wiem czemu, przez cały ten Twój tekst miałem przed oczami 60 letnią babcię.... Tongue akcja przednia !

rafciuuu ma rację, MILF stało

rafciuuu ma rację, MILF stało się popularnym słowem od czasów American Pie. Prawdą jest też, że kobiety właśnie w tym wieku są bardzo aktywne seksualnie. 33 lata to według wielu badań wiek maksymalnego pobudzenia kobiet - kochają się średnio przynajmniej raz dziennie, a takie, które już wcześniej były... tu tylko przychodzi mi słowo "nimfomanka" mogą normalnie faceta zaruchać na śmierć:) Faktem jest też, że mają one duże doświadczenie, a ich ciała jeszcze nie pokrywają się zmarszczkami tak dynamicznie, jak dziurami polskie drogi.
Sam tekst wporzo, a Ty Ronlouis odwaliłeś kawał dobrej roboty!

Takie niedoświadczone też

Takie niedoświadczone też mają ochote i to dużo

namówiłeś mnie:)

namówiłeś mnie:)

że chcesz tego spróbować

że chcesz tego spróbować

Portret użytkownika Dreadnought

każdego z nas chyba ciągnie

każdego z nas chyba ciągnie do seksu z kobietą w wieku ok 30 lat Laughing out loud też mam takie myśli ostatnio żeby spróbować Wink