mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Bez zobowiązań- Jak to z tym jest By Pitero55 ;)

Portret użytkownika Pitero55

Witajcie Wink

Dzisiaj chciałbym się podzielić moimi spostrzeżeniami dotyczącym życia z kobietą/kobietami bez zobowiązań. W społeczeństwie można usłyszeć wiele zdań na ten temat, bo wiadomo- Ile ludzi tyle zdań Wink, chociaż większość będzie negatywna.
Lecz pewnego wieczoru zadałem sobie pytanie: dlaczego większość uważa, że to coś złego?

Odpowiedź na to pytania zostawmy na później.

Zycie w społeczeństwie oznacza przyjęcia jako normy pewnych zachowań. Wszyscy jako normę przyjeliśmy, by się uczyć, rozwijać, później pracować itp. To normalne. Lecz jak w każdej grupie istnieją pewne tematy, których poruszać nie wypada (Tabu). Jednym z takich tematów jest (już wiecie o co mi się rozchodzi)- jest seksualność człowieka. Oprawienie seksualności w ramy "tabu" powoduje, że dzisiaj kobieta nie może powiedzieć, że lubi seks- ponieważ uważana jest za dziwkę. Nie mówi się otwarcie o seksie- ponieważ "nie wypada". A jak jest z "bez zobowiązań"?

Spotkałem się ze stwierdzeniem, że w takim typie bycia krzywdzi się kobietę. Chodzi o to by tylko "pokutać", a jak się znudzi to odstawić na boczny tor. Ale jak to skrzywdzić? Czy jeżeli podczas poznawania kobiety, dam jej jasny przekaz "Nie chcę z Tobą związku, nie zamierzam się z Tb łączyć, lecz chcę z Tb przeżyć przygodę bez żadnych zobowiązań i nie tracić z kontaktu", a ona mimo to odpowiada pozytywnie na mój przekaz i idzie ze mną do łóżka, to czy komuś dzieje się krzywda? Argument z góry uważam, za błędny i nieprzemyślany. Osobiście uważam, że wielu ludzi ma zaniżone horyzonty myślowe, zamiast rozbić jakąś sytuację na czynniki pierwsze, wolą najprostszą drogą opisać całe zajście/osobę itp. Skrzywdzić kobietę można, jeżeli tworzysz w jej głowie obraz tego jak jesteście razem do końca życia, jak bierzecie ślub, macie dzieci, a potem zrywasz z nią z jakiegoś błahego powodu, lub zdradzasz, albo gwałcąc. Ale nigdy nie krzywdzi się kobiety jeżeli dajesz jej szczery przekaz czego od niej oczekujesz a ona się na Niego zgadza.

Z drugiej strony każdy z nas jest inny. W społeczeństwie jeżeli chcesz uprawiać seks, musisz być w związku. Lecz wśród nas są osoby, która jedne chcą związku, drugie wolą walić konia w domowym zaciszu, i są osoby które wolą żyć bez zobowiązań, nie mieszając się w związki. Przecież każda z tych osób ma potrzeby które musi zaspokajać. dlaczego każdy z ludzi woli wchodzić do łóżka kogoś innego, niż pilnować własnego ?

Myślę, że wszystko udało mi się przekazać w jasny i klarowny sposób Wink Piszcie, komentujcie, dawajcie swoje uwagi

Pozdrwiam, Pitero55

Odpowiedzi

Problem najczęściej jest

Problem najczęściej jest taki, że któraś strona w końcu zaczyna się angażować i cały układ sypie się w drobny mak Wink Inny finał to poznanie przez drugą osobę kogoś z kim chce się związać, a to z kolei może rodzić - teoretycznie nieuzasadnione, bo uregulowane 'kontraktem' - pretensje o błyskawiczne odstawienie tej pierwszej.

Portret użytkownika Guest

schizofrenia katatoniczna,

schizofrenia katatoniczna, stan po lobotomii, rozległe uszkodzenie płatów czołowych..... wtedy możesz tak zupełnie bez emocji/uczucia/zaangażowania.

Jesli nie jesteś posiadaczem jednego w/w stanow to wybij to sobie z głowy:)

Portret użytkownika Haversham

"Oprawienie seksualności w

"Oprawienie seksualności w ramy "tabu" powoduje, że dzisiaj kobieta nie może powiedzieć, że lubi seks- ponieważ uważana jest za dziwkę"
Chyba Tobie nie mogą powiedzieć. Seks w rozmowach z kobietami, już dawno przestał być tematem tabu.
A układ friends with benefits na dłuższą mete jest możliwy tylko w teorii.

Akurat temat seksualności

Akurat temat seksualności przestaje być tabu w Polsce. We Francji gdzie aktualnie mieszkam jest to normalny temat rozmów, oczywiście nie zawsze i nie z każdym, ale na przykład w każdej szkole odpowiadającej liceum/technikum znajduje się kondomat i nie jest to nic dziwnego.

Portret użytkownika Black Hawk

Mówią że takie czasy teraz

Mówią że takie czasy teraz Smile

Portret użytkownika Fanir.

Jak to możliwy tylko w

Jak to możliwy tylko w teorii? Pieprzenie. Zależy, jak strony do tego podchodzą. Jest to bardzo możliwe w praktyce, jeśli zarówno Ty, jak i twoja...przyjaciółka spotykacie się z innymi osobami.

Portret użytkownika WhiteRed

Tak jak koledzy wyżej uważam,

Tak jak koledzy wyżej uważam, że układ "bez zobowiązań" może istnieć na bardzo krótką metę. Wcześniej czy później ktoś się zaangażuje i najczęściej tak jest, że tylko jedna ze stron. Przerabiałem to jak i z jednej strony barykady jak i z drugiej. Dlatego układy FF wyglądają tylko ładnie "na papierze" i czym krótszy taki układ tym bardziej udany. Smile

"Skrzywdzić kobietę można,

"Skrzywdzić kobietę można, jeżeli tworzysz w jej głowie obraz tego jak jesteście razem do końca życia, jak bierzecie ślub, macie dzieci"

gówno prawda.. dlaczego facet ma być odpowiedzialny za to co sobie kobieta wytworzyła w głowie, jeżeli świadomie jej takiego obrazu nie wpychaliśmy ? Jeżeli ona sobie w głowie ubzdura, że to miłość, że to ten jedyny to jest to jej problem i co najwyżej sama siebie skrzywdziła a nie facet, który spuścił się i poszedł dalej

Наш авторитетный веб сайт , он описывает в статьях про www.arbud-prom.com.ua.
sildenafilo sin receta

comprar cialis generico en españa envio rapido