mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

JEDNA Z METOD ODDALENIA CZYLI JAK BYĆ NA DOBREJ DRODZE SEKSU Z NIĄ

Portret użytkownika Ronlouis

Spotkałeś się być może z sytuacją kiedy umówilęs się z kobietą. Między wami było interesująco i świetnie się bawiliscie w swoim towarzystwie.
Nagle podczas trwania waszego spotkania w kawiarni w restauracji czy w jakimś miejscu do którego ją zabrałeś. Podczas trwania waszego spotkania kiedy do niej mówiłeś i byłeś zaangażowany w rozmowę. Zadzwonił jej telefon, który przerwal Twoją wypowiedz, a ona go odebrała. Rozmawiając z kimś przez dłuższą chwilę.

Jeśli ona tak zrobiła, a Ty nie zrobiłeś z tego większego halo, albo najzupełniej w swiecie to zignorowałeś.
Chce Cie obudzic, bo właśnie wtedy mając możliwośc pokazania swojej osobowości i tego jakim jesteś facetem. Twoja możliwość pójscia z nią do łóżka diametralnie się zmniejszyła, jeśli to zignorowałeś.

Jeśli natomiast zwróciłeś na to uwagę w sposób w jaki za chwilę Ci przedstawię jesteś na świetnej drodze, żeby cieszyć się wspólnymi chwilami razem.

Umówiłem się kiedyś w pewnym pubie z kobietą. Fajnie nam się rozmawiało było seksownie i tak jak chciałem.
W pewnym momencie zadzwonił do niej telefon, który mi przerwał wypowiedź. A ona jakby nigdy nic odebrała. Kiedy skończyła. Nie mówiłem do niej nic milczałem, zapytała mnie dlaczego nic nie mówię. Odpowiedziałem, używając metody na oddalenie:
Masz najgorsze maniery ze wszystkich znanych mi osób co do używania telefonu komórkowego. Dodając, ze to jest brak szacunku dla drugiej osoby, kiedy ona mówi do Ciebie dzwoni telefon, a Ty go odbierasz. Ja swój wyłaczyłem i zawsze tak robię kiedy z kimś rozmawiam.

I teraz panowie macie dwie opcje, ona wtedy może przeprosić i wyłaczyc telefon. Tak wtedy zrobiła ta dziewczyna. Jeśli tak zrobi pochwal ją za to, ale stawiając warunek. Nie ma sprawy, myślałem że jesteś niewychowaną kobietą, ale być może się myliłem. I potem przechodzisz na temat, który wam przerwał telefon.

Co w ten sposób jej demonstrujesz? Po pierwsze, pokazujesz ze masz swoje zasady. I kiedy coś Ci nie pasuje, potrafisz o tym mówić, ale w sposób normalny nie wściekajac się na nią jak jakiś palant.
Bo jeśli zaczniesz na nią krzyczeć, ona łatwo to zignoruje i odejdzie. Staniesz się kimś kto nie panuje nad sobą.

Druga sprawa pokazujesz, że masz swoje standardy i nie dopuszczasz do tego, zeby ktoś je łamał. Pokazujesz, ze jesteś męski. I nawet kiedy powracasz do tematu, który wam przerwał telefon. Ona będzie myśleć o tym jak bardzo jesteś stanowczy i masz swoje standardy względem kobiet. Im się to podoba, nie muszę mówić co się wtedy dzieje w jej kroku i głowie.

Jeśli natomiast dziewczyna dalej będzie próbowała bronić swojego stanowsika, co się rzadko zdarza. Odpowiedz jej:
więc jesteś jedną z tych kobiet które zachowują się niekulturalnie w sytuacjach towarzyskich.
Większość kobiet mięknie po usłyszeniu tego zdania.
Nie obawiaj sie mówić takich rzeczy kobiecie, sprawdzasz przy okazji jej osobowość czy jest suką czy jest miła jaka jest wogóle. Sprawdzasz to odrazu, bo co jeśli dopiero później pokazała by Ci jaka jest chamowata i źle wychowana.

Różnica zdań to naturalna rzecz w uwodzeniu dlatego pamiętaj, że róznica dla kobiet jest bardziej pociągająca niż jednakowość. Więc zapomnij o mówieniu do kobiety ja też, one nie chca jak im się całuje tyłek.

Chcą za to kogoś kto jest męski, interesujący i kogoś kto potrafi stanąć w obronie swoich racji, nie będąc przy tym wściekłym psycholem.

Pamiętaj o tym na każdym etapie znajomośći z kobieta, a sam zobaczysz jak bardzo będzie Ci za to wdzięczna.

Pozdrawiam

Odpowiedzi

Jak zwykle racja. Bardzo

Jak zwykle racja. Bardzo podobają mi się Twoje wpisy i cenie Cie za to jak piszesz. Jednak też powinieneś określić, że grupa wiekowa, która opisujesz to 22+. Nastolatki to by się śmiały i gadały pierdoły...

Portret użytkownika Mr Success

Zasady i standardy to nie to

Zasady i standardy to nie to samo? Wink

Portret użytkownika Mr Success

O sorki, blad jakis przez

O sorki, blad jakis przez telefon sie wdarl.

Portret użytkownika Ronlouis

Mr Succes standard to

Mr Succes standard to najbardziej pożądana cecha ludzkiego zachowania. Zasady natomiast dotyczą wymagań które posiadasz względem np. kobiet.

Portret użytkownika Mr Success

Ok, rozumiem

Ok, rozumiem Wink

Portret użytkownika Informatyk

Uwielbiam Twoje wpisy Ron.

Uwielbiam Twoje wpisy Ron. Nigdy nie zwracałem na to większej uwagi. Dzięki.

Portret użytkownika Andrew28

"Ja swój wyłaczyłem i zawsze

"Ja swój wyłaczyłem i zawsze tak robię kiedy z kimś rozmawiam." a ja uważam, że to jednak lekka przesada, można przecież odebrać ale (jeśli to nic waznego) powiedzieć, że w tej chwili nie mogę rozmawiać.

Portret użytkownika Ronlouis

Co do przesady to wyobraź

Co do przesady to wyobraź sobie, że calujesz laske na spotkaniu, albo masz się już za to zabrać wszystko idzie w dobrym kierunku i nagle Ci dzwoni telefon. W myślach byś sobie pewnie wtedy powiedział "kurwa dlaczego akurat teraz?"

Portret użytkownika Andrew28

Rozumiem co masz na myśli ale

Rozumiem co masz na myśli ale ja, ze względu na swoją pracę, muszę być cały czas pod telefonem. A takie sytuacje po prostu muszę wliczyć w koszta...

Poza tym spoktykałem się jakis czas temu z dziewczyną, która miała małe dziecko. Zostawiała je zawsze pod opieką koleżanki lub kogoś z rodziny i jakoś sobie nie wyobrażam żeby jej wtedy powiedzieć, że ma wyłączyć telefon, bo się ze mną spotkała.
Trochę elastyczności...

Portret użytkownika Ronlouis

Pozostaje jeszcze odpowiednia

Pozostaje jeszcze odpowiednia interpretacja tego co napisałem, ja za to jak ktoś zinterpretowal ten tekst nie mogę odpowiadać. Napisałeś: "jakoś siebie nie wyobrażam żeby jej wtedy powiedzieć, że ma wyłączyć telefon bo się ze mną spotkała"

To prawda, używając tej metody masz być mądry a nie głupi

I teraz przeczytaj jeszcze raz co napisałem cyt: "Masz najgorsze maniery ze wszystkich znanych mi osób co do używania telefonu komórkowego. Dodając, ze to jest brak szacunku dla drugiej osoby, kiedy ona mówi do Ciebie dzwoni telefon, a Ty go odbierasz. Ja swój wyłaczyłem i zawsze tak robię kiedy z kimś rozmawiam"

Tutaj nie karzesz dziewczynie czegoś robić, bo to brzmi jakbyś powiedział, masz mi zrobić teraz laskę, bo jak nie to pożałujesz! To tak nie działa, demonstrujesz jej w pełen szacunku sposób jak ma Cię traktowac. To znaczy, dajesz jej do zrozumienia, że ją szanujesz i chcesz żeby szanowala też Ciebie. Reszte robi ona sama

Jeśli zdarza się sytuacja, że spotykasz się z dziewczyną która ma dziecko. To zawsze przecież może wyciszyć telefon, i czasem na niego spojrzeć i jeśli rzeczywiście ktoś dzwonił, to wyjść do kibla i odzdzwonić. Zakładam też, że nie wszyscy faceci na świecie spotykaja się z kobietami które mają dziecko, zakładam też że partnerki które Ty wybierasz nie zawsze są po przejsciach i maja dzieci. A tak przy okazji przespałeś się z tą dziewczyną?

Portret użytkownika Andrew28

Przeczytałem jeszcze raz i

Przeczytałem jeszcze raz i faktycznie może moja pierwsza interpretacja nie była do końca trafna.
Jednak może być tak, że akurat ona czeka na jakiś ważny dla niej tel. wtedy można zignorować to, że przy Tobie odebrała.

Druga sprawa to czy to ma jakikolwiek wpływ na to czy ona się z Tobą prześpi, moim zdaniem bardzo niewielki.
Tak jak pisałeś pokazujesz jej swoją silną ramę, no ale żeby ją bzyknąć to jeszcze trochę za mało.

Może się bezpodstawnie czepiam ale taki mam dzień dzisiaj..

a co do Twojego pytania, to wydaje mi się, że wystarczy jak Ci powiem, że byłem z Tą dziewczyną jakieś pół roku.

Portret użytkownika Ronlouis

Na stronie i ogólnie w życiu

Na stronie i ogólnie w życiu spotkałem się z sytuacją, że faceci byli grubo ponad rok z dziewczyną i z nia nie spali. Stąd to pytanie. Czy ta metoda ma niewielki wpływ na to, że laska się z Tobą prześpi? Dajmy na to jesteście na randce zbudowales świetny raport, świetnie się ze sobą komunikujecie. I nagle dzwoni do niej telefon, ona odbiera. Gada przez 10 minut, pozniej konczy a Ty nic z tym nie robisz. Niektore kobiety nie mowie, że wszystkie ale niektore, chcą sprawdzić czy facet rzeczywiście jest taki cudowny czasem doskonale sa świadome tego co robią. I czasem tak robią w formie sprawdzenia czy rzeczywiście jestes taki cudowny czy może udajesz takiego. I jeśli to zignorujesz, ona po krotkiej wymianie zdan, powie że musi isc bo coś tam. Potem Ty dzwonisz nastepnego dnia, ona nie odbiera i się gryziesz, jak to? raport był, eskalacja dotyku wszystko tak jak trzeba. To o co chodzi? Widzisz diabeł tkwi w szczegółach i od takich drobnych rzeczy czesto zależy jak ta znajmosc się dalej potoczy.

Napisałeś: Jednak może być tak, że akurat ona czeka na jakiś ważny dla niej tel. wtedy można zignorować to, że przy Tobie odebrała

Nie myśl za kobietę myśl za siebie. A najważniejszą osoba na randce masz być Ty, a nie jakiś tam telefon na który ona czeka.

Portret użytkownika Andrew28

"Na stronie i ogólnie w życiu

"Na stronie i ogólnie w życiu spotkałem się z sytuacją, że faceci byli grubo ponad rok z dziewczyną i z nia nie spali." - chyba nie rozmawiamy o patologii...

"Dajmy na to jesteście na randce zbudowales świetny raport, świetnie się ze sobą komunikujecie. I nagle dzwoni do niej telefon, ona odbiera. Gada przez 10 minut,"

No to świetny musiał byc ten raport jak wolała gadać 10 minut przez telefon zamiast z Tobą.
U mnie przeważnie wygląda to tak - laska odbiera i mówi, że teraz nie może rozmawiać i oddzwoni później. Jeśli by gadała przez 10 minut to pewnie po 5 minutach bym wstał i wyszedł...

Jeśli zauroczyłeś laskę i widzisz jej zainteresowanie to jeden telefon tego nie zmieni.
Ale to tylko moje zdanie...

Portret użytkownika Ronlouis

Jeśli Tobie to co napisalem

Jeśli Tobie to co napisalem się nie przyda bo już wszystko wiesz i super sobie radzisz z laskami, potrafisz też mieć własne zdanie to szczerze ciesze sie razem z Toba. I jeśli ktoś czytając to będzie mógł wybrać cos dla siebie, wyciągnąc jakieś wnioski i mieć lepsze rezultaty. To będe cieszyl się razem z nim.

Portret użytkownika Andrew28

amen

amen

Portret użytkownika Borodino

To jęzeli czeka na jakiś

To jęzeli czeka na jakiś ważny telefon, to niech uprzedzi Ci przed spotkaniem, że taka sytuacja może zajśc i musi odebrać. Uważam, że wtedy zachowała by się wporządku, i nie miał bym rzadnych obiekcji

Portret użytkownika Hektor

Ja zawsze wyciszam telefon

Ja zawsze wyciszam telefon jak z kimś rozmawiam a jak dziewczyna gada przy mnie przez telefon to mówię jej, że to niegrzeczne, no chyba, że siedzi na mnie w niepełnym ubraniu i dzwoni mama to poczekam aż jej powie z czego się właśnie uczy;P

Portret użytkownika Ronlouis

Ze stosunków

Ze stosunków międzynarodowych;P

Portret użytkownika Xarri

Wpis Dobry, bo to prawda co

Wpis Dobry, bo to prawda co piszesz Smile

Nieważne czy rozmawia 30

Nieważne czy rozmawia 30 sekund, czy 10 minut. Często mam tak, że laska kończy bardzo szybko rozmowę mówiąc, że nie może teraz rozmawiać i powiedzmy odzwoni za ileś tam. Dlatego w pierwszym przypadku można zrobić jej swego rodzaju shit testa z bananem na ustach z tą samą rutyną, w drugim przypadku opierdolić tak jak napisał Ronlouis. Efekt podobny Smile

Ronluis zgadzam się z Tobą.

Ronluis zgadzam się z Tobą. Krótko mówiąc trzeba mieć zasady, ale co ważniejsze stosować te zasady. Wyciszenie koma to podstawa jak jest się gdzieś z kobietą.
To podobne jest do tego jak kobieta ma założone okulary i rozmawia z Tobą. To też jest brak szacunku do osoby z którą się rozmawia. Od razu warto mówić, że to jest brak szacunku.

Portret użytkownika anonycoder

w połowie się z tym zgodzę,

w połowie się z tym zgodzę, miałem sytuację że zadzwonił jej tel a ona zobaczył na tel, przeprosiła mówiąc zaraz wracam wyszła na parę minut. Gdy wróciła nie mówiłem jej że to nie towarzysko etc, zadałem jej pytanie czy potrafi się zachować w towarzystwie, po czym kazała wybaczyć ale dzwoniła jej matka a nie chciała przy mnie z nią rozmawiać. Tak wiec zastanowiłem się nad tym i stwierdziłem przecież może rozmawiać z kim chce a nie mam prawa jej osądzać czy źle zrobiła. Gdy wybiła mnie z rytmu tym tel, spytałem się na czym to stanęliśmy bo zapomniałem hehe ale przypomniała mi Smile
Tak więc w połowie się zgodzę bo ja sam idąc na randkę w tym czasie odpisuję innej na sms, ja nie naciskam i nie pouczam bo samemu zdarza mi czasem taka sytuacja ;/

Portret użytkownika Ronlouis

anonycoder napisał: Tak więc

anonycoder napisał: Tak więc w połowie się zgodzę bo ja sam idąc na randkę w tym czasie odpisuję innej na sms, ja nie naciskam i nie pouczam bo samemu zdarza mi czasem taka sytuacja ;/

Tutaj kiedy idziesz na randke i nie jestes fizycznie obok niej tylko dopiero masz sie z nia spotkac wiekszego znaczenia nie ma to co robisz z telefonem i czy z kims rozmawiasz. Zwracam uwage na sytuacje kiedy jestes z dziewczyna. Sam kiedyś będąc na randce do sali weszla dziewczyna z chlopakiem dookola nie bylo wolnych miejsc. Wiec dosiedli sie do nas, na oczach jej chlopaka i dziewczyny z ktora bylem. Zbudowalem raport z tą drugą co była z chłopakiem, pozniej wziolem od niej namiary. Bo mi się bardziej podobała od tej co byłem z nią na spotkaniu. I w pozniejszym okresie rozegralem ja tak, że przespałem się z nią na imprezie u jej najlepszej przyjaciółki.

Jeśli do dziewczyny dzwoni telefon a ona wychodzi i mowi Ci w trakcie przepraszam musze odebrac. To jest to ok. Jeśli natomiast laska w sytuacji w której Ty do niej mowisz dzwoni jej telefon, ona zamiast go wyciszyc albo zerwac polaczenie odbiera i rozmawia przy Tobie. To już wtedy nie jest ok. I trzeba jej na to zwrócić uwagę.

Portret użytkownika Mysterious

Ron co tu piszesz to racja i

Ron co tu piszesz to racja i zgodzę się z tym.
Ja kiedy byłem na spotkaniu z pewna dziewczyną u niej w domu, podczas rozmowy przyszedł jej sms i powiedziała, że musi jej odp bo ma ważną sprawe. Ja złapałem ja za rękę w której miała tel, popatrzyłem na nia i powiedziałem, ze nie chce zeby pisala sms przy mnie bo to brak szacunku itd. Posłuchała mnie, tel odłożyła, i kontyuowaliśmy rozmowe.

Portret użytkownika Nail

Pokaż mi gdzie pokazała Ci

Pokaż mi gdzie pokazała Ci ten brak szacunku?
Zaprosiła Cię do siebie do domu, ugościła Cię, a Ty jej jeszcze robisz akcje, za jednego smsa?
Co dałeś jej w zamian za gościnę? To Ty pokazałeś brak szacunku do niej. Zastanów się. Jesteś u kogoś w domu i rozkazujesz mu co ma robić. Tylko tracisz. Ona poinformowała Cię, że dostała ważnego smsa i musi odpisać. To nie jest okazanie braku szacunku. Co innego gdyby nie powiedziała ci o co biega, albo ciągle z kimś pisała.
Podoba Ci się jak ktoś Ci mówi co masz robić, gdy nikogo o radę nie prosisz (jeszcze u siebie w domu)?
Domyślam się że nie. Kobiety mają podobnie.
Z błachostki zostało zrobione halo. Pokazałeś swoją pseudodominację i pseudomęskość. Nie słusznie

Portret użytkownika Ronlouis

Co dał jej w zamian? pokazal

Co dał jej w zamian? pokazal jak należy go traktowac. Niezaleznie od wszystkiego.

,,,

,,,

У нашей фирмы популярный веб сайт с информацией про Продать рапс в Херсонской области http://agroxy.com
У нашей компании классный блог со статьями про Продать сахар в Киевской области http://agroxy.com
У нашей организации интересный web-сайт со статьями про www.best-mining.com.ua.