mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Powrót do gry

Portret użytkownika Chain

Bez wstępu od razu przechodzę do rzeczy Wink

Długo nie poznawałem nowych dziewczyn (byłem w związku), ale ostatnio postanowiłem znów to robić (koniec związku ^^) i przytrafiła mi sie taka sytuacja:

Wracam samochodem od kumpla, to był wieczór, około godziny 22. Jadę zamyślony i w ostatniej chwili zobaczyłem dziewczynę siedzącą na chodniku. Miała ładne długie nogi i śliczną twarz, a przynajmniej tak mi sie wydawało. Ominąłem ją w ostatniej chwili i pomyślałem ze zagadam. Nie zrobiłem tego (w głowie wymówki i głupie myśli ze nie dam rady itp). Jechałem dalej i pojawiła się myśl w mojej głowie: "ale z ciebie cipa, wracaj tam". Wróciłem. Zatrzymalem sie obok niej(nie myliłem się była atrakcyjna) i spytałem dlaczego siedzi na chodniku i jest taka smutna, dodałem ze to niebezpieczne bo byłbym w nią wjechał i pewnie nie tylko ja. Mówiła ze sie zamysliła. Ok. Wysiadłem z auta i powiedziałem ze bede zamyslony razem z nią. Zaczelismy rozmawiac. Zdziwiło mnie ze ta rozmowa wgl nie pochłania mojej energii, co wiecej, nie dawała mi dojsc do słowa! Zaskoczyło mnie to. Opowiedziała mi całą historie swojego zycia. Ilu ma braci ile sióstr, co studiuje do jakich szkół chodziła itd itp. Jeszcze jej nie poznałem a juz mnie znudziła. Na koniec sama zapytała mnie o numer bo musiała juz isc. Szkoda ze tak atrakcyjna dziewczyna nie była wgl tajemnicza, zainteresowanie nią spadło do zera. Nie czuję zbyt wielkiej satysfakcji no ale potraktuje to jako rozgrzewkę Smile Przyznam sie ze troche się stresowałem (zwalczyłem to juz kiedys ale wróciło). Pozdrawiam Smile

Odpowiedzi

Portret użytkownika Łiczmaster

No fajnie, ale gdzie pionta?

No fajnie, ale gdzie pionta?

nie bierz numerów od lasek

nie bierz numerów od lasek które Cie nie interesują Laughing out loud

Portret użytkownika 008

Fajnie, że coś działasz, ale

Fajnie, że coś działasz, ale jak dla mnie to excuse (wymówka) z tym brakiem zainteresowania. Zupełnie tego nie rozumiem - ja kurde uwielbiam takich rzeczy słuchać! Zamiast zadziałać dalej konkretnie, to sobie wymyśliłeś śmieszny powód, żeby ją olać - o, nagle nie jest atrakcyjna. Za wiele akcji spierdoliłem w swoim życiu przez takie podejście, żeby obok tego przychodzić obojętnie!

Ale może się mylę, POWODZENIA tak czy siak Wink

Portret użytkownika Italiano

Skoro atrakcyjna to czemu na

Skoro atrakcyjna to czemu na siłę chcesz robić sobie pod górkę i po takiej pierwszej próbie poznania odpuszczać oraz traktować ją jako rozgrzewkę? Ok. Nie pasuje do Ciebie, nie podoba Ci się pod kątem charakteru ale przecież nie zawsze musi być twoją dziewczyną a koleżanki może mieć inne... Wiec czy tylko rozgrzewka?

Czyli chcesz pod górkę za

Czyli chcesz pod górkę za wszelką cenę? pewnie wyrzuciła namiastkę tego co jej leżało ale przecież PUA......

Wiec wydawała sie atrakcyjna

Wiec wydawała sie atrakcyjna - pierwsze wrażenie.
Potem stwierdziłeś z bliska ze jest atrakcyjna.
Była ładna a zawsze takie dziewczyny zjadały twoją energie.
Z jej ust padł potok słów.
Znudziła cie.
Padła z jej strony próba NC.

A ty zwalasz to na brak tajemniczości? i jeszcze nie czujesz satysfakcji? Tobie też coś tu nie pasuje w tym wszystkim?

Узнайте про авторитетный веб сайт с информацией про Тестостерон Энантат www.danabol-in.com
https://pills24.com.ua/avana/avana-100-mg