mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Mystery - Autor Mystery Metod. Jeden z najsłynniejszych uwodzicieli.

Portret użytkownika Admin

Mystery całe swoje życie poświęca kobietom i magii która jest jego pasją. Nieustannie opracowuje nowe rutyny, techniki i metody dzięki którym i on i inni ludzie korzystający z jego szkoleń mogą coraz to efektowniej uwodzić niesamowite kobiety.
mystery

Mystery Metod

Mastery na swoich szkoleniach przekonuje że każdy facet, bez względu na stan majątkowy, wygląd i charakter jest w stanie umawiać się z piękną. Sądząc po liście zadowolonych kursantów szkolenie przynosi efekty.
Teoria dynamiki grupowej Mystery’erego jest metodą dzięki ,której normalni faceci mogą sięgać po dziewczyny o jakich do tej pory mogli tylko marzyć. Jak widać Mystery ma ekstrawagandzki styl ubierania się. Nazwał to efektem błyskoteki- zwrócenia uwagi kobiet.
memysteryoutside120765263171-mystery-and-style-pua-peacocking

Mystery zaznacza że w jego metodzie ważne jest to by na początku relacji z kobietą nie wysyłać sexualnych oznak zainteresowania. Na samym początku znajomości musimy zyskać uznanie grupy i stać się naturalnym samcem alfa danej grupie do której podeszliśmy. Później zaś należy zachwiać delikatnie pewność siebie kobiety którą chcemy poderwać. Można to zrobić za pomocą negów. Chodzi tu o docinanie, naśmiewanie się z elementu ubioru lub makijażu kobiety.
Następnie należy zdominować grupę ciekawą opowieścią by móc po chwili porwać kobietę i przejść do kolejnej fazy podrywu.

Schemat Mystery Metod

Zainteresowanie:
1.Otwarcie
2.Kobieta czuje zainteresowanie względem mężczyzny (Interesujemy sobą kobietę)
3.Mężczyzna jest zainteresowany kobietą (Znajdź zalety, które ona posiada i wtedy wykorzystaj je, aby pokazać jej, że jesteś nią zainteresowany)

Komfort:
4.Comfort1 (budowanie raportu)
5.Comfort2 (zdobywanie numeru telefonu, budowanie intymności, trzymanie za rękę, kino itd.)
6.Comfort3 (bliższa intymność, całowanie, wychodzenie razem)

Uwiedzenie:
7.Pobudzenie
8.Ostatni opór
9.Sex

Zainteresowanie + Komfort = Uwiedzenie

Project Hollywood
2356652813_6fc7165289

2356652813_6fc7165289

Ci którzy przeczytali „ The game” zapewne wiedzą o czym mowa. Kilku największych uwodzicieli w tym Mastery, Style i inni postanowili wynająć razem wille. Z pieniędzy jakie zarabiali na szkoleniach opłacali czynsz. Za często organizowane imprezy zapraszano mnóstwo pięknych kobiet. Niestety przez pewną kobitę cały projekt rozpadł się, mieszkańcy nie wytrzymali tego, że dwóch mężczyzn z jungo domu uwodzi tą samą kobietę.

Więcej.

Filmik ze szkolenia

A tu ktoś wykożystuje MM przy podrywie:

Zobacz też:

Odpowiedzi

Portret użytkownika Admin

Jeśli ktoś ma linki do

Jeśli ktoś ma linki do filmików MM miło widziane są w komentarzach.

szkoda ze nie ma

szkoda ze nie ma tlumaczenia...

Portret użytkownika Uwodziciel

Pamiętam z Gry że ten gość

Pamiętam z Gry że ten gość miał dość duże problemy ze swoja psychą.

Portret użytkownika Sensei

Fajnie by było gdyby były

Fajnie by było gdyby były polskie napisy, bo jednak trochę trudno wszystko zrozumieć po ang...

Tu macie jeszcze jakieś video, łatwo zrozumieć bo dziewczyny są chyba z Białorusi xD w każdym razie gość, mimo tego, że są co najmniej zaręczone, domknął zbierając numer Wink

Koleś świetnie operował

Koleś świetnie operował rozmową. Zauważyliście te małe przerwy jak ona już chciała odejść? umiejętnie dawał od razu nowy temat do rozmowy żeby nie uciekła mu za szybko. I myślę że nie ma znaczenie o czym on mówił chodzi o sposób w jaki to robił o umiejętność operowania rozmową, sposób zachowania. Koleś oparł się o sciankę żeby było mu wygodniej i pokazał swoją pewność siebie Smile

To zadziwiające jak bardzo

To zadziwiające jak bardzo kobiety lubią być pytane o zdanie w różnych sprawach . Utrzymanie jej uwagi staje się banalne gdy zna się odpowiednie tematy, najbardziej wdzięcznym tematem jest ona sama, polecam nigdy mnie to jeszcze nie zawiodło!

Anakin, napisz coś więcej o

Anakin, napisz coś więcej o tym pytaniu o zdanie i traktowaniu jej samej jako tematu rozmowy. Ciekawe.

Portret użytkownika Admin

Jeszcze jeden filmik.

Jeszcze jeden filmik.

Portret użytkownika lego

To zaskakujące, że niektórzy

To zaskakujące, że niektórzy potrafią wzbudzić zachwyt wśród innych nawet takim prostym filmikiem. Potrafią się chłopaki kreować, nie ma co.

no Mystery, widac ze pro

no Mystery, widac ze pro player;]

Chce być kiedys takim

Chce być kiedys takim mistrzem jak on naprawdę zadziwiające jak  swobodnie zbajerował tą pannę na ulicy

Portret użytkownika Fan

Szczerze wam powiem, że

Szczerze wam powiem, że czasem tak obciachowo się ubierał, kurwa jak pedał.I jak on ma wzbudzić zazdrość i stworzyć sobie zainteresenowanei u facetów to może mu sie udać, gdyż wcześniej otworzył: "poderwalbym cie, ale geeejem jestem". Magik. 

Jego osobość polubiłem, jego techniki również, jednak jego ubiór przynosi odrazę.

Ten koles na  ulicy to nie on

Ten koles na  ulicy to nie on tylko Alex Coulson jesli ktos rozumie ang. to warto zobaczy jego wszystkie filmiki na yt ja przez niego nauczylem sie brac prawie od kazdej nr... wystarczy ze wpiszesz na youtube ''succeedatdating''

Portret użytkownika sawi

Na chomiku jednego kolesia

Na chomiku jednego kolesia znalazłem dwa pełne sezony "Pick up artist" gdzie mystery uczy zwykłych kolesi a może nawet poniżej przeciętnej, sztuki podrywu i robi z nich niezłych graczy. Niestety obydwa sezony są tylko po angielsku i nie ma do nich napisów ale jeśli ktoś zna średnio nawet ang. to sobie poradzi bo nie ma tam raczej trudnego słownictwa itp. Z uwagi na regulamin serwisu na razie nie podaje linka do tego chomika, wyślę maila z zapytaniem do Gracjana czy mógłbym go dodać bo byłby na pewno przydatny. Jeśli się zgodzi zamieszczę link jeśli nie zawsze możecie napisać na gg albo wysłać mi wiadomość to odpiszę.

Portret użytkownika Bees

A mozecie powiedziec mi czy

A mozecie powiedziec mi czy ow Mystery jest z USA i tam uczy ?

W tych filmikach może nie

W tych filmikach może nie rozumiem wszystkiego przez język, ale można zwrócić uwagę na mowę ciała Smile

Mógłby Ktoś przetłumaczyć tę

Mógłby Ktoś przetłumaczyć tę rozmowę z laską na ulicy ??

Koleś na ulicy..hmmmm wydaje

Koleś na ulicy..hmmmm wydaje sie jak dla mnie troszke zestresowanay te skrzyżowe nogi no i te ręce w gaciach..

Bo tam laski wiedzą, że mogą

Bo tam laski wiedzą, że mogą być podrywane i nawet jak na spontanie do niej podchodzi, ale pewny siebie, to ona już wie, że będzie podrywana. Dlatego udaję nieśmiałego...

http://www.youtube.com/watch?

Znalazłem filmik z Mysterym w akcji.