mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Problem na lini mama-wyprowadzka.

12 posts / 0 new
Ostatni
Fin
Nieobecny
Wiek: 22
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2012-11-03
Punkty pomocy: 130
Problem na lini mama-wyprowadzka.

Siema. Gdy w maju rzuciła mnie dupa, postanowiłem zmienić coś w swoim życiu. Uznałem, że czas najwyższy wyfrunąć z gniazdka rodzinnego i się usamodzielnić (w sierpniu kończę 23 lata). Chcę czasem zrobić imprezkę dla znajomych, a czasem zaprosić jakąś pannę na noc a wiem, że w obecnych warunkach to jest nie możliwe. Ale to nie chodzi o to, a głownie o to że mi po prostu wstyd już w tym wieku być na utrzymaniu rodziców. No i właśnie tu się zaczyna mój problem, bo gdy oznajmiłem rodzicom że chcę się wyprowadzić to moja mama zaczęła mi robić jakieś popierdolone wyrzuty i histerie. Miałem jazdę na chacie, padały jakieś chore stwierdzenia z jej strony typu:

"Co ty sobie wyobrażasz? Mieszkasz z nami 22 lata i nagle chcesz się wyprowadzić?"

"Wstydził byś się. Powinieneś pomagać matce na stare lata. Nie jest ci głupio?"

"Zapomnij. Pierw skończ studia, ożeń się i dopiero wtedy myśl o przeprowadzce" (kurwa, studiuję zaocznie i pracuję to i wiem że mógłbym się spokojnie utrzymać. skromnie bo skromnie ale jednak mieszkał bym sam). Dostawałem jeszcze w chuj tego typu zarzutów, ale już nie pamiętam ich dokładnie. Matka mi płakała w ramię i mówiła jaki to ja nie jestem zły i że chcę ją zostawić Stare Temat upadł.

Podejście drugie: Październik 2012, ta sama kurwa gadka. Wyszło na to, że się nie wyprowadziłem

Podejście trzecie: Dzień dzisiejszy. Tradycyjnie zostałem zmieszany z gównem i znów dziś był płacz i histeria.

Kurwa. Co teraz? Czuję że muszę się wyprowadzić ale takie gadanie matki sprawia że mam wyrzuty sumienia. I odwlekam tą decyzję.

EDIT:
Dodam że moja siostra ma 30 lat i dalej mieszka z nami Stare Dla mnie to chore, ale jej to pasuje. Mamie tym bardziej.
Aha i nie chodzi tutaj o kasę, że np moja mama się będzie bała za co wyżyje. Rodziców mam zamożnych, mają swoją firmę i w chuj oszczędności. Do domu się nic nie dokładam. Co zarobię to idzie dla mnie.

Kurwa, czuję się jak Robert Lewandowski. On też chciałby spierdolić do mocniejszego klubu, bo już w Niemczech zdobył pełną pulę, ale działacze Borussi nie chcą go nigdzie puścić i sztucznie go tam zatrzymują.

Rafał89
Portret użytkownika Rafał89
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: Czy to ważne?

Dołączył: 2012-11-11
Punkty pomocy: 829

To po prostu się wyprowadź. Będzie musiała się z tym pogodzić. Przecież to Twoje życie. No chyba, że chcesz do końca życia tego wysłuchiwać. Zabawne, ja czasem na swoje skargi i uwagi słyszę od ojca "Nie podoba się? To się wyprowadź/Spakuj się i wypierdalaj" Laughing out loud

Żyj chwilą, ale myśl perspektywistycznie

Chojan25
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: Olsztyn

Dołączył: 2011-11-10
Punkty pomocy: 943

Nie za stary jesteś, żeby bać się sprzeciwić rodzicom ? Jesteś facet czy pipka która wypełni co do joty plan matki czyli koniec studiów ożenek i mieszkanie tam u nich ? Bo w to, że po ślubie nie będzie się sprzeciwiać przeprowadzce to wątpię. No chyba, że wasze bachory jej zbrzydną. Może ona chce mieć syna-pizdę ale jak ty nie chcesz taki być to się wyprowadź. A jak będziesz chciał i mimo tego nic nie zrobisz to będziesz jeszcze gorszym frajerem.

Fin
Nieobecny
Wiek: 22
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2012-11-03
Punkty pomocy: 130

Ja się nie boję ich sprzeciwu. Chodzi mi o to, że szkoda mi mamy i nie mam serca się wyprowadzić. Bo wiem, że to w chuj przeżyje.

Sakuś20
Portret użytkownika Sakuś20
Nieobecny
Wiek: 26
Miejscowość: My way ;D

Dołączył: 2010-03-18
Punkty pomocy: 692

To co mówi Twoja mama to napewno shit testy!
A tak poważnie to matki przeważnie takie są, jedne to bardziej przeżywają, jak sobie poradzisz, nagłe odcięcie pępowiny od rodziców, styczność z samodzielnością itp. Ciekaw jestem co na to tato hehe Laughing out loud

Co Ci szkodzi, wyprowadź się bo prędzej czy później i tak Cie to czeka, a im wcześniej tym lepiej. Taka moja sugestia.

POzdro Laughing out loud

________________________________________________________

Strach jest tylko iluzją w Twojej głowie. To on blokuje ludzi przed spełnianiem celów. Nie pokonasz go..to będziesz tkwił w tym gównie w którym jesteś!

Wyjebane miej, sie śmiej ;D
.

MrSnoofie (niezweryfikowany)

Matki tak mają. Ja moją postawiłem przed faktem dokonanym, dowiedziała się kilka dni przed wyprowadzką. I też jęczała, że co to będzie. Moja mama zawsze "wiedziała lepiej", jak mam żyć, jakich wyborów dokonywać, jak się ubrać w każdą pogodę. Ciężko się żyło z takim dyrygentem pod jednym dachem, więc się wyniosłem i odetchnąłem Smile Do tej pory, chociaż mam już swoje lata, z mamy się ulatnia chęć zarządzania moim życiem i wpływu na moje decyzje, ale już wie, że to nie bardzo działa, więc tak sobie gada, bez większej nadziei na sukces tych moralietów. Robię swoje od zawsze, a przesłanie jest takie, że jeżeli ufasz sobie i wiesz, co jest dla Ciebie dobre, a co nie - nie bój się żadnych ruchów.

Nie może być tak, że jakieś tam ambicje albo strachy Twojej mamy blokują Cię życiowo. Wytłumacz jej na spokojnie, że chcesz zacząć dorosłe, samodzielne życie, zbuduj w niej zaufanie do Twojej decyzji - nie tłumacz SIĘ, ale wytłumacz JEJ, o co chodzi i rób swoje Wink

Hef
Portret użytkownika Hef
Nieobecny
Wiek: 19lat
Miejscowość: Łódzkie

Dołączył: 2010-10-26
Punkty pomocy: 109

Pępowina nie została jeszcze widocznie odcięta . Położna coś zjebała.Jestem młodszy ale uwazam że jeśli masz stała prace, nie zaniedbasz studiów i dasz sobie sam rade to powinieneś się wyprowadzic. Tym bardziej, że twoi rodzice mają pieniądze i nie potrzebują twojej pomocy.Twoja matka po prostu chce Cie zatrzymać bo ona nie daje sobie rady z tą wyprowadzką .Targają nią emocje ale uwierz że minie miesiąc i tobie i jej będzie sie zyło lepiej.Argument że najpierw masz się ozenic a potem dopiero wyprowadzic jest dopiero mocny...Ja bym na twoim miejscu pogadał z ojcem.Powiedz mu,że chcesz się usamodzielnić itp.Nasze kochane mamy już takie są, że każde rozstanie z dzieckiem przeżywają, za to faceci już inaczej do tego podchodzą i pewnie ojciec weźmie twoją strone.Jak to się nie uda to po prostu się wyprowadz.Powiedz im o tym i to zrób.

PS O mame się nie bój bo o ile będzie to dla nie na początku trudne to szybko jej przejdzie i będzie wpadać do syna na obiad.To dla twojego i jej dobra.

KURI
Nieobecny
Wiek: 31
Miejscowość: Limanowa

Dołączył: 2013-01-06
Punkty pomocy: 26

Dokładnie,jak masz okazje to się wyprowadz. Na twoim miejscu bym sie nie przejmował mamą,chwile się obrazi i pózniej jej przejdzie. Jesteś facetem i dasz sobie radę bez rodziców,chyba nie chcesz być mamin synkiem przez kolejne lata.Bierz się do życia,wszystko z czasem się uloży. A siostrze to się dziwię,30 lat i mamy się trzyma? Może nie znam sytauacji,ale czuć staropanieństwem z jej strony,ciekawe ile bedzie jeszcze mieszkać z rodzicami?Smile

KURI

Bamber
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: Szczecin

Dołączył: 2012-09-09
Punkty pomocy: 0

Hej.
A może to wykorzystaj że chcą abyś został kup mieszkanie wynajmij je niech się samo spłaca jeszcze przez ten okres gdy jeszcze jesteś młody. A pózniej mozesz uzyć argumentu że masz mieszkanie itd.

Fin
Nieobecny
Wiek: 22
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2012-11-03
Punkty pomocy: 130

Ty nie czaisz, o co mi chodzi. Chcę już mieszkać sam, a druga sprawa..."kup mieszkanie" ha! ciekawe za co.

los danielos
Nieobecny
Wiek: 9
Miejscowość: cyncynopol

Dołączył: 2012-08-12
Punkty pomocy: 97

Chcesz się rozwijać, to wypierdalaj wygodnego, ciepłego domku w podskokach.
Taka jest kolej rzeczy i każda mamuśka musi to zaakceptować.

Ja od czterech lat mieszkam w akademiku. Tuż po wyprowadzce matka chciała abym do niej dzwonił codziennie. Dzwoniłem raz na dwa tygodnie (taka metoda szokowa). Na początku szlak ją trafiał. Ale już jej przeszło.

Nie wyobrażam sobie wrócić z powrotem. Jak posiedzę z tydzień z rodzicami to mnie chuj zaczyna strzelać.

BarneyStinson89
Portret użytkownika BarneyStinson89
Nieobecny
Wiek: 24 w tym roku
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój

Dołączył: 2011-08-12
Punkty pomocy: 300

No bez jaj, facet czy to forum wygląda Tobie na poradnie psychologiczną odnośnie przeprowadzki a twoja mama tego nie zaakceptuje?

Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.