mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Nie czas żałowac róż, gdy płoną kolce.

Od lat, od małego, w telewizji i prasie. Gadają o tym młode, gadają o tym stare. Facet to duże dziecko.
Jasne lubimy różne gadżety, mamy czasami dziwne hobby, a jak dzieciak dostaje kolejkę to sami bawimy się w zawiadowce.

Kobiecie jednak bliżej do dziecka, jej zachowanie częściej to pokazuje. Feministki już mi szafot przygotowują, w ruch pójdą widły i pochodnie. No ale każdą myśl, nawet najgłupszą trzeba czymś podeprzeć.

1. Nie ma zasad, rozpuszczasz, pozwalasz sobie wejść na głowę, to nie dziw się.

Chyba każdy z nas wie co to rozpuszczony gówniarz, nie karany bo przecież bezstresowe wychowanie. Matka machnie łapą, tak dla świętego spokoju dostanie to co chce, niech już zamknie japę przynajmniej.

A z kobietami czyż nie jest podobnie, kiedy kobieta wyczuje żeś miękki, żeś dupa to wykorzysta to. Urabia cię jak glinę a ty się żalisz bo spotkanie odwołała, fochy odstawia, a na końcu to ty jesteś winny.
Jeśli tak to wygląda ty jesteś winny, ty prowadzisz związek, ustaliłeś zasady, trzymaj się więc ich. Jeśli wyczuje że może tobą kontrolować, manipulować, że przy pomocy fochów czy zachowania zimnej suki może wiele osiągnąć. Uwierz mi wykorzysta to, nie dla tego że jest podstępną suką, tylko żeś dupa wołowa.

2. Płacz maleńka, płacz..

Jeśli coś nie idzie po myśli dziecka, wyciąga swoją broń ostateczną, płacz, ryk, darcie japy czy jak to jeszcze nazwać. Kobiety tak samo, kiedy już nic nie działa, kiedy nawet ten facet, który był taką cipą. Kolo robił dla niej co chciała, nagle jednak okazuje się że nawet on ma dość. Co robi kobieta, wyciąga swoją broń ostateczną, płacz, często dochodzi też jaka to ona biedna i pokrzywdzona. A facet co mięknie, bo myślał że PUA a to zwykła PYRA.

3. Szanuj mój autorytet...

To bardzo ważna rzecz i należy jej bez względnie przestrzegać. Szacunek jest bardzo ważny i nie pozwólmy sobie go odebrać od tak. Nie ustaliłeś zasad, pozwalasz na wiele, to i nie licz na szacunek.
Pamiętacie super nianie, i te "aniołeczki" klnące na swoja rodziców, kopiące je w kostki. A kobiety, czy nie potrafią zeszmacić mężczyznę, pozbawić go godności. Pozwolił sobie to ta robi co chcę. Dziecko i kobieta muszą znać granicę której przekroczyć nie wolno.

4. Zabrakło na kino...

Pamiętacie jak byliście mali i potrzebny był zetek lub dwa na kaskadę i gumę turbo. Jak wyciągaliście pieniądze od matki, maślane oczka, mama super i w ogóle Wink

A kobiety, jak coś chcą i wiedzą że my od razu się na to nie zgodzimy potrafią być super miłe. Lecz jak tego nie dostaną to co jak dziecko, wpada w złość, potem w histerię a na końcu się obraża na cały świat. Schemat w obu przypadkach prawie identyczny.

5. Zakazane jest lepsze

Wróć o tej godzinie, nie chodź tam, nie kąp się w rzece itp. Zakazy znamy od małego, respektowaliście je wszystkie. Często zakazu nie łamie się bo rzecz zakazana jest przyjemna, lecz dla tego że zakazana.

Kobiety też lubią nas testować w ten sposób, może nie ustalamy zakazów, raczej są to zasady. Pamiętajcie że jeśli one zostały ustalone to przestrzegać ich trzeba i konsekwencji też, nie ma potem usprawiedliwiania itp. No i rzecz najważniejsza, zasada dotyczy obu stron.
Raz pokażesz że nie przestrzegasz własnych zasad to panie żegnaj się z panną bo spróbuje po raz kolejny na pewno.

6. Foszenie się
Domena kobiet i dzieci, nie dostałam tego czego chce to obrażam się na wszystkich wokół a na ciebie najbardziej. Nie ma reakcji na moje zachowanie szybko mięknę, zacznij przepraszać i się dopytywać o co chodzi, mój syndrom może trwać bardzo długo.

To tylko kilka przykładów, pokazuje ono jednak że kobiety są bardzo podobne do dzieci. Działają emocjami, chcą swoim zachowaniem na nas wymusić różne rzeczy. Oczywiście to tylko moje zdanie i luźne przemyślenia, nie jestem Lwem Starowiczem.

Odpowiedzi

Urwał nać! PRAWDA!

Urwał nać! PRAWDA!

Najgorsze ze to jest zawsze

Najgorsze ze to jest zawsze mix np:
1+2+4

Portret użytkownika Brave_Jim

Gorzej jak masz mix 6!

Gorzej jak masz mix 6! (silnia z 6)

Zaiste

Zaiste Crying

Portret użytkownika Alejandro

I'd like it...

I'd like it...

Portret użytkownika CCC

true... true...

true... true...

Portret użytkownika Pako

Interesująca publikacja :)Z

Interesująca publikacja :)Z kobietami jak z dziećmi. Trzeba zapamiętać!

Temat prawda

Temat prawda

Dokładnie, warto całkowicie

Dokładnie, warto całkowicie przyswoić sobie ten artykuł.

"Jeżeli potrafisz kontrolować

"Jeżeli potrafisz kontrolować grupę dzieci, to zapanujesz również nad grupą kobiet" - tak to ujął Mystery. Otóż dużo w tym prawdy ^^ .

Jakoś dzisiaj dopadły mnie

Jakoś dzisiaj dopadły mnie podobne przemyślenia tylko bardziej o tym że kobiety robią ST(nic nowego), ale faceci też tak robią, a przynajmniej zauważyłem to na sobie, sprawdzam jak ktoś reaguje na to co powiem, czy ktoś trzyma się tego co powiedział wcześniej, czy ma swoje zdanie(ameryki nie odkryłem ale ostatnio chodziło mi to po głowie i tak postanowiłem dorzucić od siebie) Wink

Portret użytkownika Kwaytcha

Fajne Każda kobieta jest

Fajne Smile Każda kobieta jest wewnątrz małą dziewczynką. Sama prawda Laughing out loud

Ja bym jeszcze dodal ze

Ja bym jeszcze dodal ze kobieta jak dziecko...
co do reki to do buzi Laughing out loud

Portret użytkownika Ian Watkins

Hmm, to my jestesmy takimi

Hmm, to my jestesmy takimi matkami (pozwalamy na wszystko) lub surowymi ojcami hehe

Portret użytkownika Hektor

Ja kiedyś nabierałem się na

Ja kiedyś nabierałem się na płacz dziewczyn bo myślałem, że jak człowiek płacze no na prawdę jest coś nie tak ale potem się przekonałem, że płacz kobiety to zwykłą zagrywka. Pamiętam takie sytuacje kiedy kobieta zaczynała płakać a ja mówiłem " Nie płacz, szkoda łez na mnie one i tak nie działają" i ona momentalnie przestawała płakać 8O w jednej chwili i rozmawiała bez płaczu.

"Zakazane jest lepsze " cała

"Zakazane jest lepsze " cała prawda.
Ja jednak nie lubię zakazywać czegoś dziewczynie, mówię po prostu, że tego nie lubię, a ona stara się tego nie robić (choć jak chce mnie zdenerwować to i tak swoje zrobi). Tongue

Dużo prawdy w tym co napisałeś.Smile

W większości wypadkach zgodne

W większości wypadkach zgodne z prawdą. Dobry wpis.

Portret użytkownika Masti234

Trafne porównanie, wiele

Trafne porównanie, wiele uświadamia. Dobra robota.

Portret użytkownika rafciuuu

Łzy często służą manipulacji.

Łzy często służą manipulacji. Brak łez również. Często dziewczyny nie pokazały mi smutku a gdy spotkanie dobiegło końca beczały jak owce.

Z kobietami jak z dziećmi. Najlepiej gdy karą jest brak nagrody.

zagadka cytat z tytułu, skąd

zagadka cytat z tytułu, skąd ??

Portret użytkownika matu6

Prawda! to od nas zalezy czy

Prawda! to od nas zalezy czy nasza dziewczyna zachowuje sie tak - gdy by mala dziewczynka ktora nie rozumiala co do niej sie mowilo. Jednak trzeba pamietac ze od kobiety rowniez ,czy ona wie czego chce i dazy do udanego zwiazku lub jak to bywa w wiekszosci mlodych dziewczyn " sa niezdecydowane"!

Portret użytkownika lukasstreett

Sama prawda. Ale bardziej

Sama prawda. Ale bardziej kojarzy mnie sie to z małżeństwem czyli relacjami mąż-żona. Myśle że tam to dopiero baba Ciebie urabia, meta jest bardzo daleko i nawet jeśli wytrzymasz start to jęśli nie jesteś naprawde sobą to baardzo szybko to wyjdzie na wierzch. Ustąpisz i machniesz ręką raz, dwa itd Co potem? niewiem. Może kiedyś sie przekonam, może będzie dobrze;)

W małżeństwie masz większe

W małżeństwie masz większe pole manewru, tu tak szybko w dupę Cię nie kopnie, to i na więcej sobie można pozwalać. Tyle, że z kolei ta "lepsza" połowa ma możliwość użycia większej ilości środków do "umilenia" życia...

Portret użytkownika lukasstreett

Znam takich co jak wracali z

Znam takich co jak wracali z pracy z daleka to najpierw jechali do kochanki a potem do żonki;) alternatywa jest zawsze ale i ryzyko, no i sumienie.