mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Co czuje kobieta gdy mocno się o nią starasz.

Portret użytkownika Uwodziciel

Co czuje kobieta gdy mocno się o nią starasz.

Opowiem wam o tym... O tym co czuje dziewczyna gdy mocno się o nią starasz. Skąd o tym wiem? Bo jako facet stoję w podobnej sytuacji. Po prostu powiedziałem pewnej panieńce że nie chcę z nią już być! Powiedziałem jej że wolę się z nią kumplować. Czemu to zrobiłem? Bo starała się zbyt bardzo. Lubię kobiety które potrafią się starać o faceta. Takie opiekuńcze panie są naprawdę interesujące i kobiece! Ale czasem zaczynają przesadzać!

Poznałem zajebistą kobietę - z wyglądu. Z charakteru też nawet jest ok- tylko że zbyt bardzo nachalna bywa! Widać że jej bardzo zależy. Lata za mną i wręcz jak piesek prosi o jakiś miły gest z mojej strony. Zawsze traktowałem ją z dystansem... i patrzcie co się narobiło? Nawet nigdy nie chciałem jakoś szczególnie żeby się zakochała a ona to waśnie zrobiła...

I powiem wam że teraz wiem jak czuje się kobieta, która jest zasypywana setkami kompelemntów. Teraz wiem jak się czuje dziewczyna która może mieć wszystko od swojego faceta. Teraz wiem jaką władzę mają kobiety nad swoimi frajerami. Wiem to wszystko bo ta kobieta mi to uświadomiła zachowaniem!
Gdy pokażesz że kogoś bez względu na wszytko będziesz akceptował to tracisz jakąkolwiek kontrolę. Dajesz pełną władzę. I wtedy taki ktoś może robić co tylko zechce.

Była impreza ja jej powiedziałem żeby na nią przyszła. Trochę z nią chodziłem po klubie - jej wygląd jest bardzo sukowaty. Tak bardzo że faceci patrzą na nią z szacunkiem i lekkim strachem. Miło że taka kobieta jest mi aż tak oddana. Mówię do niej żeby kupiła mi piwo! Ona po chwili przynosi piwo. Gdy się trochę upiłem powiedziałem jej że ją zabieram do klubowego kibla bo chcę żeby mi obciagneła. Wiecie co powiedziała ? nic... tylko milczała. A ja ja wziąłem za rękę i juz po chwili ssała mojego chuja w męskim kiblu.

Wiecie co jest najgorsze? Że wcale jej nie doceniam za jej oddanie. Nie zalezy mi ani trochę bardziej jeśli ona się stara. I tak to już jest... że jak Ty się starasz to jej obojętniejesz... A jak Ty potrafisz pomimo romantyzmu pokazać też obojętność to ona się stara.

Zasada jest prosta. Albo jesteś rekinem albo inne rekiny Cię zjedzą.

Mówię tej dziewczynie że chcę żeby znalazła sobie kogoś innego. Że chce żeby poznała kogoś kogo pokocha, że chce jej szczęścia. A ona mówi że jest szczęśliwa i że mnie kocha i nie chce nikogo innego. Wielu z was postępuje lub postępowało tak właśnie jak ta dziewczyna. Za wszelką cenę chce zrobić wszystko by mieć tego kogoś. Mam nadzieję że wam uświadomiłem coś. Mam nadzieję że teraz wiecie co można zdziałać za pomoca silnej ramy i przestrzegania pewnych zasad.

Odpowiedzi

Racja. Nauczyłem się tego na

Racja. Nauczyłem się tego na błędzie. Ale przynajmniej po przeczytaniu tego bloga wiele osób sobie uświadomi o co biega z tym kiedy dupy odchodzą.

Skurwiel z Ciebie ale masz

Skurwiel z Ciebie ale masz racje. Kobieta traci szacunek gdy zostajesz jej sługą.

A czy możesz podzielić się

A czy możesz podzielić się wiedzą, jakie ramy wykorzystać dla kobiet-suk?
Co można powiedzieć lub zrobić aby obniżyć ich samoocenę?

Fajnie to napisałeś, ale

Fajnie to napisałeś, ale chciałbym, żebyś jeszcze dodał jakieś przykłady takich obojętnych zachowań. Co robić, żeby dziewczyna wiedziała, że mi na niej zależy, ale żeby też obawiała się, że jak powie albo zrobi coś nie tak to ją zostawię. Co zrobić, żeby zaczęła się starać? Dobrze napisane, ale mi jako początkującemu przydałyby się jakieś przykłady. ; )

Portret użytkownika Frost

Tak to już jest że jeżeli

Tak to już jest że jeżeli jesteś dla dziewczyny całym szczęściem to ona trzyma cie w spełnieniu, będzie kupowała ci mnóstwo rzeczy i będzie dla ciebie miła. Dobry wpis Smile

Portret użytkownika Lucky Luke

Mam nadzieje, ze Wy nie

Mam nadzieje, ze Wy nie obciagacie w klubowych kiblach Smile

www.aboutviagra.info/product/neurontin-gabapentin/

У нашей фирмы полезный веб сайт со статьями про Продать горох в Донецкой области https://agroxy.com/prodat/goroh-146/donetskaya-obl
retractable gate for stairs