mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Szczegóły znaczą więcej niż myślisz.

Portret użytkownika Simple Man

Cześć. Dawno mnie tu nie było, co? Wiele nowych twarzy widzę. Ale wiecie co? Razem z nowymi twarzami widać też kolejne świetne blogi. To wspaniałe obserwować to koło... Przychodzą, napiszą, odejdą. Przyjdą nowi, ulepszą, znikną... I tak w koło. Pomyślcie ile ta strona ma już w sobie wartości. Tylko, że te wartości są bezcenne.

Chciałbym w każdym blogu wspominać, że ta strona potrafi być taką trampoliną. Odbijasz się i szybujesz jeszcze wyżej niż poprzednio. Tak samo jest ze mną. Chciałbym tutaj dodać kilka spostrzeżeń, które zgromadziłem u siebie na pulpicie.

1. Nie warto być miłosiernym.

Podobała mi się dziewczyna, ładna, inteligentna, stawiała przecinki (a to w dobie XXI wieku jest osiągnięciem). Nie mogłem jej osiągnąć. Nie dawałem rady. Twarda sztuka to była. Broniła się zaciekle, nie chciała mi zdradzić co robię nie tak. Oczywiście nie pytałem wprost. W końcu się poddałem. A wtedy sama się wygadała. "Marcin, Ty jesteś taki dobry, dla każdego dobroduszny, powiedziałam mojej babci o Tobie". Super. Jej babcia o mnie wie! Ale co oprócz tego? Nic. Uznałem, że to może być powód. Przystąpiłem do ataku. Chłodnik. P&P. Nagradzanie i karanie. Można to porównać do tresury psa. Suki... Simple Man szowinistyczną świnią! Zaczęła się mną interesować. Do tego stopnia, że w płaczu wykrzyczała mi, że nie wie co się dzieje, ale mnie pragnie.

2. Cham, czy "dżentelmen"?

Wybadałem sprawę. Otóż okazało się, że... jedno drugiemu nie przeszkadza. Lepiej, nawzajem się wspierają! Chciałbym to poprzeć jakąś sytuacją, lecz... a co mi tam. Nowa szkoła, nowa klasa. Pierwsze spotkanie, ognisko klasowe. Fajne laski były. Ale za wysokie ego miały. Jedna mnie zwyzywała 5 minut po tym, jak mnie zobaczyła, druga mnie z liścia chciała zdjąć. Taki chuj. Unik. Gołota za dobrych czasów. Więc byłem pokłócony z laskami na starcie. Z jedną i drugą. Dla trzeciej byłem miły. Po czasie obie panny były zazdrosne, że dla trzeciej jestem uprzejmy, czarujący... A tamta się cieszyła, widząc, że dla innych nie jestem. Historia zakończona dwiema dziewczynami w łóżku. Dwa tygodnie temu. Zgadnijcie, z którymi...? Smile

3. Oryginalność nie jest wadą!

Po co być oryginalnym? Po to, by się odróżniać. Jeżeli się już odróżniasz, to przyciągasz uwagę. Jeżeli przyciągasz uwagę, zostajesz w pamięci. Jeżeli zostajesz w pamięci, jesteś w niej przywoływany. Panny myślą o Tobie. Hmm... Czy to nie jest jedna z oznak zainteresowania? Jak być oryginalnym? Najlepiej poprzez szczegóły. Zamiast umawiać się o 17:20 umów się na 17:38. Zamiast w ogóle umawiać się na jakąś godzinę powiedz "Spotkamy się, gdy po Ciebie przyjdę. Bez mejkapu, czy z... Idziemy na spacer". NIE BÓJ SIĘ MÓWIĆ CO MYŚLISZ. Co nie znaczy, że na pierwszym spotkaniu masz dziewczynie powiedzieć "Hej. Na zdjęciu wyglądałaś ładniej. Co nie zmienia faktu, że chętnie wyruchałbym Cię w każde zagłębienie w Twoim spoconym ciele"... Nie przesadzaj. Ja czasami celowo biorę dwie inne skarpetki. Czasami zapominam uczesać włosów. Zapominam się ogolić, wyperfumować. Co będę kłamał. Czasami jestem zwyczajnym chłopakiem. I to je kręci. Niezwyczajna zwyczajność.

4. Pasja rzecz ważna.

Co Ci daje szczęście? Aby przyciągać laski, musisz mieć czym. Fenomenalnym sposobem jest szczęście. Szczęście osiągasz poprzez rozwijanie dowolnej pasji. Twoim hobby nie mogą być kobiety. Bo uzależnisz od nich swoje szczęście... Jest kobieta - jest ok. Nie ma kobiety - depresja. Chcesz tak? Na depresję nie poderwiesz. Najpierw się uszczęśliw, potem bierz się za dziewczyny. Prosty przykład. Jesteś w sklepie. Masz sporo kasy... Kupujesz potrzebne rzeczy, jedzenie, wodę, srajtaśmę, chuje muje dzikie węże... I nagle spotykasz batony. Chcesz, to kupujesz. nie chcesz, to nie. Baton to kobieta. I tak ma być.

5. Miej swoje zdanie.

Czasami rozmawiając z nieznajomymi dziewczynami dostaję kurwicy. Nie potrafią mi odpowiedzieć na proste pytania! Jesteś bardziej za prawicą, czy lewicą? Wierzysz? Dlaczego? W co wierzysz? Co Cię motywuje? Kto Cię inspiruje? I teraz faworyt: Co możesz o sobie powiedzieć? Opisz mi się! Musisz znać odpowiedzi na wiele pytań. Masz internet. Ucz się.

Mam nadzieję, że wam się podoba ten wpis. Mam u siebie więcej takich przemyśleń i rzeczy, o których po prostu zapominacie. Chcecie, żebym je podał w następnym wpisie? Proszę, odpowiedzcie.

Dobranoc. Dzięki, że dotrwałeś do końca.

ps. Zawsze możecie do mnie napisać, jeżeli chcecie się poradzić. We dwóch zawsze łatwiej coś wymyślić!

Odpowiedzi

Portret użytkownika Diegito

Krótko, na temat i z

Krótko, na temat i z jebnięciem. To uwielbiam ;D

Portret użytkownika Matador

no i bajka;) wiele prawdy i

no i bajka;) wiele prawdy i pokazane na przykładzie tak jak z tym chamem czy dżentelmenem.

Portret użytkownika Jackk

Tego mi z rana brakowało.

Tego mi z rana brakowało. Odrazu trafiłem na dobry wpis Smile
czekam na kolejne Wink

"Nie warto być miłosiernym."

"Nie warto być miłosiernym." - warto ale trzeba trzymać rame.

Portret użytkownika Rafał89

To się nie sprawdza. Ani w

To się nie sprawdza. Ani w stosunku do kobiet, ani do nikogo innego. W 90% jak dasz komuś palec i się odwrócisz na chwilę to Ci upierdoli rękę. W sumie normalka. Chociaż trochę mi zajęło, zanim do tego doszedłem.

Chodzi o to aby sie nie

Chodzi o to aby sie nie "odwracać"

Portret użytkownika Rafał89

To bym już nazwał lojalnością

To bym już nazwał lojalnością i to już całkiem inny temat. Niemniej w tym kontekście zgadzam się z Tobą.

Portret użytkownika Ramosel

Wróciłeś !!!

Wróciłeś !!!

Portret użytkownika Stary Cap

Przynajmniej, rzeczywiście

Przynajmniej, rzeczywiście własne i oryginalne spostrzeżenia.

cham i dzentelmen! dla mnie

cham i dzentelmen! dla mnie to jest najlepsze/najwazniesze. zostajesz w glowach bardziej/silniej niz przez oryginalnosc
ogolnie wszystko na swoim miejscu

Portret użytkownika Łiczmaster

Zauważyłem ze ostatnio

Zauważyłem ze ostatnio pojawiają sie blogi 'wybrednych'. Podoba mi sie to. Kazdy powinien wiedzieć czego oczekuje od kobiety poza buzka i cyckami... Szacunek do samego siebie. Jesli pomyśle ze mialbym pukac(celowo taki zwrot) laski ktore niczego soba nie reprezentują to...jakos tego nie widzę. Na dłuższą metę lepiej upierdolic sobie wacucha niz szmacic sie z kim popadnie... Uwielbiam skrajności, tak doskonale odzwierciedlają rzeczywistosc.

Portret użytkownika Fan

Ale pierdolisz głupoty. Jedna

Ale pierdolisz głupoty. Jedna panna cię znalała i już nie warto być miłosiernym/dobrym? Kurwa pierdolnij się, bo to jedna panna. Lepiej być chamem?

KUźwa, powtarzam to już ze 2 lata na tej stronie:

RÓB W IMIĘ MIŁOŚCI, masz być chamem bądź chamem, masz być dobry bądź dobry. To proste. Ale nie żeby działać schematycznie...

Portret użytkownika Simple Man

Nie to chciałem przekazać.

Nie to chciałem przekazać. Każda kobieta jest inna, do każdej trzeba podchodzić inaczej. Trzeba być tj. wodą, która potrafi przyjąć kształt naczynia, do którego jest wlewana. W wypadku tej dziewczyny postanowiłem postąpić tak, nie inaczej. Zadziałało. Trzeba być elastycznym. Napisałem w którymś punkcie, że warto być i chamem i "dżentelmenem", więc Twoje pytanie jest pozbawione sensu. A byłbym wdzięczny, gdybyś swoje inwektywy zachował dla siebie, a nie wylewał je pod moim blogiem.

Portret użytkownika Fan

ale zmieniasz zdaniesz. "A

ale zmieniasz zdaniesz.

"A byłbym wdzięczny, gdybyś swoje inwektywy zachował dla siebie, a nie wylewał je pod moim blogiem."

Sory, nie wiem co to inwektywy,a więc powiedzmy, że nie wiem o co ci chodzi.

"Przystąpiłem do ataku.

"Przystąpiłem do ataku. Chłodnik. P&P. Nagradzanie i karanie. Można to porównać do tresury psa. Suki... Simple Man szowinistyczną świnią! Zaczęła się mną interesować. Do tego stopnia, że w płaczu wykrzyczała mi, że nie wie co się dzieje, ale mnie pragnie"

A byłem przekonany, że w tej historii zastosowanie tych wszystkich narzędzi nic nie zmieni. Z resztą i tak myślę, że one były tylko dopełnieniem, a co innego zadziałało, co już wcześniej było, np. właściwe szczere intencje, odpowiednia postawa mentalna, może dobry socjal, widoczne dla niej zainteresowanie Twoją osobą ze strony innych kobiet, a i tak przypieczętowane to zostało stworzeniem przez Ciebie odpowiednego połączenia emocjonalnego z tą kobietą. To nie te techniki sprawiły, że ona Ciebie zapragnęła...

Co do oryginalności to nie jest żadna sztuka być oryginalnym. Trzeba jednak umiejętnie wycelować w odpowiednią oryginalność, atrakcyjną dla kobiet, bo nie każda (oryginalność) taką jest. Tym bardziej, że ta atrakcyjna dla kobiet oryginalność jest często jedynie iluzją oryginalności w prawdziwym racjonalnym tego słowa znaczeniu. Możesz zamiast standardowych miejsc i standardowych rozmów zabrać ją na randkę na pole z rzepakiem ozimym w czasie zawiązywania łuszczyn i opowiedzieć jej z pasją jak ustawić szczelinę klepiska w młocarni kombajnu pod zbiór nasion rzepaku. Na pewno nigdy tego nie słyszała, pewnie nie usłyszy i jesteś teraz mega oryginalny.. ale czy atrakcyjnie oryginalny ? To na pewno bardziej oryginalne niż umawianie się na 17:38 Wink Sam tak często się umawiam i znam parę osób to stosujących + jeszcze Ty, więc już trochę nas jest i to już nie jest takie oryginalne, zwłaszcza po tym jak kolejne kilkadziesiąt osób z tej strony po przeczytaniu tego wpisu to wypróbują

"I nagle spotykasz batony. Chcesz, to kupujesz. nie chcesz, to nie. Baton to kobieta. I tak ma być"

Baton to kobieta, więc skoro chcesz to ją kupujesz.. od razu burdel mi przyszedł do głowy haha Laughing out loud

Co do pasji, która Ci daje szczęście to trzeba uważać, żeby ona nie wyparła kobiet. Z autopsji wiem, że pasja potrafi pochłonąć, a kobiet jak nie było tak nie ma. I chuj, że pasja Ci daje szczęście, przy pasji z kija nie spuścisz, z pasją się nie przeliżesz, pasja Ci loda nie zrobi Smile

Portret użytkownika Simple Man

Pasja jest swoistym rodzajem

Pasja jest swoistym rodzajem oryginalności. W dobie tego wieku coraz mniej osób w moim wieku ma jakąś pasję. Więc jest to na swój sposób oryginalne i pomocne.

Niechętnie, bo nie lubię się przyznawać do błędów... Ale tak, masz rację. Dzięki za uzupełnienie.

Portret użytkownika Pierrot

... Simple Man bardzo fajny

... Simple Man bardzo fajny blog, na pewno przydatny dla początkujących, wypowiedzi Fan i Przemo są fajnym rozszerzeniem ...

Portret użytkownika wezyr007

Szczerość do bólu !!

Szczerość do bólu !! Plażowanie haha niezłe texty. Lubie to ! Kontynuuj swój blog z miłą chęcią poczytam więcej Laughing out loud

Nie bardzo wiem co jest

Nie bardzo wiem co jest śmiesznego czy wyjątkowego w tekście plażowanie :/

Po drugie kolega Simple Man nigdzie w tym wpisie tego słowa nie użył.. co brałeś ?

Portret użytkownika Simple Man

Dzięki za te słowa, ale ja

Dzięki za te słowa, ale ja również nie bardzo rozumiem skąd wytrzasnąłeś to "plażowanie". Masakra Laughing out loud

Portret użytkownika Pitero55

Całe mobilklasik.info w jednym

Całe mobilklasik.info w jednym artykule Laughing out loud

Ciekawy i pomocny blog!

Ciekawy i pomocny blog! Smile

Portret użytkownika Aeno

Zacny wpis, dawno się tak

Zacny wpis, dawno się tak przy blogu nie pośmiałem Laughing out loud pozostaje mi czekać na więcej Wink

Wpis fajny tylko dlaczego

Wpis fajny tylko dlaczego pytasz się nas czy możesz napisać następne swoje przemyślenia. Chcesz to pisz, nie chcesz nie piszesz, serwera i tak nie zapełnisz kilkoma zdaniami.

Portret użytkownika THISemptyLOVE

Mi również się podobało,

Mi również się podobało, witaj w ulubionych Smile

Co to jest na tym avatarze?

Co to jest na tym avatarze?

средство для потенции в аптеке цена

онлайн казино

commercial roofs Providence