mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Rutyny są dobre na wszystko. Bomba od SunLighta + Bonus!

Portret użytkownika SunLight

Nadszedł czas panowie, żeby rozbudować trochę wasz zakres rutyn. Zaawansowani zapewne część z materiału, który dziś zaprezentuję, mogą znać. Gwarantuję jednak drogi czytelniku, że zawód cię nie spotka. Sześcian, 5 kłamstw i inne znane rutyny odrzuć do lamusa. Laski już je znają i gdy rozpoznają, o co ci chodzi, możesz być spalony. Po przeczytaniu tego Bloga, co więcej, po przeczytaniu Bonusu, twój zakres rutyn znacznie się powiększy. To tyle a propos wstępu. Zaczynamy!

Co to są rutyny? Chyba każdy użytkownik mobilklasik.info wie, o co chodzi. No ale tak w ramach przypomnienia.

Rutyna – sekwencja (najczęściej wcześniej wymyślona), która ma na celu zbudować zainteresowanie (Attraction), zaufanie (Rapport) i zobrazować kobiecie twoją wyższą wartość (DHV). Ma pomagać początkującym (a także bardziej zaawansowanym w chwilach kryzysu) w procesie podrywu. O budowie i o tym, jak zrobić własną rutynę, dowiesz się w BONUSIE.

Przedstawiam wam zbiór rutyn (przygotowanych, miejscami zmodyfikowanych i przetłumaczonych przeze mnie), który będzie na bieżąco aktualizowany (gdy znajdę chwilę czasu – na pewno po maturze/gdy znajdę coś mega ciekawego):

Mimika

Sun: Wiesz, że masz bardzo ekspresywną mimikę twarzy? Jestem pewien, że słabo kłamiesz.
X: Bla bla bla
Sun: Naprawdę! Próbowałaś kiedyś występować w jakimś filmie? To interesujące… Wiesz, że najważniejszą rzeczą, którą powinien mieć dobry aktor, jest właśnie ekspresywna mimika? Oczywiście wiadomym jest, że wygląd i przede wszystkim ciężki trening też się liczy, ale twarz potrafiąca wyrażać emocje jest fundamentem dobrego aktorstwa. Zróbmy pewien test. Potrafisz ruszać brwiami tak, że jedna podnosi się do góry, a jedna w dół? Spróbuj!
Większość osób tego nie potrafi, ale jeżeli akurat ona umie, wycofaj się sprawnie z tej sekwencji (np. chwaląc ją)
Sun: No patrz, nie mogłabyś grać w komedii… Żeby być aktorką komediową trzeba taką rzecz potrafić! Weźmy sobie np. takiego Rowana Atkinsona. Jego role są bardzo dobre właśnie przez, to, że potrafił robić takie miny… (w tym miejscu robisz mega dziwną minę)
Sun: Moja była dziewczyna próbowała zostać aktorką i pochodziła z Rosji, ale jej nie wyszło, bo wiesz… Te rosyjskie twarze… (w tym miejscu możesz zrobić jakąś bardzo poważną minę)
Sun: W każdym razie… Powinna się zabrać za jakieś poważne role, ale prawda była taka, że brali ją jedynie do występów w spotach reklamowych i ewentualnie wideoklipach. A wszystko przez to, że nie miała ekspresywnej mimiki twarzy…

Co dzięki temu osiągniesz?
a) Pokażesz, że interesujesz się naturą ludzi,
b) Podkreślisz swoją inteligencję,
c) Dasz jej delikatny komplement;

Wnętrze (gdy jesteście w jakimś pomieszczeniu)

Sun: Wiesz, to chyba był błąd, że się tu spotkaliśmy. Jestem pewien, że na zewnątrz byłabyś zupełnie inną, wesołą, rozmowną i interesującą kobietą. To zadziwiające, że ludzie nie potrafią być sobą będąc w barach i klubach… Spójrz na tych ludzi. Tam jakiś facet próbuje pokazać, że jest super ekstra pewny siebie, tam z kolei jakieś laski zachowują się jak najgorsze dziwki. To bardzo interesujące, że ktoś taki jak ty z początku znajomości jest ostrożny (co oczywiście jest fajne), ale z czasem przebiegu procesu poznawania ktoś zaczyna odkrywać twoje najpiękniejsze cechy. To właśnie jest istota kontaktów interpersonalnych! Ciekawe tylko, czy spotkałaś już mężczyznę (błędem byłoby, gdybyś na siebie nie wskazał), który dotarł już tak daleko? Wink

Co dzięki temu osiągniesz?
a) Ta rutyna jest głównie na rozgrzanie takiej oschłej kobiety,
b) Pokażesz, że jesteś dobrym obserwatorem i wiesz trochę o ludziach,
c) Zaświecisz inteligencją;

Implant (na rozluźnienie atmosfery)

Sun: Wiesz, nie chce się chwalić czy coś, ale jestem po kilku operacjach plastycznych i bardzo mi się to spodobało. Do czego dążę… Chodzi o to, że kosztowało strasznie dużo kasy, ale warto było!
X: Bla bla bla (bardzo prawdopodobne, że zapyta cię o operacje)
Sun: Wiesz co, ten mój implant to tajemnica, no ale dobra, powiem ci… (nachyl się do niej i wyszeptaj do uszka) Mam sztucznie powiększonego penisa. Podwoili mi jego rozmiar. Teraz ma 30 cm!

Co dzięki temu osiągniesz?
a) Rozluźnisz atmosferę,
b) Jeżeli wcześniej odpowiednio rozpaliłeś laskę, to wiesz, co dalej robić,
c) Po tym możesz stwierdzić, że jej usta są sztuczne, po czym pocałować ją,
d) Bardzo dobrze przejdziesz z żartu w tematykę seksualną;

Zalety „Personalne” i „Interpersonalne”

Sun: Moja znajoma ma pewną teorię na temat zalet „personalnych” i „interpersonalnych”. „Personalne” to takie, które sprawiają, że jesteś zainteresowana daną osobą. Odpowiadasz sobie na pytania, jaka ona jest.
„Interpersonalne” to takie, które dotykają lojalności moralności i szacunku dla drugiej osoby.
Gdy spotkasz kogoś z zaletami personalnymi, ale bez zalet interpersonalnych, wasza relacja będzie niezwykle pasjonująca, ale niestabilna.
Gdy spotkasz kogoś z zaletami interpersonalnymi, ale z mniejszą ilością zalet personalnych, wasza relacja będzie strasznie nudna, ale za to będziesz wiedziała, że możesz na tej osobie polegać.
Najciekawsze jest to, że, gdy spotkasz osobę, która jest swoistym miksem tych dwóch typów zalet, w takiej relacji nigdy nie będziesz szczęśliwa. Szczerze mówiąc zgadza się z tą teorią. A ty co sądzisz?
X: Bla bla bla

Co dzięki temu osiągniesz?
a) Pokażesz, że interesujesz się relacjami między ludźmi,
b) Pokażesz, że masz swoje zdanie,
c) Poznasz jej zdanie na ten temat, dzięki czemu będziesz wiedział, jak ukierunkować tą znajomość;

Pierwsza miłość

X: Cześć, jestem Kunegunda!
Sun (przesłodzonym głosikiem): Kunegunda? Nie wierzę! To było, jak miałem 6 lat… Moja pierwsza dziewczyna, bardzo się kochaliśmy… W krzakach (PS, zauważasz tu jakąś dygresję tudzież wzorzec?) była nasza baza! W niej zawsze pokazywała mi swoje wszystkie „atuty”. Ahh… już wtedy wiedziałem, że zostanie striptizerką!

Co dzięki temu osiągniesz?
a) Już od początku wpłyniesz na jej podświadomość i skierujesz rozmowę na tematy seksualne,
b) Pokażesz swoje poczucie humoru,
c) Genialne dla pozytywnie naładowanych lasek,
d) Pokażesz, jaki z ciebie jebaka był od najmłodszych lat ;-);

Szczegół
Sun: O kurde! Widziałem to!
X: ???
Sun: Masz najsłodszą przerwę między ząbkami jaką kiedykolwiek widziałem!
X: (głowa w dłonie, w głowie – „ale siara…”

Co dzięki temu osiągniesz?
a) Kobieta poczuje się mnie pewnie siebie,
b) Przeprogramujesz ją trochę – jeżeli jest bardzo ładna, przyzwyczaiła się zapewne, że faceci dają jej same komplementy,
c) Odpalisz jej „boy-friendową” kotwicę (ja tak to sobie nazywam) – kobieta słysząc, ze ci się to podoba, skojarzy sobie to (nawet podświadomie) z byciem w związku (bo czyż stereotypowi mężczyźni nie powtarzają swoim kobietom, że im się podobają niezależnie od wszystkiego?);

Dodatkowy komentarz:
Zwracaj uwagę i komentuj rzeczy, które mogą sprawić, że ona poczuje się bardziej nieśmiało. Przykłady:
a) Wzrost
b) Kolor i długość włosów
c) Biżuteria
d) Piegi

Przytulasek

Sun: Dobra, gadamy już kilka minut, muszę sprawdzić, czy nie marnuję czasu… Czas na test!
X: Bla bla bla
Sun: Po prostu muszę sprawdzić, czy dobrze przytulasz! Jeżeli słabo, to będę musiał cię zakwalifikować do „strefy wiecznych koleżanek”. No! Przytulaj mnie!
Sun: Oh… najwyżej 2-. (zapewne będzie wkurzona/zawiedziona, niech zrobi to jeszcze raz – uwierz mi, tym razem się postara Wink )

Co dzięki temu osiągniesz?
a) Szybka kinetyzacja,
b) Pokażesz poczucie humoru,
c) Zakwalifikujesz ją,
d) Rzucisz jej wyzwanie, a kobiety lubią wyzwania ;-);

Zło (gdy nie podoba jej się coś, co tobie się podoba, np. piosenka)

Sun: Chyba sobie żartujesz! Jak możesz tak uważać? Ta piosenka nie tylko mi się podoba! Co więcej, napisał ją mój znajomy! Jesteś straszną egoistką, sprawiłaś, że teraz czuję się okropnie… Nie uważam, że twój osąd jest słuszny, teraz muszę się z tobą rozwieść i więcej się do ciebie nie odezwę! Zapomnij o mnie! (podczas tej sekwencji miej poważną minę, dopiero na zakończenie wybuchnij śmiechem)

Co dzięki temu osiągniesz?
a) Pokażesz swoje poczucie humoru,
b) Pokażesz dystans do siebie,
c) Troszkę ją przestraszysz Wink

Gra w kłamstwa
Sun: Zróbmy mały test… Powiedz mi 4 rzeczy o sobie. 3 muszą być prawdziwe a jedno musi być kłamstwem. Spróbuję zgadnąć, które!
X: Bla bla bla
Sun (jeżeli nie trafiłeś): Mój misterny plan legł właśnie w gruzach. Generalnie naukowcy odkryli, że gdy osoba patrzy w prawo, to coś wymyśla, a gdy patrzy w lewo, to przekazuje coś, co już kiedyś się wydarzyło. Tak więc, gdy ktoś kłamie, bardzo często patrzy w prawo. Interesujące, co?

Co dzięki temu osiągniesz?
a) Dowiesz się czegoś o niej,
b) Pokażesz swoją wiedzę i zainteresowanie nauką,
c) Masz zamkniętą sytuację – zgadniesz – pokażesz swoją intuicję, jeżeli nie trafisz – nauczysz ją czegoś;

Jestem zły

Sun: Wiesz co… Jestem zły… toksyczny… fałszywy… uciekaj póki możesz, maleńka Wink. Albo nie, wiesz co? Znajdziemy ci lepszego kandydata! O patrz, tamten jest fajny! (najciekawiej będzie, jak ogarniesz jakiegoś „placka”) Chodź, przedstawię cię mu!(i lecisz i przedstawiasz)

Co dzięki temu osiągniesz?
a) Pokażesz poczucie humoru,
b) Rzucisz jej wyzwanie,
c) Pokażesz dystans do siebie;

Test inteligencji

Sun: Wiesz co, ale jak chcesz mnie jeszcze kiedyś zobaczyć, to muszę ci zrobić mały test. Test inteligencji. Zadam ci dwa pytania.
X: Bla bla bla
Sun: Potrafisz nazwać trzy sąsiadujące dni bez podawania ich nazw (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela)?
X: Bla bla bla (poprawna odpowiedź – wczoraj, dzisiaj, jutro)
Sun: Ok, drugie pytanie. Jedną ze zdolności inteligentnych ludzi jest rozpoznawanie schematów. Jaki związek ze sobą mają te liczby – 4,2,9,8, 5,7,6,3?
X: Bla bla bla (poprawna odpowiedź – są ułożone w kolejności alfabetycznej)
Sun: Świetnie. Teraz musisz w jakiś sposób wydobyć ode mnie wynik twojego testu Wink. Spróbuj!

Co dzięki temu osiągniesz?
a) Zainteresujesz kobietę,
b) Będziesz miał możliwość kwalifikacji,
c) Działa jak „darmowe” testy na IQ, robisz test, a potem musisz „zapłacić”, żeby uzyskać wynik;

Rap (w przypadku setu) TYLKO DLA ŚWIRÓW
Sun: Hej laseczki, to ja, wasz tatusiek! Joł joł elooo. Wyglądacie na niezłe, odważne suczki. Lubie to, mrr. Dawajcie ze mną, zrobie z was ociekające seksem laski, wystąpicie w moim teledysku, myjąc w najbardziej sprośny sposób moje nowe BMW! Pokażcie mi jak kręcicie tyłkami. Oooo taaaak, kręćcie, kręćcie. Wasz tatusiek to lubi Wink.

Co dzięki temu osiągniesz?
a) Zakwalifikujesz,
b) Pokażesz poczucie humoru,
c) Zainteresujesz ją tak, że prawdopodobnie zapamiętają cię do końca życia;

Needy (stosuj, gdy upewniłeś się, że stworzyłeś odpowiedni rapport i że laska wie, że żartujesz)

Sun: Woow! Pierwszy numer jaki dostałem od dziewczyny. Ale faza! Kurcze, jestem jutro trochę zajęty, ale dobra, zadzwonię do ciebie dzisiaj po południu tak z 20 razy. Nie martw się, obiecuję, że wyślę ci wieczorem kilkanaście słodkich SMSków. Pojutrze na szczęście jestem wolny, więc zadzwonię do ciebie tak z 50 razy, mam darmowe minuty Wink. A spróbuj nie odebrać, to będę dzwonił choćby i 100 razy! Ale zaraz… Dlaczego miałabyś nie odebrać? Nie lubisz mnie? Wiedziałem! Nie lubisz mnie dlatego, bo mam kota?! Ok, jutro odwiozę go na uśpienie!

Co dzięki temu osiągniesz?
a) Pokażesz swój humor,
b) Pokażesz, że nie jesteś jak inni i nie będziesz robił wszystkiego, by jej się przypodobać;

Ciąża

Sun: Słuchaj… Muszę powiedzieć ci coś ważnego…(a jak przyniesiesz jej sałatę i położysz na stole to już w ogóle ogień). Jestem w ciąży. To stało się tak nagle… Ale nie winię cie o to. Gdy podałaś mi dłoń pierwszy raz nie miałem na niej rękawiczki… To moje zaniedbanie, wiem, nie liczyłem się z konsekwencjami takiego zachowania… Jedna chwila przyjemności zamieniła się w odpowiedzialność na całe życie… Czekaj, tak naprawdę to przez ciebie nie miałem rękawiczki! Jakbym miał pomyślała być, że cię nie szanuję. Jak mogłaś?! Na pewno zrobiłaś to celowo, teraz pewnie mam ci za to jeszcze płacić? Nie ma mowy! Teraz lepiej pomyśl, jak wychowamy to dziecko… Czy ono będzie miało dobre dzieciństwo z tak nieodpowiedzialnymi rodzicami? Chwila… Przecież moi rodzice cię zabiją! Nieślubne dziecko?! Szybko kochanie! (klęknij) Wyjdziesz za mnie?

Co dzięki temu osiągniesz?
a) Pokażesz swój humor,
b) Pokażesz, że rozumiesz, jak wielką odpowiedzialnością jest seks bez zabezpieczeń Wink
c) Jeżeli kobieta zgodzi się za ciebie wyjść, masz szansę stworzenia jej pięknego wesela (i później nocy poślubnej) Wink

Obrót (na drugim/kolejnym spotkaniu)

Sun (podajesz rękę i mówisz): No, obrocik!
Sun (jeżeli się obróci): Widzisz, to był test na bycie fajnym. Obróciłaś się! Widzisz jak łatwo jest być fajnym? Po prostu rób, co mówię. (możesz to bardzo łatwo dalej poprowadzić)
Sun (jeżeli się nie obróci): Oblałaś test na bycie fajnym… Teraz musisz się postarać, żeby wprowadzić mnie znów w dobry nastrój. Zobacz na dziewczynę, która tam tańczy! ONA JEST FAJNA.

Co dzięki temu osiągniesz?
a) Zobaczysz, czy kobieta jest tobą zainteresowana,
b) Zakwalifikujesz ją;

Test zaufania

Sun: Rozmawiamy już kilka minut, muszę więc sprawdzić, czy mogę ci zaufać. Jesteś gotowa na test?
X: Bla bla bla
Sun: Ok. Podaj mi dłonie. Bardzo dobrze. Test polega na tym, że nasze ciała muszą się złączyć. Tak jakbyś mnie przytuliła, tylko… Nasze czoła też muszą być połączone, a nasze oczy muszą być skierowane na siebie. Najgorsze jest to, że nie możemy się przez 30 sekund ruszać. Gotowa?
X: Ok.
Sun (po krótkiej chwili testu): Tylko mnie nie całuj! Boże, przecież widzę, że nie możesz się opanować! (całujesz) No i widzisz, oblałaś test, jak mogłaś!?

Co dzięki temu osiągniesz?
a) Zakwalifikujesz kobietę,
b) Uzyskasz sposobność kinetyzacji i szybkiego pocałunku;

Prawda

Sun: Wiesz co, znam ciekawy sposób poznawania się z ludźmi. Banalnie prosta gra, gra w prawdę. Będę zadawał ci pytania, a ty będziesz musiała na nie odpowiedzieć tylko i wyłącznie prawdą. Nie ważne nawet, że taką „prawdą” wyciągnęłabyś trupa z grobu. Potem zamienimy się rolami, ty będziesz mogła zadać mi kilka pytań. Gotowa?
X: Bla bla bla

Nie bądź nieśmiały. Nie bój się zadawać seksualne pytania. Parę przykładów takich pytań:

Opowiedz mi o jakimś sekrecie.
Jakie jest najdziwniejsze miejsce, w którym uprawiałaś seks?
W jakie miejsca lubisz być dotykana?
Jaka jest twoja ulubiona pozycja?
Gdybyś mogła zmienić w sobie jedną rzecz, co to byłaby za rzecz?

Co dzięki temu osiągniesz?
a) Poznasz lepiej kobietę,
b) Pokażesz, że tematy „tabu” nie robią na tobie wrażenia,
c) Pokażesz, że jesteś pomysłowy;

Truskawkowe Pole

Sun: Masz ochotę się zabawić? Zrobimy mały test!
X: Ok.
Sun: Wyobraź sobie, że idziesz ulicą i zauważasz truskawkowe pole. Nie możesz się oprzeć truskawką, i myślisz, jak przebyć płot. Jak wysoki on jest?
X: Bla bla bla
Sun: Świetnie. W końcu udało ci się przejść przez ten nieszczęsny płot. Widzisz niesamowitą ilość truskawek. Ile ich zjadasz?
X: Bla bla bla
Sun: Aż tyle (nie ważne jest to, że powie małą ilość)?! O mój boże, nie wpuszczę cię nigdy do swojego domu! Słuchaj… A rolnik to widział, jak jadłaś te truskawki?
X: Bla bla bla

To był zwykły test psychologiczny.

Wysokość płotu = aspiracje kobiety
Liczba zjedzonych truskawek = popęd płciowy
Rolnik = jeżeli widział – jest osobą otwartą, jeżeli nie – zamkniętą

Równie dobrze można walić truizmami, samo wytłumaczenie jednak powinno opierać się na powyższym schemacie (da się go jakoś wytłumaczyć, jeżeli ktoś ma lepszy pomysł – priv).

Co dzięki temu osiągniesz?
a) Zaimponujesz kobiecie,
b) Poznasz ją lepiej,
c) Zakwalifikujesz;

4 pytania

Sun: Hej, ostatnio znalazłem niesamowitą grę! W bardzo interesujący sposób obrazuje nasz stosunek do życia. Masz ochotę spróbować?
X: Jasne!
Sun: Wyobraź sobie, że znajdujesz się w totalnie biały pokoju. Wszystko jest białe! Opisz mi swoje odczucia.
X: Bla bla bla
Sun: Teraz opisz mi twój ulubiony kolor trzema przymiotnikami.
X: Bla bla bla
Sun: Świetnie ci idzie. Powiedz mi teraz… Jakie jest twoje ulubione zwierze i dlaczego? Jak opisałabyś to zwierze?
X: Bla bla bla
Sun: Zostało nam ostatnie pytanie. Wyobraź sobie, że znajdujesz się obok gigantycznego zbiornika wodnego – np. jeziora. Opisz mi swoje uczucia.
X: Bla bla bla

Jest to kolejny test psychologiczny.

Biały pokój = odczucia na temat śmierci
Ulubiony kolor = wyobrażenie o sobie
Ulubione zwierze = wyobrażenie ludzi o niej
Zbiornik wodny = odczucia towarzyszące seksualnym przeżyciom

Grunt to twoja kreatywność.

Co dzięki temu osiągniesz?
a) Poznasz kobietę lepiej,
b) Zaimponujesz kobiecie wiedzą na tematy psychologiczne;

Rodzina

Sun: Dobra kochanie, zrelaksuj się teraz. Wyobraź sobie, że znajdujesz się w pokoju bez drzwi i okien. Nagle pojawiają się członkowie twojej rodziny. Czas przestaje płynąć. Jak są umiejscowieni?

Znowu test psychologiczny. Umiejscowienie członków rodziny ma za zadanie zobrazować, z kim kobieta jest najbliżej.

Znowu polegaj na swojej kreatywności!

Co dzięki temu osiągniesz?
a) Poznasz relacje twojej kobiety z jej rodziną;

Paragon(Number Close)
Sun: Jesteś najbardziej interesującą osobą, jaką dzisiaj spotkałem, musimy to kontynuować! Masz tutaj paragon, zapisz mi swój numer i… narysuj siebie, co? Żebym wiedział, do kogo dzwonie Wink

Co dzięki temu osiągniesz?
a) Pokażesz, że jesteś wesoły chłop,
b) Pokażesz, że inne kobiety też są tobą zainteresowane;

Zabaweczki

Sun: Wiesz co? Wyglądasz na strasznie perwersyjną osobę. Muszę przeprowadzić inspekcję twojej torby. Nie martw się, nic złego jej się nie stanie!
Sun: Aha! Wiedziałem! To może tylko wygląda, jak zwykła szminka do ust (każda kobieta ma przy sobie szminkę), ale ja wiem, że to jest sprytnie ukryty wibrator! Więc to jest ta kieszonkowa rakieta, która potrafi sprawić przyjemność każdej kobiecie! Zaraz znajdę ten przycisk, poczekaj tylko!
X (śmiech): Bla bla bla
Sun: O proszę, a tutaj kolejne dildo. Słyszałem o tym, w Internecie pojawiła się na ten temat burza! Mój Boże, dwa wibratory w jednej torbie… Jesteś zajebiście perwersyjna!

Co dzięki temu osiągniesz?
a) Zakwalifikujesz,
b) Pokażesz, że masz poczucie humoru;

Nie patrz tak na mnie! (Kiss Close)

Sun: Nie patrz tak na mnie, bo jeszcze cię pocałuje!
X: Jak?
Sun: No właśnie tak! (odwróć głowę na chwilę, potem znów na nią)
Sun: Ostrzegałem cię! (i całuj, jakby świat zaraz miałby się skończyć!)

Co dzięki temu osiągniesz?
a) Łatwego KC,
b) Pokażesz, że jesteś pewny siebie;

Kto daje i odbiera…
Sun (połóż na ręce dwa tic taci/mentosy/gumy: Masz jedną. Pamiętaj, że jestem szatanem.
X: Yyy? Dzięki.
Sun (gdy już wzięła do buzi): Ostrzegałem! (i całuj)
Sun (ciszej, jakby do siebie): Kto daje i odbiera, ten się w piekle poniewiera, He He!

Co dzięki temu osiągniesz?
a) KC,
b) Pokażesz, że jesteś pewny siebie;

Dobrze całujesz?

Sun: Dobrze całujesz?
X: Chyba tak…
Sun: Sprawdźmy! (całuj)

Co dzięki temu osiągniesz?
a) Pokażesz, że jesteś pewny siebie;

Nie możesz

Sun: Kochanie, to jest złe! Nie możemy tego zrobić… Za krótko się znamy… Zobacz (wskaż na jej usta, potem na swoje), to są miejsca, których nie wolno nam dotknąć. Możemy pocałować się wszędzie indziej, ale nie tam. Nie jesteśmy na to gotowi. (po tym zacznij całować jej szyję, policzki, na końcu usta)

Co dzięki temu osiągniesz?
a) KC,
b) Pokażesz, że jesteś pewny siebie,
c) Pokażesz, że potrafisz być romantyczny;

Wiek

1. Dziewczyna musi pomyśleć swoją miesiąc urodzenia.
2. Musi pomnożyć ją razy 2 i dodać 5.
3. To co jej wyszło pomnożyć razy 50 i do wyniku dodać wiek w latach.
4. Dziewczyna musi podać ci tą liczbę - ty odejmij od niej 250.
5. Dwie ostatnie cyfry to wiek kobiety, a dwie pierwsze miesiąc urodzenia (gdy liczba jest trzycyfrowa pierwsza to miesiąc urodzenia). Aby obliczyć dzień miesiąca posłuż się wzorem Cyfra Miesiąca razy 5 + 5*50 + wiek liczony w latach.

Co dzięki temu osiągniesz?
a) Poznasz wiek kobiety,
b) Zaimponujesz jej tajemniczą sztuczką;

Czas na bonus!

Jak stworzyć swoją własną rutynę?

Nie jest to nic trudnego, jeżeli się wie, na czym należy opierać swój dialog. Zależy też, co daną rutyną chcemy osiągnąć. Biorąc pod uwagę attraction i comfort, należy skupić się na danych czynnikach:


1. Humor
2. Gry psychologiczne
3. Historie
4. Dokuczanie:
a) Maniery
b) Ruchy
c) Dobór słów
d) Wiek
5. Intymność
6. Zaufanie
7. „Kompatybilność” (waszych dusz)

1. Humor
Skup się na tym, żeby twoja rutyna zawierała dawkę świeżego, inteligentnego humoru. Zostanie to pozytywnie odebrane przez twoją kobietę.

2. Gry Psychologiczne
Taką grę jest bardzo łatwo stworzyć. Wystarczy operować na przenośniach. Np. Koń = wymarzony partner. Ciężko jest coś takiego wymyśleć na poczekaniu, ale w wolnej chwili nie powinno być to problemem. Są także różne magazyny, w których opisywane są różne zachowania ludzi a także testy psychologiczne. Wystarczy poszukać.

3. Historie
Muszą być krótkie, wesołe i interesujące. Mają pokazywać twoją wartość. Powinny bazować na emocjach, ponieważ kobiety są bardzo emocjonalnymi istotami.

4. Dokuczanie
Tematy zostały podane w podpunktach. Skup się na szczegółach. Pamiętaj. Twoje „dokuczanie” nie może obrażać kobiety. Rób to z wyczuciem!

5. Intymność
Niesamowicie ważne dla strefy komfortu. Musisz pokazać kobiecie, że szanujesz jej prywatność, a jednocześnie sprawiać, by poczuła się bardziej otwarta na tematy bardziej intymne. Bardzo ważny dla tej kwestii jest pocałunek i przede wszystkim dotyk. Rutyny opierające się na zwiększaniu strefy intymnej kobiety powinny być stosowane PO PIERWSZYM POCAŁUNKU. (chociaż są przypadki, w których można wcześniej)

6. Zaufanie
Rutyna bazująca na zaufaniu musi sprowadzać się do ukazania kobiecie cech łączących was, a także pokazania twojej dojrzałości i dobrych zamiarów wobec niej.

7. Kompatybilność” (waszych dusz)
Rutyna mająca na celu ukazanie tej cechy to najczęściej sekwencja, podczas której się poznajecie. Bazuje na tym np. gra w prawdę.

Gdy wiesz, jakie czynniki musisz zawrzeć w swojej własnej rutynie, powinno być ci łatwiej. Pamiętaj. Budując twoją własną rutynę nie staraj się, żeby bazowała ona na miksie wszystkich powyższych podpunktów. Dobrą rutynę charakteryzuje jej prostota. 1, maksymalnie 2 podpunkty na rutynę. Ja kieruję się schematem Humor + Cokolwiek, ponieważ wesoły ze mnie chłopak Wink.

Tak jak rzekłem na początku, tak powiem wam teraz.

Rutyny będą na bieżąco aktualizowane!

Obiecuję stworzyć wam tu kompendium rutynowej wiedzy Wink.

Także tego, ale się rozpisałem… A, jeszcze jedno. Zgodnie z punktem siódmym regulaminu, który brzmi:
7. Kopiowanie tekstów ze strony mobilklasik.info bez podania dokładnego linku (dofollow) do artykułu surowo wzbronione.
Zabraniam kopiowania tekstów gdziekolwiek indziej. Ten blog jest wyłącznie dla użytkowników mobilklasik.info.

Pozdrawiam,
Wasz SunLight

Odpowiedzi

Miazga po prostu, szacun -

Miazga po prostu, szacun - serio. Rutyny są fajne, jak używa się ich z głową. Wink

Portret użytkownika samurajx

No kawal dobrej roboty :] .

No kawal dobrej roboty :] . Teraz juz bede wiedzial jak zrobic wlasny tescik Laughing out loud.

Hahahaaaaa!!!! Sun alez się

Hahahaaaaa!!!!
Sun alez się uhahahałam!!! Smile

Ciaża? Mistrzostwo!!! Haha

Pozytywny blog to z pewnością!

Swietne rutyny! Zwlaszcza ta

Swietne rutyny! Zwlaszcza ta z operacja plastyczna i genialnie prosty test na bycie fajna. Dobra robota! Do ulubionych!

zajebiste mam już w

zajebiste mam już w ulubionych

Portret użytkownika _kuba_

`Rutyny są dobre na wszystko`

`Rutyny są dobre na wszystko` - bzdura.

Nie jestem fanem rutyn , ale też nie myślę aby nie wprowadzać NLP czy drobną manipulację poprzez mowe ciała itd w relacje interpersonalne.

Natomiast - ` NIE WPADAJMY Z DESZCZU , POD RYNNĘ ! ` Jak już nie wiesz co masz powiedzieć to wtrąć te rutynę , ale nie bądź robotem , który nakurwia jedną za drugą bo przecież One są dobre na wszystko ...

Nie biorę udziału w waszych ` sporach` , ale kolejny blog w którym czuję jak pijesz do Ticala i zaczepki szukasz ...

Portret użytkownika SunLight

Dziekuje za komentarz

Dziekuje za komentarz Kuba.
Oczywiscie nakurwianie jak robot jest totalnym bledem, z tym sie zgodze.
Natomiast nie rozumiem, czym niby pije do Ticala. To ze poprzedni blog byl troche zaczepny? Nie przesadzaj.
Mowilem Ticalowi, powiem i tobie, darze go szacunkiem i w spor wiecej nie mam zamiaru sie mieszac.
Tytul taki, bo to jest fakt. Sam napisales "jak nie wiesz co powiedziec - wtrac rutyne". I o to w tym tytule chodzi.

Pozdrawiam cie serdecznie.

Portret użytkownika Artix

Zajebiste. Na pewno się

Zajebiste. Na pewno się przyda. Ulubione !

Portret użytkownika pentis

Dobrze trafiłeś z tematem,

Dobrze trafiłeś z tematem, akurat gdy Tical ma "przerwę" Smile

Blog fajny, choć sam nie stosuje rutyn, to za sam fakt włożenia tak dużej ilości pracy, zgłaszam na główną.

Portret użytkownika Hedoniz

Bardzo fajnie ! Główna ode

Bardzo fajnie ! Główna ode mnie Smile

Tylko taka wstawka, co do tych rutyn co można odstawić do lamusa to niekoniecznie, jest na to sposób, można powiedzieć:

"Wiesz co ostatnio znajomy pokazał mi świetną rzecz, nazywa się sześcian czy jakoś tak i to jest bardzo popularne wśród moich znajomych" i lecisz, kobieta nawet jak słyszała nie zareaguje źle Wink

Pozdrawiam !

beka nie wiedziałem ze

beka nie wiedziałem ze kozystam z rutyn ja od zawsze byłem taki ze flirtowałem przez zarty a kiedy pierwszy raz przeczytałem o szescianie zaczelem samemu wymyslac i kozystac z moich gierek:)

tak wiec opisałeś moje zachowanie;)

a ja nawet nie wiedziałem ze t jest rutyna:)

fajny tekst, dobrze sie to czyta:)

Portret użytkownika Smart

lubie lubie w sobote będę

lubie lubie w sobote będę testować, jeden z lepszych blogow jakie ostatnio widziałem

a jak ktos sie przyczepi do tego bloga to zabije Smile

OMG co to ma być? jakieś

OMG co to ma być? jakieś programowanie czy co?
i jeszcze Smart się tym jara.

Portret użytkownika Muka

Smart się jara nawet jak

Smart się jara nawet jak zobaczy balonika w galerii, więc się nie dziw Laughing out loud

Mi się spodobały dwie rutyny w sumie, z implantami i fajna dziewczyną.
Reszty nie chce mi się zapamiętywać.

Blog przydatny, ale czy ja wiem czy podawanie tak dużej ilości materiału w jednym miejscu jest dobre? Ale to tylko moje odczucia, bo teraz niszczysz kreatywność użytkowników, no ale ja się nie znam.

"Jak nie wiesz co zrobić... wal sześcian" Laughing out loud

Szescian niby obity ale...

Szescian niby obity ale...
wczoraj poznałem dziewczyne ktora jest psychologiem ma 26 lat wygladala na mniej dlatego zagadałem i fajnie;) ale wracajac do tematu:

Rozmowa zeszła na tematy potrzegania ludzi i oceniania itd.
z tamtąd poprowadziłem temat na testy psychologiczne:)

ona okiem znawcy zaczeła opowaidac jak jest sporo tego wszystkiego i wg ale nie chciała dac konkretw a ja na to czy słyszała o szescianie ona ze nie:D

no to jazda:)

rozmowa kreciła sie przez jakies 2 godziny z kinem delikatnym bo bylismy w sporej rupie znajomych a jej chlopak siedział kawalek dalej:D tak czy inaczej wyszlo z szescianu ze jej chlopak potrzebuje jej wsparcia i jest w jej oczach ofiarą kon lezał podparty o szescian:)

powiedziałem jej to oczywiscie nie w proast ale ze uwaza ze ona jest oparciem dla swojego partnera i czuje sie mocniejsza w zw potwierdzila

skonczyło sie wymiana numeru bo na wiecej nie pozwalal mi starszy brat ktory siedząc na przeciw mnie co chwile grozil mi palcem:) na co ja wiekszy usmiech i dalej

dzisiaj mi powiedzial ze z boku wszyscy widzieli jak ona byla zauroczona ze oczu nie mogla oderwac:) wiec akcja udana:)

aha zapomiałem dodac ze jej

aha zapomiałem dodac ze jej specjalnosc to sksuologia:D

nie mogłem sie oprzec prosby o nauczenia mnie czegos;) nie odmuwila tylko z rozmglonym wzrokiem odpowiedziala wymijajaco moze kiedys
troche sie podroczylismy na ten temat i zaraz po tym wzielem nr:PP

Portret użytkownika jelon

Jak dla mnie to bardzo bardzo

Jak dla mnie to bardzo bardzo średnie te rutyny, są takie bardzo sztuczne. A odnośnie implantu to wyjdziesz na głupka, a ponadto zostaniesz skreślony za przechwalanie się jakiego to nie masz byka w majtach.

"Przedstawiam wam zbiór rutyn

"Przedstawiam wam zbiór rutyn (przygotowanych, miejscami zmodyfikowanych i przetłumaczonych przeze mnie), który będzie na bieżąco aktualizowany (gdy znajdę chwilę czasu – na pewno po maturze/gdy znajdę coś mega ciekawego)"

Napisał, że są przetłumaczone więc nie czepiaj się go. Czep się autora. Gdzieś tam, skąd pochodzą może działają. Często jest tak, że kopiowanie zachodu w Polsce się nie sprawdza.

Najważniejsza w blogu jest końcówka. Samemu tworzyć te rutyny.

Pozdrawiam

Portret użytkownika SunLight

Widzisz stary, to, czy

Widzisz stary, to, czy wyjdziesz na glupka, zalezy w duzym stopniu od twojej charyzmy. Nie wiem czy zauwazyles, ta rutyna polega na humorze, a nie na przechwalaniu sie. Chyba, ze jakas dretwote spotykasz, to wtedy odpalaj rakiete i uciekaj.
Dla jednych srednie, dla innych dobre. Dziekuje za konstruktywna krytyke.
Fundamentalna czescia tego bloga jest bonus, o czym wspomnial Leonardo.

Portret użytkownika Sneakers

Sun nie tłumacz się Czepiają

Sun nie tłumacz się Smile Czepiają się jakby nie wiedzieli, że są to tylko przykłady:)

Portret użytkownika Airboy000

Sun , Struktura Gry Neil

Sun , Struktura Gry Neil Strauss się kłania , tam jest 'gwiazdozbiór' wszystkich 'cacy' rutyn . U Ciebie w blogu tez kilka 'zywcem' jest sciągnietych ..... nie wynajdziesz od nowa koła.

Sry ale jak widzę takie

Sry ale jak widzę takie teksty na przewidywane dialogi to rzygać mi się chce. Jak można przewidzieć swoją drugą odpowiedź na odpowiedź kobiety? NIE DA SIĘ. A NIE MA UNIWERSALNYCH ODPOWIEDZI.

RUTYNY SPOKO
ALE BEZ MANIPULACJI ROZMOWĄ TO CHUJ A NIE DOBRE JEST. A TYM MANIPULACJI ROZMOWĄ SIĘ NIE NAUCZY.

NA PRAWDĘ TO ZNASZ NA PAMIĘĆ?

Portret użytkownika SunLight

Hehe, ciekawe, akurat

Hehe, ciekawe, akurat Struktury Gry nie czytalem Smile.
Ktory raz Anvilku mam ci powtorzyc, ze to sa zwykle schematy?
Podkreslam po raz kolejny, biore pod uwage inteligencje czytelnika i jego umiejetnosc prowadzenia rozmowy.
Nie, nie umiem tego na pamiec slowo w slowo, bo tego nie potrzebuje.

Nie ważne ile razy będziesz

Nie ważne ile razy będziesz powtarzał Anvilowi o co Ci chodzi. On i tak nie zrozumie. Kilka razy się o tym przekonałem. I to nie jest ironia, żarcik, pojazd na niego czy coś z tych rzeczy. Piszę poważnie.

On po prostu nie rozumie tego co kto inny mu pisze. Jest zaślepiony swoimi poglądami, a czyjeś komentarze/teksty/wpisy czyta pobieżnie bez głębszej refleksji, bo w głowie już układa sobie odpowiedź na to, co powierzchownie przeczytał. Oczywiście wszystko okraszone skomplikowanym słownictwem, co by lepsze wrażenie zrobić...

TY MNĄ MANIPULUJESZ, JESTEŚ

TY MNĄ MANIPULUJESZ, JESTEŚ ZAJEBISTY, JESTEŚ MOIM IDOLEM, KOCHAM CIE I PRAGNĘ CIEBIE POZNAĆ. WYGLĄDASZ NA SYMPATYCZNEGO CZŁOWIEKA. DASZ MI DO SIEBIE NUMER TELEFONU? PLISSSSSS

@SunLight
Jak można brać pod uwagę inteligencje użytkownika i dawać mu gotowe formułki? Przecież to jest robienie z użytkownika debila, który nie potrafi samodzielnie myśleć.

W szkole uczą Ciebie historii bo jesteś debilem z historii, więc tutaj jest tak samo. Uczysz gotowych tekstów zakładając, że są oni debilami i nie da rady brać pod uwagę jego "inteligencji".

Osoba wchodząca tutaj nie jest inteligenta emocjonalnie. Nauczy się tego na pamięć i sruuuuuuu na miasto a później KLONY ATAKUJĄ.

Portret użytkownika SunLight

Demonizujesz. Po prostu

Demonizujesz.
Po prostu myślałem, że każdy jest chociaż w połowie tak inteligentny jak ty i rozumie, że nie sposobem jest nauczyć się regułki na pamięć.
I kochany, po raz kolejny ci powtarzam, to są schematy, jak rozmowa może wyglądać, w którą stronę można ją poprowadzić.
NIC SZTYWNEGO.

Widzisz SunLight mówiłem, że

Widzisz SunLight mówiłem, że on nie rozumie o czym piszesz...

"Osoba wchodząca tutaj nie jest inteligenta emocjonalnie."

Rozumiem, że to zdanie odnosi się równiez do Ciebie Anvil?

OCZYWIŚCIE JA NIC NIE UMIEM I

OCZYWIŚCIE JA NIC NIE UMIEM I CHUJEM JESTEM OGÓLNIE, ALE TY MI SIĘ PODOBASZ MMMMMMMMMMMMMMM RUCHAŁBYM

Co się z Tobą dzieje Anvil?

Co się z Tobą dzieje Anvil? Dobrze się czujesz?

O czymkolwiek by nie był

O czymkolwiek by nie był blog, Wy dwaj znajdziecie zawsze powód do kłótni i zaśmiecania miejsca pod blogami...

Wymieńcie się numerami gg i sobie jeździjcie całymi dniami nie denerwując nikogo tutaj...

Pozdrawiam

nespresso color chart

botoxclub.com.ua