mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Poradnik jak się wyluzować

PORADNIK JAK SIĘ WYLUZOWAĆ

Co to znaczy wyluzować się?

Gdy jesteś wyluzowany, nie masz żadnych oporów do zagadania do kogokolwiek gdziekolwiek. Gdy jesteś wyluzowany, wiesz co chcesz robić i co musisz robić i to zdecydowanie robisz. Gdy jesteś wyluzowany, wszystko co robisz jest dla ciebie normalne i dobre. Nie zastanawiasz się JAK co robić, zastanawiasz się tylko CO robić. I to tylko chwilkę, bo oczywiste jest dla ciebie co robić, analizujesz logicznie wszystko, co się wokół ciebie dzieje.

Co się natomiast dzieje gdy nie jesteś wyluzowany? Wymyślasz sobie opory do robienia czegokolwiek. Ciągle obmyślasz jak zrobić jakąś czynność, zastanawiasz się, czy dobrze coś zrobiłeś, co mógłbyś w tym poprawić. Wiele rzeczy, które robisz wydają się dla ciebie być nienormalne, i zachowujesz się tak, jakbyś je źle zrobił, a wszyscy wokół zastanawiają się czemu źle to zrobiłeś. Wymyślasz sobie jakieś problemy i wtedy jest problem, bo nie potrafisz określić na czym te problemy polegają, a tak naprawdę to po prostu nie ma tych problemów. ;]

Co stan wyluzowania nam gwarantuje? Pewność siebie, zdecydowanie, otwartość, energiczność, naturalność i wiele innych.

Jakie są objawy niewyluzowania? Szukanie nienormalnego w normalnym, złego w dobrym, pracowanie nad pewnością siebie, przejmowanie się przeszłością i przyszłością, i wszystko co z tego wynika. Człowiek wyluzowany może wszystko i wszyscy wokół odbierają go pozytywnie. Człowiek niewyluzowany może mało i mało kto wokół odbiera go pozytywnie. ;]

Jak się wyluzować?

Po pierwsze – przestań myśleć o sobie. Myśli typu „ale mam dziwny krok”, „ale się dziwnie czuję”, „dobrze to, tamto zrobiłem?” nie są normalne. Są całkowicie nienaturalne i to widać. ;] Gdy myślisz w ten sposób, jesteś spięty i niezdolny do logicznego analizowania tego co dzieje się wokół Ciebie. Zamiast tego myśl o tym co Cię otacza, zauważaj to, analizuj, a z czasem myśli o sobie samym znikną.

Po drugie – nie traktuj nieznajomych jak nieznajomych, tylko tak, jak byś ich już znał. Wiele razy spotkałem się z iluzją, że piękne kobiety są bardziej wartościowe, a wstrętni żule – mniej. Człowiek to człowiek, tak samo wartościowy, i tak go / ją traktuj. Tak jakbyś gadał z kumplem. Jak zagadujesz do kumpla, to nie zastanawiasz się co powiedzieć i czy w ogóle zagadać, prawda? Po prostu – zagadywanie do kumpla jest dla Ciebie normalne i dobre, i dlatego robisz to na luzie. Tak samo masz zagadywać do wszystkich ludzi – zagadywanie do ludzi to rzecz normalna i dobra, nie szukaj nienormalnego w normalnym i złego w dobrym. Jak osoba, do której zagadałeś nie będzie miała ochoty na kontakt z Tobą, z pewnością bardzo szybko to wyczujesz. Bądź zawsze wyluzowany, a nie jakieś treningi pewności siebie. To nie o pewność siebie tu chodzi, tylko o zły stosunek do relacji międzyludzkich.

Po trzecie – nie zagaduj do dziewczyny po to, żeby ją poznać. Nawiązanie kontaktu z kimś, poznanie kogoś, podrywanie kogoś – to różne rzeczy. ;] Kontakt nawiązuje się po to, żeby po prostu nawiązać. A poznawać i podrywać możesz potem, jak już nawiążesz kontakt.

Po czwarte – skończ z lenistwem. Pozbądź się ze swojego słownika zwrotu „nie chce mi się”. Oczywiście nie popadaj w skrajność i nie zgadzaj się nawet na to, czego nie chcesz. Chodzi o to, żebyś analizował co chcesz i co musisz robić i to robił. Nie rób tego co uważasz za złe i sprzeciwiające się moralnym zasadom. Sam masz wiedzieć, co można robić, a czego nie, sam analizuj, nie jesteś debilem przecież. Pamiętaj, skończenie z lenistwem to nie jest łatwa sprawa. ;] Do tego musisz mieć dobry dzień, żeby skończyć z tym raz na zawsze. Zawsze gdy wypowiesz zwrot „nie chce mi się” zastanów się czemu tak naprawdę Ci się nie chce. Pamiętaj też, że lenistwo i „nie chce mi się” działa tylko i wyłącznie na Twoją niekorzyść.

Po piąte – utrzymuj stan wyluzowania choćby nie wiem co. Traktuj to jak jakieś nie wiem, wyzwanie. Wykorzystuj wszelkie dostępne ci środki żeby utrzymywać ten stan. ;] To nie jest tak, że ten stan sam będzie Ci się utrzymywał... musisz o niego walczyć. Ja np. jem lody miętowe by się orzeźwić, albo biorę zimny prysznic. Zauważyłem, że ciepło sprzyja lenistwu, a zimno – orzeźwieniu i wyluzowaniu.

Po szóste – nie kończ rozmowy na kilku zdaniach. Kiedyś byłem na przystanku i nie wiedziałem czy mój autobus już jechał. Zapytałem więc pierwszej lepszej dziewczyny „wiesz może czy autobus X już jechał?” ona mi odpowiedziała „tak, jechał”. Normalnie w tym momencie większość osób skończyłoby rozmowę. Ale ja dodałem „właśnie tak się dziwiłem czemu nie przyjeżdża”. Ona się uśmiechnęła i już traktowała mnie jakbyśmy znali się nie wiadomo ile. Potem coś tam sobie gadaliśmy, poznaliśmy się, itp. Widzisz? Jedno zdanie poszerzyło więź między nami, bo dodałem coś od siebie. ;] Też tak rób, a będziesz zadziwiony efektami. Nie kończ rozmowy za szybko.

Po siódme – poprzedzaj kontakt werbalny kontaktem niewerbalnym. Wtedy druga osoba będzie czuła że Cię zna przed jakimkolwiek poznaniem. Gdziekolwiek jesteś, rozglądaj się i uśmiechaj do każdej osoby, z którą nawiążesz kontakt wzrokowy. Wytworzysz w ten sposób wokół siebie dobrą i przyjacielską aurę, dzięki czemu ilość osób niechcących kontaktu z Tobą drastycznie się zmniejszy.

Po ósme – nie obawiaj się rzeczy które nie istnieją, wierz w to, co rzeczywiste, nie wymyślaj sobie kompleksów jeśli są nierealne i nie istnieją, bo jak je sobie wyobrażasz, to automatycznie wątpisz w swoje siły. ;] Pamiętaj, że nie jesteś śmieciem, że zasługujesz na to, co każdy, bo jesteś człowiekiem jak każdy.

Po dziewiąte – pamiętaj, że sytuacja jest problemem tylko wówczas, gdy uważasz ją za problem. Branie wszystkiego na serio spowoduje, że będziesz miał masę problemów i będziesz zapominał o rzeczach które chcesz robić. A przecież robienie tego, co chcesz robić, to najlepsze co może być, to poprawia ci humor, i czyni Cię zdecydowanym.

Po dziesiąte – nie bądź zależny. Bądź niezależny. Zawsze miej własne zdanie, nie pozwalaj ludziom, okolicznościom i ogólnie całemu światu mieć na Ciebie wpływ. Bo to ty kierujesz swoim życiem. ;] Przyznaj się, że sam wolisz niezależne dziewczyny od tych które poddają się każdej sytuacji i nawet nie próbują walczyć, prawda? Właściwie, to niezależne od czynników zewnętrznych szczęście, trwające dopóki sami go nie przerwiemy, jest od zawsze pożądane przez wszystkich ludzi. To jest najwyższa forma niezależności. Gdy ją osiągniesz, nie będziesz potrzebował żadnych rad z tego, czy z jakiegokolwiek poradnika, bo sam będziesz najlepiej wiedział, co jest dla ciebie dobre. ;]

Podsumowanie:
Przestań myśleć o Sobie.
Nie traktuj nieznajomych jak nieznajomych, tylko jakbyś ich już znał.
Nie zagaduj do dziewczyny po to, żeby ją poznać.
Skończ z lenistwem.
Utrzymuj stan wyluzowania choćby nie wiem co.
Nie kończ rozmowy na kilku zdaniach
Poprzedzaj kontakt werbalny kontaktem niewerbalnym.
Nie obawiaj się rzeczy które nie istnieją.
Sytuacja jest problemem tylko wówczas, gdy uważasz ją za problem.
Bądź niezależny.

Odpowiedzi

Portret użytkownika skaut

ehh a jak ja sie 'luzuje'

ehh a jak ja sie 'luzuje' leniac ?
zapomniales dodac, ze 'zeby sie dobrze wyluzowax trza sie pierw zlamac' Wink
chillout mate.

Ja sie nie moge wyluzowac

Ja sie nie moge wyluzowac przy kobitce, bo kurwa czasami nie wiem co mowic. Nie wiem czasami o czym rozmawiac, juz przeczytalem tyle tych pierdol, ale jak cos dochodzi do czego to nie wiem co powiedziec.
Wiem, ze kobitki lubia opowiadac o sobie, mam pare historyjek w zanadrzu, ogolnie lubie cos innego robic, niz siedziec przed komputerem i grac non stop, wiem takze czego nie mowic, tylko kurwa mac jak ma dojsc do czegos to jest pizdunia, bo zastanawiam sie co powiedziec. Mam swoje zainteresowania. Tylko ten czynnik mnie blokuje przed podejsciem do kobiet.

Z otwarciem nie mam problemu, czy spytac sie o droge, czy cos co mnie interesuje, ale juz po otwarciu, gdy temat sie wyczerpie, to nie wiem co zrobic :/

Chcialbym porady wlasnie, co moglbym przeczytac, obejzec, zrobic?
Moze jakies linki itp.

Portret użytkownika skaut

www.zacznij-kurwa-podchodzic-

www.zacznij-kurwa-podchodzic-do-...
co z tego, ze masz teorie, jak tam gdzie bylo napisane:
'zanim przejdziesz do nastepnej lekcji wykonaj zadanie'
Ty dawales dupy i czytales dalej zapominajac o praktyce.
nie wazne co powiesz !!!!
teraz wyszlo na to, ze Ty to nawet kolego w polowie drogi nie jestes...
koniec czytania ogladanie sluchania walenia... czas podfhodzenia.

Portret użytkownika splawik123

Odstaw materiał, i ruszaj w

Odstaw materiał, i ruszaj w teren.

Portret użytkownika matu6

duzo prawdy ...Na plus

duzo prawdy ...Na plus Wink

JSOne, tak naprawdę problem

JSOne, tak naprawdę problem nie tkwi w tym, że nie wiesz co powiedzieć, problem tkwi w tym, że boisz się tego, że ciągnąc rozmowę z jakąś dziewczyną zrobisz jakiś głupi błąd i ona od ciebie odejdzie i opowie o tym swoim koleżankom itp. Jak nie to, to na pewno coś podobnego.

Zauważ, że każdy na kuli ziemskiej popełnia błędy. Ale są osoby, które umieją te błędy uzasadnić tak, że nie mają one właściwie znaczenia, a nawet zwiększają zainteresowanie kobiety. Na przykład będąc szczerym i mówiąc całą prawdę, albo obracając błędy w żart.

Poza tym, rozmowa powinna być naturalna, płynąca swobodnie, a nie jakieś wymyślanie tematów. Ale by prowadzić rozmowę bez zastanowienia, naturalnie, impulsywnie, musisz być wyluzowany. Przestudiuj dokładnie mój dokument, i wszystkie jego punkty wprowadź w swoje życie.

A to z tym podchodzeniem, co piszą koledzy, to pamiętaj, nic na siłę. Żeby podchodzić, musisz tego naprawdę chcieć, jak nie będziesz tego chciał, to będzie to bardzo widoczne.

Trzymaj się.

dobry temat poruszyles. mysle

dobry temat poruszyles.
mysle ze to nie takie proste a kazda rada jak najbardziej sie przyda.
nie wiem jak to ujac ale kiedy jestes na luzie to mozesz wszystko...

http://mobilklasik.info/rozmo

http://mobilklasik.info/rozmowat...
Tu jest na prawdę tematów na godziny rozmowy.
Ja dzisiaj miałem pierwsze spotkanie z dziewczyną (oprócz oczywiście akcji gdy brałem numer w autobusie) i gadaliśmy bite 3h. O czym? O wszystkim i o niczym, tutaj pytałem ją po o rzeczy które chciałem o niej wiedzieć, sama mnie pytała, dużo opowiadaliśmy sobie historii. Jak tylko się zacznie temat to potem idzie to już lawinowo, najważniejsze to nie myśleć za dużo i nie wybiegać w przód tylko działać spontanicznie.

Portret użytkownika baudelaire

Może być

Może być Wink

Portret użytkownika cappuccino

bardzo przydatny artykul

bardzo przydatny artykul

Portret użytkownika Vinci

Fajny artykuł, na +

Fajny artykuł, na +

widzę, że skaut to taki drugi

widzę, że skaut to taki drugi krzemek... Wink

Co do arta, kwestia indywidualna.

Przydatny artykuł.

Przydatny artykuł. Najbardziej spodobał mi się punkt 6.

Dobre,serio dobre! Na pewno

Dobre,serio dobre! Na pewno wielu osobom, które próbują na siłę się przyda.

ELEGANCKI ARTYKUL ! Przyda

ELEGANCKI ARTYKUL ! Smile Przyda sie napewno

Portret użytkownika Mauricio

Hmmm... jeden z lepszych tego

Hmmm... jeden z lepszych tego rodzaju artykułów, zaraz obok "Kodeksu zwycięzcy". Swoją drogą ciekawe czy ktoś go jeszcze pamięta Smile

Portret użytkownika Kaimore

Świetny artykuł ;]

Świetny artykuł ;]

Portret użytkownika apollo

użyteczny artykuł, gratulacje

użyteczny artykuł, gratulacje

Dobry poradnik przydaje się

Dobry poradnik przydaje się Wink

Fajny artykuł, dobre

Fajny artykuł, dobre podsumowanie.

биоревитализация цены

полиэтиленовый пакет