mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Z notatnika - kilka rad napisanych na spontanie.

Portret użytkownika henk

Tekst będzie trochę chaotyczny i możlwie skondensowany - coś a`la ku przestrodze sobie (i mam nadzieję innym)Wink Poruszę kilka tematów, również (a może i przede wszystkim) już opisywanych, które szczególnie utknęły mi w pamięci. Wszystko z mojej perspektywy.

Gadanie o seksie.

Kobietę można rozpalić za pomocą słów, to fakt nie do podważenia. Chciałbym zwrócić uwagę na inną rzecz: granica między "erotomanem gawędziarzem", a kochankiem jest bardzo cienka. Nie widzą tego zwłaszcza ludzie zachłyśnięci teorią. Moja rada: póki się nie kochaliście, nie przesadzaj z tymi opowieściami erotycznymi, patternami itepe itede. Moim zdaniem jedna akcja wystarczy. Skup się na dotyku, pocałunkach oraz dążeniem do fizyczności. Wcale nie piszę o zaciągnięciu za włosy "na jaskiniowca" (choć na niektóre to działa). Macie pierwszy seks, masz większe pole do popisu w sprawie opowieści na uszko np. wśród znajomych. Ona będzie wiedziała, że wcale nie ściemniasz ani po prostu sobie "tylko gadasz", a Ty będziesz w swoim żywiole;) Również fantastyczny sposób na częściowe uniknięcie rutyny (która musi się pojawić prędzej czy później, ale to inny temat).

Decyzje późną porą.

Dotyczy nie tylko relacji z kobietami. Mózg ma to do siebie, że późną nocą pracuje inaczej (zwłaszcza po alkoholu). Dlatego warto unikać pochopnych decyzji o tej porze (z wyjątkiem mniejszej wagi, typu pójście do nocnego;)). Podejmujesz jakąś ważniejszą decyzję, prześpij się z tym i zobaczysz jakie będzie Twoje zdanie rano. Podobnie dotyczy telefonowania o tej porze, zwłaszcza po alkoholu. Tak, jakiś czas temu zaliczyłem mega gafę, że cały następny dzień się z tego śmiałem. Na szczęście koleżanka jest z dystansem i spotykamy się do dziś. Może i dlatego ten podpunkt w ogóle został umieszczony:)"Twoje" trzy zasady.

Jak kiedyś wspomniałem, rygam powtarzanymi jak mantra (czasami wręcz jak bezmózgie yeti) trzema zasadami z podstaw. Ich autorem jest Admin, on się z nimi czuje najlepiej. To tak jakbyś ukradł buty do biegania Usaina Bolta. Pobijesz Jego rekord na setkę? Zastanów się, co sobie cenisz w swoim życiu najbardziej i niech Cię to przyciąga. Dla sprostowania, już nie prowadzę z kobietami owaniej legendą "rozmowy o zasadach". Uważam, że to zbędnę, spotykam się z kobietami, a nie dziewczynkami, które trzeba wychować. Co więcej, jeszcze bardziej cieszy mnie, gdy te moje ulubione cechy wychodzą u nich na spotnanie. Oczywiście nie wstydzę się tego co cenię u ludzi/kobiet;), ale wspominam o tym przy tych okazji. Również, kiedy coś mi się nie podoba (a kiedy trzeba, opierdalam Je w kulturalny sposób).Myślenie o kobietach.

Widzisz w tym problem? Ja już nie. To naturalne, że o kimś CZASAMI myślisz. Naczytałeś się największego gówna ze środowiska PUA i sam sobie tworzysz problemy. Im bardziej będziesz z czymś walczył, tym mocniej będzie to wracało. Polecam spokój. Masz swoje zajęcia, wszystko będzie dobrze.Spotykanie się z >1 kobietą.

W tym momencie zwalniam Cię z tej presji, tak samo jak nie musisz być pułasem, tak samo nie musisz się spotykać z wieloma kobietami. Naturalnie, to nie jest dla każdego! Nic nie stoi na przeszkodzie, jeśli czujesz się z tym nieswojo. Zacznij myśleć o sobie! Pomyśl o tym czego chcesz i zacznij zdawać sobie sprawę, że do pewnych rzeczy pcha Cię własne ego. Nie musisz sypiać z wieloma kobietami, by być szczęśliwym."Jesteś needy albo alfą."

Większość materiałów za bardzo upraszcza całe relacje. Sprowadzają je do dwubiegunowości, bo po pierwsze, jest to łatwiejsze do przyjęcia, a po drugie, lepiej działa na potencjalnych klientów. Albo jesteś "needy" albo "alfa". Jesteś needy = MUSISZ być nieszczęśliwym frajerem. Jesteś ALFĄ = MUSISZ być pierdolonym panem. MUSISZ się w tym czuć zajebiście. Jakie to przejrzyste! Podczas gdy, nie ma uniwersalnej prawdy. Wystarczy przeczytać/wpaść na to gdzie, i jej szukać na własną rękę. Próbuj rzeczy które "mogą Ci się spodobać" (bo póki tego nie zrobisz, do końca nie wiesz) i filtruj wg własnego świata. Co zostaje będzie Ci sprawiać radość, pozostałość to z Twojego punktu widzenia "śmieci" (w których inni mogą widzieć złoto).

Pozdrawiam!

Odpowiedzi

Portret użytkownika Vimes

Podoba mi się. Teraz

Podoba mi się. Teraz zapomniany cytat: "Jak dla mnie główna"

Portret użytkownika Freddie

Mi też się podoba, takie

Mi też się podoba, takie podejście na luzie do wszystkich "PUA zasad" które ludzie często biorą za serio. Moim zdaniem każdy kto naczyta się teorii powienien potem przeczytać to Wink

Portret użytkownika septo

henk to zajebiście rozsądny

henk to zajebiście rozsądny gość 10/10

W końcu jakiś blog na

W końcu jakiś blog na poziomie i bez łechtania swojego ego.

dużo sie zmieniło przez 4

dużo sie zmieniło przez 4 lata mojej obecności na tej stronie Smile cieszę sie, ze coraz więcej osób myśli w sposób zdrowy i rozsądny. Pjona!

True story. Główna!

True story. Smile

Główna!

Portret użytkownika Vego

Jednym zdaniem: Trzeba

Jednym zdaniem: Trzeba kalibrować, aby wybierać to co dla nas najlepsze, na każdym polu życiowym.

Portret użytkownika Ian Watkins

Super partia Ku****! Naprawdę

Super partia Ku****! Naprawdę fajny, życiowy blog, poparty własnymi przemyśleniami i doświadczeniem;)

Portret użytkownika Wolfe

Zgadzam się z tym w 100

Zgadzam się z tym w 100 procentach.
Strzała

Portret użytkownika LUCA

Jeden z lepszych blogów na

Jeden z lepszych blogów na głównej od dłuższego czasu. Co prawda z kategorii - porady, mentalność, ale dobry.
Mam nadzieję, że zarówno młodzi adepci, jak i Ci bardziej doświadczeni wyciągną z tego coś dla siebie.
Zgadzam się z autorem, że uwodzenie to nie jest czarno-biała gra Pua. Życie jest trochę bardziej skomplikowane. Po latach człowiek to dostrzega. Najpierw jest zabawa i podniecenie, ale czasami przychodzi moment, że to co robimy robimy bo tego chcemy, dla przyjemności, bo czujemy, że musimy to zrobić. A błędy ? Były, są i będą. Nieważne jak, ważne byle wyciągać wnioski z życia i starać się korygować, to co było źle, ale bez zbędnego nacisku. Tylko ot tak, poprostu.

препараты для повышения потенции в украине купить

adulttorrent.org/category/popular-torrents/10

our company adulttorrent.org