mobilklasik
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Alpha Male, wątpliwości

20 posts / 0 new
Ostatni
Rot
Portret użytkownika Rot
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2013-09-16
Punkty pomocy: 284
Alpha Male, wątpliwości

Daję to tu, bo najlepiej pasuje.

Właśnie czytam Alpha Male Grzesiaka, i nachodzą mnie wątpliwości.
Widać, że Grzesiak faktycznie jest alphą, a przynajmniej tego się można po nim spodziewać.
Ale on tak się wychował, jest naturalny, nikt mu nie wpajał tych zasad, sam w sobie to wykształcił.
Nie zrozumcie mnie źle - ja autentycznie wierzę, że nic nie dziedziczymy w genach oprócz biologii, cechy charakteru są nabyte - ale z drugiej strony na prawdę chciałbym uwierzyć, że każdy może stać się alphą, ale jakoś chwilowo nie potrafię.

Mój ojciec nigdy nie był wzorem siły i zdecydowania, to raczej zawsze był lekko lękliwy flegmatyk, i to matka dominowała.
Sam wyrosłem na flegmatyka, łatwego do zdominowania, szukającego autorytetu - i nigdy aż do studiów nie próbowałem nawet zaczynać przygód z kobietami.
Nie miało się we mnie ani jak, ani kiedy zacząć przemienianie w tego alphę.

Teraz, kiedy jestem lekko ciapowaty, potrafię przywołać szelmowski uśmiech, zacząć być bardziej pewny siebie, ale jednocześnie brak mi poczucia wysokiej wartości siebie.
Z grubsza - nie mam absolutnie żadnego problemu, żeby podejść do kobiety na ulicy, w barze, w klubie, zero problemów.
Mam za to problem z postawieniem się w roli osobnika wartego jej czasu, energii, wartego by stworzyć ze mną związek, i chyba dlatego też nie ważę się na kontakt fizyczny.

Co muszę zmienić w swoim myśleniu, i co ważniejsze - jak to zrobić, żeby stać się prawdziwym alphą?

Myślę, że ważnym czynnikiem jest u mnie jakaś deformacja ciała, no w końcu przyczyniało się to do mniejszej akceptacji mojej osoby wśród rówieśników te X lat temu.

Dobra, konkret - jak temu zaradzić?

Dreamer4ever
Portret użytkownika Dreamer4ever
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2010-02-23
Punkty pomocy: 384

Pamiętaj, żeby być spójnym kobiety zwracają na to uwagę. Nic na siłę stary, w miarę jak będziesz zbierał doświadczenia z kobietami to samo przyjdzie. Oczywiście nie każdy będzie maczo ale przecież to nic złego. Głowa do góry, trzymaj na poprawę humoru :

Rot
Portret użytkownika Rot
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2013-09-16
Punkty pomocy: 284

Akurat trafiłeś, rude są fajne.

Właśnie w tym rzecz - brak mi spójności, bo brak mi wiary w to, że autentycznie jestem wartościowy.
I nie mam pojęcia jak tej wiary nabrać.

Żbik
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2013-05-14
Punkty pomocy: 61

Nie myśl, że chcesz stać się wartościowy, tylko się taki stan. Pewnie masz wyobrażenie kogoś wartościowego kto robi dane rzeczy, zachowuje się według twojego wzorca. Też zacznij robić te rzeczy i też zacznij się zachowywać według tego wzorca. Jeżeli uważasz, że ktoś wartościowy czyta książki, to przeczytaj książkę. Jeżeli uważasz, że ktoś wartościowy przeprowadza staruszkę przez jezdnię to przeprowadz staruszkę przez jezdnię. Twój mózg to połączy w całość i uzna cię za kogoś wartościowego. Czyli ty też uznasz się za kogoś wartościowego. Trochę pojebane ale działa. Jak ja chciałem być pewny to działało w ten sposób: myślałem, że pewna siebie osoba podchodzi do dziewczyny z uśmiechem na twarzy i ma wyjebane na to jak dziewczyna na to zareaguje. Więc podchodziłem, reakcje były różne ale gdy już było po wszystkim, czułem się zajebiście pewnie, tak pewnie jak nigdy. A wiesz dlaczego? Bo wierzyłem, że tylko pewna siebie osoba może podejść do dziewczyny, podchodziłem więc? więc to dla mnie znaczyło że jestem zajebiście pewny siebie. Pomyśl, jak zachowuje się wartościowa osoba, co robi, jakie masz o niej wyobrażenie, i zacznij to kurwa robić. Będziesz spójny. Nie będziesz myślał o tym czy jesteś wartościowy, czy fajny, bo taki kurwa będziesz. Proste ale trudne Smile życzę powodzenia.

Pomogłem? Odwdzięcz się* *komukolwiek

Youseedat
Portret użytkownika Youseedat
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: Gdańsk

Dołączył: 2014-03-27
Punkty pomocy: 94

To tak.
Zacznę od negatywnych cech :

1. Mężczyzna przewidywalny - kobieta jest w stanie przewidzieć każdą jego reakcję, to nudne
2. Mężczyzna uległy - to chyba najgorsze co może być, we wszystkim ulega kobiecie, tańczy jak mu zagra
3. Mężczyzna ,ślepo wpatrzony' - nie widzi świata poza nią, jest ograniczony do jednej kobiety.

Kim trzeba być :

1. Mężczyzna pewny siebie - zna swoje wady i zalety, mówi zawsze to co myśli.
2. Mężczyzna zagadka - staraj się nigdy nie mówić kobiecie tego co chce usłyszeć, Zrób tak, a dziewczyna zastanawiała się o co Ci chodzi.
3. Mężczyzna silny - nie mam tu na myśli napakowanego koxa, tylko bardziej o silny umysł, charakterność, mający swoje zdanie , nieugięty

No więc nie bój się podejmować trudnych decyzji , stawiaj na swoich i osiągaj zamierzony cel, a swój wygląd musisz zaakceptować, co można zmienić to zmień , czego nie można akceptuj. To podnosi atrakcyjność w oczach kobiet. Kobiety już są tak skonstruowane, że wybierają SŁODKICH DRANI, choć nie zawsze jako partnera na całe życie .

ZeusS
Portret użytkownika ZeusS
Nieobecny
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Wiek: 23
Miejscowość: -

Dołączył: 2014-03-11
Punkty pomocy: 284

Hmm.. Nie jestem alphą, ale mogę pomóc.

Chcesz zmian? A ja Ci mówię, że tak naprawdę ich nie chcesz jeśli nie możesz ich wprowadzić w życie. Czy jest tak, że Twoje próby zmiany kończą sie porażką? Jeśl tak to prawdopodobnie jesteś słaby. Poprostu taki typ człowieka mówi sobie, że fajnie by było gdybym zmienił się w samca alfa. Ale nie chcesz tego ze środka. Nie pragniesz tego bardzo mocno. Nie wierzysz w to, że możesz się nim stać... I zbyt często się poddajesz, bo zakładam, że próbowałeś wprowadzić zmiany w życiu.

"Mam za to problem z postawieniem się w roli osobnika wartego jej czasu, energii, wartego by stworzyć ze mną związek, i chyba dlatego też nie ważę się na kontakt fizyczny."

Prawdopodobnie masz niską wartość siebie, a nawet uważasz siebie za nieudacznika. Żyjesz w niezgodzie z samym sobą, nie szanujesz samego siebie więc nie wiesz co miałaby robić z Tobą ta panna, która prawdopodobnie miała na ciebie ochotę.

Musisz zacząć pracować nad sobą, zmienić wszystkie swoje nidoskonałości (oczywiście te co da się zmienić, a inne zaakceptuj). Ale nie podchodzić do tego, tak jak do kobiety, która jest trudna do wyrwania, ale też warta twego czasu. Często czytam na tej stronie porady, "Olej ją, inne też mają." Walcz o to i za żadne skarby nie odpuszczaj. Chyba, że nie widzisz już sensu zdobycia i wyczerpały się Twoje możliwości.

Do wprowadzenia zmian w życiu potrzeba czasu i cierpliwości. Cierpliwość to ważna cecha i bardzo cenna. Nie trać jej, a wszystko będzie dobrze Smile

"Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż że się mylili, nie czekaj ani chwili dłużej"

Rot
Portret użytkownika Rot
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2013-09-16
Punkty pomocy: 284

Zmiany udaje mi się wprowadzić i mam ogromny głód rozwoju - udało mi się całkiem niedawno wyjść z wieloletniej deprechy, teraz staram się przestać być pizdzielcem z kuśką, a stać wartościowym liderem.
Dobra, będę walczył, w sumie praktyka robi miszcza, już mam w sumie pomysł na zabawę na mieście - pytanie głównie wiązało się z wątpliwościami, czy ktoś taki jak ja faktycznie może zostać alphą, bo cel jest tak odległy, że niemal go nie widać.

ZeusS
Portret użytkownika ZeusS
Nieobecny
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Wiek: 23
Miejscowość: -

Dołączył: 2014-03-11
Punkty pomocy: 284

Bardzo dobrze, że wybrałeś cel odległy. Zawsze trzeba mierzyć wysoko. Obierać takie cele, że gdy je osiągniesz to, aż usiądziesz z wrażenia. Wtedy wygrana smakuje najlepiej.

Ale musisz w nie wierzyć i pracować nad nimi każdego dnia. Ciężko i sumiennie, a z czasem zobaczysz że to działa.

Nie jesteśmy tymi, którymi się rodzimy. Chyba że jesteś czarny czy biały tego nie zmienisz. Pisałem już o wizualizacji i Tobie też to pisze. To mnie osobiście napędza wizja siebie w przyszłości. Staram się jak najczęściej to robić. A najlepsze jest to, że mam te cechy o któych marzyłem pół roku, rok, dwa lata temu.

Mijałem dziś wieczorem białe shelby i przyjemnie było wsiąść za kółko tej pięknej maszyny. Tylko nie po to żeby z niej wysiąść. Zamieniłem swoją podstarzałą beemkę na shelbyego. Tylko taka wizualizacja napędza.

"Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż że się mylili, nie czekaj ani chwili dłużej"

marso (niezweryfikowany)

Rot, to ze np. ojciec jakiegos mezczyzny jest alkoholikiem nie oznacza ze on tez bedzie, Każdy moze byc kim chce, o ile do tego dąży.
Zapamietaj to!

Brodaty
Portret użytkownika Brodaty
Nieobecny
Wiek: Wiek to tylko cyfra świadcząca ile stąpasz już na tej ziemi.
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2014-02-24
Punkty pomocy: 170

Chcesz być na prawdę prawdziwym alphą?

Najprostsza droga do tego?
Usamodzielnij się , nie chodzi mi tu głównie o wyprowadzkę o rodziców, czy wyjazd na studia.

Zamieszkaj zupełnie sam, wynajmij kawalerkę, unikaj kontaktu bliższego z ludźmi przez 3 miesiące.
Zrozum i poznaj przez ten okres siebie, zajrzyj w głąb siebie, myśl, myśl, myśl, myśl
i jeszcze raz myśl.

Po tych 3 miesiącach zrozumiesz najprostsze rzeczy i je docenisz.
Głupa rozmowa z kobietą, sklepikarką czy ze znajomym na siłowni sprawi Ci przyjemność.

Na ten temat bloga by można napisać, wiem jedno zrób tak a daje Ci 90% że będziesz na dobrej drodze do tego aby nie stać się "alphą" dla siebie lecz, czuć się w taki sposób ,że inni będą widzieć w Ciebie "alphe".

Dążysz do stania się alpha a nie czucia tego to jest bardzo ważna różnica.
Więcej postaraj się zrozumieć sam. To będzie dobry początek do.....

*Sprawa jest prosta, albo znajdę drogę, albo ją sobie utoruję.

*Płeć męska to kwestia urodzenia, bycie mężczyzną to kwestia wyboru.

Rot
Portret użytkownika Rot
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2013-09-16
Punkty pomocy: 284

I tu jest problem poniekąd - nie mam pieniędzy na życie samemu, a szkoda, bo to mój kolejny cel. Jeśli jednak uda mi się dostać na 3 rok do Krakowa, to sytuacja to na mnie wymusi.

again (niezweryfikowany)

Jest tyle wartosciowych ksiazek, czemu wielu wybiera Grzesiaka? Dla mnie to swietny marketingowiec i pisarz fantasta.

baudelaire
Portret użytkownika baudelaire
Nieobecny
Stary Moderator
WtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer
Wiek: 41
Miejscowość: południe

Dołączył: 2010-10-03
Punkty pomocy: 4717

Ja uwazam ze jak ktos jest alfa to wcale nie musi o tym ani mowic ani pisac ani tym bardziej tego rozkminiac. Albo sie kims jest albo sie tylko do tego aspiruje.

Żeby zdobyć Kobietę, musisz być gotowy Ją stracić.

PUA:

Black Hawk
Portret użytkownika Black Hawk
Nieobecny
Wiek: Dojrzały
Miejscowość: Niezameldowany

Dołączył: 2011-09-23
Punkty pomocy: 510

Pytanie do autora:
Jeśli nie masz czarnych włosów, a chcesz mieć, to sobie zafarbujesz i będziesz udawał że takie masz z natury?

Może lepiej rozwijaj wartościowe cechy , której juz masz!

Smart
Portret użytkownika Smart
Nieobecny
uwaga! edytuje i kasuje swoje wpisy!!!
Wiek: 25
Miejscowość: Nevermind

Dołączył: 2011-10-28
Punkty pomocy: 554

Bycie Alfą ? To Twoja postawa i zasady. Wiąze sie to z zmiana znajomych to nie koniecznie cecha wpojona, z szarej myszki można stac sie męzczyzna który wie czego chce i dominuje i przerwodzi i lideruje.

Vimes
Portret użytkownika Vimes
Nieobecny
Wiek: .
Miejscowość: .

Dołączył: 2011-09-16
Punkty pomocy: 497

Odpowiedz mi na te pytania:

a) Po co chcesz być Alfą?

b) Jakiej grupie chcesz przewodzić? Bo alfa przestaje być alfą gdy nie ma beta, gamma, etc.

c) Czy uważasz, że bycie Alfa rozwiąże w jakimś stopniu twoje problemy? Jeśli tak to jakie i w jakim stopniu?

d) Jak chcesz stać się Alfą? Co zamierzasz w tym celu zrobić?

e) Co zrobiłeś do tej pory żeby Alfą się stać?

f) Czy bycie Alfą jest niezbędne?

Odpowiesz to postaram się pomyśleć nad tą sprawą...

"Ludzie zakochani stają się często drażliwi, wręcz niebezpieczni. Tracą poczucie dystansu i poczucie humoru. Robią się
nerwowi, przypominają ponurych psychopatów. A niekiedy
nawet stają się mordercami."
Bukowski

Rot
Portret użytkownika Rot
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2013-09-16
Punkty pomocy: 284

No to po kolei:
Black Hawk, na kolor włosów nie mam absolutnie żadnego wpływu, takie geny i basta.
To czy ktoś będzie alphą, całkowicie z natury, zależy głównie od warunkowania.
Wartościowe cechy które mam mogłyby posłużyć mi do stania się kimś w rodzaju alphy, tyle, że społecznie jestem dość zacofany. Choćbym srał złotem, wymiatał solówki na gitarze bądź robił idealne portrety, to nie zmieni tego, jak będę się odnajdywał w społeczeństwie.

Vimes:
a) głównie dla siebie (jedyna prawidłowa odpowiedź według tutejszych standardów), bo źle się czuję jako ciapa. Plus jako ciapa raczej nie zdobędę wartościowej kobiety, z którą bym stworzył namiętny związek, a taki mi się szczerze mówiąc marzy. Czysta biologia, nie ma się co oszukiwać - ani gejem, ani eunuchem nie jestem.

b) każdej jednej. Takiej, w której się znajdę. Chcę umieć zdominować, w pozytywnym sensie, każdą nowo poznaną osobę, dawać im wzorzec, energię i "pozytywne wibracje".

c) rozwiąże podstawowy problem - poczucie słabości i braku wartości... czy raczej na odwrót, może prędzej te dwie rzeczy wpłyną na bycie "alphą". W każdym razie to jest skorelowane, i przybliży mnie do poczucia szczęścia (czy da się być alphą bez niego?).

d)No idea, sir. Z pewnością mam zamiar podejmować wyzwania i nie bać się.

e) w perspektywie 3, może nawet więcej lat - ogromne postępy. Jednak nadal jestem bliżej środka "hierarchii" niż jej szczytu, co tylko wskazuje, że na prawdę miałem problemy.
Pozbyłem się lęku przed ludźmi - potrafię im poświęcić czas i energię, nie mam problemów z nawiązaniem rozmowy, pod względem tak rozumianej pewności siebie osiągnąłem całkiem sporo w porównaniu do tego, jaki byłem.
Wyszedłem z wieloletniego doła, nabrałem asertywności i jaj. Wciąż za mało jednak.

f) do przetrwania - nie. Ale przetrwanie jest przereklamowane, ja chcę żyć, zresztą pisałem już w tym poście, po co mi bycie alphą. Mam też dość bycia traktowanym z góry, stawania się ofiarą.

Chcę charyzmy, prawdziwej i silnej osobowości.

Vimes
Portret użytkownika Vimes
Nieobecny
Wiek: .
Miejscowość: .

Dołączył: 2011-09-16
Punkty pomocy: 497

Jak sam zauważyłeś dopiero w przeciągu ostatnich 3 lat wszedłeś w społeczeństwo na którego szczycie chcesz się znaleźć. Jest dobrze. Przede wszystkim będziesz potrzebował teraz wsparcia z zewnątrz, na początku jest to bardzo istotne, bo jak można uwierzyć w zmiany jeżeli nikt ich nie zauważy. Skupiaj się więc na odbieraniu informacji zwrotnej z otoczenia. Ciesz się z rzeczy pozytywnych, z negatywnych komentarzy też. Każdy z nich daje Ci wiadomości, na temat tego w jakim kierunku zmierzasz. Wyciągaj wnioski.

Dobra, ale na autorytecie z zewnątrz nie zbudujesz alfy... Gdy już złapiesz trochę pewności siebie, zrozumiesz, że prawdziwa motywacja jest w Tobie, teraz jesteś jeszcze od tego daleki, bo nie wierzysz w swoje możliwości w takim stopniu który by Ciebie zadowalał.

Masz robić tak żebyś przede wszystkim Ty był zadowolony. Im bliżej samoakceptacji będziesz tym bliżej będziesz Alfy. I już żaden tytuł i plakietka z grecką literką nie będzie Ci potrzebna.

Powodzenia Wink

"Ludzie zakochani stają się często drażliwi, wręcz niebezpieczni. Tracą poczucie dystansu i poczucie humoru. Robią się
nerwowi, przypominają ponurych psychopatów. A niekiedy
nawet stają się mordercami."
Bukowski

Black Hawk
Portret użytkownika Black Hawk
Nieobecny
Wiek: Dojrzały
Miejscowość: Niezameldowany

Dołączył: 2011-09-23
Punkty pomocy: 510

Dam ci radę, która i mi pomogła nieraz.
Żeby zrealizować coś wielkiego , lub malego. Potrzeba wiary. Wiary że to czego się pragnie , stanie się faktem.

Napisz sobie na kartce afirmację. Powtarzaj to na piśmie tak długo aż twoja podświadomość przebudzi cię z przekonaniem że jesteś Alfa.

Proces może potrwać nawet rok , może odmienić twoje życie ale też i zrujnować.

TYAB
Portret użytkownika TYAB
Nieobecny
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30+
Miejscowość: Cała Polska

Dołączył: 2013-10-17
Punkty pomocy: 1887

M.G to celebryta

Niektórzy uwierzyli w niego jak w Boga, co mnie osobiście martwi.

Co do afirmacji to pisze się ją w 3 osobach Ja, Ty, On

np: Ja TYAB jestem wspaniały, Ty TYAB jestes wspaniały, On TYAB jest wspaniały. Używając swojego imienia. Afirmację jedną robi się przez 24 dni do wyrobienia nawyku. Pisząc afirmację trzeba to robić dokładnie i wyraźnie nie spiesząć się. Gdy się dojdzie do (TY) , (ON) wskazane jest wyobrażenie jak masa ludzi wskazuje na Ciebie i wypowiada te słowa. Taka afirmacja działa, inne to strata czasu.

Dodatkowo jak ktoś ma jakieś blokady należy podmieniać sobie obrazy w głowie za pomocą NLP są ćwiczenia np: SWISH PATTERN bardzo proste, dające mocne rezultaty:)

Ja oprócz afirmacji stosuję jeszczę HUNĘ:), kto chce niech poczyta, nie bedę o Tym pisał bo nie ukrywam to wychodzi poza wiarę chrześciańska.

Dam Ci do myślenia

сурогатне материнство

У нашей компании важный сайт , он рассказывает про аккумулятор для авто.