mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Podryw na ulicy - filmik

Portret użytkownika Admin

Zobaczcie sobie bardzo dobry filmik o tym jak koleś podrywa na ulicy.

Wchodzi do setu, wyciaga blondyne na bok. Izoluje ją, jednak jej przyjacółka chce ją ukraść. On się nie daje.
Realia może bardziej Amerykańskie ale to może być dla was dobry przykład.

Odpowiedzi

ten jest świetny: a tutaj

ten jest świetny:

a tutaj zbieranina

Portret użytkownika Admin

Tak na przyszłość. Jeśli ktoś

Tak na przyszłość. Jeśli ktoś chce zamieścić jakiś film na stronie to niech poprostu wklei link. A ja to szybko zmienię na okno do ogladania.

TruPix - fajny filmik.

wiele slyszalem o filmie

wiele slyszalem o filmie californication.. ma go ktos moze??Smile bo nie moge go znalesc;/

Chodzi Ci o serial

Chodzi Ci o serial pewnie.
Mam wszystkie odcinki - jak dla mnie bomba.
www . torrenty . org - tam to znajdziesz

zdzwilo mnie to takie

zdzwilo mnie to takie przytaulanie na poczatku... kobiety lubia az tak bezporsednich? Laughing out loud

Portret użytkownika Admin

Każda jest inna. Jedna tu

Każda jest inna. Jedna tu lubi. Druga nie. Myślę że koleś to użył jako nagrody za coś.

Najlepiej spam sprawdz w praktyce czy to działa. W sumei w przytulaniu nie ma nic złego Laughing out loud

Tak sobie czytam tę stronę i

Tak sobie czytam tę stronę i śmieję się z "teorii podrywu" tu zamieszczonych... I mam jedną tylko uwagę: szanowny Autor strony pisze wciąż o kobietach... Cóż, tylko pisze, gdyż podrywa wyłącznie dziewczyny, nie kobiety. Sam zresztą też jest młodziutki, oceniając przynajmniej po tekstach.

Mam nadzieję, drogi Gracjanie, że z czasem wydoroślejesz. Bo, jak na razie, widać że jeszcze za wiele o życiu nie wiesz. Ciągle spiskowe teorie o manipulacjach, rozpatrywanie każdego kroku dziewczyn jako zamierzonych "gierek", uczucia nazywane frajerstwem.

Mam nadzieję, że rozum nie przyjdzie zbyt późno. Jak na razie karmisz innych bardzo młodych ludzi wypaczonymi teoriami podrywu. Być może i skutecznymi na młodziutkie dziewczyny. Ale nie sądzę, by długofalowo efektywnymi.

A tak z nieco innej beczki - sugeruję poprawienie tych wszystkich ortografów, które na stornie popełniłeś. Trudno Cię przez nie poważnie traktować.

Portret użytkownika Admin

Tak. Jestem młody. Tak

Tak. Jestem młody. Tak popełniam błędy tak jak i ortograficzne tak i też z kobietami.
Otwarcie mówię o tym że nie jestem super duper profesjonalnym
Uwodzicielem-
Bo do podrywu podchodzę jak do zabawy, i tak już zostanie.

Czy to co piszę działa tylko na młode dziewczyny... Ja myślę że jest dokladnie odwrotne, że to nie działa na siksy tak dobrze jak na dojrzałe kobiety. Chociaż zasady podrywu dla wszystkich kobiet są takie same. Chyba że masz na myśli podrywanie 60 latek- tu zdecydowanie mamy do czynienia z innym pokoleniem i wskazane by bylo inne podejście.

Wiedzę jaką tu prezętuje sprawdziłem w swoim życiu. Dla mnie działa.
Jestem przekonany że innym też może to pomóc zmienić swoje życie na lepsze.

Manipulacje... Zobacz na forum... Poczytaj przypadki ludzi a zobaczysz jakie są realia.

P.S. Jeśli masz jakieś ciekawe rady dla podrywaczy zapraszam do pisania bloga.

Realia realiami... To, co tu

Realia realiami... To, co tu opisujecie jako realia, to ledwie wasze wyobrażenie o motywach postępowania kobiet. Jakoś szczerze wątpię, czy udało Ci się wyrwać rozsądną 30-tkę na takie metody. Albo choćby kobietę 25-letnią. Może jakieś młódki lub bardzo "młode duchem" imprezowiczki (jak dla mnie to typ całkowicie nieinteresujący).

Jakkolwiek popieram uczenie się na błędach, to sprzedawanie własnych błędów (w tym przypadku zwykle Twoich) jako jakichś rozwiązań podrywu... Mi to nie gra.

Co do bloga - dziękuję za propozycję, znam znacznie lepsze sposoby na spędzanie wolnego czasu. I tak za dużo czasu zajęło mi uważne przeglądnięcie tej strony - mógł zostać znacznie przyjemniej spożytkowany.

Ach, pisząc o młódkach mam na

Ach, pisząc o młódkach mam na myśli raczej 20-latki niż 15-latki. Te ostatnie pozostawmy ich rówieśnikom.

Proszę pana. Jestem ciekawy

Proszę pana. Jestem ciekawy na czym opiera się technika podrywu jaką pan stosuje.

Na znajomości życia i kobiet,

Na znajomości życia i kobiet, szanowny kolego.
A nie na teoriach spiskowych.
Kobiety należy poznać i pokochać, a nie traktować protekcjonalnie lub jak wroga, z którym prowadzi się wojnę podjazdową.
Bo gdy się udaje podryw, to wygrywamy oboje. Gdy powodzenia z daną kobietą nie ma - żadne z nas zwycięstwa nie odnosi.

Wbrew temu, co można wywnioskować z artykułów Autora tej strony - podryw nie jest wcale grą o sumie zerowej.

masz rację. ale z tego co ja

masz rację. ale z tego co ja czytałam gracjan wyraźnie o tym napisał.

Widzisz człowieku! jak byś

Widzisz człowieku! jak byś był trochę normalniejszy i nie udawał mądrzejszego niż wszystkie telewizory we wsi to wiedział byś o tym że wystarczy wprost jakąkolwiek dziewczynę zapytać żeby przyznała rację, że kobiety potrafią bardzo facetami manipulować.

Dziwi mnie to, że czytasz tą stronę skoro tak wiele o kobietach wiesz... Dziwi mnie że taki stary wyjadacz kochajacy kobiety nie ma żony tylko siedzi na stronach o podrywaniu i czyta artykuły. No chyba że przeczytałeś tylko kilka, ale w takim razie jakie ty sobie dajesz prawo do oceny jeśli poznaleś tylko część tej całej filozofi jaka tu jest.

W społeczności uwodzicieli takich jak Ty nazywamy kowboje klawiatury. Ludzie którzy chuja wiedzą a piszą dają rady i oceniają.

Portret użytkownika Admin

Heh. Powiem Ci tak. Jeśli

Heh. Powiem Ci tak. Jeśli chcesz się upewnić czy to co piszę działa najpierw to sprawdź w swoim życiu.
Później opinie są mile widziane, bo jak dotąd to wiedzę że przeczytałeś kilka artykułów i masz już na tyle wyprany mózg że nie potrafisz sobie wyobrazić że realia podrywu są inne od tych które Ci wpojono.

Podryw i 20 latki i 30 latki opiera się o te same zasady. Tylko że jedną z zasad jest kalibrbacją- umiejętność dostosowania sie do sytuacji.
Pozatym im starsza dziewczyna tym mniej pewności siebie i większa ochota na sex.
Przebudz się, otwórz oczy. I zamiast siedzieć i wieść życie starego kawalera dla którego zaden sposób na podryw nie działa weź sie w garść i do dzieła.

Czynisz błędne założenia. Po

Czynisz błędne założenia.
Po pierwsze - że siedzę całymi dniami przed kompem. No cóż, nie do mnie to przytyk, to nie ja siedzę i tworzę całe strony o "podrywie".
Po drugie, zakładasz, że siedzę przed tym kompem samotnie... Nic bardziej mylnego. Laughing out loud
Po trzecie, zakładasz, że 30-tki są bardziej zdesperowane... Cóż, te które jesteś w stanie wyrwać w klubie - zapewne tak. Tym bardziej jestem w stanie w to twierdzenie uwierzyć, skoro "lecą" na młodzika. Widać, że jeszcze nie zdarzyło Ci się spotkać tych szczęśliwych, zwycięskich i pewnych siebie, które potrafią faceta wprawić w najlepszy z humorów.
No cóż, może to osobiste upodobania, ale "szare myszy" i "bezbronne istotki" mnie nie kręcą. Lubię ludzi, którzy optymizmem, inteligencją, siłą charakteru i pewnością siebie dorównują mi - tylko tacy ludzie mogą być mi partnerem, czy to w przyjaźni, czy w związku. Więc po co jakieś półśrodki.

Z wiekiem być może dojrzejesz i zdasz sobie sprawę, że to nie "wyrywanie lasek" się w życiu liczy. Nie chodzi o ilość i skuteczność podrywu, ale o jakość poderwanej oraz możność otrzymania i utrzymania tego, co nas interesuje.
Na razie jednak widzę, że na poważniejsze wnioski się nie zanosi - a już tym bardziej utwierdzam się w tym przekonaniu czytając o Twoich "podbojach" - a zwłaszcza tych zabawnych interpretacjach każdego kroku dziewczyn (nie nadużywaj, proszę, słowa "kobieta", gdyż używając go w kontekście tej strony dewaluujesz to pojęcie).

Tymczasem, parafrazując obecną głowę jednego z większych związków wyznaniowych, żegnam się czule. Wracam do drogiego towarzystwa, by porobić to, co sprawia mi znacznie więcej przyjemności niż... cokolwiek inne. Smile
Tym bardziej, że czas mojej obecności tutaj jako na witrynie podlinkowanej mi jako śmieszna strona, już przekroczył pewne granice - ileż można się śmiać z tego samego dowcipu.

Pozdrawiam, a na koniec przesłanie czytelnikom zamieszczam: uczcie się na błędach. Kolega-Autor już tu sporo własnych zamieścił, jest w czym wybierać.

PP

Nikomu nie mówię żeby był

Nikomu nie mówię żeby był mną. To Twoja decyzja jaki będziesz, to Twoje życie. Masz inne zdanie- ok, szanuje to.

Możesz napisać nawet że jestem prawiczkiem. Samaym pisaniem nie zmienisz rzeczywistosci.

Błędnie oceniasz moje rozumowanie. I o miłosci do kobiet i o rzeczach ważniejszych niż podrywanie pisałem w artykułach na tej stronie.

Tak jak mówiłem- jeśli masz coś konkretneo do powiedzenia opisz na blogu. Bo jak narazie zgrywasz mądrego wujka który wie że trzeba inaczej ale nie powie...

Cóż... słowne połajanki z Tobą nie mają dalszego sensu ... moglibysmy tak sobie dopierdalać w kółko ale po co...

Gracjan

Na moje zainteresowanie

Na moje zainteresowanie psychologią...On źle cię odbiera..Po tym co zdążyłem poczytac wiesz cholernie dużo a trochę się już edukowałem i praktykowałem teorię wcześniej.Widac że od rzeczy nie gadasz...

Portret użytkownika Uwodziciel

Kiedyś oglądałem w telewizji

Kiedyś oglądałem w telewizji rozmowę pięciu ludzi o viagrze. Jeden mężczyzna mówił że jest rewelacyjna a reszta twierdziła uparcie że to przereklamowany szajs, który słabo działa.
Nagle dzwoni telewidz z prośbą żeby podnieśli ręce Ci którzy ten lek stosowali. Okazało się że tylko ten jeden facet który ją wychwalał brał kiedyś te pastylki.

Ludzie są skłonni do wypowiadania się na tematy, na które nie mają pojęcia. Chancellor chętnie przeczytam na blogu Twoje teksty. A nóż może napiszesz jakieś rewolucyjne nowiny działające lepiej niż to co do tej pory wiemy.

Bo szczerze mówiąc teraz odbieram Cię jako agenta społecznego, który uparcie chce zasiać w ludziach zwątpienie i wymówki. Zupełnie jak moja matka.. ha ha Ja jej mówię jak podrywam kobiety a ona mi mówi, że powinienem się bardziej starać i że gentelmanem powinienem być, który spełnia każdą zachciankę kobiety. ha ha

Gadasz z matką na temet

Gadasz z matką na temet podrywania dziewczyn? Wow

Portret użytkownika Uwodziciel

A co w tym dziwnego. Matka

A co w tym dziwnego. Matka chce żebym się żenił, i często zaczyna temat kobiet. Zresztą wypytuje o to jak ja poznaje te dziewczyny, które się przewijają przez mój pokój. To jej szczerze opowiadam jak ja to robie, co im mówię itp.

Najśmieszniejsze jest to jak ona po tym wzdycha i mówi, że ona by się na to nie nabrała. ( Swojego ojca nie znam)

Ja nie widze w tej stronie

Ja nie widze w tej stronie nic zlego, nikt tu niczego nie kaze robic, nie ma tutaj technik "a must do", bardzej opiera sie to wszystko na doswiadczeniu ludzi tu blogujacych. Inteligentna osoba sama potrafi wyciagnac z takich doswiadczen odpowiednie wnioski i nie popelnic tych samych bledow. To ze jestesmy mlodzi i dzielimy sie tym czego doswiadczylismy na wlasnej skorze to chyba dobrze prawda, na tym polega wlasnie blog. Nie jest to podrecznik profesjonalnego podrywania. Pan Chancellor moze rzucac madrymi slowkami myslac ze wywrze to na kims jakies wrazenie ale prawda jest taka ze material zamieszczony na tej stronie na pewno pomogl pewnej grupie ludzi w jakis sposob i Pan temu nie zaprzeczy.
Z racji tego ze w wiekszosci czytelnikami tego bloga sa ludzie mlodzi interesuje nas bardziej sposob podejscia do kobiet w naszym przedziale wiekowym a nie takich starych grzybow jak Pan. Uzycie terminu kobieta uwazam za uzasadnione, gdyz ja jestem mezczyzna a nie chlopakiem, a termin dla plci zenskiej brzmi wlasnie kobieta, wiec nie rozumiem o co Panu chodzi. To ze jest Pan dobry w podrywaniu 40-latek to moge pogratulowac ale jezeli ta wiedza nie chce sie Pan dzielic to idz czlowieku bzykac tego pomarszczonego paszteta z ktorym siedzisz i nie zawracaj nam tu glowy.

Ech tego ostatniego zdania

Ech tego ostatniego zdania mogloby nie byc, troche sie zagalopowalem. Btw. przydala by sie opcja edit.

Na tvn-ie będzie ten serial o

Na tvn-ie będzie ten serial o którym mówiliście. Californiacation.

Chancellor- gratuluję Tobie.

Po trzecie: "jakość poderwanej oraz możność otrzymania i utrzymania tego, co nas interesuje" - od urodzenia wiesz co Cię interesuje i czego chcesz? Czy dowiedziałeś się tego przez doświadczenie, które my, 20parolatki wciąż próbujemy

www.adulttorrent.org/category/popular-torrents/900

adulttorrent.org/details/female_crew_of_space_slave_battleship_amado_yu_zhou_nu_li_jian_amado_rou_nu_li_nu_chuan_wu_chang_

www.apothekepillen.com