mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Co wy na to ? :D

2 posts / 0 new
Ostatni
MANIO777444
Nieobecny

Dołączył: 2009-05-17
Punkty pomocy: 2
Co wy na to ? :D

Witam powiem wam swoją dosyć śmieszna sytuację ;P Mianowicie. Uczę się w technikum w 1 klasie ;p Spodobała mi się dziewczyna z 3 klasy, nawet miałem z nią miłą sytuacje jak miała dyżur w szatni i dawała mi kurtke to się bardzo uśmiechaliśmy do siebie,może i nic wielkiego alee.. ;p. No ale jest mały problem 2.5roku różnicy wieku xD No ale cóż pomyślałem żeby ją trochę "obczaić" znalazłem jej nk xD No i jakoś tak głupkowato zaczełem ;p Komentarz do profilu. Walnełem jej poprostu uśmieszek ;P ";)" W sumie to nie wiedziałem jak zacząć bo często się podglądamy wieć myśle zrobie choć taki głupi 1 krok ;p Odpisała mi ":D" Myśle no co ? ;p Chyba jakaś zabawa w emotkikonki xD I teraz ja do niej "xD" Czekam na odpowiedź ale to raczej głupie taka zabawa... Myśle żeby coś napisać ale nie wiem zbytnio jak zacząć.Jak ją widzę i z opowiadań to raczej taka wesoła dziewczyna z poczuciem humoru. Może byście mi pomogli jak to rozegrać z góry dzięki . I nie śmiejcie się z mojego że tak powiem "bajeru" xD

"Miłość sprzedawana, pieniądz kochany"

kamillo
Nieobecny

Dołączył: 2009-04-27
Punkty pomocy: 0

Wink

taka wojna uśmieszków długo trwać raczej nie będzie. albo ktoś się znudzi i coś napisze albo poprostu oleje i raczej będzie to ona;)

więc proponuje tobie napisać i umówić się z nią gdzieś na początku jeśli sie nie znacie prawie wcale na jakieś spotkanie w większym gronie, potem zbliżyć się do niej i zdobyć poważniejszy kontakt;) lub jeśli jesteś pewny siebie zaproponuj od razu spotkanie we 2 napisz że wydaje ci się sympatyczna i chcesz ją poznać, ale zainteresuj ją jakoś tym nie zdradzaj szczegółów i bądź tajemniczy.

to moje zdanie, ale nie jestem na forum długo więc lepiej poczekaj na odpowiedź jakiegoś starego wyjadacza;) na pewno zdobądź pewniejszy i poważniejszy kontakt.

pozdro i Powodzenia

Мы предлагаем заказать и http://start-sport.com.ua в любом городе.
У нашей фирмы интересный блог , он описывает в статьях про https://start-sport.com.ua.
steroid-pharm.com/steroids.-seven-best-choices-from-the-experts.html