mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Moja pierwsza próba! :)

Witam!

Jakiś czas temu, widywałem w autobusie pewną dziewczynę, która strasznie mi się spodobała. Postanowiłem do niej zagadać. Niestety, ciągle jakoś nie mogłem się przełamać. Jednak, w domu przemyślałem sobie sprawę i stwierdziłem, że robię źle i, że nie mam absolutnie nic do stracenia. Następnego dnia, przełamałem się i zagadałem do niej. Odprowadziłem ją kawałek i rozmawialiśmy na tematy luźne, które zdradziły nam nieco o sobie. Była prze ten czas uśmiechnięta. Gdy musieliśmy się rozstać, stwierdziłem, że miło byłoby, gdybyśmy jeszcze kiedyś porozmawiali. NIE PROSIŁEM o numer, tylko STWIERDZIŁEM. Niestety, ona odpowiedziała, że nie może, bo.. ma chłopaka. Trudno, pożegnałem ją i odszedłem.

Na początku byłem trochę przybity, że nie udało się, z tak fajną dziewczyną. Jednak, potem stwierdziłem, że nie warto się tym przejmować i potraktowałem uwodzenie kobiet, jako zabawę. Stwierdziłem, że jeżeli z tą nie wyszło, to równie dobrze mogę zagadać do innej. Teraz mam bojowe nastawienie, i po prostu jeżeli zauważę ładną dziewczyną, to zagadam do niej, BO NIC NIE TRACĘ, A MOGĘ WIELE ZYSKAĆ!

Pozdrawiam!

Odpowiedzi

Portret użytkownika frozenKAI

Właśnie! Jak Ci się

Właśnie! Jak Ci się dziewczyna spodoba i okaże się do tego interesującą osobą to nic nie stoi na przeszkodzie żebyś zajął się taką poważniej i spędził z nią więcej czasu:-) Grunt zeby wam obojgu było miło:-)
A jak panna nie chce albo przy bliższym poznaniu coś tam nie pasuje to przecież świat się nie zawali...
Pozdrawiam

Rób to na co masz pierdoloną

Rób to na co masz pierdoloną ochotę Smile

ma chłopaka czy pomysł na

ma chłopaka czy pomysł na shit test?...mój znajomy i ta strona do tego troche doświadczenia, nauczyły mnie że przy kontaktach z kobietami właściwie powinniśmy czuć się jak na froncie, oczy na około głowy i w ogóle uważać co się robi - bo wszystko ma swoje konsekwencje te dobre jak i złe wbrew temu co sobie myślimy

Portret użytkownika Marco

BossPlaya cholerna racja :)

BossPlaya cholerna racja Smile trzeba bylo dbic testa mimo ze molg nim nie byc, pokazalabys ze to co ona Ci przedstawila na powaznie [mam chlopaka] odbierasz luzno. Ale nie ma co myslec o przeszlosci, patrz w przod!

Faktycznie, być może..

Faktycznie, być może.. Jednak, było to jakiś czas temu i wtedy jeszcze nie wiedziałem o istnieniu takiego czegoś, jak te testy.. Smile Gdybym, podrywał, jakbym wiedział o tej stronie, to możliwe, że wtedy zachowałbym się inaczej.. Trudno, nie ma co rozpamiętywać. Smile

Bardzo dobrze, że

Bardzo dobrze, że "STWIERDZIŁEM, a nie PROSIŁEŚ" faceci zbyt czesto są mięczakami zamiast pokazać prawdzwe "ja", które nie raz jest bardziej ciekawe od zagranej roli w "pierwszej fazie poznania" Bądźcie sobą bo każda osobowość jest fandastyczna i niepowtarzalna - o gustach się przecież nie dyskutuje.

Uwierzcie mi, że stwierdzenie:
-"daj mi swój nr" z odpowiednim tonem głosu i tajemniczym uśmiechem Faceta, skusi niejedną kobiete, natomiast:
-"dałabyś mi swój nr???" słyszane kolejny raz w takim samym tonie pozostawia wiele do życenia.

Reasumujac: Zaskakujcie Nas. Mężczyzna + zaskoczenie = POŻĄDANY SEXOWNY ŁAMACZ DAMSKICH SERC. Ale z tym łąmaniem ostrożnie, bo zło powraca do nadawcy:p ;p;p

A co do Twojej "akcji" drogi autorze NeroTFP - Gratuluje i wielki plus za męstwo;* i zazdroszcze tej niewiaście;p

Узнайте про полезный блог , он описывает в статьях про Продать отруби в Луганской области agroxy.com
https://yarema.ua

www.steroid-pharm.com