mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

W poszukiwaniu własnej drogi

Ostatnimi czasy czytałem sporo na temat uwodzenia począwszy od Mysterego a na Dawidzie X skończywszy. Zwłaszcza ten ostatni wydaje się być niezwykle interesujący-Dlaczego! ponieważ jego założenia nie mają na celu abyśmy uczyli się technik, które on nam poleca, on nie poleca żadnych technik, on podchodzi do problemu o wiele głębiej, zadaje fundamentalne pytanie o PRZEWARTOŚCIOWANIE SIEBIE-cóż to jest u licha?!bez schematu, bez wytycznych, utartych metod, zasad i wszystkiego innego, człowiek ten wskazuje na to Byśmy działając zbudowali własny sposób działania, oparty na własnych cechach, wtedy staniemy się sobą, osiągniemy wyższy pułap naszej śmiałości oraz skuteczności-Ja jestem przekonany o słuszności tej drogi. Gdy podchodzisz do kogoś z utartym, wyczytanym textem, ten text może być dobry na kilka pierwszych podejść, może pomóc opanować nerwy, które powodują, że niekiedy człowiek czuje jakby odebrało mu swobodne myślenie, ale po jakimś czasie czuje się, że do diaska jest to tylko kopiowanie innych, próba ugrania czegoś nie będąc jednocześnie sobą. Jedne z największych słów jakie wypowiada David X to nie bądźcie mną, bądźcie sobą i myślę, że każdy z nas powinien być o tym przekonany. Podobnie rzecz ma się z poznawaniem pięknych kobiet, z jednej strony zwróćcie uwagę na ową supozycję- mamy teorię negów, którą winniśmy stosować i która winna przykuwać uwagę kobiet, które po takim czymś wpadają w myślowy rozstrój i myślą sobie- co jest grane, z drugiej jednak strony możemy działać jak poleca działać David X- mowić to na co mamy w danym momencie ochotę- i to też jest mocne, jeśli to będzie coś szczerego, Ba! Nawet dosadnego niekiedy może wywrzeć na dziewczynie nieodparte wrażenie, że człowiek który do niej przemawia ,, wyrwał” się z tłumu czczych gloryfikatorów i wysyła interesujące sygnały. Posłużę się przykładem, który nie jest w pełni dobry lecz pokazał mi pewne oddziaływanie szczerego słowa na kobiety, a więc w czwartek będąc w pewnym głośnym klubie widziałem dwie świetne laski-bynajmniej ze strony fizycznej i nagle zauważyłem spitego kolesia w typie przystojniachy za którym wszystkie piszczą jak poczyna całować się z jedną z nich po czym, po paru chwilach zaczyna próbować robić to samo z drugą, ta jednak się wzbrania i wypala do niego coś w stylu- Jaką nam robisz renomę X!, po czym ten nie zważając na jej opór zaczyna ją obściskiwać, lecz po chwili odchodzi i wraca do poprzedniej. W tym momencie ja zawijam po sok, a tu przypadkowo dziewczyna, która nie była taka łasa na umizgi owego spitusa rusza również w kierunku baru. Wypalam do niej bez ogródek-Widziałem tamtą akcję, myślałem, że taka dziewczyna jak ty jest szanującą się osobą.
Ona-(na twarzy odmalowane zażenowanie)- Nie wiem dlaczego to cię interesuje
Ja: Widziałem jak ta nawalona wydmuszka cię traktuje
Ona-(jeszcze większe zażenowanie)mało jest gości, którzy mówią takie rzeczy wprost(schyla głowę i odchodzi)
Dla mnie dziewczyna mimo niewątpliwych walorów fizycznych niestety przegrana i nie warta gry. 
Ale jej reakcja wywarła na mnie wrażenie, tego że przede wszystkim – szczerość ma ogromną moc rozbrajającą- dziewczyna autentycznie zrobiła się po moich pierwszych słowach malutka, a spodziewałem się nawet i strzału w mordę z jej strony, a po drugie odsłoniłem w niej w mojej opinii jej udawaną pewność siebie, ugruntowaną w dużej mierze tylko i wyłącznie na prezencji.

Konkluzja:
Relacje z kobietami jak dla mnie to umiejętne balansowanie na linie, to odkrywanie samego siebie poprzez kontakty z nimi, to przede wszystkim rozwój własnej osobowości i kierowanie się własnymi zasadami, bez których człowiek stanie się tylko czymś przypominającym żaglówkę smaganą na wietrze.

Poznanie kogoś właściwie oznacza poznanie siebie, poznanie swoich możliwości i tego ile jest się w stanie wydobyć z własnego wnętrza i dać coś z tego drugiej osobie.TO OZNACZA ROZWÓJ
Spójrzcie na paradoks- pokazać JEJ czy zależy czy nie zależy, to faktyczne starcie, jakie przebiega wewnątrz nas, ale i tu można przefolgować- jeśli bowiem Ona okaże się nieśmiała, niedoświadczona oczekująca na sygnał?co wtedy ? schrzaniona akcja? Niekiedy chyba nie warto się nad tym głowić a lepiej iść dalej, tak jak lepiej podejmować ryzyko aniżeli gmatwać się i dywagować zamiast działać.

Co sądzicie o tym? Pozdrawiam jaca


Odpowiedzi

"Ona-(jeszcze większe

"Ona-(jeszcze większe zażenowanie)mało jest gości, którzy mówią takie rzeczy wprost(schyla głowę i odchodzi)"

mogles zlapac ja za reke i znow cos powiedziec...

Co do Twojego ostatniego akapitu.Dobry podrywacz jest dobrym obserwatorem. Kobieta jest jak radio zeby dzialalo musisz dostroic odpowiednia fale Tongue
Jezeli bedziesz dobrze odczytywal kobiety nie bedzie pytan:co zrobic?pokazac nie pokazac..Bedziesz wiedzial co robic i co mowic

Mogłem, ale szczerze

Mogłem, ale szczerze przyznam, że jakoś po całym zajściu ona zmalała na tyle w moich oczach, że odeszła mi na to ochota-cóż może powinienem ciągnąć temat z nią dalej, jeszcze sporo pracy przede mną.

Swietna metafora z tym radiem Marso, cóż praktyka czyni mistrza jeszcze dużo szumu muszę odseparować, żeby być w stanie dostrajać się bezproblemowo.

Portret użytkownika syriusz09

Bardzo dobry wpis.

Bardzo dobry wpis. Zdecydowanie zgadzam się z tym, że szczerością w kontaktach z kobietami można wiele zdziałać i zrobić na nich wielkie pozytywne wrażenie. Jednak niektórzy faceci nie zdają sobie z tego sprawy i wolą wciskać laskom KIT

Tylko, że trzeba próbować, aż

Tylko, że trzeba próbować, aż nie trzeba będzie próbować, lecz będzie się pewnym. To trochę prób, ale co jest osiągane bez prób? To była próba odpowiedzi bez używania słowa próba, lecz jestem Sobą i nie będę próbował nie próbując!

Kilka rzeczy wskazuje, że to

Kilka rzeczy wskazuje, że to Smok. Inaczej nie szukałbyś porady. Z walki z takim wychodzi się martwy lub z wielkim doświadczeniem. A pokonanie tego czegoś... To coś bardzo trudnego. Ale ma słaby punkt - serce, które trzeba znaleźć. Moja rada: Ćwicz sztuki walki. I to od dzisiaj! Poznawaj ludzi i uważaj na Siebie! Smoki są rzadkie, ale są. Nie wiesz kiedy kogoś takiego spotkasz. Bredzę? Nie, to Twoje wyobrażenie. Opowiedz o jej sposobie bycia, a Ci powiem sporo.

Наш интересный сайт со статьями про аккумулятор для машины.
http://buysteroids.in.ua/poslekursovaya-terapiya/clomed.html

https://cialis-viagra.com.ua