mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Prawdziwe szczęście

Portret użytkownika prow0kator

Wielu ludzi pisze, że poszukuje szczęścia w życiu.
Jest to górnolotne i piękne stwierdzenie, ale większość z nich tak naprawdę nie wie, jak to szczęście ma właściwie wyglądać. Poszukują "czegoś" nieraz całe życie, a i tak mają poczucie niespełnienia.

Jestem na stronie już niemalże rok.
Pilnie studiowałem teorię, testowałem techniki, czytałem e-booki, niejednokrotnie wywoływałem swoim zachowaniem uśmiech na twarzy poznawanych przeze mnie kobiet.
Potrafię domykać. Znam sekrety kobiecej psychiki. Kocham kobiety i czuje się dobrze w ich towarzystwie, szczerze mówiąc co myślę. Uwielbiam ich bliskość i ciepło.
Odnalazłem swój cel. Nie idę na ilość. Zamierzam stworzyć trwały związek z kobietą, która będzie w 100 % odpowiadała moim oczekiwaniom. Kobiety to ważny, ale nie najważniejszy element mojego życia. To część składowa mojego osobistego szczęścia.

PRAWDZIWE SZCZĘŚCIE dała mi pasja.
Odkąd motocykle stały się centrum mojego życia i mojej uwagi zmieniło się wszystko. Wszystko zaczęło się od momentu, kiedy poznałem piękną blondynkę dosiadającą białej Hondy...
Niedługo później kupiłem motocykl, w który tchnąłem nowe życie. Godziny spędzone w garażu na malowaniu, renowacji, czyszczeniu, testach dały mi niesamowitą satysfakcję.

Kolejną istotną rzeczą w moim życiu stał się klub. To coś więcej niż grupa dobrych znajomych.
To ludzie, na których można liczyć niezależnie od sytuacji. Gdzie trzeba naprawdę się wykazać, aby cokolwiek osiągnąć. Gdzie szacunek i lolajność są najważniejszymi wartościami.
Nauczyłem się być wolnym i dzikim, a jednocześnie potrafię nieść pomoc innym i współdziałać.

Wszystkie te czynniki czynią moje życie pełniejszym i bardziej wartościowym. Potrafię odnajdywać szczęście w codziennych sytuacjach.

W poprzednim roku, w porównaniu do lat ubiegłych osiągnąłem bardzo wiele.
Sztuka wartościowego życia to ciągłe samodoskonalenie się. Nikt nie jest doskonały, bo wtedy doskonałość byłaby niczym. Należy się ciągle rozwijać i sięgać po więcej.

Słowo pisane ma naprawdę potężną moc.
Notuj swoje przekonania, plany, cele do zrealizowania i skup się tylko na tych, które zapisałeś.
Przez Twój mózg przebiega codziennie 60 000 myśli.
Zapisz przynajmniej 10, które są dla Ciebie najważniejsze, a gwarantuje Ci, że osiągniesz cel.

Odpowiedzi

Portret użytkownika kargul

Widzę, że mamy podobne

Widzę, że mamy podobne poglądy co do kobiet i pasji. Zawsze twierdziłem że "jak kraść to miliony, jak kochać to najpiękniejsze". A na trasie lewa w górę.

Portret użytkownika arthuro09

''Sztuka wartościowego życia

''Sztuka wartościowego życia to ciągłe samodoskonalenie się. Nikt nie jest doskonały, bo wtedy doskonałość byłaby niczym. Należy się ciągle rozwijać i sięgać po więcej.''
fajnie napisane Wink pzdr i powodzenia w dalszym udoskonalaniu siebie

Portret użytkownika dawid1989

Witaj ! Skoro piszesz że

Witaj !

Skoro piszesz że kochasz dwa kółka i jesteś z południa polski to odezwij się na priv. za niedługo nadejdzie wiosna i będzie trzeba wyciągnąć swoją maszynę z garażu , chętnie spotkałbym się z Tobą na jakiejś trasie.

Pozdro!

3D Printing Props

https://yarema.ua

коврик в багажник