mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Negatywne nastawienie

5 posts / 0 new
Ostatni
MalyWielki
Nieobecny
Wiek: 18
Miejscowość: Katowice

Dołączył: 2013-02-03
Punkty pomocy: 5
Negatywne nastawienie

Jakiego tematu nie otworze tam widzę tylko i wyłącznie negatywne komentarze! No ludzie dla Was każdy błąd to od razu porażka. Kilka dni temu pisalem o spotted - z góry do dołu obrzucony gównem, olałem to, napisałem i wczoraj dziewczyna wylądowała u mnie w łóżku. Spróbujcie może czasem dostrzec te dobre strony bo jak to czytam to sie żyć odechciewa a powinno być wrecz przeciwnie.

Departed
Portret użytkownika Departed
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2012-02-12
Punkty pomocy: 202

Posłużę się metaforą - załóżmy, ze idziesz przez pole i wpadasz w krowi placek. Morał z tego taki, że będziesz ostrożniejszy na przyszłość, ale strona realna jest taka, że masz upieprzona do połowy nogę. Teraz sobie wrócimy do forum. Skoro mamy podstawy, skoro mamy tak już zaginiony własny rozum, to czemu z tego nie korzystać? Dostałeś tam konkretne odpowiedzi, więc nie wiem o co ten temat. Czekasz na pochwały, czy co?

Time is a flat circle...

Ian Watkins
Portret użytkownika Ian Watkins
Nieobecny
Wiek: 36
Miejscowość: Walia / UK

Dołączył: 2010-10-13
Punkty pomocy: 997

Podejrzewam, że 90% kolesi tutaj są puasami tylko na tej stronie. Dlatego nie wierz we wsztstko co tu wyczytasz, tylko miej swój rozum i poprzyj własnym doświadczeniem. Jak ktoś Ci mówi olej, to nie olewaj, sparz się sam i wyciągnij wnioski. Ale pamiętaj też, że każda sytuacja/relacja może być inna i to co dla jednej kobiety było wadą, dla drugiej będzie zaletą. Na stronie jest zbiór podstawowych zasad, które trzeba skalibrować pod siebie, broń boże nie sugeruj się netowymi podrywaczami.
PS. Przeczytaj blogi BANE'a, Snoofiego, klasyki i podstawy, nic mądrzejszego już tu nikt nie napisze.

sliti666
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: Leszno

Dołączył: 2011-05-31
Punkty pomocy: 334

Dobra zrobiłeś to, odniosłeś sukces, ale to nie zmienia faktu że spotted mija się z celem tej strony. Ta strona mówi nam jak podrywać kobiety w realnym świecie, jak się przełamać w rzeczywistości, i podejść do kobiety, a ty wywalasz z pytaniem które zaprzecza temu wszystkiemu... Pomyśl, czy to pytanie naprawdę miało sens, jeżeli mimo negatywnych komentarzy i tak zrobiłeś co chcesz...

Cristian'o
Portret użytkownika Cristian'o
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 22
Miejscowość: Gdańsk

Dołączył: 2012-11-15
Punkty pomocy: 695

Jakby każdy dostawał pochwały,oraz komentarze typu: "Masz racje", 'dobrze myślisz" itp,to byście spoczeli na laurach i nic nie robili. A tak,to dostajecie "kopa" w dupe i nie fruwacie nad ziemią. Smile

Этот классный сайт с информацией про защита кузова пикапа стоимость http://techno-centre.niko.ua
http://bestseller-sales.com