mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Wywiad z Adeptem, profesjonalnym trenerem uwodzenia.

Portret użytkownika Admin

Witaj Adept. Miło nam że zgodziłeś się udzielić wywiadu. Jesteś trenerem uwodzenia znanym ze szkoleń jakie organizujecie. Forumowicze mobilklasik.info podsunęli mi wiele pytań, które chcieli by zadać profesjonalnemu trenerowi uwodzenia. Przytoczę kilka z nich.

Jakie są wg. Ciebie trzy najważniejsze rzeczy podczas podrywu?1. Praktykowanie poparte ZROZUMIANĄ teorią.

2. STAN LUZU i ZABAWY

3. pozbycie się barier i blokad mentalnych (przychodzi także z praktyką), zrozumienie na głębokim poziomie kobiet i tego jak funkcjonująJakie kroki należy wykonać, aby zostać dobrym uwodzicielem?Uczyć się u kompetentnego nauczyciela, posiadać kółko wspierających się znajomych, zmienić nawyki, styl życia, wprowadzić PLAN ROZWOJU SWOICH UMIEJĘTNOSCI


Jakie jest Twoje ulubione miejsce na podryw i dlaczego?


Przez długi czas była to tzw. GRA DZIENNA czyli uwodzenie w centrach handlowych i na ulicy. Obecnie koncentruję się na klubach i na parkiecie tanecznym z powodu własnego lenistwa Nie chce mi się już robić dziesiątków km na piechotę, wolę bawić się w jednym miejscu (klub) i tu poznawać kobiety.Twój skuteczny sposób podrywu na ulicy?


Nie ma czegoś takiego jak skuteczny sposób podrywu. Dla mnie jest sposób, który daje mniejsze lub większe szanse sukcesu. Jeśli mam mało czasu – stosuję otwarcie bezpośrednie i szybko staram się wymienić numerem lub NK ( to ostatnio mi dobrze pracuje, ze względu na to, że mam sensowny profil na NK  ). Napisze wkrótce o tym artykuł.Czy stosujesz rutyny? Jeśli tak, jaką i jak ona działa?Tak, stosuje. Najczęściej przez pierwsze 5- 15 minut rozmowy. Głównie znane ze społeczności, zależnie od kontekstu. Może w następnym wywiadzie więcej o tym opowiem.

Czy stosuje jakiś schemat podrywu, jeśli tak to jak on wygląda ?

 j.w. Smile

 Jak budujesz raport?


To szerokie pytanie, generalnie : poznawanie się nawzajem, bliskość, zaufanie, szczerość i wspólne aktywności, spojrzenie na świat.Czy podczas podrywu stosuje techniki NLS/NLP ?

Tak, nie zawsze i nie wszędzie. Wtedy kiedy mogę, widzę potencjalne możliwości. To świetny akcelerator uwodzenia kiedy użyje się ich właściwie w odpowiednim momencie.
Ostatnio stosuję je często w łóżku, aby rozpalić kobietę słowami do granic możliwości (przed lub po seksie).

 Mamy też pytania od kobiety, ( Nick: Aniołek) która bierze aktywny udział we wszelkich dyskusjach na stronie. Czy spotkałeś kobietę, w której sam się zakochałeś i straciłeś kontrolę?

Tak.

 Czy zdarzyło Ci się podczas rozkochiwania kobiety samemu w niej zakochać?

Tak.

 Jak mężczyzna musi sobą samym kierować, żeby nie stracić nad sobą kontroli nad swoimi emocjami, gdy czuje coś do kobiety i jest silnie pod jej wpływem.., czy wtedy możliwe jest dalsze jej rozkochiwanie, czy jedynie on powinien wtedy urywać taką znajomość?

Dużo zależy od konkretnej sytuacji. Przydatne są umiejętności kontroli emocji np. technikami NLP. Niestety najczęściej jeśli mężczyzna za bardzo chce, to kobieta się tym lubi pobawić, więc odpowiednia kontrola przydaje się w takich sytuacjach - czyli „chcę Ciebie, ale nie aż tak bardzo...”


Na koniec kilka pytań ode mnie. Muszę Ci powiedzieć, że doskonale Cię pamiętam z czasów gdy ja zacząłem odwiedzać pewne ( już nie istniejące) forum o uwodzeniu. Wtedy podziemna społeczność wychwalała was pod niebiosa. Co się stało, że teraz opinie o was bywają różne?

Jesteśmy „na świeczniku” i poszliśmy ostro do przodu, szkolenia u zagranicznych uwodzicieli ,solidna praktyka, wymiana doświadczeń. To budzi zazdrość i niewiarę, często ludzie patrzą przez pryzmat swoich (nie zawsze dużych umiejętności) co daje im wątpliwości – rozumiem to. Gdy podałem moją liczbę uwiedzionych kobiet, oczywiście spotkałem się z niedowierzaniem. Cóż, kowboje klawiatury i uwodziciele fotelowi (a tych jest pewnie większość na forach) wolą tracić czas na jałowych dyskusjach niż praktykować. Ja obecnie wychodzę 4-5 razy w tygodniu, to świetne źródło nowych doświadczeń i sytuacji, które w fotelu nigdy nie zaistnieją.


Bardzo ceniłem sobie posty Solida. Teraz praktycznie nie wiadomo co się z nim dzieje. Co u niego słychać? Jak mu się układa z laskami ?

Solid i Adventurer są obecnie w związkach. Adventurer pisze książkę, która będzie zaawansowanym materiałem o uwodzeniu, nie jak 95 % dostępnych w sieci materiałów, które są w mojej opinii dobre tylko dla początkujących. Adventurer pisze też dużo artykułów ( w mojej opinii genialnych), które na razie trzyma dla siebie, Solid nie interesuje się obecnie społecznością i rzadko coś pisze, może to się zmieni Wink

Chciałem Ci życzyć powodzenia i w życiu prywatnym i podczas szkoleń. Dzięki za wywiad. Pozdrawiam.

Odpowiedzi

Ja byłem ich kursantem

Ja byłem ich kursantem dlatego opisałem wszystko dokładnie. Nie uważam Recoila (byłego członka) za autorytet i w wielu kwestiach popieram Adepta. Jeżeli mi nie wierzysz zapytaj innych kursantów np. "Kubę - Shadow751 (jeden z pierwszych kursantów)".

WL są oszustami. Solid mówił, że F. jest pajacem, ale gdy zaczął robić z nim interesy zamknął się. Tak samo jeżeli chodzi o Akademię Uwodzenia. Całe WL na nich najeżdzało, ale gdy pojawiły się banknoty Adeptowi zamknęła się buźka...

Pamiętam jak Solid prowadził wystąpienia i mówił "Cześć nazywam się Rafał i zaliczyłem 120 kobiet" (miał ponad 50, w większości kobiety z agencji). No i jak naśladował Badboya...Ha Ha. Nawet akcent i chromanie.

Portret użytkownika saverius

Trener to jest dobry, bo umie

Trener to jest dobry, bo umie stosować manipulacje i sztuczki nls/nlp. Po zaliczeniu XXX kobiet, najczęściej staje się zwykłym megalomanem. Wtedy zaczynają pojawiać się błędy. Np. "miałem 120 kobiet". To chyba każdą miał na pierwszym spotkaniu. Potem się budził.

A prawda jest taka, że każdy trener może zwodzić za nos swojego kursanta. Dlatego w wywiadzie odparł, że potrzebny jest dobry trener. To chyba tak zwana jego rama, którą chce nam narzucić.

Jak pisał Gracjan: doświadczenie. Prawda.
Jak pisał Marso: myślenie. Prawda.

Idąc na kurs nie dostaniemy tych rzeczy.

Ktoś mi opowiadał o jednym super trenerze. Pokazywał jak poderwać laskę w centrum(dziewczyna prowadząca degustacje). Owszem dostał kartkę. Z napisem: Spierd*laj.

Portret użytkownika Uwodziciel

Gdzie się zaczyna biznes tam

Gdzie się zaczyna biznes tam się zaczynają , kłamstewka, machlojki i naciąganie faktów...

Tamci ludzie nie są już uwodzicielami... oni są biznesmenami.

Nie chce mieć nic wspólnego ze społecznością uwodzicieli, która z uwodzenia robi biznes. Na tym portalu jestem dlatego bo jak na razie Gracjan trzyma się z daleka od organizowania płatnych szkoleń i naciągania ludzi.

Dla mnie WL to pajace. Maja

Dla mnie WL to pajace. Maja wlasny zenujacy styl uwodzenia i żeruja jak hieny na nieudacznikach. sorry ale kazdy kto ma cos w glowie od razu to zauwaza.

No i ten tytuł: profesjonalny trener uwodzenia, jak to brzmi omg
ZENADA

uwodziciel gadasz teraz

uwodziciel gadasz teraz bzdury..

W takim wypadku mystery, style, bad boy, zan i reszta są oszustami. W polskiej mentalności jest takie coś : wszystko musimy mieć za darmo i wszystko nam się należy.

Komercjalizacja rynku jest naturalna. Ja czepia się rzeczy prawdziwych, a nie urojonych.

Arek: Dlaczego "profesjonalny trener uwodzenia" brzmi żałośnie?" - tylko dlatego, że społeczeństwo każde się tego wstydzić? Odetnij się o programu społecznego jeżeli chcesz mieć efekty.

ogulnie adept pisze sensownie

ogulnie adept pisze sensownie ,reszta mnie nie obchodzi, ma dobre podejście sam potrafie wyciągnąć wnioski ,i to się liczy ,

sewerius zacytował bardzo dobrze-

Jak pisał Gracjan: doświadczenie. Prawda.
Jak pisał Marso: myślenie. Prawda.
świete słowa potem każdy stworzy własny styl dodam ,każdy myslący facet(są goscie którym nic nie pomorze) poparty przykładami  z netu.

Portret użytkownika saverius

Moim zdaniem wypowiedź Arka

Moim zdaniem wypowiedź Arka jest bez sensu. Czemu profesjonalny brzmi bez sensu? Profesjonalny w tym znaczeniu oznacza, że dostaje za to pieniądze.

To o czym mówi uwodziciel to prawda. Samo zdanie, że potrzebny jest kompetentny nauczyciel nie wymaga dalszego komentarza. Ile osób radzi sobie nie kończąc żadnego kursu.

Portret użytkownika Fan

Bardzo rozgadany koleś^

Bardzo rozgadany koleś^ ^...


'miszczu klawiatury'


Chłopak jakby chciał wszystko dla siebie zachować, nie mówiąc szczegółów które się tak naprawdę liczą...

Portret użytkownika CasanoVVa

Bardziej zaintersowałem się

Bardziej zaintersowałem się czytaniem waszych komentarzy niż czytaniu tego wywiadu.

nie trawie adepta,dla mnie to

nie trawie adepta,dla mnie to zwykły sprzedawczyk

www.lkredit.com.ua/page/kredit-bez-zaloga

https://salon-svadebny.com.ua

купить угольный фильтр