mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Nie przejmuj się niepowodzeniami

Portret użytkownika Vim

Nie ukrywam, że podobnie jak Marso, mnie również zainspirował wpis Aniołka. Nie sposób się nie zgodzić z tym, co napisali, ale nie byłbym sobą, gdybym nie dodał kilku słów od siebie.

Czasem to my sami sobie odbieramy energię - poprzez pogrążanie się w smutku, marazmie, przekonanie, że jesteśmy najgorsi itp. Nasza energia zmienia się w siłę negatywną, która jeszcze głębiej wpycha nas w ten smutny stan.

Miałem kiedyś depresję. Byłem wściekły na wszystko, nie chciałem mieć dziewczyny, kolegów, nikogo. Chciałem po prostu być sam. Uważałem, że to właśnie jest moją siłą - samotność. Otóż było dokładnie odwrotnie. To właśnie było moją słabością. Mój strach i brak sił tłumaczyłem sobie na różnorakie sposoby, kilka z nich wymieniłem powyżej. Nie miałem na tyle odwagi, żeby wyjść do ludzi i ukrywałem moją niemoc pod maską udawanej siły. I spadałem w otchłań coraz głębiej i głębiej - podniósł mnie z niej dopiero ślepy traf, przypadek. Parafrazując znaną reklamę, cuda się zdarzają, jednak nie warto na nie liczyć. 

Twoim ogranicznikiem jest umysł. Wiem, że to zabrzmi trochę jak z Matrixa czy Sekretu (dwa różne filmy, ale oba udowadniają, że mózg jest potężnym narzędziem), ale w świecie istnieją tylko bariery, które Ty sam sobie tworzysz. I jeśli będziesz na siłę wyszukiwał pretekstów, żeby czegoś nie zrobić, bo będzie Ci brakowało odwagi - kopnij się po prostu w dupę i spójrz w lustro. Widzisz w nim faceta? To walcz, do cholery!

Szczęście sprzyja odważnym - to przysłowie nie wzięło się znikąd. Jeśli masz w sobie pozytywną energię, jeśli wiesz, czego chcesz i dążysz do tego, nie ma takiej siły, która by Cię powstrzymała... 


Odpowiedzi

Portret użytkownika Masti234

Poprostu TBP (The Best Post)

Poprostu TBP (The Best Post) Laughing out loud
pozdrawiam

Świetnie napisane "widzisz w

Świetnie napisane "widzisz w nim faceta? to walcz do cholery!". niby banał a często o tym zapominamy Laughing out loud

Portret użytkownika Darro

Popieram stu procentach.

Popieram stu procentach. Wpisy Aniołka, Marsa i twój dają do myślenia.
Oby więcej takich wpisów było na blogach.
Pozdrawiam

Portret użytkownika manta__1

bradzo trafna wypowiedz

bradzo trafna wypowiedz Smile

pozdrawiam

Portret użytkownika cHoCoLaTe

Dokładnie Wiem na czym

Dokładnie Laughing out loud
Wiem na czym polega Twoja interpretacja bo sam czytałem...
"The Secret"
Na podstawie książki powstał film Smile
Pzdr.

dobry post, dla odbudowania

dobry post, dla odbudowania poczucia wartości polecam oglądanie filmów damianero:jego filmiki są dość kontrowersyjne, ale w jakiś magiczny sposób odbudowywuje wartość człowieka.
A co do samego art, dobrze go ująłeś, należy sie dycha

Этот популярный веб сайт , он рассказывает про Анаполон https://danabol-in.com/tabletki/anapolon
www.danabol-in.com

pharmacy24.com.ua