mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Zastanów się czy warto wrócić do byłej.

Portret użytkownika elNino

Miałem problem z nadaniem kategorii bloga. Ale nie bede tutaj się dystrybutować o percepcji mojej mentalności na wątek "Kategoria bloga"

Chciałem do was wszystkich przemówic. Was wszystkich którzy usiłujecie wrócic do byłej. PRZESTAŃCIE. ZROZUMCIE to nie ma sensu.

Chodzi o to że gdy już wam się uda. Jeśli wam się uda, to nic już nie będzie takie samo. Ciągle bedziecie pamiętać o tym, że drugi raz wchodzicie do tej samej rzeki. Wasza była, lecz terazniejsza dziewczyna ciagle bedzie wiedzieć że to juz drugi raz, a za pierwszym wam się nie udało. 

Dlaczego chcecie do niej wrócic?

Bo to ona was rzuciła? A może tak bardzo sobie ją wyidealizowaliście iż nie widzicie innej pupy na świecie. "bo ona jest słitaśna". Najlepiej wziąc się w garśc i powiedzieć. Od dzis nie myśle o niej. Jebał ją pies. Wybaczcie za wulgaryzm, ale w dzisiejszych czasach gdy co 2słowo to kurwa to do ludzi trafia. Nie bede do was mówił. Kochanie nic się nie stało, wrócisz do niej, bedzie wszystko okej, poradzicie sobie, byliscie idealną parą. OPAMIĘTAJCIE się, juz nie bedzie tak samo. Gdy rzuci was kobieta, zastanówcie się od razu czy ma sens wracanie do niej. Bedziecie mieli cały czas w pamięci to że to juz drugi raz. 

Jak zapomniec o byłej?

Prosta metoda, znalesc sobie nową dziewczyne. Pewnie sobie wmówicie, nie chce nowej. Ale po co się oszukiwać. Rozumiem mialem psa, zdechł nie chce nowego. Ale gdy go dostane, to nie bede się użalać że poprzedni zdechł. Będę cieszył się nowym. Przepraszam wszystkich fanów psów i innych czworonogów. Pamiętajcie tylko że miedzy przyjaźnią miedzygatunkową a zoofilią jest cienka granica.

Zastanówcie się gdy już bedziecie ze swoja miłoscia do której wróciliscie, nie bedzie was dręczyła myśl. Że jestem z nią drugi raz?

Nie lepiej myśleć:Czy na świecie nie ma lepszej laski? Czy nie trace czasu na swoją byłą? 

A więc najpierw się zastanów nad tym czy wracanie do byłej ma sens. Gdy pomyslisz o tym że ona jest najwspanialsza na świecie. Zastanów się jak bardzo ją idealizujesz. Wyciągnij wnioski.

Tyle odemnie. Teraz idzcie przeczytac wskazówki Gracjana, jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś.

Pozdrawiam, Aleksander

Odpowiedzi

<!--[if gte mso 9]>


No tak maż poniekont racje. Ale ja znam dużo par co byli ze
sobą i zerwali ale jakoś nadal są ze sobą szczęśliwi. Mo im zdaniem zerwania to
coś nie uniknionego w z wioskach  niema idealnych par są złe chwile i te
dobre chwile. To tez zależy z jakiego powodu się zerwało jeśli przez jakąś głupią
kłótnie albo nie porozumienie to czemu miało by się nie wrócić do byłej ale jeśli
ona zdradziła  lub coś innego to niema to sensu.

Z całą pewnością nie chodzi

Z całą pewnością nie chodzi tu o zrywanie z powodu kłótni (swoją drogą co to za związki, które zrywają z powodu kłótni). Gdybym ja ze Starą ( czyt. Kochaną żoną ), miał zrywać i rozstawać się z takiego powodu , to czasem byłoby tego tak z 7 rozstań w tygodniu. Tu chodzi o autentyczne rozstania z powodu tego "drugiego" najczęściej.

elNino masz 100% racje ja

elNino masz 100% racje ja wróciłem do byłej i było jeszcze gorzej a za każdym razem gdy sie kłócilismy bałem sie że możemy znowu zerwać. Kiedyś miałem zasade nigdy nie bede z ta sama laska 2 razy,  złamałem Swoja zasade  wróciłem do niej ale umocniło mnie to w przekonaniu  nie wracać.

szkoda pisac posty na ten

szkoda pisac posty na ten temat!!!Jak ktos jest glupi to taki zostanie i zadne argumenty mu nie pomoga!!
Takimi wpisami na blogu tylko marnujecie dla nich czas!

"Jeśli to nie jest ona los

"Jeśli to nie jest ona los szykuje nam coś lepszego" Pamiętajcie!!

orlistat alli

У нашей организации популярный сайт на тематику Гостиницы Баден-Бадена https://www.baden-medservice.com/gostinicy-baden-badena/
Был найден мной классный web-сайт с информацией про Клиника сердечнососудистой хирургии Германия baden-medservice.com