mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

wyższy wymiar uwodzenia

Portret użytkownika Foton

Napierdalałem. Ostro napierdalałem przez ok. półtorej roku łącznie. Zdarzyło mi się wychodzić 5 razy w tygodniu na dg, 3 razy w tygodniu na ng i do tego uwodzić w szkole na przerwach, lekcjach, w kościele i trochę w internecie. Organizowałem sobie maratony, to znaczy przez 20+ godzin non stop napierdalałem.

W cholerę się nauczyłem. Rozwinąłem się jak każdy kto napierdalał w podobnym stopniu. Mnóstwo mi to dało z relacji interpersonalnych, nauczyłem się nawiązywać bez przeszkód nowe znajomości, wykonywać cele mimo wymówek, nauczyłem się konsekwencji w działaniu, rezolutności, cierpliwości, pokory oraz dostałem takiego kopa motywacyjnego osiągając wszystko to co osiągnąłem w temacie uwodzenia, że moje ego jest największym narcyzem na świecie.

Ale to nie to. Zastanów się, co osiągniesz w ŻYCIU spędzając połowę swojego czasu w centrum handlowym.

Będąc ogarniętym facetem uwiedziesz tysiąc razy więcej kobiet niż "napierdalając". Powtórzę. Będąc ogarniętym facetem uwiedziesz tysiąc razy więcej kobiet niż "napierdalając". Jeszcze raz. Będąc ogarniętym facetem uwiedziesz tysiąc razy więcej kobiet niż "napierdalając".

Ogarnięty facet:
1. Pracuje(bądź samo w sobie: zarabia)
2. Ma jasno określone cele i dąży do ich spełnienia
3. wymaga od siebie więcej niż wymagają od niego inni
4. organizuje swój czas
5. jest proaktywny
6. ma pasje/hobby

1. Pracuje/Zarabia
Pracuje w miejscu, w którym chce być, które go rozwija, które sprawia, że się spełnia. Jest zadowolony ze swojej pracy i robi to z przyjemnością. A może praca jest dla niego jakimś przejściowym etapem pomiędzy przejściem z etatu do otworzenia swojego biznesu - jak wiadomo, na to potrzeba trochę hajsu. Jakkolwiek pracuje, zarabia. Jest samodzielny, samowystarczalny. Podpinam do tego punktu jeszcze: ma własne mieszkanie/dom/samochód

2. Ma jasno określone cele i dąży do ich spełnienia
Zaplanuj swoje życie. Zaplanuj swoją karierę, zaplanuj miejsce, w którym będziesz za 5, 10, 15 lat. Jak chcesz, żeby wyglądało? Co będziesz robił, żeby znaleźć się w tym miejscu? Jak będziesz się czuł osiągając to?

3. wymaga od siebie więcej niż wymagają od niego inni
Ewolucja zawsze nakładała na ludzi nacisk by się rozwijali, inaczej zwyczajnie najsłabsze jednostki ginęły. Obecnie po ulicy nie biegają dinozaury, nie musimy zabijać mamutów żeby coś zjeść, nie musimy posiadać umiejętności rzemieślniczych żeby stworzyć miecz lub siekierę. Obecnie nie musimy wkładać wysiłku w cokolwiek, a to i tak się jakoś potoczy. Ale po co oddawać kontrolę przypadkowi? Sam zajmiesz się tym najlepiej lub zleć to komuś zaufanemu, kto się tym zajmie.
Weźmy na przykład: szef wymaga od Ciebie wysłania 30 zapytań ofertowych do firm, to taka norma. Ok. Ale 30 zapytań ofertowych wyślesz w dwie godziny. Możesz to zrobić i resztę czasu pograć w csa, to przecież takie relaksujące. Ale zadaj sobie pytanie czy nie lepiej wysłać 120, szef to doceni, a Ty sam więcej zarobisz. Zauważ realne korzyści wynikające z wymagania od siebie więcej niż inni wymagają od Ciebie. Zauważ jak bardzo się rozwiniesz kiedy będziesz narzucał sobie odpowiednie nawyki. Zobacz, do jakiego miejsca dojdziesz robiąc to co robisz. Czy grając w csa zarobisz na podróż do Miami w przyszłym roku?

4. Organizuje swój czas
Osobiście posiadam cele dzienne, tygodniowe, miesięczne, kwartalne, półroczne oraz roczne. Mam jeden cel 10 letni. Organizuję swój czas w taki sposób, żeby ok. 60% czasu poświęcić na czynności, które mnie do tych celów przybliżą. Rób plan następnego dnia, następnego tygodnia. Koniecznie w formie papierowej. Nie przesadzaj. Nie musisz wylać się o 9:54 w dokładnie 32 sekundzie tej minuty, zrób to poglądowo. Osobiście bardzo lubię zaznaczać najpierw kiedy chcę wolne, następnie stałe zajęcia, następnie kiedy chcę pracować, a dopiero potem zajmuję się ustawianiem spotkań towarzyskich.

5. Jest proaktywny
Proaktywność to wykonywanie czynności, które nie są pilne, których nie musisz robić już teraz, ale ważne jest to, żeby robić je regularnie. Na przykład. Ćwiczysz fizycznie po to, żeby rzadziej chorować. Planujesz swój tydzień żeby nic Ci nie wypadło. Oszczędzasz żeby za 10 lat nie musieć brać kredytu na kupno samochodu.
To nic innego, jak po prostu przejęcie życia we własne ręce. Jesteś przyczyną wszystkiego co Cię spotyka. Wylali Cię z pracy? Zastanów się jak możesz sprawić, by szef tego nie zrobił. Nie zarobiłeś nic jako przedsiębiorca? Zastanów się dlaczego tak się stało. Czy podjąłeś odpowiednie działania żeby było inaczej? Czy mając wiedzę, narzędzia i chęci wykonałeś dobrze PRACĘ, by mieć odpowiednie efekty?
Wprowadź do swojego życia odpowiednie nawyki, które zabezpieczą Twoją przyszłość. Jak na przykład wstawanie o 6:30 żeby pobiegać i zacząć dzień mega pozytywnie. Jak codzienne czytanie choćby po 10 stron książki dziennie. To da Ci ok 7 książek rocznie średniej grubości! Słabo, ale zawsze jesteś o te 7 książek do przodu! Albo oszczędzanie 150zł miesięcznie żeby po 10 latach odłożyć 18.000zł, do tego jak Ci to pracuje to jesteś w stanie mieć po tylu latach ok 23.000-25.000zł spokojnie! Jak byś się czuł mając tyle kasy na koncie?
Nie posiadam obecnie własnej rodziny, ba, nie mam nawet dziewczyny. Ale już teraz myślę o zabezpieczeniu swojej rodziny w przyszłości. Chcesz być wiecznie młodym, ok, ale jeśli to ma się wiązać z nieodpowiedzialnym trybem życia do 40 to jebnij się w głowę. Bądź odpowiedzialnym facetem.

6. Ma pasje/hobby
To jak spędzasz swój czas kształtuje Cię jako człowieka. Warto mieć takie pasje/hobby, które jest formą aktywnego spędzania czasu. Jak sporty ekstremalne. W sumie dopiero tutaj zaliczyłbym wychodzenie na dupy jako odpowiednie hobby. Tylko co, jak już znajdziesz odpowiednią kobietę? W jaki sposób zatrzymasz ją przy sobie, w jaki sposób pokażesz jej, jak interesujące życie prowadzisz? Co chciałbyś robić? Co Cię powstrzymuje? Zadawaj sobie dużo pytań i odpowiadaj na każde z nich sam przed sobą samym.

Rozwijaj się. Ucz się nowych rzeczy. Bądź proaktywny. Spełniaj się w życiu. Be happy! Uwodząc kobiety przy okazji ma się zdecydowanie większą skuteczność bo widzą, że idziesz coś załatwić i faktycznie nie możesz teraz rozmawiać, a nie czaisz się za nią przez pół godziny żeby zapytać o bankomat.

Żyj zgodnie ze swoimi postanowieniami. Bądź spójny.

Weź swoje szczęście w swoje ręce. Spraw, by każdy dzień przynosił Ci radość. I takiego spełnienia życzę właśnie Tobie!

Aha, jeszcze jedna sprawa. Tytuł artykułu to wyższy wymiar uwodzenia. Jak się to ma do całości artykułu? Główny zamysł jest taki, że wszystko zaczyna się od Ciebie. Jesteś powodem wszystkiego, co Cię spotyka, pamiętasz? Bądź takim facetem, który przyciąga takie, a nie inne kobiety, a faktycznie tak będzie.

Pozdrawiam

Odpowiedzi

Podoba mi się. te same zasady

Podoba mi się.Smile te same zasady obowiązują w sumie również kobiety, a przynajmniej mnie:-D

Kolejny dowód na to że w

Kolejny dowód na to że w podstawach tej strony a w tym przypadku mianowicie chodzi o artykuł gracjana pt.

Jeśli chcesz mieć najlepsze kobiety,
uwodzenie nie może być dla ciebie
najważniejsze.

jest 100% prawdy

Piąteczka.

Piąteczka. Smile

Portret użytkownika Ikki

Domyślam się, że w pracy

Domyślam się, że w pracy dobrze się wiedzie?

pozdro wielkie (;

Portret użytkownika franzllang

A potem jebs! i wszystko się

A potem jebs! i wszystko się pierdoli, bo niunia Ci w głowie zawróciła.

Nie żebym się czepiał, ale rozdrabnianie wszystkiego na takie szczegóły doprowadza chyba prędzej do jakiejś paranoi, zamiast normalnego życia.

Wszędzie cele, same cele. Wszystko fajnie, ale nie dla mnie. Za dużo w tym spiny.

Portret użytkownika Ian Watkins

+ ode mnie!

+ ode mnie!

Portret użytkownika Fan

Foton ode mnie plus, ulubione

Foton ode mnie plus, ulubione i główna.

Zajebiście, że do tego doszedłeś. Dwa/trzy lata temu też do tego doszedłem i porzuciłem uwo na rzecz rozwoju osobistego. Jeżeli też pójdziesz tą drogą, to daj mi znać,a może coś razem ogarniemy, bo wydajesz mi się fajnym gościem.

Dzięki , tego mi było trzeba

Dzięki , tego mi było trzeba Smile

Generalnie blog dobry

Generalnie blog dobry ale:

"Jest samodzielny, samowystarczalny. Podpinam do tego punktu jeszcze: ma własne mieszkanie/dom/samochód"

To czyli co? Jak nie ma samochodu i mieszkania to już nie jest prawdziwym facetem? Widzę że masz 21 lat- posiadasz w tym wieku swoje M? Wcale nie jest łatwo zarobić na mieszkanie- powiedziałbym że w dzisiejszych czasach jest to nawet swojego rodzaju luksus.

Portret użytkownika Fan

Z tym też się zgadzam.

Z tym też się zgadzam. Prawdziwy facet- to prawdziwy, a nie posiadający X,Y,Z. Prawdziwy= bez masek, szczery z samym sobą i nnymi Smile

Zamiast tego czy masz już mieszkanie, ważniejsze jest co robisz by je mieć Smile to o wiele ważniejsze.

Portret użytkownika Ian Watkins

Wiem, że postać wyimaginowana

Wiem, że postać wyimaginowana (w filmie też, oh, spoiler), ale spójrzmy na Tylera Durdena, nie miał nic, a można mu odmówić męskości?
PS Tyler Durden, bohater książki i filmu o tytule FIGHT CLUB

Stary zejdź na ziemię...nie

Stary zejdź na ziemię...nie katuj mnie więcej takimi porównaniami.

Portret użytkownika Ian Watkins

Ok, już schodzę do

Ok, już schodzę do Ciebie.
Napisałem, że postać wyimaginowana, a wybacz, nie znam w sąsiedztwie 100km kogoś kto nie ma nic, a jednak jest prawdziwym facetem, a nawet jakbym znał, to raczej nie znałbyś Ty, bo dzieli nas około 700 km:( To, podałem jako przykład, może coś w stylu drogi dla ubogich, którą trzeba przejść, a nie receptę na sukces.
No w sumie jedną osobę znam, mieszka w wynajmowanym mieszkanku, nie ma samochodu, ma chujową, mało płatną pracę, nie jest wybitnie przystojny a laski po prostu za nim szaleją. Ale wybacz, nie dam Ci namiarów!!!!!!!!!

Co ty w ogóle

Co ty w ogóle tworzysz...podajesz przykład jakiegoś fikcyjnego kolesia z filmu, którego w dodatku gra Brad Pitt- ikona męskości na widok którego kobiety mają mokro ( w sumie ktokolwiek by go nie grał to i tak bez znaczenia bo to w końcu film, w którym może się wszystko wydarzyć ). Może nie oglądaj tyle telewizji bo już ci się fabuła filmu miesza z rzeczywistością.

"No w sumie jedną osobę znam, mieszka w wynajmowanym mieszkanku, nie ma samochodu, ma chujową, mało płatną pracę, nie jest wybitnie przystojny a laski po prostu za nim szaleją"

Też znam takie osoby i nie widzę w tym nic dziwnego.

Portret użytkownika Ian Watkins

Widzę, że nie zrozumiałeś

Widzę, że nie zrozumiałeś mnie, nie chce mi się 100x pisać tego samego, więc ok, pozdrawiam, miłego dnia!Smile

Film ten to ekranizacja

Film ten to ekranizacja powieści Chucka Palahniuka o tym samym tytule który napisał ją pod wpływem spostrzeżeń po sytuacji kiedy został pobity. Zauważył wtedy, że gdy nie chowasz się przed ludźmi, lecz idziesz z podniesioną głową przez miasto (w jego przypadku siedząc w restauracji i spożywając posiłek z podbitymi oczyma), ludzie patrzą w inną stronę, aby nie patrzeć na ciebie. Można by więc powiedzieć, iż film powstał na autentycznej historii (oczywiście na potrzeby kina ubarwionej).

Źródło: Informacja która zapamiętałem z audycji radiowej ludzi zafascynowanych fenomenem filmu dotyczącej porównań książki z filmem.

Portret użytkownika baudelaire

A Norton?

A Norton?

Portret użytkownika baudelaire

Tak? Watkins a ktory Durden

Tak? Watkins a ktory Durden Ci sie bardziej podobal? Pitt czy Norton?

Portret użytkownika Ian Watkins

Fizycznie żaden:)))) A tak

Fizycznie żaden:))))
A tak poważnie, bardziej podoba mi się Tyler Durden w wersji Brada Pitta, choć niestety ma swoje wady Smile

Portret użytkownika Charmeur

Ulubione i główna. Sama

Ulubione i główna. Sama prawda. Nie chodzi nawet o przyciąganie kobiet. Ale o sam fakt, że człowiek potrzebuje w życiu celów do, których może dążyć. Iść w wyznaczonym przez siebie kierunku. Czuje się wtedy spełniony.

Portret użytkownika Ulrich II

"szef wymaga od Ciebie

"szef wymaga od Ciebie wysłania 30 zapytań ofertowych do firm, to taka norma. Ok. Ale 30 zapytań ofertowych wyślesz w dwie godziny. Możesz to zrobić i resztę czasu pograć w csa, to przecież takie relaksujące. Ale zadaj sobie pytanie czy nie lepiej wysłać 120, szef to doceni"

Bez urazy stary ale u prywaciarza dostałbyś na wejście nową norme podwyższoną na 120 i szef by cie "docenił" Laughing out loud
ponadto gdzie ty w CS grasz w poważnej pracy ...

"Albo oszczędzanie 150zł miesięcznie żeby po 10 latach odłożyć 18.000zł, do tego jak Ci to pracuje to jesteś w stanie mieć po tylu latach ok 23.000-25.000zł spokojnie!"

pieniądze zawsze sie rozchodzą, każdy to wie kto chociaż przez chwilę sam za siebie odpowiadał, fantastyka ...

Zamiast zarzynać się o te "piniondze" lepiej sobie żyć i życie "przeżyć" co mi po tych latach z tych pieniędzy pomniejszonych o złotówki spadające na wartości co roku na ryj ... wolę juz mieć gorsze auto ale cieszyc sie zyciem i tym co naprawdę wartościowe Wink

Portret użytkownika Fan

Masz mentalność biedaka.

Masz mentalność biedaka.

"Bez urazy stary ale u prywaciarza dostałbyś na wejście nową norme podwyższoną na 120 i szef by cie "docenił""

Nie pracujesz dla szefa tylko dla siebie....

"Zamiast zarzynać się o te "piniondze" lepiej sobie żyć i życie "przeżyć" co mi po tych latach z tych pieniędzy pomniejszonych o złotówki spadające na wartości co roku na ryj "

Badania statystyczne pokazują, że KAŻDY może oszczędzać 10% dochodów i nie zmieni się jakość życia!

"wolę juz mieć gorsze auto ale cieszyc sie zyciem i tym co naprawdę wartościowe Wink"

Na to gorsze auto też trzeba odłożyć przecież ^ ^

Portret użytkownika Ulrich II

Masz mentalność biedaka. może

Masz mentalność biedaka.

może zostaw moją mentalność a zajmij się swoją kulturą Wink

Nie pracujesz dla szefa tylko dla siebie....

ale bzdura ... na siebie pracujesz na własnej działalności i to też większą cześć to podatki i koszta utrzymania

Badania statystyczne pokazują, że KAŻDY może oszczędzać 10% dochodów i nie zmieni się jakość życia!

badania ? weź mnie nie rozśmieszaj, ja mówię o REALNYM życiu a nie badaniach, badania ... każdy pewno zarabia średnią krajową na zielonej wyspie Smile

Zaraz przypomina mi się wywiad z "Mariusz Max Kolonko: jakiś gówniarz mówi mi, jak mam żyć" Smile

Portret użytkownika franzllang

"Badania statystyczne

"Badania statystyczne pokazują, że KAŻDY może oszczędzać 10% dochodów i nie zmieni się jakość życia!"

Uczą tego na różnych MLMach. Typowy slogan z podręcznika dla akwizytorów.

W ogóle cały post śmierdzi bełkotem rodem ze szkoleń motywacyjnych.

Portret użytkownika Fan

"może zostaw moją mentalność

"może zostaw moją mentalność a zajmij się swoją kulturą "

raczej tak zrobię, bo na twoją głupotę nic nie zadziała. Zwłaszcza prowokacja Wink Dobra, oczywiście żartuję Urlichu II Smile

Swoją drogą, ciekawe czemu drugi? Wink przypadek, czy może jakoś się łączy z mentalnością biedaka, czy może urlich ii to świetna postać historyczna? heh, i po co w takim razie miałby mieć nick skradziony?

Heh, wiem urlich ii, mój debilizm, gówniarstwo nie zna granic Smile

"na siebie pracujesz na własnej działalności i to też większą cześć to podatki i koszta utrzymania"

Nie bedę ci tego tłumaczył, bo nie mam autorytetu dla ciebie. Może Brain Trancy mam, dlatego zapraszam bodajże do Maksimum osiągnieć. WYjaśnia tam ten schemat.

"badania ? weź mnie nie rozśmieszaj, ja mówię o REALNYM życiu a nie badaniach, badania ... każdy pewno zarabia średnią krajową na zielonej wyspie Smile"

realnie to zacznij liczyć pieniądze na co wydajesz i zobaczysz, że 10% spokojnie zaoszczędzisz Smile

"Zaraz przypomina mi się wywiad z "Mariusz Max Kolonko: jakiś gówniarz mówi mi, jak mam żyć" Smile"

A teraz się cieszę, że mogę sobie popisać i wierzyć, że jednak coś zrozumiesz i że ja sie czegoś od ciebie wartościowego uczę.

Dziękuję:)

Portret użytkownika ElpsyCongroo

A co jeśli sam w sobie jesteś

A co jeśli sam w sobie jesteś oszczędny? Rozumiem że wtedy mogę to 10% ciągle zaoszczędzić?

Jak dla mnie to ciśniecie się o bełkot który z rzeczywistością ma tyle co zawody w tarciu czosnku na czas.

Pomijając fakt że są wydatki niekontrolowane ale potrzebne. Amortyzacja fury, nawet głupi dentysta - musisz to idziesz. No chyba że oszczędzasz i odstawiasz zdrowie na później, bo równie dobrze plombę mogę zrobić za państwowe albo wcale.

To tylko taki mierny przykład który mi się napatoczył.

Główny fakt to sam sposób w jaki cię wychowali o twoje przyzwyczajenia.
Nieważne czy ktoś jest biedny czy nie, bo w obu przypadkach chodzi o pieniądze tylko w innej skali.

Rozpierdalasz hajs myśląc że tak naprawdę oszczędzasz - są i tacy ludzie którym się żyje na dobrych warunkach i mają na to wyjebane.

"szef wymaga od Ciebie wysłania 30 zapytań ofertowych do firm, to taka norma. Ok. Ale 30 zapytań ofertowych wyślesz w dwie godziny. Możesz to zrobić i resztę czasu pograć w csa, to przecież takie relaksujące. Ale zadaj sobie pytanie czy nie lepiej wysłać 120, szef to doceni"

Za dużo w życiu widziałem żeby w to uwierzyć. Sam kiedy zaczynałem pierwszą pracę spinałem się i wchodziłem w dupę jak bolec. Co z tego miałem, jedynie dobre słowo. A wśród pracowników wychodziłem na kolesia który umie wszystko i zrobi połowę roboty za kogoś.

Jedna wielka bzdura.

Ja podzielam zdanie Ulrich II że pieniądze tracą na wartości z każdą minutą.

Niech każdy żyje swoim życiem bo wolę nie oszczędzać i być szczęśliwym, niż wyliczać każdą złotówkę żeby kupić bezużyteczną rzecz która po roku będzie bez wartości.

Podsumowując każde skrajności są złe.

Portret użytkownika Ulrich II

Fan, a ja wierzę że kiedyś

Fan, a ja wierzę że kiedyś przeczytasz swoje wypociny i zrozumiesz co wypisujesz ...

ElpsyCongroo logika chopie, kto pracuje ten rozumie jak jest Wink

Chłopaki są z budżetówki też

Chłopaki są z budżetówki Wink też u prywaciarza robię na produkcji to jak żeśmy zaczęli robić ponad normę to szef później przyjął to jako normę ale pochwalił na kupil wszystkim Snickersie i Coli tak nas w pizdu zmotywował Smile
Zawsze coś się oszczędzi ale jak Ci autko stanie to naprawić trzeba nowego się nie kupi od tak Wink

" Fan, a ja wierzę że kiedyś

" Fan, a ja wierzę że kiedyś przeczytasz swoje wypociny i zrozumiesz co wypisujesz ... "

Czytam forum od roku , co za tym idzie czytam czasem Fana od roku i dokladnie ta sama mysl zawsze przychodzi mi do glowy" Nie wiem ile ma lat ale definitywnie zachlysnal sie psychologia i rozwojem osobistym , ktory jest oczywiscie pozyteczny ale jest to poprostu biznes i czesto wciskanie innych iluzji nie majacych czasem nic wspolnego z zyciem.I nie pisze tego jako biedak ... Zycze mu tego zeby doszedl do tego co ja.Pzdr

Portret użytkownika Ian Watkins

Też już mu kiedyś o tym

Też już mu kiedyś o tym mówiłem, ale on wie swoje:)

www.swiss-apo.net

пилинг лица киев