mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Narcyzm.

3 posts / 0 new
Ostatni
kuba31gks
Nieobecny
Wiek: 17
Miejscowość: Nowy Targ

Dołączył: 2010-12-25
Punkty pomocy: -1
Narcyzm.

nie widziałem podobnego tematu, więc go założyłem.

zwracam się do bardziej doświadczonych userów,
co sądzicie o narcyzmie i jego pomocy/przeszkadzaniu w podrywaniu i ogólnie w relacjach z kobietami?

gdzieś przeczytałem, że osoby o osobowości narcystycznej w początkowej fazie znajomości fascynują innych przez pewność siebie, poczucie humoru, empatię i atrakcyjność, ale później to jakoś ucieka, ludzie ogarniają o co chodzi.
myślę, że mam tak z dziewczynami. często mam wrażenie, że na początku bardzo się im podobam, jest dużo zainteresowanie z ich strony, ale wraz z upływem czasu to ja zaczynam dawać z siebie więcej, a one mniej. wpadam w pułapkę.

BezNicku01
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: Nibylandia

Dołączył: 2012-12-21
Punkty pomocy: 45

Z tego co wiem, to narcyz nie jest w stanie odczuwać właśnie empatii... i skoro dajesz z siebie więcej, to raczej to też nie narcyzm, bo narcyzi właśnie myślą tylko o sobie a nie innych...

HASZTAG
Nieobecny
Wiek: ...
Miejscowość: -------

Dołączył: 2013-01-26
Punkty pomocy: 21

Moim zdaniem to w pewnym etapie jest przeszkoda. Bo przez to, że nie widzisz swoich wad, nie masz dystansu do siebie. Gdy ktoś w obecności dziewczyny coś powie o twoim wyglądzie możesz to obrócić w żart sam się zaśmiać z tego i to od razu zdemotywuje kogoś do dalszego wytykania twoich wad bo Ciebie to nie rusza. Narcyz może się wkurwić o każdą uwagę na jego temat i obrócić to w awanture, przez co w towarzystwie wyjdzie na kretyna, który robi z igły widły. Trzeba mieć poczucie wartości ale i świadomość, tego, że nie jest się idealnym. Można naprawić wadę, którą się dostrzega bądź też zaakceptować siebie takim jakim się jest.

www.bestseller.reviews

best sex toys on amazon

https://kompozit.ua