mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Problem z sobą

11 posts / 0 new
Ostatni
dyziox
Nieobecny
Wiek: 18
Miejscowość: bytów

Dołączył: 2013-05-22
Punkty pomocy: 8
Problem z sobą

Witam
Mam poważny problem z sobą .Mianowice byłem z dupa prawie 2 lata.To był poważny związek wspólne plany na życie nawet byliśmy zaręczeni co z tego wyszło jedno wielkie gówno .Tak się za angażowałem w ten związek że poświeciłem wszystko co miałem .Co najważniejsze straciłem dobry kontakt z rodzicami na czym teraz mi bardzo zależy .To był normalny związek można powiedzieć ze ona u mnie mieszkała .Robiłem wszystko dla niej teraz już wiem że robiłem z siebie typowego frajera uświadomiłem to sobie .Ale mam poważny problem emocje w mojej głowie są takie że czasami nie myślę co robię staram się zapomnieć o niej ale nie do końca mi to wychodzi .Najgorsze jest to że ludzie z którymi rozmawiam co chwile przypominaj mi o niej i wtedy do bani przychodzą sentymenty ,wspólne chwile ,czas spędzony z nią i wtedy włancza się kurwica i nie potrafię nad niczym zapanować . Co radzicie na to postaram się wykorzystać waszą opinie

mr_Motaba
Portret użytkownika mr_Motaba
Nieobecny
Wiek: 28
Miejscowość: DW/WZ/LU

Dołączył: 2013-01-18
Punkty pomocy: 278

18 lat i zaręczony? Człowieku, masz całe życie przed sobą i masz myślenie z którego za kilka lat będziesz się śmiał, że myślałeś o dotychczasowej partnerce, jako o tej na całe życie. Każdy przechodzi ten naiwny etap swojego życia kiedy myślał, że ukochana z liceum/gimanzjum/roku jest tę z którą sie zestarzeje. Głowa do góry, bo dopiero zaczynasz swoją przygodę w tym temacie i jeszcze wiele wzlotów i upadków przed Tobą.

Pozdrawiam

FunGusto
Portret użytkownika FunGusto
Nieobecny
Wiek: 1982
Miejscowość: .

Dołączył: 2008-08-15
Punkty pomocy: 612

Jak będziesz się nie starał o niej zapomnieć to na pewno nie zapomnisz. Trzeba zająć się czymś innym, czymś co Cię pochłonie. W związku z tym trzeba mieć jakieś pasje. Zresztą jak jesteś w związku też musisz mieć jakieś hobby, coś co jest odskocznią. Bo to pewnie nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek Smile
Standardowo, wyjście i poznanie innych kobiet, oczywiście nie na siłę i z dystansem do tych nowych znajomości. Bo na wszystko trzeba odpowiednich przedziałów czasowych.
Odnośnie znajomych to jak będą gadać to jednym wyjściem jest obrócenie tego w żart, a jak nie będzie skutkować to stanowczo powiedzieć, że nie masz ochoty tego tematu ciągnąć. Jak są inteligentni to i Cię szanują to powinno wystarczyć.
Jak nie wpadniesz w paranoję to wraz z upływem czasu będzie co raz lepiej Smile

Wszystko w porządku Wink

Cristian'o
Portret użytkownika Cristian'o
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 22
Miejscowość: Gdańsk

Dołączył: 2012-11-15
Punkty pomocy: 694

Na wsi mówio,że masz 18 lat
Jesteś o rok starszy ode mnie.I już sie zareczyłeś?! I ona juz mieskzała u Ciebie?
Nieźle,dziecko tez juz masz?
Zajmij się sportem,rozwojem,ulepszaniem siebie. Aby byc perfekcjonista. Poćwic łydy,bo łydy trza mieć!
Siłka itp. A to,ze o niej myslisz,jest normalne.Każdy z nas to przechodzil tutaj.
Pjona!

dyziox
Nieobecny
Wiek: 18
Miejscowość: bytów

Dołączył: 2013-05-22
Punkty pomocy: 8

Tak już byłem zaręczony teraz wiem że to ogromny błąd jaki mogłem zrobić. Dzięki tej stronce uświadomiłem sobie że byłem typowym frajerkiem .Żebyś wiedział że zaczełem chodzić na siłke ,gram w siatkie i kończe pierwsza piosenkę zaczełem trochę inwestować w siebie i skupić się na sobie .

Jay
Portret użytkownika Jay
Nieobecny
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Wiek: 21
Miejscowość: Wadowice

Dołączył: 2012-03-23
Punkty pomocy: 458

to oby tak dalej:)

** PAMIĘTAJ!: Jutra może nie być...

Lepiej żałować tego co zrobiłeś, niż tego czego bałeś się zrobić.. Smile **

Matador
Portret użytkownika Matador
Nieobecny
Wiek: 23
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2013-05-19
Punkty pomocy: 160

Nie staraj się zapominać i wyleczyć tylko przyzwyczaić do bólu bo prawda jest taka że o starej miłości zapomnisz dopiero jak znajdziesz nową. Ale fakt 18 lat, zaręczeni, 2 lata razem i takie plany myślę że boli Cię też męskie ego bo zainwestowałeś i pewnie to ona odeszła i czujesz się frajerem... mam radę: zaglądaj tu częściej, rozwijaj się, baw w uwodzenie i ruchaj jak masz okazje a jak nie to je twórz. A znajomym pokazuj jak u Ciebie zajebiście nawet jeśli nie jest a do byłej to dojdzie i wyciągnij wnioski z tej porażki czyli nie inwestuj więcej od kobiety..

Odwaga i upór mają magiczny talizman w obliczu którego trudności znikają a przeszkody rozpływają się w powietrzu

Brontes
Portret użytkownika Brontes
Nieobecny
Wiek: 22
Miejscowość: Opole

Dołączył: 2013-05-16
Punkty pomocy: 17

Polecam blog od Bane, siła kontrastu. Znajdziesz go w klasykach. Życzę powodzenia Smile

dyziox
Nieobecny
Wiek: 18
Miejscowość: bytów

Dołączył: 2013-05-22
Punkty pomocy: 8

Tak macie racje nie warto tak inwestować teraz się o tym przekonałem .Przejechałem się raz a porządnie na jednej dupie której oferowałem wszystko .Żałuje tylko że nie znalazłem tej strony szybciej wtedy to by było wszystko tak jak ja chce a nie ona .Powoli robię postępy po mimo takiej załamki która miałem .Następnym razem rozegram to wszystko całkiem inaczej dzięki wam oczywiście .Pozdrawiam

Ian Watkins
Portret użytkownika Ian Watkins
Nieobecny
Wiek: 36
Miejscowość: Walia / UK

Dołączył: 2010-10-13
Punkty pomocy: 997

Eh ale w tym cały jest pies pogrzebany ze to nie o rozgrywanie chodzi, a o wyciąganie wniosków, lekcji, a nie dobieranie taktyk..i gwarantuje Ci ze spotkasz kobiety w życiu którym nie dasz rady by było po twojemu, chodzi o to by też po ich nie było, a czasem jak nie po ich to wcale, selekcja naturalna Cię czeka.

dyziox
Nieobecny
Wiek: 18
Miejscowość: bytów

Dołączył: 2013-05-22
Punkty pomocy: 8

Tak rozumie wszystko. Wiem że nie zawsze tak będzie jak ja tego chce ale teraz wiem co robiłem źle i nad czym powinienem po pracować i doskonalić

купить ветровики

https://yarema.ua