mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Kiedy ona chce byś ją pocałował

Portret użytkownika Zef

Ok, dziś będzie krótko i do rzeczy bo widzę że początkujący userzy kuleją w tym temacie, i są tematy "Czy za szybko? (po 3 miechach podchodów), czy za mocno i czy za to się nie idzie do więzienia?!

No więc do rzeczy.

Kobieta sama daje ci dosyć wyraźnie znać że chce być pocałowana, i wcale nie trzeba do tego promili w jej krwi czy mega romantycznej randki.

&1.Objawy:

a) patrzy wprost na ciebie i pomimo luźnej atmosfery nieco poważnieje
b) patrzy ci się raz w jedno raz drugie oko, alternatywnie raz w oczy raz na usta i tak w tę i wewtę
c) jej głos przy tym robi się cichutko poważny do tego ogólnie coś mniej się je chce gadać

&2.Działanie:

a) Jeżeli ci się podoba i nie grozi ci wywózka samochodem w bagażniku do lasu to całujesz.
b) Jak to pasztet, to się odsuwasz, po czym idziesz ratować psa kuzynki, dzieci w Gruzji, kangury od inwazji niedźwiedzi polarnych, upewniwszy się że jej numer zginął gdzieś w trójkącie bermudzkim.

&3.Skutki uboczne:
Jak zdecydowanie powie nie i cię odepchnie, to będziesz miał ślady jej rąk na klacie przez chwilę, ewentualnie parę minut głupiego uczucia zanim przejdziesz do punktu b) paragrafu "działanie".

W przeciwnym wypadku grozi ci zakochanie, związek, i bardzo duża ilość tulenia, całowania a kto wie, może nawet seksu. Sam tego chciałeś!

Odpowiedzi

Zapomniales dodac jeszcze dwa

Zapomniales dodac jeszcze dwa objawy:
1. Jesli mowi "pocaluj mnie" - to poprostu calujesz jesli wykluczysz względny pkt. 2.b - bo tez roznie z tym bywa (np. chore zastanawianie sie czy to nie aby wkretka, a moze ona zartuje i tylko tak mowi)
2. Jesli zbliza swoje usta ku Twoim (dla jasnosci bez wzgledu na to czy ma oczy otwarte czy zamkniete) - to tez poprostu calujesz - reszta jak wyzej.

Wink

Portret użytkownika SunLight

A od kiedy to wiedzmy tak

A od kiedy to wiedzmy tak dobrze znaja kobiety, heee? Smile

To sie fachowo nazywa -

To sie fachowo nazywa - eksperymenty Sun Wink

Portret użytkownika SunLight

Mow mi "slonce"

Mow mi "slonce" Tongue

Sweet Witch, Te Twoje

Sweet Witch,
Te Twoje opowiadania zaczynają być interesujące....
Musisz mi za miesiąc przesłać pare....

Z tym drugim punktem Wiedźmo,

Z tym drugim punktem Wiedźmo, to dopisz alternatywne: Jak pojedzie sosem czosnkowym, to uciekaj...już takie akcje były

Nie dopisywalam ale to chyba

Nie dopisywalam ale to chyba jasne że taki bieg sprawy to tylko dla tych najwytrwalszych. Wink okreslmy to jako hardcorowe calowanie.

"Jak to pasztet, to się

"Jak to pasztet, to się odsuwasz, po czym idziesz ratować psa kuzynki, dzieci w Gruzji, kangury od inwazji niedźwiedzi polarnych, upewniwszy się że jej numer zginął gdzieś w trójkącie bermudzkim."

jak to pasztet to nawet nie podchodzisz ! tworzysz sobie w mózgu taką osłonę ze niby ona jest z kolców albo to jadowity wąż i spierdalasz !

Portret użytkownika Eskalacja_uczuc

Z całym szacunkiem dla autora

Z całym szacunkiem dla autora tego wpisu, ale.. nie zgadzam się z tym co tu napisał... przynajmniej w całości... Nie takich rad potrzebują "początkujący userzy" imo.

"a) patrzy wprost na ciebie i pomimo luźnej atmosfery nieco poważnieje" - poważnieje? Z doświadczenia swojego i swoich znajomych wiem, że kobieta powinna czuć się komfortowo w Twojej obecności. Osiągasz to, poprzez swoje poczucie humoru. Jeśli potrafisz wywołać uśmiech na jej pięknej buzi - to znak, że w jakimś stopniu czuje się przy Tobie komfortowo i ufa Ci. Powaga jest tu zbędna. Jedyne z czym mogę się zgodzić to - "patrzy wprost na ciebie". Jeśli kobieta jest zainteresowana i chce, żebyś ją pocałował, będzie się na Ciebie po prostu GAPIĆ Smile tak, patrzymy na to co nam się podoba i nas pociąga.

"&2.Działanie:

a) Jeżeli ci się podoba i nie grozi ci wywózka samochodem w bagażniku do lasu to całujesz." - jeśli jesteś poważnym i pewnym siebie facetem, który chce przenieść znajomość na nieco wyższy poziom - całujesz ją bez żadnych ALE. Bierzesz to co Ci się należy. Ale rozumiem, że ten podpunkt jest napisany z przymrużeniem oka Wink To ok.

"b) Jak to pasztet, [...] " - Wątpię, czy ktokolwiek przy zdrowych zmysłach traci czas, energię i pieniądze na randkowanie z 'pasztetami'.

Podsumowując - oznak zainteresowania kobiety Tobą, w stopniu umożliwiającym pocałunek jest znacznie więcej i są one zgoła inne od tego co tu napisałeś. Traktuję jednak ten wpis z przymrużeniem oka, sądząc, że również chciałeś zrobić sobie z tego jajo Wink Pozdrawiam

Portret użytkownika rycesz

"W przeciwnym wypadku grozi

"W przeciwnym wypadku grozi ci zakochanie, związek, i bardzo duża ilość tulenia, całowania a kto wie, może nawet seksu. Sam tego chciałeś!"

Ten fragment dowodzi że to wszystko jest z przymrużeniem oka;)

Portret użytkownika thomson1708

http://mobilklasik.info/kobie

Ja to lubię sposób Mysterego

Ja to lubię sposób Mysterego Wink

Pytasz się czy chce Cię pocałować (oczywiście w odpowiednim momencie). A teraz 3 warianty odpowiedzi:

1. Jeśli powie "tak" to po prostu całujesz
2. Jeśli powie "może" to mówisz "no to zobaczymy" i całujesz
3. Jeśli powie "nie" odpowiadasz "Nie powiedziałem że Ci pozwalam. Po prostu wyglądałaś tak jakbyś tego chciała" i zmieniasz temat.

Z każdej odpowiedzi wychodzisz na pozycji pierwszej i jesteś still awesome ;] Powodzenia w testowaniu Wink

Portret użytkownika Smuel

A mnie się ten sposób nie

A mnie się ten sposób nie podoba.
Zwłaszcza trzecia odpowiedź.
Przecież nie o to chodzi by zawsze być awesome, a z kobiety robić idiotkę.
Win-Win, jak to kiedyś było powiedziane.

Portret użytkownika Zef

Z poważnieniem to

Z poważnieniem to poważnie;p
Przynajmniej ja tak miałem. Nijak to nie przeczy dobremu humorowi itp - poważnieje = schodzi z wesołego nastroju na bardziej intymny.

Ja tam osobiście jestem przeciwnikiem rutyn. Czułbym się nie swojo z tym, ale ofc co kto lubi;p

I wpis jest wręcz z podbiciem oka;) Ale też nie uważam że wszystko co piszę musi być zgodne z "Konstytucją PUA". Po prostu me skromne doświadczenia, nie odfiltrowane;p

Eh było mokro i ciepło ahh

Eh było mokro i ciepło ahh ten pierwszy pocałunek.

Moim zdaniem bez sensu jest

Moim zdaniem bez sensu jest pytanie się, czy 'Chcesz mnie pocałować' . Jeśli coś iskrzy między ludźmi to prędzej czy później sam zorientujesz się kiedy jest ta chwila, oczywiście nie zawsze może się udać za 1 razem, i to też nie często zależy od tego czy się kobiecie podobasz czy nie, tylko wynika z jej charakteru.
Ale prędzej czy później jak ciągniecie ku siebie to i tak to nastąpi( o ile będzie wszystko ok. )

A co do rutyn nie jestem przekonany, jak kolega Zef. Tak naprawdę panowie każdy z nas ma coś w sobie co może przyciągnąć kobietę, i często nie zależy to od rutyn bo kobiety niestety też potrafią to wyczuć ;D Trzeba się naprawdę zaakceptować i uwierzyć w swoje siły, a wszystko przyjdzie z czasem nim się obejrzycie.

Ja myślę że dobre

Ja myślę że dobre doświadczenie i szaleństwo Laughing out loud to do ściany i za ojczyznę Laughing out loud (oczywiście wybranka musi być piękna) gdy zacznie drzeć ryja lub uciekać krzyknij Laughing out loud tak żeby słyszała Laughing out loud NIE OD RAZU RZYM ZBUDOWALI!!!!!!! Laughing out loudLaughing out loud

Życie na wesoło Laughing out loud

Portret użytkownika dickinson

Napisałem coś podobnego.

Napisałem coś podobnego. Tylko że z przykładami z życia. liźnij : http://mobilklasik.info/kiss_clo...

Od kiedy pamiętam, mam taka

Od kiedy pamiętam, mam taka jedną koleżankę, ostatnio nabrałem na nią ochoty. Standardowo poleciałem trochę kina, na początku było miło ale pod koniec spotkania powiedziała mi, że jestem dla niej kolegą. OK, trzeba się porządnie wziąć za przeramowanie i tak kombinuje jak by tu jej nabałaganić w głowie. Doszedłem do wniosku, że najprościej będzie przez KC, bałagan w głowie zrobię tym na pewno. Warto próbować od razu KC czy lepiej powoli się za to brać? Ktoś przerobił taki szybki manewr z pocałunkiem i wyszło?

Portret użytkownika wojziom

Ja jak chcę pocałować laskę ,

Ja jak chcę pocałować laskę , najpierw nosem swoim do jej nosa się zbliżam i dotykam.

Portret użytkownika wojziom

Jeszcze zapomniałeś dodać że

Jeszcze zapomniałeś dodać że do pocałunku jest blisko bardzo jeśli laska którą poznałeś się do Ciebie tuli i nie chce Cię puścić.

www.topobzor.info

http://techno-centre.niko.ua